Dievišķais vīrišķais un dievišķais sievišķais

11.05.08

Dārgā Diženā Dieviete! Mēs bieži sakām, ka tagad uz Zemi ir atnākušas sievišķās enerģijas. Arvien vairāk sievišķo Būtību sāk ar mums strādāt meditācijās. Garīgās sapulcēs un grupās gandrīz vienmēr piedalās vienas sievietes. Semināros, koncertos, meditācijās vīrieši ir milzīgā mazākumā. Kas notiek? Mēs sakām arī, ka šis ir Kristus-apziņas atnākšanas uz planētu laiks. Vai tiešām Kristus-apziņa nāk sieviešu ķermeņos? Ar ko atšķiras Dievišķais Sievišķais un Dievišķais Vīrišķais augstākajos plānos?

Mūsu līmenī nav dalījuma starp Dievišķo Sievišķo un Dievišķo Vīrišķo. Mēs esam zaudējuši sadalītību un kļuvuši viengabalaini. Tikai jūsu sapratnē jūs pat Dievu varat sadalīt divās pusītēs. Es esmu Viens, un Es Esmu Kristus visās dimensijās.

Kas tas ir – Kristus-apziņa? Tā ir sevis Vienota ar visu visumu apzināšanās. Jūs pārejat uz Kristus līmeni, kad saplūstat ar Mani Vienotā Lielā Būtnē. Visus, kas ir saplūduši, visu pasaules vienotību Mēs saucam par Kristus-apziņu. Laipni lūdzam Vienotībā!

Kāpēc mēs Tevi saucam par Diženo Dievieti?

Tāpēc ka Es nesu miermīlību, mieru un prieku, šīs enerģijas jūs saistāt ar savu sievišķo daļu. Jūsu vīrišķā daļa nes citas manas enerģijas – dinamiku, aktivitāti, radīšanu un apzināšanos. Manī ir visas šīs enerģijas, taču jums pašlaik vairāk vajadzīgas sievišķās enerģijas, lai radītu neitrālu vienotību, “nulles sistēmu”, kura ir ceļš pie Augstākajām Būtībām, jūsu vecākajiem aspektiem.

(Nesen Ivanovā mēs veicām meditāciju, kurā izgājām uz vairāku dimensiju nulles punktiem. Kā izrādījās, šie formas pilnīgas zaudēšanas punkti eksistē katrā līmenī. Mēs sākām “ar saknēm”, ar tumšo enerģiju, pēc tam pārgājām uz cilvēka līmeņa nulles punktu, pēc tam pacēlāmies uz gaismu. Mēs gājām augšup gluži kā pa tuneli, no dimensijas uz dimensiju. Katrā līmenī bija izklaidus personības, mēs jutām sevi kā Visu, Kas Ir. Tā tad arī ir polaritātes zaudēšana, savienošanās ar visu, vienotības apziņa. Taču šīs apziņas atšķirība no, piemēram, piektās dimensijas apziņas ir tāda, ka pilnīgi nav elektromagnētiskā lauka, kurš uztur apziņu noteiktā formā. Mūsu apziņa izplūda un izkliedējās gluži kā pa atomiem. Turklāt mēs jutām, ka viss, par ko var padomāt vai iedomāties, jau ir. Nebija nekādas kustības, tā kā bez “manis” tur neviena nav. Nav uz kurieni kustēties un nav ko “darīt”. Atšķirība no nirvānas, piemēram, ir tāda, ka nirvānā tu tomēr esi, bet šajā stāvoklī tu esi viss, un tevis nav nekur.)

Jūs nesat pasaulē apmierinājumu kā sievišķo enerģiju pretsvarā vīrišķo enerģiju neapmierinātībai, mieru pretsvarā cīņai, harmonijas un laimes iemantošanu iekšienē pretsvarā mīlestības un apmierinājuma meklējumiem ārpusē, ko dara jūsu vīrišķā daļa.

Runājot par Dievišķo Sievišķo un Dievišķo Vīrišķo, Mēs ar to domājam, ka pakāpeniski jūsu sadalītība kūst un ļauj jums apzināties dievišķību visam, kas eksistē pasaulē. Jūs pārstājat dalīt gaismu un tumsu, vīrieti un sievieti, tāpēc ka jūs arvien vairāk virzāties pie zelta vidus iņ-jaņ.

Vai var teikt, ka Dēls – tās vairāk ir sievišķās enerģijas, bet Svētais Gars – vīrišķās?

Kaut kādā ziņā tas tā arī ir, tāpēc ka intelekts ir saistīts ar vīrišķo prāta tipu, bet intuīcija un eņģeliskās enerģijas vairāk ar sievišķo tipu. Bet tas ir tikai jūsu prātam, tā kā Dēla līmenī nav dzimumu dalījuma, bet Svētā Gara līmenī eksistē dzimumu dalījums, un abas daļas ir dievišķas.

“Ezotērisko” pāru būtība ir tāda, ka viņi tieši tad arī rada pretstatu vienotību, tuvinot katru nulles starptelpiskumam. Vienotībā ar pasauli, mīlestībā jūs visus jūsu aktivizāciju līmeņus iziesiet ātri un ar dievišķo svētību sirdī.

Pateicos tev, Diženā Dieviete!

 

Pievienots 09.05.2011

http://www.sanatkumara.ru/stati/bozhestvennoe-muzhskoe-i-bozhestvennoe-zhenskoe

Tulkoja Jānis Oppe