Ņinas Terehovas un Sergeja Bubļika semināra klausītāju piezīmes

SEMINĀRS

DZĪVE PIEKTĀS DIMENSIJAS APZIŅĀ

FIZISKĀ ĶERMEŅA GATAVOŠANA PĀREJAI

NOTIKS SANKTPĒTERBURGĀ 29.-30. OKTOBRĪ, MASKAVĀ 5.-6. NOVEMBRĪ, BARNAULĀ 2012. G. 4.-6. JANVĀRĪ

 

Ņinas Terehovas un Sergeja Bubļika, mūsu viesu no Sanktpēterburgas, seminārs DZĪVE PIEKTĀS DIMENSIJAS APZIŅĀ, FIZISKĀ ĶERMEŅA GATAVOŠANA PĀREJAI notika šī gada septembra vidū Jekaterinburgā. Un es palūdzu, lai klausītāji izsekotu semināru rezultātus viņu turpmākajā dzīvē: kā tas ir atsaucies sirdī, kādas pārmaiņas atnesis dzīvē. Es pateicos visiem semināra dalībniekiem, kuri man atsūtīja savas vēstules.

N. Koteļņikova

 

Irina D. (Pekina)

Es atgriezos Pekinā bez jebkādiem notikumiem. Jūtos it kā ieradusies no citas planētas. Apkārt redzu it kā visu pazīstamu, bet es pati esmu kaut kāda atjaunota.

Seminārs man patika, saņēmu daudz informācijas. Patika arī vadītāji.

Ņinā es ieraudzīju izglītotu cilvēku, kurš var saņemt zināšanas no kosmosa, un zinātnieku speciālistu, kurš operē ar skaitļiem, vēloties ezotērisko zinātni salīdzināt ar moderno zinātni, strādā 12 stundas dienā ar lielu atdevi, ar entuziasmu strādājot ar katru atsevišķu indivīdu.

Serjožā es ieraudzīju meistaru, kurš veicot masāžu ar rokām, var cilvēku ārstēt ar savu veselīgo informācijas lauku, arī strādājot ar iedvesmu un lielu pašaizliedzību.

Seminārs man atklāja jaunu pasauli. Līdz semināram, ja Es vēl par kaut ko šaubījos, saņemot informāciju tikai caur internetu, tad tagad es noticēju pati savām acīm, ka realitātē eksistē vēl kaut kāda neizpausta, neredzama pasaule ar Augstākajām Būtnēm, gatava palīdzēt gan visai planētai kopumā, gan, ka visi cilvēki apmācības un prakses ceļā var paaugstināt savu apziņu līdz saziņas ar Augstākajām Būtnēm līmenim. Tādi izglītoti cilvēki stājas uz gaismas nesēja ceļa, strādā visas cilvēces un planetārās augšupcelšanās labā.

Vai es gribu kļūt par tādu gaismas nesēju? Es pagaidām neuzstādu sev tādu mērķi. Mani šajā etapā interesē pasaules radīšanas, mūsu planētas un zemiešu dzīves jaunā interpretācija, interesē iespēja paaugstināt cilvēka apziņu līdz saziņas ar Augstākajām Būtnēm līmenim, iespēja molekulāri izmainīt savu ķermeni. Es gribu to izmēģināt uz sevis.

MAN IR IZLABOJUSIES MUGURA.

LĪDZ SEMINĀRAM MUGURA NEBIJA KĀRTĪBĀ. PĒDĒJOS MĒNEŠOS DIVAS REIZES SLIMOJU DĒĻ KAUT KĀDIEM MĀJAS DARBIEM, SAISTĪTIEM AR SMAGUMU CELŠANU. AR SĀPĒM MUGURĀ PAT GRŪTI BIJA KUSTĒTIES, STAIGĀT, MAINĪT POZU. NOSPIEŽOT UZ MUGURAS KAUT KĀDUS NOTEIKTUS PUNKTUS, BIJA SĀPĪGI. TAGAD NEKAS NESĀP PĒC SERGEJA MASĀŽĀM, PAR KO VIŅIEM LIELS PALDIES.

