Mīlestības un vienotības konference

6.-8. martā Maskavā noritēja mūsu lieliskā konference, veltīta cilvēku garīgās attīstības visu virzienu apvienošanai. Konferences organizētāji – Vispasaules Garīgās Attīstības Skola „Živatma” („Живатма”) un Irīna Žuravļova (Ирина Журавлева), tās organizētāja un radošā vadītāja. Es sirsnīgi pateicos dārgajai Živatmai un viņas iedvesmotājiem un dalībniekiem par šīs konferences lielisko organizēšanu.

Konference noritēja paviljonā „Republikas dziesma”(„Республика песни”) Viskrievijas Izstāžu Centrā (ВВЦ), bijušajā Tautas Saimniecības Sasniegumu Izstādē (ВДНХ). Tā piesaistīja daudz klausītāju no dažādām pilsētām, mūsu skolu mācekļus un vienkārši par garīgo virzību ieinteresējušos gaismas nesējus, kā arī dažādu garīgo centru skolotājus. Patiesi pateicos visiem, kuri uzstājās konferencē.

Gribu atzīmēt, ka konference bija ļoti DZĪVA, var minēt gan ceļotāju uz planētas sakrālajām vietām uzstāšanās, gan ķermeniskās prakses, garīgās uzstāšanās, stāstus par aktivizācijām dažādās valstīs, par enerģētisko darbu, stāstus par garīgajiem centriem un viņu jaunradi, veģetārismu un svaigēšanu, dzeju, dziesmas, dejas, kā arī meditācijas. Es visas trīs dienas devu dažādus noskaņojumus, lai radītu sakaru ar garīgajiem Audzinātājiem atmosfēru.

Un nu pavisam negaidīti bija interneta pieslēgumi! Mēs pieņēmām burvīgu Ananda Sidhi (Ананда Сиддхи) enerģiju no Indonēzijas caur Ameriku, kura mūsu sirdis piepildīja ar siltumu un svētlaimi. Tā ir fantastika! Mēs arī pa skaipu sazinājāmies ar Eduardo Šianko Roša (Eduardo Shianko Rosha) no Brazīlijas. Patiesi, zeme kļūst mums par mazu!

Kā es izjutu konferenci? Tas ir sākums lielam darbam garīgās attīstības visu virzienu un skolu apvienošanā. Izrādās, ka mēs varam pieņemt cits citu, cienīt un mīlēt. Tas nav tik neiespējami, kā likās agrāk. Mēs esam viens pirms Pārejas un Augšupcelšanās. Mums jākļūst par Vienu, un tas ir mūsu galvenais uzdevums – sākt būt kopā. Un pēdējā riņķadejā 8. martā mēs sadevāmies rokās un kļuvām vienkārši par cilvēkiem, kuriem ir patīkami būt kopā un just citam cita atbalstu.

Īpaši man gribas atzīmēt Larisas Nikolajevnas Bozinas (Лариса Николаевна Бозина) uzstāšanos, kura aizstāv mūsu konstitucionālas tiesības: „suverenitātes nesējs un varas Krievijas Federācijā vienīgais avots ir viņas daudznacionālā tauta”. Larisa Nikolajevna saprotami, pat ar humoru un tautas izteicieniem mums izskaidroja, ka mēs vienkārši neizmantojam to visaugstāko varu, kura mums pieder pēc dzimšanas Krievijas Federācijā tiesībām. Mēs nerealizējam mūsu dvēseles vajadzības. Mēs neprotam tās realizēt, jo neviens nekad mums to nav mācījis, neviens no mums par savu dvēseli nav domājis, ko viņa grib un ko var izdarīt, lai dzīvot kļūtu vieglāk, lai „izlauztos cauri” tautas kalpu birokrātijai. Viņa detalizēti izstāstīja mums par mūsu tiesībām un iespējām, par instrumentiem darbā ar varu un „tautas palīgiem”. Visu detalizēto informāciju par šo tēmu jūs varat atrast vietnē http://www.bozina-news.net/.

Noslēgumā man gribas visus uzaicināt uz mūsu turpmākajām konferencēm, kuras mēs noteikti vēl pulcēsim. Pirmā pankūka izrādījās lieliska. Un kādas būs visas nākamās, un vēl ar mūsu Augstāko Palīgu atbalstu? Domāju, ka pie mums atbrauks arī ārzemju viesi, pie mums varēs atbraukt arī klausītāji no visām mūsu neizmērojamās valsts malām, jo garam un dvēselei nav šķēršļu.

Dvēseles mīlestība bija galvenā sajūta konferencē. Mēs realizējam dvēseles vajadzības caur mūsu apvienošanos periodā pirms planētas un sabiedrības globālām izmaiņām.

 

Pievienots 22.03.2011

http://www.sanatkumara.ru/stati/konferentsiya-liubvi-i-edineniya

Tulkoja Jānis Oppe