Jauna attīrīšanās prakse no Venēras

2011.04.16.

Diemžēl, spriežot pēc mūsu semināriem, es nevaru aizklauvēties līdz lielam daudzumam klausītāju, iedvest viņiem, cik svarīgi ir attīrīties dažādos veidos, cik svarīgi ir piepildīt savu ķermeni ar gaismu. Cilvēki nesaprot savu “apakšu” tīrīšanas milzīgo nozīmi. Cilvēki dod priekšroku piepildīties tikai ar zināšanām, netaisot prakses. Paklausījās semināru, piepildījās ar gaismu nodarbībās un nomierinājās līdz nākamajam semināram. Sēžas tādi cilvēki uz Augšupcelšanās Krēsla kā uz rentgenu, bet čakras viņiem ir tumšas, aura nespīd, ķermeņa šūniņas nav piepildītas ar gaismu. Uzreiz redzams, ka piepildīšanās ar gaismu prakses un attīrīšanās prakses nav taisījuši. Daži atkratās no tumsas sevī, aizsedzas no viņas, noliedz viņu sevī. Tad Ceremonijā “Augšupcelšanās Krēsls” redzi šīs problēmas, kuras vienkārši rēgojas cilvēkā, bet daudzas domformas pat noved pie fiziskām slimībām, jo tie taču arī ir cēloņi tam, ka rodas bloki enerģētiskajos ķermeņos. Aizvāc šīs domformas (ja izdodas tās atrast), nedaudz attīri enerģētiskos kanālus, un cilvēks tieši acu priekšā atdzīvojas un atjaunojas.

Guaņ-Iņ prakses ietver darbu tikai ar gaismu, “augšējo” darbu. Taču cik svarīgi ir attīrīt saknes dimensijas sevī, ieraudzīt un notīrīt tos netīrumus, kuri ir sakrāti apakšējās čakrās. Jo viens no cilvēka uzdevumiem taču ir ieņemt savas saknes savā daudzdimensionalitātē, pievienot saknes savai daudzdimensionālajai būtībai, kļūt viengabalainam ieiešanai pašā augstākajā eksistences plānā. Kamēr “apakšas” nesavedīsi kārtībā, neharmonizēsi, neattīrīsi tās – neuzlidosi.

Nav brīnums, ka iniciācijas laikā Lielajā Piramīdā Ēģiptē man momentāni parādīja manu daudzdimensionālo uzbūvi un nedaudz netīrumu uz saknēm. Es uzreiz attīrīju savas saknes, turpat Piramīdā.

Seminārā Habarovskā Venēra iedeva man jaunu “apakšu” attīrīšanas praksi. Tas ir Guaņ-Iņ Plejāžu un Sīriusa prakšu paplašinājums. Atcerēsimies viņas Starptelpu un Evolūcijas Gaismas Konusus tīrīšanai, kurus mēs uzstādām attīrīšanai, evolucionārajam darbam un Dievišķās Ass virs galvas izlīdzināšanai pa vertikāli. Turpināsim šīs prakses.

  1. Iezemēties, savākt un aizvērt auru, pārbaudīt rozes.
  2. Piesaukt palīgus (plejādiešus, sīriāņus, Jēzu Kristu un jebkuru Skolotāju, ar kuru jūs strādājat) un savu Augstāko Es.
  3. Uzstādīt Starptelpu un jebkuru citu Gaismas Konusu virs galvas.
  4. Piesaukt Venēru un palūgt uzstādīt Evolūcijas Konusu numur 2. Viņš atrodas starp kājām, zemāk par ceļgaliem, tas ir, zem čakras Omega, ar atvaru uz augšu, ar piltuves šauro daļu uz leju. Šis konuss-“putekļsūcējs” sākt vilkt ārā tos netīrumus, kuri ir mūsu apakšējās čakrās – nāk naftas plūsmas, birst netīrumi u.c. Gluži kā “pods” būtu tev apakšā. Mēs sēdējām minūtes 10 ar tādu “podu”, kamēr ritēja darbs. Domāju, ka ir vērts to atkārtot periodiski.
  5. Nākamais darbs – astrālajam ķermenim; viņš mostas pa horizontālo asi, kura iet caur astrālo čakru starp saules pinumu un sirds centru. Šo čakru mēs pazīstam no prakses “Saules iniciācija”, caur viņu iet savienojuma ar Saules sistēmu cilpa. Jauns attīrošs Evolūcijas Konuss, sauksim viņu par Konusu Nr. 3, Venēras vadībā tiek likts aizmugurē, no muguras puses, šajā čakrā, ar atvaru pret muguru, piltuves šauro daļu prom no muguras. Viņš strādā ar jaunā astrālā ķermeņa attīrīšanu. Es par šo jauno ķermeni rakstīju iepriekšējos rakstos. Tā ir mūsu jaunā dzīve, jauns izpausts ķermenis 90 grādu leņķī pret vertikālo asi, kurš manī jau pilnā sparā funkcionē. Mēs redzēsim, kā viņš attīrās. Ar šo konusu arī pasēdēsim dažas minūtes. Varam arī viņu pielietot periodiski, lai attīrītu savu jauno izpausto ķermeni (kurš jau ir nonācis pie šīs stadijas).

Jaunās prakses paplašina mūsu iespējas un atvieglina darbu, attīrot mūsu saknes un piepildot viņas ar gaismu. Neaizmirstiet savu mīlestību pret sevi, kad strādāsiet ar gaismu.

Veiksmi jums!

 

Pievienots 26.04.2011

http://sanatkumara.ru/stati/novaya-praktika-ochischeniya-ot-veneri

Tulkoja Jānis Oppe