Sarunas ar Gabriēlu

Kas tas ir – patiesība?

Patiesība ir plašs jēdziens. Katrai personībai patiesība ir pieredzes, kuru personība ir izdzīvojusi visos iemiesojumos, kopums. Uz katras planētas ir sava patiesība, tā ietilpina visu planētu, meklētāja dvēseli un garu. Ja planētas ir dažādas, arī patiesība atšķiras.

Tādejādi, uz dažādām planētām izejot simtiem un tūkstošiem dzīvju, personības kopējais gars ienes daudz jauna garīgās vienības kopējā patiesībā.

Savienojoties kolektīvajā saprātā, patiesība kļūst kolektīva, un tā var būt nenobriedusi un nobriedusi. Nobriedis saprātīgums – tā ir savu noslieču un mērķu savienošana vienotībā ar Radītāju.

Taču tāpat kā cilvēku ģimenē, kur patiesība var būt negaidīta un jauna bērniem, arī Radītājam viņa bērni var dzemdināt kaut ko pavisam jaunu, negaidītu un nepierastu. Tā gadījās arī ar jums un vēl dažām pasaulēm, kurās mēs, Nebadons, veicām eksperimentu, pievienojot tumšās pasaules vienotībā ar gaišo pamatu. Vislielākās kustības šajā nozīmē deva Zeme, un mēs patiesi priecājamies par jūsu veiksmi. Ir jaunas patiesības grauds, viņš dzimst, un asns no grauda laužas ārā mūsu acu priekšā. Tā ir visu pasauļu mijiedarbības un savienošanās Vienotībā patiesība. Fiziskā pasaule ir garīgās pasaules atspoguļojums. Un garīgajā pasaulē ir pienācis laiks Dēliem un augšupejošajām radībām savienoties Vienā.

Mēs aicinām jūs iniciēt jūsu savienošanos kā vienotības sākumu, jūsu atzīšanu, mīlestību un cieņu citam pret citu kā sākumu visiem sākumiem. Jūs esat atsaukšanās un atspulgs savienošanās tendencēm augstākajās pasaulēs. Kas augšā, tas arī apakšā, un otrādi. Jūsu eksperiments ir atzīts par sekmīgu, un jūs esat paspējuši uz noteikto termiņu.

Savienojuma līmeņi

Katrs gaismas nesējs pašlaik ir pieslēgts manam kanālam, un Es vedu vienotu augšupcelšanās līniju visos eksistējošos informācijas pieņemšanas kanālos. Taču čeneleru apziņas līmeņi ir atšķirīgi. Viens gaismas nesējs pieņem jūs mierinošus vēstījumus, otrs satrauc ar aicinājumiem uz darbībām, trešais būvē augšupcelšanās skolu, ceturtais caur sevi būvē portālu uz gaismu.

Visi līmeņi ir vienādi svarīgi. Visiem ir jāstrādā vienlaicīgi un saskaņoti kā cilvēka saprāta augšupcelšanas uz nākamo līmeni vienotam mehānismam. Nav augstāk, un nav zemāk. Tas, kas bija zemāk, izaugs un pāraugs to, kas bija augstāk, pacelsies uz jūsu pleciem un vedīs jūs tālāk. Un tas sagādās prieku jums visiem.

Dodoties pārgājienā, neaizmirstiet transportu, lai visu ceļu neveiktu kājām, dodoties augšupcelšanās ceļā, izaudzējiet sev gaismas ķermeņus, kuri augšupcels jūs uz gaismu. Nodarbojieties ar gaismas darbu, nepagurstiet piepildīties ar gaismu, attīrīties un pilnveidot savu saprātu, savas domas, asinot savu patiesību..

Mainieties, lai jums patīk mainīties. Kļūstiet lokani un plastiski kā fiziskajā ķermenī, tā arī garā. Attieciniet jauno pret veco, neejiet tikai ar klasiskajām zināšanām, aktīvi izglītojieties un esiet mūsdienu zināšanu smailē.

Nekad neaprobežojieties ar vienu grāmatu, vienu skolu, vienu versiju. Esiet zinātkāri, lasiet daudz ko, bet no katras grāmatas paņemiet to, ar ko jūs rezonējat, kas saskaņojas ar jūsu serdeni iekšienē.

Kāpēc atšķiras zināšanas no dažādiem autoriem? Tāpēc ka tiek pieņemtas no dažādām Būtībām. Katrai būtībai ir savs pašas uzdevums, kurš ne vienmēr saskan ar pārējiem. Lasot un analizējot dažādu autoru zināšanas, jūs attīstāt intelektu, kas ir augšupcelšanās obligāts nosacījums.

Mīliet sevi. Strādājiet ar sevi. Visi skolotāji – strādājiet ar sevi nemitīgi! Jūsu praksēm darbā ar mācekļiem jums ir jābūt pastāvīgā lietošanā. Radiet jaunas, mūsdienīgākas prakses, dzīvojiet pēc saviem likumiem, nepieļaujiet dzīvē pat vismazākos melus.

Kļūstiet Dievi. No iekšienes.

 

Pievienots 05.06.2011

http://sanatkumara.ru/stati/besedi-s-gavriilom

Tulkoja Jānis Oppe