Kuveita

11.08.20.

11 08 21 05

Preses apskats – Kuveita

Es piesaucu Skolotājus, Diženo Dievieti un Debesu Tēvu izskaidrot man jautājumu par Kuveitu. Es piesaucu visus Valdniekus, kuri ir iesaistīti šajā darbā.

Cik vajadzīgs ir brauciens uz šo zemi?

Brauciens nav vajadzīgs. Darbs ar kara egregoriem var tik veikts smalkajā plānā.

 

Kāds darbs būs, kad un kur?

Mēs ieceram tikšanos septembrī.

Bet vai var to veikt augustā?

Protams. Jo ātrāk, jo labāk. Mēs pārcelsim savu darbu kopā ar jums.

Kā tas būs un kas jāizdara?

Jāsavāc kolektīvas meditācijas un visiem kopā jāmeditē uz mieru visā pasaulē.

Kā tas konkrēti būs saistīts ar Kuveitu?

Lieta tā, ka reģions ir kara piepildīts. Ir aktivizējušies visi spēki, kuri pretojas mieram. Karu avots atrodas šajā reģionā.

Kuveitā?

Persijas līča rajonā.

Kas mums konkrēti jāizdara bez meditācijas uz mieru?

Jūs varat sameklēt... (rāda kādu apaļu plātni ar bareljefiem uz tās. Es domās ņemu to rokās, lai saprastu izmērus. Tā atgādina metālisku monētu cm 50 diametrā, ar apaļu vāciņu kā pūdernīcai vai rokas pulkstenim. Iekšējās daļas virsma ir biezi izraibināta ar zīmējumu. Atgādina savērptu viļņu plūsmu, kura aiziet uz leju. Augšējā daļā ir attēlotas sīkas zīmes. Kaut kas līdzīgs seniem indiešu attēliem, maiju kalendāram. Viļņu avots atrodas dziļi Zemē. Tas ir raidītājs-noskaņotājs).

Kas jāizdara ar šo ierīci?

... (klusēšana)

Es piesaucu Sanatu Kumaru, Plejāžu Ercenģeļus, Sīriusa Ercenģeļus un lūdzu palīdzēt man jautājumā par karu programmas aizvākšanu no raidītāja.

Programmu var aizvākt tikai ļoti mīloša sirds, kura ar savu gaismu aizvērs un ar savu uguni sadedzinās vadošo avotu, kurš atrodas dziļumā zem zemes tuksneša smiltīs Kuveitas rajonā.

Es domās nogāju “lejā” no ierīces pa enerģētisko plūsmu un ieraudzīju kādu “kublu” – tādos vāra plovu. Tajā ir tumšums, kādu es to parasti redzu, melnu sastingušu putu veidā. Lūk, tā, “čūskas aliņa” tuksnesī. Ieeja Peklē. Rezonē ar 2.-3. centra enerģijām, tas ir, ģimenes un sociālais pretnostatījums, konflikts ģimenes iekšienē, kurš ir pārtecējis sociumā visas planētas programmas līmenī. Kas ir šīs Ģimenes?

Zināms, kas...

Ir jāgāžas kā visai pasaulei virsū šai no ārienes vērstajai programmai, jāaizver tā ar visām mīlošajām sirdīm un jāizsaka vispārējs nodoms un griba – pārtraukt visus karus reizi par visām reizēm.

Mēs kapsulu novietosim visiem pieejamā vietā, lai katrs varētu uz to noskaņoties.

Lai tā ir Uzvaras statuja Mamaja kurgānā Volgogradā.

Piekrītam. Pie šīs statujas kājām mēs novietojam kapsulu, kurai ir saiknes ar visu karu avotu. Sapulcējieties grupās un veiciet savus darbus smalkajā plānā ar šo avotu. To var atslēgt tikai ar ļoti lielu dievišķo mīlestību, kura iznākusi no sirdīm cilvēkiem, kuri apdzīvo planētu. Tām ir jābūt jaunām enerģijām, no piektās dimensijas vai augstāk. Mēs nostāsimies aiz jums un pastiprināsim šīs programmas. Bet lieta tā, ka šai plūsmai ir jānāk no zemiešu sirdīm.

Ko vēl konkrēti mēs varam izdarīt, kā palīdzēt planētai?