SAVĀ TELEVIZORĀ VAIRS NEKO NEGRIBU SKATĪTIES, TIKAI DIENAS JAUNUMUS. VISA INTERESE IR JAUNĀS GRĀMATĀS, JAUNĀ INFORMĀCIJĀ. PĒC SERGEJA VĀRDIEM MAN IR AIZVĒRIES VIENS KANĀLS UN ATVĒRIES CITS KANĀLS.

Kā es sāku izmainīt savu dzīvi?

MĒS VISA ĢIMENE SĀKĀM NODARBOTIES AR PRAKSI – SAPLŪŠANU AR SAVIEM AUGSTĀKAJIEM ES. NODARBOJĀMIES ES, MANA MEITIŅA UN MAZMEITIŅA (MAZMEITIŅAI IR 10 GADU). NO PIRMĀS DIENAS PĒC MANAS ATBRAUKŠANAS ES VIŅĀM PASTĀSTĪJU PAR MANU BRAUCIENU, PAR SEMINĀRU, PAR LIELO PĀREJU NO 2009. LĪDZ 2016. GADAM, PAR NEPIECIEŠAMĪBU PAAUGSTINĀT SAVU APZIŅU UN NEPIECIEŠAMĪBU MAINĪT SAVU ĶERMENI. UZREIZ SĀKĀM NODARBĪBAS SAPLŪŠANĀ AR SAVIEM AUGSTĀKAJIEM ES PĒC JŪSU TEHNOLOĢIJAS... MEITIŅAI UN MAZMEITIŅAI TAS IZDEVĀS. MAN NĒ.

PĒC TAM SĀKĀS SARUNA PAR NEPIECIEŠAMĪBU IZMAINĪT MŪSU BARĪBU. TĀ KĀ MAZMEITIŅAI VESELĪBA IR VĀJA, ES VIŅAI PAREKOMENDĒJU MAZĀK ĒST GAĻAS PRODUKTUS. MANA MEITIŅA SĀKA PROTESTĒT, ATSAUCOTIES UZ TO, KA VIŅA VĒL IR MAZA, UN VIŅAI JĀAUG. TAD ES MAZMEITIŅU PIERUNĀJU PAJAUTĀT SAVAM AUGSTĀKAJAM ES, VAI TEV ATTEIKTIES NO GAĻAS BARĪBAS, VAI NĒ. VIŅAI DEVA ATBILDI, KA NEVAJAG ATTEIKTIES. PĒC TAM MAZMEITIŅA SAVAM AUGSTĀKAJAM ES PAJAUTĀJA, VAI VIŅAI VAJAG ATTEIKTIES NO DAŽĀDIEM DZĒRIENIEM, CEPUMIEM UN VISĀDIEM CITĀDIEM DRAŅĶIEM. VIŅAI DEVA ATBILDI, KA VAJAG ATTEIKTIES. BET, KAD OTRĀ DIENĀ MĒS GĀJĀM UZ VEIKALU IEPIRKTIES, VIŅA PĒC IERADUMA ATKAL SALIKA SEV GROZĀ VISĀDUS DRAŅĶUS. MĒS, PROTAMS, IZTEICĀM NEAPMIERINĀTĪBU. VIŅA SADUSMOJĀS UN VISU IZMETA, UN, PĀRNĀKOT MĀJĀS, STIPRI SĀKA RAUDĀT. MANA MEITIŅA SĀKA VIŅU ŽĒLOT UN TAISĪJĀS VEST VIŅU UZ VEIKALU. BET ES BIJU PRET, PIERUNĀDAMA MEITIŅU NEAIZTIKT VIŅU, LAI PARAUD. KAD MAZMEITIŅA NOMIERINĀJĀS, ES VIŅAI VĒLREIZ PASKAIDROJU, KĀDĒĻ VAJADZĪGAS PĀRMAIŅAS. MĒS NEDAUDZ ATSLĀBĀM, PASPĒLĒJĀM SPĒLES UN PĒC TAM ATKAL SĀKĀM NODARBĪBAS.

