Skola Anapā

11.07.15.

11 07 16Gribas dalīties iespaidos par otrās pakāpes Sanata Kumara Skolu pie Anapas, kura nesen beidzās. Man liekas, Skola ļoti auglīgi un labi pastrādāja. Noritēja burvīgi Augšupcelšanās Krēsli, kur notika daudz iesvētīšanu, katra meditācija tajos ir pelnījusi, lai to ievietotu vietnē. Es veikšu skaņas korekciju un izvietošu šī meditācijas (pēc iespējas) internetā.

 

Grupa sapulcējās ļoti stipra. Nodarbībās mēs mācījāmies strādāt ar kvantu apziņu, iegūt informāciju caur sirdi, saņemt čenelingus. Tas viss izrādījās pa spēkam un sagādāja labpatiku.

Pirmoreiz mēs auglīgi strādājām tieši grupā pirms aktivizācijas, kad katrs saņēma un izteica informāciju, kura kļuva noderīga kopīgajā darbā. Turklāt grupa patstāvīgi veica otrās aktivizācijas pirmo daļu, kas man ļoti patika. Šis viņu darbs atviegloja mūsu otro daļu, samazinot mūsu pūles līdz minimumam. Malači!

Anapā noritēja četras aktivizācijas, divas ar Skolas grupu un divas pa 3-4 cilvēkiem. Darbs ir veikts augstā apzinātības līmenī un ar augstu lietderības koeficientu. Materiāls par šiem darbiem jau ir publicēts.

Man ļoti patika vieta, kur noritēja nodarbības: tas ir kluss relikts paegļu mežs, kurš aug uz kalna, netālu no mūsu viesnīcas. Nodarbības noritēja svaigā gaisā, skuju aromātā, putnu dziesmu un cikāžu sisināšanas pavadībā. Šeit trokšņoja tikai cikādes, kuru koris atjaunojās meditācijās, it kā viņas justu enerģiju pieaugšanu.

Vieta nodarbībām un dzīvošanai ir izvēlēta ļoti ērta – jūra divu soļu attālumā, ūdens lielisks, blakus pat ir delfinārijs. Numuros ir visas ērtības un individuālas virtuves, katrā numurā ir atklāta veranda. Ir apsargāta stāvvieta.

Es, protams, izmantoju iespēju un īstenoju savu senu sapni – izpeldēties ar delfīniem. Un tagad es cieši esmu sākusi strādāt ar ēteriskajiem delfīniem, viņi ir sākuši nākt pie mums uz meditācijām arvien biežāk. Lūk, arī šodien Augšupcelšanās Krēslā Mineraļnije Vodi pilsētā viņi atnāca un iepriecināja mūs ar savām augstajām vibrācijām.

Mēs augam vibrācijās, tas ir ļoti labi redzams, gada laikā grupa ir ļoti izaugusi un nostiprinājusies savā vēlmē iet uz augšupcelšanos un apskaidrošanos.

Esmu ļoti pateicīga Zojai Razdobrejevai, kura organizēja Skolu Anapā un visus sagaidīja kā laipna un viesmīlīga saimniece. Zoja pati ir kļuvusi skolotāja Anapā, viņa ir noorganizējusi grupu, kura regulāri satiekas, notur nodarbības, meditācijas un aktivizācijas, dzīvo planatārās augšupcelšanās gultnē. Viņa Augšupcelšanās Krēslā saņēma iesvētījumu organizēt nelielu grupu tīklu Anapas apkārtnē nelielās pilsētiņās.

Nākamajā gadā, 2012. gada septembrī, mēs plānojam organizēt Skolas divas pakāpes (pirmo un otro) un noturēt trešās pakāpes semināru tajā pašā vietā, Lielajā Utrišā (Anapas rajonā) Melnās jūras krastā. Šeit lieliska atpūta savienojas ar nodarbībām un savstarpēju saziņu. Skolā vienmēr ir daudz dziednieku, un viņi apmainās ar metodikām, iesvēta cits citu enerģētiskos kanālos un ārstēšanas metodikās. Šeit pat visi iegūst gan zināšanas, gan smalkā plāna redzējumu, gan savienojumu ar Augstāko Es, ar Skolotājiem, Debesu Skolotāju ievētījumus un izdziedināšanas.

Es aicinu jūs nākamajā gadā pie mums uz Skolu. Tā ir Mīlestības, Prieka un Patiesības Skolotāja – Sanata Kumaras – Skola.

