Pakāpjveidīga augšupcelšanās

Saruna ar Diženo Dievieti

11.04.25

Ko mēs ar to saprotam? Ka pasaules un vibrāciju slāņi augšupceļas ne vienā rāvienā. Viss norit pakāpeniski. Viss norit lēnām. Teiksim, tumsas slāņi augšupcelsies uz gaišāku gara stāvokli pašā pēdējā brīdī, evolūcijas kustības smailē. Mēs tikko kā uzlidojām uz lielāku gaismu, aiz mums virzās tuvumā esošās pasaules, tās, kuras ir spējīgas un izpaustas tādā mērā, lai uztvertu mūsu vēstījumu, mūsu kustību, saņemtu atbilstošu impulsu un virzītos aiz mums.

Te nav dalījuma, vienkārši tiem, kuri iet aiz mums, ir daudz vieglāk, jo ceļš ir iemīts. Nekas visumā netiek zaudēts, un mēs esam katalizatori cits citam.

Bet Augšupceltie Valdnieki ir aizgājuši jau diezgan sen.

Tas nav tik sen pēc mūsu standartiem. Viņi uztvēra mūsu impulsu un spēja to izpaust pietiekami ātri, lai pārietu gaismā. Taču gribu tev teikt, ka ne visas pasaules vienlaikus uztvēra impulsu. Teiksim, dinozauru pasaule vēl nav gatava pāriet, jo viņi ir pārāk gausi. Arī ziloņu pasaule, neskatoties uz viņu viedumu, nesteidzas izdarīt kustību. Visas pasaules pāries, taču katrai ir savs inerces moments.

Jūsu pasaulei arī ir inerce, un vēl kāda. Lieta tā, ka jūs attīstībā ļoti aiztur lietas. Varētu šķist, ka jūs esat izgudrojuši jaunus instrumentus pašizziņai un jūtu un domu izteikšanai, sakariem savā starpā un apmācības caur lietām sistēmu.

Bet turklāt jūsu smadzenes izziņā ir ieņēmušas galveno vietu, un sirds daudziem ir aizvērusies. Bet tieši sirds attīstīšana un atvēršana ir jūsu augšupcelšanās pamats. Tieši viņa uztver augšupcelšanās impulsu no iniciatoru augstākiem slāņiem. Un smadzenes pēc tam kļūs otršķirīgas izziņā un analīzē.

Tas ir lieliski, ka jums ir attīstījies tāds instruments-analizators, bet jūs vienkārši nedrīkstat vērt ciet kvantu apziņu. Tieši ar viņu jūs sazināties un uztverat visu ezotērisko zinātni. Patiešām, sirds zina to, ko nezina smadzenes un loģika. Nu kāda loģika var pateikt priekšā augšupcelšanās gaismā procesu? Nav ne atbilstošu fizisko likumu, ne jūs esat novērojuši līdzīgus procesus. Kurš jums saka, ka augšupcelšanās būs? Skolotāji no smalkā plāna. Un kur viņi ir, jūsu skolotāji? Smadzenes neapstiprina viņu esamību.

Labi, ka zinātnieki ir tikuši līdz vissmalkākajiem procesiem fizikā un sākuši pētīt nodoma un programmēšanas iedarbību uz cilvēku psihi. Tā jau ir fizikas, astrāla, mentāla un tālāk mijiedarbība smalkajos plānos.

Mēs taču atkārtojam, ka augšupcelšanās visu procesu mijiedarbība norit kvantu līmenī, un jūs varat tikai uzticēties vai neuzticēties tam, ko saņemat pa kanāliem.

Kāpēc delfīni un vaļi nav augšupcēlušies? Jo viņiem taču nav lietu...

Jūsu pasaulē viss nonāks kustībā pēc dažiem gadiem. Tas ir jūsu handikaps, lai zināšanas izplatītos plašumā. Atnāks arī pie jums masu kustība uz gaismu, ir jābūt tikai tai gatavam. Nebēdājies, ka nav pierādījumu vai pirmo augšupcelto. Jūs kustībā nonāksiet gandrīz pēdējie. Tāpēc ka jūs vēl varat radīt kaut ko pavisam savu, jaunu, kas nelīdzinās nekam. Jūs esat izgājuši no vecās gultnes un virzāties pa jaunu ceļu. Mēs novērojam un mācāmies no jums.

Bet attīstības stratēģija mums ir saprotama pilnīgā mērā, un mēs zinām, ka saplūšanas Vienā Būtnē process atnāks noteiktajā laikā, un viss būs tā, kā novēlējis Radītājs.

 

Pievienots 27.04.2011

http://sanatkumara.ru/stati/stupenchatoe-voznesenie

Tulkoja Jānis Oppe