NODARBOJĀMIES AR SAPLŪŠANU AR SAVIEM AUGSTĀKAJIEM ES, BET JAU PĒC GUAŅ-IŅ TEHNOLOĢIJAS. ES VIŅIEM PARĀDĪJU ZĪMĒJUMUS GRĀMATĀ. VISIEM KAUT KAS SANĀCA. ES IERAUDZĪJU SAVU AUGSTĀKO ES GUAŅ-IŅ VEIDOLĀ, BET VĀRDĀ IRA. MEITIŅAI TĒLS SPIRĀLES VEIDĀ AR VĀRDU ŅINA. MAZMEITIŅAI TĒLS TAURIŅA VEIDĀ VĀRDĀ ODZIŅA.

PĒC TAM SĀKĀM NODARBĪBAS IZLĪDZINĀŠANĀ PA DIEVIŠĶO ASI ARĪ PĒC GUAŅ-IŅ TEHNOLOĢIJAS. VISI SAJUTA ENERĢIJU. TREŠAJĀ DIENĀ MANA MEITIŅA TURPINĀJA VINGRINĀJUMUS UN, KAD NODARBOJĀS AR SAPLŪŠANU AR SAVU AUGSTĀKO ES, SAŅĒMUSI ENERĢIJU CAUR ROKĀM, PĒC VIŅAS VĀRDIEM, DIVAS REIZES NEBIJA VARĒJUSI NOSTĀVĒT UN ZAUDĒJUSI LĪDZSVARU, APSĒŽOTIES GULTĀ.

VISPĀR VIŅĀM TAS VISS INTERESĒ, UN VIŅAS DROŠI VIEN NODARBOSIES. MAZMEITIŅA IR IZGUDROTĀJA, SĀKA SAVAM AUGSTĀKAJAM ES LŪGT, LAI VIŅAI ĀTRĀK IZAUGTU MATI, LAI DABŪTU BIZĪTES.

 

Helēna V., Jekaterinburga. Milzīgs jums paldies. Ļoti daudz sevī atvedu no semināra, uztveru to visu kā milzīgu lauku, no kura laiku pa laikam uzpeld saņemtā informācija, attēli, sajūtas. Redzams, tas viss būs laba bāze maniem personīgajiem apjēgumiem, izzināšanām. Man vēl daudz jāiemācās un jāuzzina.

Stāstīju par braucienu vīram. Viņš lūdza nodot jums no viņa sveicienu un pateicību par mani... Man pēc atbraukšanas sākās “sāpes” kakla čakras rajonā un laižas lejā pa aizkrūtes dziedzeri. Pirmo reizi es šo spiediena sajūtu šajā rajonā sev konstatēju augusta sākumā, kad strādāju ar Zemes simboliem – 5. simbols. Viņš tieši ir saistīts ar 5. čakru. Šīs sajūtas parādījās laiku pa laikam. Bet pēc atbraukšanas, lūk, jau 5. dienu sajūta nebeidzas. Es pat mēģināju to nodziedāt (ir čakru izdziedāšana). Pat balss nedaudz ir izmainījusies, un mani pārsteidz, ka man ir kļuvis viegli runāt ar cilvēkiem. Jūtu to kā brīvību. Vakar pazvanīju, bet pēc tam aizgāju pie mūsu skolas vadītāja I.I., lai viņa paskatītos, kas tur ir. Viņa saka, ka norit transformācija, tīrīšana un paplašināšanās. Es priecājos. Vakar nopirku grāmatu “DNS divpadsmit pavedienu. DNS pārkodēšanas vēsture, teorija un prakse[1]”. Skolā pēc tās veiksim darbu. Sākšu pētīt...

 

Tatjana P., Jekaterinburga. Šodien ir ceturtā diena pēc semināra. Jūs mums ieteicāt, novērojiet sevi.

