Sarkanā Drakona aktivizācija 20.-22. maijā Urālu kalnos

Ir beigusies mūsu pēdējā tikšanās ciklā „Urālu kalnu Sarkanā Drakona aktivizācija”. Šie darbi, jeb labāk teikt, mūsu tikšanās, sākās 2009. g. un ir beigušās tagad. Tā bija septītā aktivizācija, manis veikta kalnos. Bez manām aktivizācijām daudzas grupas un skolas pa šo laiku (kopš 2009. g.) veica savas aktivizācijas. Es pateicos visiem par viņu darbu un ceru, ka mēs turpināsim savas praktiskās nodarbības kalnos visu labā. Šis darbs ir vajadzīgs visiem, un turklāt mēs satiekamies tādos brīnišķīgos dabas stūrīšos, par kuriem nenojautām, ka tie ir un mums pieejami. Mēs apvienojam tūrismu mums pašā pieejamākajā veidā un garīgo izaugsmi, atpūtu un kopīgu grupveida darbu. Piekrītiet, ka jūs nekad nenokļūtu šajās vietās, ja nesaņemtu ielūgumu no manis.

Tagad manī parunās manis sievišķā daļa, bet pēc tam vīrišķā.

Šoreiz mūs sagaidīja krokoti nelieli kalni ar bērnišķīgi maigu un tīru enerģētiku, pārklātu ar samtainu ziedošu zāļu pūciņu, gluži kā bērniņa āda. Dabas aromāti, spilgtais smaragdzaļais maija zaļums, maijā ziedošo zāļu maigums, augu valsts sugu pārpilnība mani pārsteidza. Mēs, pilsētnieki, bieži nepazīstam savas Dzimtenes augu valsts skaistumu un pārpilnību. Manī bija pamodies Paganels, es nevarēju beigt priecāties par kalnu augu krāšņo daudzveidību. Loki, mētras, mārsils, citas ēdamas zāles – tas ir tas, ko es pazinu. Bet bija uzplaucis burtiski katrs zāles stiebriņš šajā pašā aktīvākajā Urālu dienvidu periodā: tulpes un citi sīpolaugi, un silpurene, lakacis, ķirši, sūnas, sukulenti... Es devu sev uzdevumu iemācīties šo brīnišķīgo zāļu nosaukumus un „misijas”. Un tas viss piepildīja ar aromātu mūsu pārgājienus kalnos, mūsu atrašanos norā. Nebija iespējams atdzerties šo gaisu!

Piedevām vispārējās atbraukšanas priekšvakarā, naktī no ceturtdienas uz piektdienu, nolija attīroša nakts lietusgāze, kura nomazgāja putekļus un padzirdīja zaļumu.

Bet kāda debess ir naktī! Jūs sen neesat bijuši kalnos? Tad jūs esat zaudējuši šīs ATPLESTĀS DEBESIS...

Visas naktis mums dziedāja neparasta lakstīgala. Tādu meistarīgu un daudzveidīgu pogošanu, kura mainījās visu nakti neatņemdamās, es nekad savā dzīvē nebiju dzirdējusi, ne dabā, ne ierakstā. Mēs ar Vladimiru atbraucām otrdien, ilgi pirms viesu atbraukšanas sākuma, un es nevarēju beigt klausīties šo burvīgo dziedāšanu. Kā mūziķe, es jums teikšu, ka tas vienkārši ir viens no pasaules brīnumiem...

Mēs bijām iedeguši, tāpēc ka dienas pieturējās ļoti karstas. Labi, ka tas nebija jūnijs... Mūsu deguni, vaigi, pleci bija kļuvuši sarkani, sarkani. Mēs bijām izdziedājušies ģitāras pavadījumā, izrunājušies viens ar otru un saņēmuši lielisku emocionālu piebarojumu.

Bet tagad dodu iespēju pateikt arī savai vīrišķajai daļai.

Mēs bijām kļuvuši aktīvāki visās nozīmēs – mīlestībā pret Zemi, pret dabu, pret Dievu. Mēs bijām iemācījušies vairāk novērtēt viens otru un mīlēt bez nosacījumiem. Mēs bijām kļuvuši atklāti un gluži kā izgriezušies uz āru mīlestībā. Pēc būtības tās bija mūsu, cilvēciskās aktivizācijas, nevis tikai augšupcelšanās portāla atvēršanas dabā. Mūsu sirdis tagad neaizvērsies nekad. Ar to var apsveikt katru.