Ievest mieru savās sirdīs. Ja jūs vēl konfliktējat ar kādu, mēs neiesakām piedalīties šajā programmā. Jūs tīro plūsmu piesārņosiet ar savām negatīvajām programmām no sirdīm, pastiprināsiet pretējo pusi. Programma netiks aizvākta, ja nav miera jūsu sirdī. Sirdīm ir jābūt absolūti tīrām.

Mēs iecerēsim darbu 29. augustā, bet līdz tam laikam es lūgšu visiem, kas grib piedalīties darbā, meditēt uz sava dvēseles un saprāta nomierināšanu. Piedot visiem, kam neesat piedevuši. Pieņemt visus, ko vēl neesat iemīlējuši. Nomierināt savu sirdi un vērst savas spēka enerģijas uz sevis iekšieni. Šī pasaules meditācija ir labs stimuls jūsu darbam ar sevi, iekšējam darbam, katra individuālai meditācijai – aizvākt negatīvu, attīrīt savu sirdi.

Mēs cilvēkus un situācijas apskatām, lai viņus attīrītu sevis iekšienē no Augstākā Es redzes punkta, pacēlušies virs savām problēmām. Apskatām tādēļ, lai saprastu mācības un pieņemtu ar mīlestību, attīrot to, kas nostājas acu priekšā, aizvākt uz visiem laikiem.

29. augusta, pirmdienas, laikā mēs sapulcēsimies grupās, katrs savā pilsētā, ciematā vai piedalīsimies, pievienojoties visiem mentālajā plānā caur apziņas tīklu. “Kopīgā tikšanās” pie “kapsulas” Uzvaras statujas Volgogradā Mamaja kurgānā pakājē. Uz turieni nav jābrauc, tā ir meditācija. Mēs piepildām kapsulu ar savām tīrajām sirdīm, ar mīlestību un gaismu, sūtot enerģiju uz pazemes avotu caur kapsulu.

“Vai tiešām tik vienkārši? – jūs jautāsiet. Vai tad tas ir vienkārši? Vai tam mēs neesam sūtījuši mīlestību un gaismu planētai gandrīz vai katru dienu no savas sirds? Bet kari joprojām norit un norit.

AR KĀDĀM GAN SIRDĪM VAJAG PĀRVADĪT ENERĢIJAS,

LAI KARU PROGRAMMAS AIZVĀKTU UZ VISIEM LAIKIEM?

KAS PRIEKŠ TĀ IR JĀIZDARA SEVĪ?

Atcerieties mītu par Orfeju un Eiridīki. Neatskaties, tika teikts Orfejam, kad viņš Eiridīki veda ārā no elles.

Tas nozīmē, ka ticībai ir jābūt absolūtai.

Neuzticējās viņš, nošaubījās.

Notiek pēc mūsu ticības.

Mēs attīrīsimies, lai darbs tiktu izdarīts ar sirdīm

BĒRNIŠĶĪGĀM

UZTICĪGĀM

TĪRĀM

LABSIRDĪGĀM.

ATSLĀBINĀTĀM

RĀMĀM

DAUDZDIMENSIONĀL ĀM

MĪLOŠĀM

HARMONISKĀM

MIERĪGĀM

Nevis pastiprināt pretošanos un cīņu,

nevis uzspiest pretnostatījumu,

bet pastiprināt mieru un prieku tieši tiem, kas dzīvo jūsu sirdī.

Vēlreiz aicinu nepiedalīties darbā,

ja jūs esat konfliktā, lai pat vecā, taču neatrisinātā.

Mēs visādiem HAARP [1]-iem liksim pretī mikroviļņu tīklu

no mūsu tīrajiem Dievišķās Mīlestības un Gaismas pārvadītājiem

Mēs mīlam planētu un būvējam viņu miermīlīgu

Mēs mierinām viņu kā slimu bērnu

Mēs ārstējam viņu ar savu mīlestību un maigumu

Mēs esam planēta,

kura dziedina sevi no konfliktiem savā iekšienē

Mēs esam miera un prieka radītāji sevis-planētas iekšienē

Mēs esam planetārā vienotība

Un planetārās vienotības griba ir miera nodibināšana uz planētas.

Lai notiek tā!

 

Pievienots 21.08.2011

http://sanatkumara.ru/stati/kuveyt

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. HAARP (Tulk. piezīme)