Aktivizācija Lielajā Utrišā

Ir beigusies Skola Anapā Lielajā Utrišā. Tā pagāja ar visu Skolas dalībnieku lielu aktivitāti. Mēs sākām strādāt grupas kanālā, kas ir jaunums gandrīz katram no mums. Čenelinga laikā nodarbībās mēs pieņēmām informāciju, ka nepieciešams veikt darbu – enerģiju aktivizāciju jūras akvatorijā. Mēs kopīgi, visa grupa sākām vākt informāciju par darba raksturu, šī darba vietu un laiku. Daļa informācijas atnāca caur zīmēm, daļa – caur tēliem, daļa – kā teksts.

Rezultātā mēs pa kripatiņai savācām informāciju, un izrādījās, ka šajā vietā senos laikos ir bijusi elfīnu (vai elvīru) civilizācija, visdrīzāk sākumā bija elfīni – starpstāvoklis starp delfīniem un cilvēku, no kuriem cēlās cilvēki, delfīni un elvīri. Mēs nezinām, kā viņi izskatījās, taču tās senās civilizācijas pārstāve bija mūsu vidū, Oļa no Anapas pieņēma no viņiem informāciju, kura kalpoja mums kā atslēga darbam.

Otrs cilvēks, kurš bija tieši paredzēts šim darbam, bija Zoja Razdobrejeva, kura tad arī sapulcēja mūs Utrišā Skolai. Kā izrādījās, viņu gatavoja šim darbam un deva informāciju pagājušā gada laikā.

“Uztver cilvēku-dzīvnieku, kuri bija pirms eoniem gadu, attīstības būtību. Cilvēks dzīvoja uz sauszemes un ūdenī. Bija saprātīgs, viņam bija bērni. Saikni ar Dievu uzturēja kārtīgi. To laiku cilvēki mīlēja neizmērojami, absolūti. Cilvēki prata dzīvot un domāt ar sirdi, bet saprāts bija citāds.

Pēc tam Plūdi. Kurš bija Gatavs, tas palika dzīvot ūdenī. Evolūcija pagāja, un cilvēks ārēji izmainījās. Sauszemē viņš iznākt nespēja un kļuva saprātīga būtne delfīna veidolā. Zeme glabā sevī to gadu noslēpumu. Tu izjautā viņu, viņa dos tev atbildi. Tu pieraksti viņu vēsturi. Un satiksi savu aspektu, tiklīdz tu noslēpumam pieskarsies. Ne no kā nebaidies, kas notiks ar tevi. Tā atmiņa atvērs durvis uz citādu pasauli. Un tu uzzināsi šo vietu noslēpumu.”

Zoja bieži sazinājās ar Jūras Valdnieku, un 2010. g. rudenī viņš pajautāja: “Vai tu gribi uzzināt Zemes un dzīvības uz viņas attīstības noslēpumu, to, kas glabājas delfīnu atmiņā?” Zoja, protams, piekrita. Un viņš sāka aktivizēt Zojas seno atmiņu pa kripatiņai, visu ziemu, taču pagaidām viņa šo informāciju neapzinājās.

Skola notika no 2011. g. 28. jūnija līdz 5. jūlijam, un tas ir laiks, kad Zojai ieslēdzās šī atmiņa. Mēs konstatējām, ka mūs gaida darbs ar Melnās jūras delfīniem, kuri uztur sakarus ar Galaktisko Vienotību un ar senajiem elfīniem jeb elvīriem.

Pirmo aktivizāciju mēs noturējām senā paegļu mežā, kalnā, kur notika mūsu nodarbības. Noskaidrojās, ka šī ir sena lūzuma vieta, kad zemestrīces rezultātā nobruka kalna daļa, un gāja bojā daudz dvēseļu. Nez kāpēc viņas izrādījās ieslodzītas zemē, nebija spējušas aiziet no Zemes. Viņu enerģijas bija pazeminātas aiz bailēm no notikušās zemestrīces. Caur mūsu portālu viņas spēja tikt Debesu Mitekļos. Pēdējais projām gāja Šamanis, kurš nodeva mums visas savas pilnvaras un palūdza mums pabeigt darbu.

Darba otra daļa tika izdarīta divos etapos. Informāciju arī vāca visa grupa kā mozaīku. Gribu atzīmēt mūsu grupas dalībnieku īpašo aktivitāti, katrs no mums ar lielu atbildību izturējās pret darbu. Visiem mums bija tiešs sakars ar darbu, jo visdrīzāk arī bijām šo radību pēcteči vai šo vietu seno laiku notikumu dalībnieki. Iespējams, daļa šo cilvēku misiju bija tieši – apstākļu radīšana planētas seno ķīlnieku augšupcelšanai.