 

Meditācija Augšupcelšanās Krēslā ar delfīniem

(...)Interesanti, pie mums ir atnācis milzīgs valis! Viņš stāv uz astes, augsts, augsts! Bet zemāk par viņu, tuvāk mums, ir daudz mazu zelta delfīniņu, kā eņģeļi... viņš kā liels skolotājs, bet viņi kā mazi eņģeļi, vijas ap viņu. Nekad vēl pie mums nav nākuši tādā izskatā. Uz vienas no planētām mēs tikāmies ar Lielo Delfīnu, bet, ka viņš pats pie mums atnāktu – tā vēl nav bijis... Valis ir melns... bet ap viņu mirdzums... un delfīni ap viņu mirdzoši balti zeltaini.

Izrādās, ka tas nav valis – tas ir tāds liels lotoss, viņš atver lapiņas, bet iekšā mirdzums, pagaidām vairāk neko neredzu...

Tā ir Dieviete. Viņa man sevi nosauc... Vārds ir ļoti līdzīgs vārdam Alfīna... Tā ir viena no delfīnu Dievietēm... Viņa ir atnākusi iepazīties ar mums, tāpēc ka ir dzirdējusi, ka mūsu Skola ir izglābusi daudz dvēseļu jūrā ar delfīnu palīdzību un ka mēs ļoti draudzējamies ar delfīniem... Sajūtiet viņas enerģijas: tik maigas, ugunīgas, baltas enerģijas, saldas, pēc garšas atgādina zefīru, bet pēc izskata – uguni, spirālveida uguni. Viņai nav ķermeņa, lūk, kāpēc es viņu uzreiz neieraudzīju, ķermeņa vietā viņai ir spirālveida uguns... Sajūtiet, kāda spēcīga un stipra, bet maiga enerģija no centra uz mums nāk uz katru! It kā uguns deg centrā, balta un mirdzoša, tā vien gribas viņai pieskarties (es izstiepu roku un “pieskaros” šai liesmai, smejos). Tā ir tāda pat ļoti blīva...

Viņa mūs pašlaik ārstē, pamanījāt? Viņas uguns ieiet katrā no mums, katrā šūniņā ieiet šī enerģija, harmonizē ķermeņus un tīra. Bet mazie delfīniņi-eņģelīši rosās ap katra cilvēka auru. Es saprotu tā, ka viņi mūs attīra, ķer nelabas domas no mentālā lauka, vāc prom negatīvas jūtas no astrālā lauka, vāc prom, transformē, attīra, it kā viņi būtu mazi putekļsūcējiņi...

Arī kājas ļoti labi jūt šīs enerģijas...

Tā bija astrāla Dieviete, loti spoža un gaiša, bet astrāla. Bet tagad viņas vietā ir parādījusies 7. dimensijas būtne. Viņa izskatās kā augsta Būtība, un viņai galvas vietā ir zvaigzne. Lūk, viņa arvien vairāk un vairāk sāk parādīties un sāk mirdzēt...

Mēs esam pacelti par vienu dimensiju, un pašlaik norit jūsu potēšana 7. dimensijā – dvēseles mērīšana, ar kristālisku gaismu. Šeit enerģijas nav tik blīvas, tās ir it kā retinātas. Ja astrālā gaisma, kaut arī ļoti augsta, bija tāda blīva, tad tagad blīvums ir kļuvis mazāks, enerģijas un vibrācijas ir paaugstinājušās, bet mūsu instrumenti vāji uztver šīs frekvences, ja mēs neesam pacēlušies apziņā... Šeit atrodas mūsu dvēseles Ģimenes. Pašlaik jūs ņem savā Ģimenē, katru no jums. Pēc jums ir atnākuši jūsu radinieki, viņi stāv un gaida, kad jūs pie viņiem pieiesiet, atpazīsies viņus. Viņus nav iespējams neatpazīt, sajūtiet, kāds maigums nāk no viņiem, tīra, eņģeliska enerģija. Viņi maina jums apģērbus, virzot rokas gar ķermeni, un jūs sevi redzat jaunos apģērbos – smalkos, caurspīdīgos, atbilstošos šim vibrāciju līmenim.

Jums ir spārni, un jūs varat lidot. Palidojiet!

Katra Ģimene ved jūs uz noteiktu vietu uz tiekšanos. Paskatieties, kā tas būs...

Šajā vietā jūs pašlaik satiksieties ar augstāku aspektu no 9. dimensijas, ar Ercenģeļa dvēseli, kura ir jūsu dvēseles Ģimenes Aizbildnis un Skolotājs. Tās būs vēl augstākas vibrācijas, sajūtiet tās, atklājieties tām, atveriet savu sirsniņu pretim maigumam un tīrībai...

