Pastāsti par mums, Zemi...

11.07.28.

11 08 17 01Zemes mācības nav bijušas veltas cilvēcei. Mēs iemācījāmies atšķirt labu un ļaunu un saprast, ka jebkuras būtnes dzīvības apdraudējums ir viņas attīstības perspektīvu trūkums. Visas apspiešanas spēles un ambīcijas neved pie attīstības ne tikai tos, ko apspiež, bet arī tos, kas apspiež. Pat Pasaules Valdnieki kļūst izvirtuši un netīri savos ambiciozajos projektos. Nav attīstības un laimes ne tikai planētai kopumā, bet pat tiem, kas, kā varētu likties, ir radījuši sev atsevišķu Paradīzi uz Zemes.

Laime un Paradīze ir iespējamas tikai visiem, lai Saprāta Lauks būtu piepildīts ar vispārēju labklājību un mieru. Turklāt pasaulei nav jābūt pilnīgai, lai paliktu lauks jaunradei, radīšanai, pilnveidošanai, izmainīšanai un attīstībai.

Pasaules nepilnīguma un iedzīvotāju labklājības savienošana ir grūts uzdevums radītājiem. Mēs to apspriežam visos līmeņos un dažādās vietās.

Tie nebūs debešķīgi siltumnīcas apstākļi. Nebūs Radītāju globāla atbalsta. Pasaulei ir jāpilnveidojas, un tā tiks nodibināta līdz ar Saprāta izaugsmes uzdevumiem.

Kas būs Saprāta nesējs, kādi ķermeņi – cilvēku?

Absolūti visas formas var piedalīties eksperimentā.

Bet vide būs viena?

Jā, vide uzturēs gan ēteriskās, gan mentālās, gan šķidrās nesēju formas. Tā būs smalkā pasaule, tā ir labāk vadāma un labāk pakļaujas radīšanai. Tu jau arī pati zini, jo tu taču piedalies jaunu pasauļu radīšanā vienā līmenī ar citiem saprāta nesējiem.

Kāds ir cilvēku rases attīstības rezultāts? Kāda ir Cilvēka Dievišķā nākotne?

Cilvēks Dievišķais – tā ir Dieva Radība. Viņš ir iedvesmas avots daudzām smalkām Būtībām, kuras ir atnākušas uz planētu kā cilvēku rases Radītāji. Viņas nākotne ir liela. Vienkārši jāzina un jāiemieso tajā līmenī, kurā tu sevi apzinies. Nekas pats par sevi automātiski nekad neatnāk. Nevar palūgt Augstākajiem Plāniem visu izdarīt Cilvēka vietā, tad viņš neattīstīsies – visu notīrīt, visu novākt, visu transformēt. Palīdzēt apzināties un palīdzēt novākt – to visu neizdarīt katra vietā.

Kāpēc mums bija tikai divas DNS?

Saprātam bija jāattīstās NO SĀKUMA. No nulles, no dzīvnieka.

Kādēļ?

Bet kā gan citādi tu dabūsi kaut ko jaunu? Saprāts pats sevi attīsta, radot jaunu atzaru, citādi mēs vienkārši atdzīvinātu to, kas jau ir. Tas ir neinteresanti, nepiedodami, nenormāli. Norma – tā ir saprāta pašatražošanās, balstoties uz eksperimenta tīrību, bez “kruķiem”.

Bet mācības tomēr uz planētu tika dotas?

Jā, tika, un tā vienmēr notiek, kad eksperiments kļūst sarežģītāks. Matērija pati par sevi kropļo visas vēršanās pie patiesības un sarežģītos gadījumos kļūst nevadāma. Jūsu gadījumā jūs spējāt pārvarēt Radītāju latiņu, to atzīmi, kura robežojas ar rases pašiznīcināšanos. Tajā pašā laikā tie ideāli, kuru dēļ cieta Lucifers[1], tā arī rasē netika sasniegti. Nākamajai rasei ir jāuziet augstāk pie nospraustā uzdevuma, paskatīsimies, kā tas būs.

Līdz ar augšupcelšanos mēs pāriesim uz citu planētu vai paliksim uz šīs?