Mūsu grupā izrādījās deviņus gadus vecais Semjons, kurš bija aktivizācijas atslēgas dalībnieks. Un bija “atslēga”, Genādijs, senais “delfīns”, bez kura arī nebija iespējams pacelt aprakto noslīkušo dvēseļu glabātuves “vāku”. Man patika tas, ka šo pēdējo informāciju saņēma paši dalībnieki bez manas palīdzības, kas man sagādā lielu prieku un rāda, ka manas nodarbības nepaiet veltīgi.

5. jūlija rītā neliela grupas daļa sapulcējās, lai meklētu otrās aktivizācijas vietu. Lielajā Utrišā ir bāka, un Zoja saņēma informācija, ka šī ir aktivizācijas nākamās daļas vieta. Trīs zīmes apstiprināja, ka vieta ir izvēlēta pareizi. Seņas enerģijas aizgāja “glabātuves” dziļumā, un dalībnieki izdzirdēja priecīgu saucienu: “Viņi atnāca, atnāca! Mēs pieņēmām atslēgu!”

“Atslēgu” atvēra ar Genādija enerģiju palīdzību, kurš kļuva par milzīgu gaismas delfīnu, izveidojot enerģijas gaismas stabu, kurā bija redzami dejojoši gaismas delfīni.

Darba otrā daļa noritēja pulksten 17. Pa šo laiku augstākie spēki bija sagatavojuši visus apstākļus “ķīlnieku” dvēseļu pacelšanai. Mēs kā visa grupa atvērām vāku un ar šausmām raudzījāmies, kādā stāvoklī bija tās, kas bija tur, zem zemes. Viņas bija ļoti netīras un pussagrautas. Eņģeļi tūliņ sāka viņas šķirot un nest uz dziedinošiem mitekļiem uz reabilitāciju. Pēc tam sekoja vēl viens, zemāks “stāvs” ar dvēselēm, kuras cēlās augšā uz platformas. Mēs palīdzējām viņas pacelt saviem spēkiem. Viņu stāvoklis bija vēl smagāks. Enerģijas bija tik zemas, ka mums visiem bija slikti. Uz pēdējās, pašas apakšējās platformas bija Kapteinis, kurš “aiziet pēdējais no kuģa”, viņš glabāja un rūpējās par dvēselēm.

Pēc dvēseļu pēdējās iznākšanas iznāca milzīgs tumšas enerģijas sabiezējums Zemes dzemdes “placenta”. Vispār gribu teikt, ka sievietes, aktivizācijas dalībnieces visas sajuta it kā “dzemdības”, un pat vairākas dienas ilgi juta “gatavošanos dzemdībām” savos sieviešu orgānos. Mēs visas “dzemdējām”, mēs visas bijām Zeme, un “iestrēgušie” bija mūsu sengaidītie, kaut arī šausmīgi netīri, mūsu enerģiju, mūsu dvēseļu fragmenti.

Mēs nosūtījām mīlestību un gaismu šīm dvēselēm, un iekšā zemē telpas dziedināšanai.

Kad mēs iznācām no portāla, šajā vietā vēl ilgi stāvēja gaisma, bet mūs sāka ārstēt un attīrīt ar zelta un baltām enerģijām. Mēs drīz vien sajutām atvieglojumu, un dalībnieku iekšējās sāpes aizgāja.

Tagad mēs sniegsim aktivizācijas pēdējās daļas darbību ierakstu, Olgas pieņemtu.

“Lūk, mēs atnācām, sagaidiet mūs!

Jūs pa laika koridoru gājāt, un jūs iegājāt portālā. (Mēs gājām atmuguriski zosu gājienā pa spirāli, gluži kā gājām iekšā pagātnē.)

Mēs gaidījām jūs sen. Visi sazemējāties? Jā.

Mīlestību sūtīsim un Es Savus pasauksim.

Un staru no sirds sūtīt Radītājam sākām. Visi sadevās rokās.

Nāk tumša, netīri rozā enerģija spirālē, virpulī, lejā laidās pretēji pulksteņa rādītāja virzienam.

Lūk, atveras te laika atslēga. Augšā, kā uz balkona, gaida...

Lejā visi nostājās aplī. Viņu ir vairāk par mums.

Pirmos aiz rokām mēs velkam...

Visi aizgāja...

Pēc tam apakšējā platforma, uz tās citas dvēseles gaidīja mūs. Viņas visas ir gļotās, ļoti nožēlojams izskats ir viņām. Mēs viņām nosūtījām dziedināšanu un mīlestību...

Pussagrautas dvēseles, un Kapteinis pēdējais.

Aleluja!