Mēs pa delfīnu kanālu virzāmies vēl augstāk. Mēs tagad esam izgājuši aiz Galaktikas robežām, un mums ir atklājusies visa pasaule, visas zvaigznes. Viņas izskatās pavisam citādi, šeit ir smalkā pasaule. Paskatieties, cik pasauļu ir ap jums! Praktiski nav tukšas vietas, viss ir piepildīts ar pasaulēm smalkajā plānā! To iekšienē atrodas tās zvaigznes, kuras mēs redzam ar mūsu fizisko redzi. Bet pašlaik smalkā redze mums apliecina, ka mūsu Pasaules-ēkā tukšas vietas vispār nav. Starp pasaulēm ir izveidoti kanāli, sakaru portāli, tek upes kā asinsvadi, pa tiem pārtek noteikta enerģija, dvēseles pārtek no planētas uz planētu inkarnācijai. Visas pasaules ir pārklātas gluži kā ar matētām puscaurspīdīgām plēvītēm. Kaut kur tālumā ir arī absolūti tumšas pasaules... Mēs pašlaik ieejam augstu vibrāciju delfīnu Ģimenes pasaulē. Izņemot gaismu, es pagaidām neko neredzu... Visspožākā iespējamā gaisma ir tur, iekšā... Esmu vienkārši apžilbināta. Tagad man uzliek tumšas brilles, lai es varētu vismaz kaut ko redzēt, un tagad es sāku redzēt apveidu būtnēm, kuras tur dzīvo. Man tas pagaidām nav pieejams, manai sapratnei, tāpēc ka dzīvei šeit ir ļoti liels ātrums, bet es saprotu, ka esmu pieņemta, sagaidīta, mani ved, bet es pagaidām esmu apžilbusi... un katru no mums tāpat sagaidīja, paņēma zem rociņām un ved uz tikšanos ar visiem pārējiem. Viņi saprot mūsu stāvokli un nemēģina mums kaut ko paskaidrot vai pastāstīt, tāpēc ka mēs pagaidām esam samulsināti. Es personīgi pirmoreiz esmu tādā pasaulē...

Centrā es pašlaik jūtu augstu, augstu būtību, viņa ir kā gara lāsteka no uguns ar smaili uz augšu. Viņa ir caurspīdīga, ugunīga, smalka un vērsta ar smaili uz augšu. Es saprotu, ka tas ir vai nu portāls, vai templis, vai augstu vibrāciju Būtība, kura ir vēl augstāku enerģiju pārvadītāja. Tas ir, mēs tagad burtiski pieskarsimies, lai neapdedzinātos, šīm augstajām enerģijām, katrs paņems, cik var paņemt, lai jums pēc tam nebūtu slikti, lai jūs nesadedzinātos... Kam smalkie ķermeņi nav gatavi, viņi vienkārši pagaidām turp neies.

Tātad mani ņem zem rokām, no labās un kreisās puses, un ved iekšā. Viņi mani ieved pašā centrā, kur nāk ļoti maiga plūsma. Ir iespaids, ka mani vienkārši piepilda ar aromātiem, tik smalka ir plūsma. Ne vēju, ne svaru, neko nejūtu. Es jūtu, ka mans ķermenis piepildās ar jauniem atomiem, kuri sāk satraukt ķermeņa iekšienē visu, kas man ir... tas ir, notiek potēšana ar šīm enerģijām... daži no jums stāv perifērijā un arī saņem potes, redzams, tur ir mazdrusciņ cita plūsma. Tagad mani ceļ uz augšu, vēl augstāk, augstāk, augstāk... kā es saprotu, tur ir nedaudz citas vibrācijas, augstākas...

Faktiski notiek mana iesvētīšana! Interesanti! (smejos)

Ak, tā ir mana iesvētīšana, kas notiek, es tagad to sapratu. Man ir jāaiziet līdz šīs Būtības pašam augstākajam punktam! Man ir tik priecīgi un tik viegli!

Atveriet savas sirdis un pieņemiet iekšienē mazu kristālisku zvaigznīšu veidā šīs enerģijas. Es pašlaik jums saku kā šī Būtība, esmu kļuvusi viņa.

Es skatos uz jums no sava milzīgā garuma augstuma... Tas ir tik apbrīnojami! Un es metu katram no jums enerģijas riekšavu tieši sirdī, tieši tik, cik jūs varat pieņemt. Tur nav viens kristāliņš, pa vairākiem kristāliņiem... Pirmoreiz esmu kļuvusi devītās dimensijas būtība... Es saprotu, ka tā ir balva par to, ko mēs izdarījām Anapā, kā sadarbojāmies ar delfīniem.

Apbrīnojami, burvīgi, neparasti!

Klusītēm sākam nolaisties, mūs pamazām nolaiž uz Zemes... Uz septīto dimensiju, pēc tam mēs būsim piektajā. Šeit mēs paliksim ceremonijai.

 

Pievienots 22.07.2011

http://sanatkumara.ru/stati/shkola-v-anape

Tulkoja Jānis Oppe