Protams, paliksiet uz šīs, bet planēta kļūs citāda.

Bija rakstīts, ka dzīve uz Zemes kādu laiku būs neiespējama.

Šis laiks jau ir beidzies. Jūs sekmīgi ielēcāt jaunā eksperimentā. Izgājāt atestāciju un atkal devāties uz jaunu dzīvi. Jūs ar to var apsveikt.

Kāpēc tu tik ilgi klusēji?

Es neklusēju, vienkārši tu izgāji no manas kontroles zonas, aizsniegusies līdz mūsu Debesu Tēvam. Esmu šeit un gaidu tevi, lai mēs tiktos. Esmu šeit un tur – visur. Mīlu tevi...

Paliec sveika.

Zemes karma

11.07.29.

11 08 17 02

Pastāsti par Zemes nākotni.

Zemes nākotne nav noteikta. Mūsu ar Luciferu pieprasījums tiek skatīts augstākajā karmas Padomē. Jā, būtu bijis ērti noņemt karmu no planētas iedzīvotājiem – ne personisko, protams, bet to, kas ir gēnos, kas izpaužas caur paaudzēm, dzīves kārtībā un kaislībā karot, cīnīties un neieredzēt. Parasti šī karma aizvācas līdz ar iedzīvotāju bojāeju, mainoties rasēm – Armagedonā.

Ja karma – tie ir zemes pieredzes uzdevumi, tad kas gan tiek novākts?

Dvēsele apaug kā ar gliemjiem – ieradumiem, nosliecēm, trofejām... Mainoties laikmetiem, tas viss tiek caurskatīts un attīrīts augstākajā līmenī. Pašlaik jums šāda procedūra nav pieejama.

Iziešana no karmas ir jūsu brīvprātīga dispensācija, šī iziešana ir novākusi no jums šo slāni. Taču tas eksistē neatkarīgi no jums Akašas Hronikās. Jūs slāni pēc slāņa izejat savas pieredzes dažādas realitātes, un tas, kas nav vajadzīgs, paliek arhīvā. Tā ir diezgan daudz, šo enerģiju vajag transformēt un attīrīt. Slānis ir ļoti tumšs, jo planēta taču ir daudz karojusi, Zemes informācijas laukā tā ir neaizvērta lappuse. Vai jūs šo materiālu savos gēnos nesīsiet arī tālāk, jeb mēs spēsim atstāt šo pieredzi tikai kā pieredzi, nevis kā ieradumu? Ar kādu bagāžu mēs jūs izlaižam galaktiskajā apziņā?

Dispensācija ir notikusi, bet nevar atstāt arī jūsu pieredzi uz planētas, tā viņu apgrūtinās.

Es nesen redzēju, kā uz mūsu planētas nobriest un sajaucas “baltums un dzeltenums”, kā to labāk saprast?

Tu redzēji astrālā slāņa dzimšanu un tā nolaišanos uz planētas samērā ar planētas un iedzīvotāju vibrāciju augšanu.

Kad tas būs?

Drīz, meitiņ, drīz.

10 gadu laikā?

Nē, gadus 50 vajag, lai viss izmainītos. Taču izmaiņas noritēs, un tu tās redzēsi.

Vai mēs ar tevi sadarbosimies, rakstīsim pēc 12. gada?

Protams, nekas globāli vairs nemainīsies. Negaidiet kataklizmas, negaidiet kuģu desantu, planētas sagrābšanu u.c. Viss pakāpeniski nonāks normā, bet vibrācijas augs vēl ātrāk. Laika apstākļi uz planētas iestāsies nedaudz citādi. Bet tas viss bez Vispasaules Plūdiem. Kaut kas, iespējams, mainīsies – okeānu un jūru krasta līnija, bet nenozīmīgi, ne kā vispasaules katastrofa.

Mīli sevi un planētu. Tev vajag iemācīties vairāk mīlēt sevi un priecāties par dzīvi.

Mīlu tevi. S. K.

 

Pievienots 17.08.2011

http://sanatkumara.ru/stati/rasskazhi-o-nas-zemle

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Visu cilvēku vienlīdzība un brālība.