Manī sēž slinkums: lai ko palasītu, lai kur pamācītos, nez kāpēc visu atlieku uz “pēc tam”, bet pēc tam viss aizmirstas.

Katru reizi, kad sāku lasīt kaut kādu grāmatu, no kuras rodas sajūta: lūk, tas, ko man vajag. Jeb eju uz semināru, domāju: “pēc tā patiešām man sāksies kaut kādas izmaiņas.” Bet paiet laiks, un viss atkal ir tajā pašā vietā...

Man gribētos par šo tēmu parunāt ar mūsu pasaules uzskata cilvēku.

 

Helēna Š., Jekaterinburga. Liels paldies par foto, tik patīkami ir atkal ieraudzīt dārgās sejas, tik labi mums bija visiem kopā. Gribu uzrakstīt, ka semināram mani nedaudz gatavoja, “lēja iekšā” enerģijas, es jautāju, kādēļ, un nāca atbilde, ka tā ir gatavošanās semināram, enerģijas tur būs augstas.

Un semināra pēdējā dienā, tieši tajā arī minūtes 10-15 ar mani strādāja, es “peldēju” mīlestības enerģijā, taču man teica neatrauties no semināra un klausīties.

Kad braucu vilcienā, es atzīmēju, ka lieku domu galvā nav, pagāja garām cilvēks, bet nekādu domu šajā sakarā neradās. Zinu, agrāk es pievērstu uzmanību, kā viņš ir ģērbies.

Un vēl viens moments, atbraukusi mājās, es nosūtīju mīlestību un pateicību Lielajam Centrālajam Avotam, visiem debesu spēkiem, Luciferam, pasaules Mātei, un te man sāka spiest “trešās acs” rajonā un kaut kas notika ar redzi. Sākumā es nesapratu, bet pēc tam atcerējos, kā Jūs, Ņina, runājāt par redzes izfokusēšanos, lūk, man kaut kas tāds arī bija, nākamajā dienā pārgāja.

Liels paldies par semināru, bija liels prieks ar Jums iepazīties un uzzināt daudz jauna!

 

Olga D., Tjumeņa. Nedaudz skumīgi kļuva mājās, ka viss ir beidzies. Ja runā par Augstāko Es, man nodarbībā viss izdevās labi. Es uztvēru atbildes, sekojot ne tikai elpai, bet arī vārdiskajai formai. Ar cipariem, tiesa, nesanāk.

Aktivizējot kodonus, pirms Jūs pateicāt, es jau izdzirdēju Garu, skaitām skaitļu grupu, un sākumā apmulsu: “Kas tad ar pārējiem?” Pēc tam Jūs paskaidrojāt, ka aktivizācija var notikt ar skaitļu grupu...

Jāturpina nodarbības. Nodarboties mājās ir pagrūti. Liela ģimene – un katrs mēģina kaut ko pateikt vai pajautāt; visiem vajadzīga uzmanība. Pēc semināra es pamēģināju pa soļiem atsaukt atmiņā meditāciju-aktivizāciju. Un visu pierakstīju.

Man pazvanīja meitene, kura arī taisījās ar mums uz jūsu semināru, bet nevarēja braukt bērnu slimības dēļ. Viņa grib, lai es par visu pastāstu un parādu praktiskās nodarbības. Bet pēc tam vēl arī mūsu grupai. Izstāstīt visu būs grūti. Man tāda informācija nebija pazīstama.

Gribu teikt, ka visu ceļu uz semināru es un mana draudzene Ļena jutām Skolotāju klātbūtni. Es saņēmu nelielas piezīmes un komentārus (kad atslābinājos). Sanats Kumara man parādīja informācijas uztveres atšķirību apziņas parastajā un kvantu stāvoklī. Teica, ka tā nepiemīt zemes uztverei, bet es, kaut arī nedaudz, to jau izmantoju. Bet mājās vēl parādīja, kas ar mani notiks, aktivizējot apziņu: kādi atmiņas slāņi un noskaņojumi aizies un kā man jājūtas. “Atmiņa pāriet uz citu apzināšanās līmeni. Tu vairs pēc vibrācijām nedzirdi iepriekšējo pieredzi (pārdzīvojumus) un pieslēdzies pārdzīvojumiem nākamajā plānā. Palielini to, seko tās izmaiņām un ar savām uztveres iespējām aktivizē pa etapiem (nevis lēcieniem, kā tu domāji un spriedi), mainot Visuma uztveres gaismas kopiju.”