Noslēdzošajā aktivizācijā mēs bijām 111 cilvēku. Interesants skaitlis? Mums bija 7 grupas un 7 koncerti. Mēs dziedājām, lasījām dzeju un dejojām no sirds. Mēs jutām atbalstu no visiem. Mēs priecājāmies par citu veiksmi. Mēs bijām laimīgi un uzvedāmies kā bērni. Tādi mēs arī iesim uz augšupcelšanos. Tas droši vien ir grupveida augšupcelšanās mēģinājums?

Kas tad notika smalkajā plānā? Mēs atvērām portālus pie Debesu Tēva vairākos līmeņos. Pašlaik Urālu kalni ir saņēmuši injekciju no maksimāli augstām enerģijām, un katrs no dalībniekiem kļuva par šo portālu nesēju. Mēs savienojām maksimālu augstu „augšu” un savu „apakšu” ar tiešiem sakariem caur cilvēku ķermeņiem un saviem citu dimensiju aspektiem. Mums kļuva saprotams, kādas spēcīgas enerģijas mēs pārvadījām, tāpēc ka katrs to sajuta ar savu ķermeni. Mēs varam atgriezties uz to momentu, lai atkal un atkal aktivizētu šīs enerģijas sevī, lai neattālinātos, bet visu laiku tuvotos TAM...

Es no visas sirds patiecos visiem par jūsu atbraukšanu. Es visus apsveicu ar mūsu kopīgā darba spēcīgu pabeigšanu un aicinu pastiprināt savu darbu vietēji. Ienesiet savas iespējas grupās un ar savu enerģiju piesātiniet citus cilvēkus-gaismas nesējus!

***

Dārgais Debesu Tēvs un mīļā Māte-Zeme! Jūsu bērni izdarīja to darbu, kuru jūs mums uzdevāt. No jums atnāca pabeigšanas un apmierinājuma enerģija, tātad, viss ir izdarīts pareizi. Mēs pateicamies jums par to apbrīnojamo vietu, kurā mēs sapulcējāmies, par burvīgajiem laika apstākļiem, kuri pieturējās visas šīs dienas, par dabas maigumu un radīšanas ar Dievu brīnumu. Mēs pateicamies par jūsu svētību, par tām burvīgajām dienām, kuras mēs pavadījām šajās laipnajās enerģijās, par jūsu mīlestību un radīšanu ar mums!

Mēs radījām Augsto Mīlestību, Dievišķo Mīlestību...

Mēs kļuvām vēl tuvāki Debesu eņģeļu pulkam (gribēju teikt „karapulkam”, mēle neklausīja)... Mēs sajutām sirdī, kas ir Tēva beznosacījuma mīlestība, Dēla beznosacījuma mīlestība, un sapratām, ka tas viss ir ielikts Cilvēkā. Mēs mīlam tāpat, ja esam spējuši izaugt līdz šo jūtu dziļuma un neaptveramības sapratnei. Un šis spēks tagad sāks augt mūsos ar katru dienu, pienākot un attīstoties sirdī, piepildot visu mūsu būtību, un caur mūsu sirdīm sāks lieties ārā, visiem Zemes cilvēkiem. Mēs ar jūsu enerģijām, mūsu dārgie visu Debesu Hierarhiju Debesu Tēvi, barojam mūsu apkārtni – mūsu ģimeni, mācekļus, līdzpilsoņus, līdzradītājus. Mēs to izdarījām!

Kas bija:

20. maijs, piektdiena

Iepazīšanās rituāls

Šamaņa – Urālu kalnu Glabātāja mūsu visu iesvētīšana šamaņos

Eņģeļu gājiens

Iesvētīšana Diženās Dievietes dziedinošajās enerģijās

Galaktiskā noskaņošanās

Uguns un Staigāšanas pa Uguni ceremonija

21. maijs, sestdiena

Rītausma kalnā, Saules prakse-ceremonija

Zemes ceremonija, dziedināšanas Riteņa radīšana

Ūdens ceremonija avotā

Gaisa ceremonija kalnos

Ētera ceremonija – meditācija ar Sanatu Kumaru – ceļojums uz punktu „nulle”

Kosmiskā iniciācija

22. maijs, svētdiena

Skumju ceremonija

Prieka ceremonija

Mīlestības un svētības ceremonija

Atpūta

Aizbraukšana

Bez vispārējām praksēm atsevišķas grupas veica savas sakrālas prakses un darbus

 

Pievienots 26.05.2011

http://sanatkumara.ru/stati/aktivatsiya-krasnogo-drakona-20-22-maya-na-uralskich-gorach

Tulkoja Jānis Oppe