Visi eņģeļi strādā. Viņi nes visas dvēseles uz dažādām vietām.

Mīlestību mēs Māmuļai-Zemei nosūtījām. Sāka viņa kļūt gaišāka. Tagad nāk tumšu enerģiju placenta...

Ercenģeļus piesaucām mēs aizvērt apakšējo to astrālu, no kura tumšās enerģijas nāca.

Sāpju enerģijas vairs nav. Un mūs notīrīs arī eņģeļi no Debesīm.

Enerģija ārstē mūsu dzimtas ceļus. Darbs ir pabeigts. Daudz enerģiju tīra mūs.

Mums no augšas lūdz kopā nostāties un svētību pieņemt.

Tas Debesu Zelts lej savu plūsmu un ārstē mūs.”

Zoja pieņēma no Valdnieka Morīna:

“Debesu svētki un jūsu šeit svētki!

Delfīni riņķo šeit, tu tikai paskaties!

Zemūdens pasaule ir atbrīvota no pagājušo gadu netīrumiem.

Šeit sapulcētas visu, kas noslīka, dvēseles.

Savāca viņas elfīni, kā spēja,

Lai izvestu viņas gaismā.

Viņi nosmērējās paši, pazeminot savu telpas gaismu.

Tik žēlsirdīgas ir viņu (elfīnu) dvēseles,

Gatavas upurēt enerģiju, kuru glabāja.

Bet Māmuļas-Zemes atmiņu ieņēma savā iekšienē, lai saglabātu nesabojājot un izvestu mīlot.

Viņām ir smagi... Bet mīlētas tiek viņas.

Ar mīlestību mēs sasildīsim apdzisušos ķermeņus, ne blīvos, bet tos, ar kuriem Zeme viņas pieņēma – tā bija Tēva Gaisma.

Piepildīsim ar gaismu un mīlestību. Sasildīsim dvēseles un izšķīdināsim visu, ko savāca, sakrāja ārpus sevis (pie elfīniem).

Tā informācija, kura atrodas elfīnu iekšienē, ir tīra. Tikai ārēji nosmērējās, bet tā nav bēda!

Ārstēšana rit, nosūtījāt visas dvēseles uz Tēva mitekli.

Pateicība jums!”

Ejot prom, mēs paskatījāmies uz portālu, kura vēra ciet eņģeļi. Viņš bija aizvērts ar dažādu krāsu segmentiem, bet centrā palika spoži rožaina gaisma.

Milzīgi Debesu Gaišie Spēki pavadīja mūsu darbu. Mums palīdzēja gan Diženā Dieviete, gan Lucifers, gan delfīni, Metatrons, Sanats Kumara, Jēzus, dziedinošo enerģiju Elohimi. Lucifers deva mums balvas un teica, ka personīgi pasniegs tās mums tiekoties, tāpēc ka dvēseļu glābšanas darbs tiek ļoti novērtēts visā visumā. Noslēgumā es gribu sniegt savu čenelingu no Sanata Kumaras, pieņemtu seminārā.

 

Delfīni iesniedza pieprasījumu Galaktiskajā Padomē. Viņi lūdz palīdzību, lai radītu Padomi Galaktikas un vietējā Reģiona lietās sakarā planētas Pārejas seku nepareģojamību. Tas nav ātrs lēmums, bet Mēs to atbalstījām. Tā būs īpaša pieeja un īpaša vešana, seku izskaitļošana un Zemes monitorings augstākajā līmenī. Visas zināšanas patiešām ir raidītas un vērstas, lai apzinātos procesus, kuri notiek jūsu Reģionā – Plejādēs. Jūs esat Plejāžu pārstāvji Galaktiskajā Padomē, un Mēs pašlaik pieņemam lēmumu par Zemes atbrīvošanu no karmiskā mantojuma pilnībā. Šeit ir dzimuši procesi, saistīti ar Plejāžu procesu. Mums interesē, ja noņemtu cilvēku rases karmisko iedzimtību un atbrīvotu viņu no Sīriusa, Plejāžu un galaktisko mantojumu mantošanas iekš DNS, kā jūs spēsiet sevi attīstīt tālāk? Tas ir darbs ar planētas un rases DNS. Mēs gribam rasi attīrīt no tumsas saknēm un notīrīt skaistuli Zemi no zemām vibrācijām. Zini, ka Galaktiskajā Padomē planētai ir augsti pārstāvji un aizstāvji – Lucifers, Es, Mihaēls. Ar to viss ir pateikts. Lai top gaisma. Āmen.

 

Pievienots 09.07.2011

http://www.sanatkumara.ru/stati/aktivatsiya-na-bolshom-utrishe

Tulkoja Jānis Oppe