Es domāju, ka bija arī enerģētisks darbs, jo caur manu sirdi un ķermeni gāja karstas apdedzinošas enerģijas plūsmas. Vispār patīkami.

Un vēl, mājās es mēģinu dzert ūdeni no rītiem. (Bet, kaut kā lielā apjomā viņš neiet cauri. Jāpamēģina ar minerālūdeni.) Un veicu vēdera masāžu, lai pievilktu muskuļus. Bērni sākumā ziņkārīgi uz mani skatījās. Bet šodien no rīta atgādināja: “Māmiņ, tu sev pa vēderu neesi situsi.”

Par aknām pagaidām neiedrošinos kaut ko teikt. Kaut gan pēc masāžas jūtu enerģiju brīvāku plūšanu. Agrāk pastāvīgi radās sāpīgas sajūtas un smagums, īpaši semināros, kur vibrācijas ir paaugstinātas. Gribas cerēt, ka viss atjaunosies.

 

Katja B., Jekaterinburga. (...) Un te man atnāca apskaidrība. MĒS PAŠI RADĀM SAVU REALITĀTI, ES ESMU RADĪTĀJS. ES VARU VISU, KO ES VĒLĒŠOS. Un ko es daru, es centrējos uz sevi, Es sevi mīlu un beidzot pieņemu sevi kā sievieti. Urā! Es atklāju sevī DIEVIETI. Uz vīru nespiežu, nekontrolēju viņu, atlaižu viņu. Bet turklāt mīlu viņu, un atveru sevī savu mīlestību pret viņu kā pret vīrieti. Un kāpēc gan nē. Ja es esmu radītājs, tad es varu radīt zvaigžņu pāri. Un turklāt dodu viņam izvēles brīvību. Nu kā viņš spēs aiziet no tādas sievietes)))) Un kas notiek? Pēc šī atklājuma pie manis atnāk mūsu dēls (smalkajā plānā). Un saka, ka varbūtība, ka viņš atnāks pie mums uz pāri, ir ļoti liela, man nāk skaitlis 86 %. Un kas vēl interesanti, pavisam nejauši (bet mēs zinām, ka ne nejauši) es nonāku uz kundalīni jogu, un daudzus vingrinājumus mēs taisām uz muguras, tos, kurus Jūs man mācījāt.

Pateicos (БлагоДарю) Jums, mani mīļie. Jūs ļoti palīdzējāt man atklāt sevī sievieti-Dievieti! Patiešām, kad centrējies uz sevi – visa pasaule ir ap tevi, bet tu esi tās centrā. Es vienmēr esmu gājusi garīgo ceļu, bet neaizdomājos par fiziskā ķermeņa svarīgumu. Tieši pateicoties Jūsu semināram, es sadraudzējos ar savu mīļo ķermeni un beidzot iemīlēju viņu un sevi tajā skaitā. Man saikne ar Augstāko Es ir parādījusies stiprāk. Es tagad viņu jūtu sevī. Līdz tam man nācās viņu piesaukt. Bet tagad mēs esam viens. Bet ne 100%, protams, man nāk skaitlis 87 %. Tāpēc ir ĻOTI SVARĪGI, ejot garīgo ceļu, neaizmirst par fiziskā ķermeņa Svarīgumu.

 

Pievienots 19.10.2011, atjaunots 20.10.2011

http://sanatkumara.ru/stati/zametki-slushateley-seminara-nini-terechovoy-i-sergeya-bublika

Tulkoja Jānis Oppe