Meditācija 11:11:11

11.10.08.

Dārgie draugi! Tuvojas svarīgs datums mūsu planētas vēsturē. To sauc par “Galaktisko portālu 11:11:11”. Mēs visi kopā izejam uz planetārās apziņas jaunu līmeni. Cilvēks, atnācis uz Galaktikas Centru, kļūst neatkarīga apziņa un var izvēlēties savu ceļu patstāvīgi. Šis ceļš ir sācies planetārajai rasei.

Mēs visi esam nobrieduši, lai apvienotu mūsu planetāro gribu-manifestāciju par Planētas Mierīgu Pāriešanu uz Jauno Zemi Gaismā un Mīlestībā Planetārās Vienotības apstākļos. Katrs no mums jūt, cik svarīgi ir piedalīties šajā saskanīgajā visu planētas garīgo cilvēku savienošanā, lai ar savu modušos gaismu papildinātu Pasaules Vienotības un Mātes-Zemes visu lāpnešu Mīlestības manifestāciju. Mēs gatavojamies vienotā lāpnešu vilnī nobalsot par mieru un vienotību.

Katrs no mums var veikt brīvu meditāciju par savienošanos planetārā vienotībā – piesaukt Debesu Tēvu, Ercenģeļus un Skolotājus, lai ar apvienotiem pūliņiem kopīgi ar visiem pasaules lāpnešiem parādītu savu gaismu un savu mīlošo sirdi Debesu Tēva – Pasaules-ēkas Radītāja visām Hierarhijām.

Vispasaules meditācijas vienīgais mērķis – rases griba uz mieru un planetārās apvienošanās vienotību planētas augšupcelšanai Gaismā.

Daži mūsu lasītāji palūdza man pastāstīt, kā es meditētu tajā dienā.

Šodien es iegāju dienā 11:11:11 un savienojos ar planētu. Lai ieietu Mātes-Zemes Būtībā, ir dažādi paņēmieni. Es izmantoju to, par kuru jau rakstīju agrāk.

 

Meditācija

Atgādinu, ka jums jābūt sazemētiem un savienotiem ar Debesu Tēvu.

Sākam ceļojumu uz Mātes-Zemes centru. Priekš tā vajag ieiet apziņā galvā. Var iedomāties sevi maziņu un ieraudzīt, kā tu maziņais savā galvā, Adžnā, esi iekāps liftā. Tu “liftā” laidies lejā pa mugurkaulu uz kakla rajonu un skaties – galva ir palikusi tālu augšā, kā dievnama velve, bet tu esi šeit, kakla rajonā. Tu turpini būt maziņš un vairāk pagaidām neieej lielajā ķermenī[1]...

Pēc tam tu turpini kustību uz sirds centra apgabalu, lai nofiksētu sevi šajā stāvoklī...

Tu esi krūšu centrā, galva ir palikusi tik tālu, ka viņu pat neredz... Tu esi sirds centrā, un lejā zem sevis redzi tuneli.

Tu turpini slīdēšanu lejup pa tuneli – sazemējošo kanālu. Tu ienirsti un ieslīdi Planētas Centrā. Tur ir Planētas Zvaigzne, viņas visaugstāko vibrāciju daļa. Tu apturi savu liftu šajā sakrālajā centrā un kļūsti par šo zvaigzni, pilnīgi ar viņu savienojoties. Sajūti milzīgo gaismu un šīs vietas kristālskaidro tīrību.

Pēc tam tavi stari aptver visus virzienus un aug uz visām pusēm uz planētas virsmu. Tu esi visa planēta!

Šajā stāvoklī sajūti Mātes-Zemes apziņu, noskaņu, spēkus, viņas augšupcelšanās pārejas statusu, notiekošā momenta – kvantu lēciena lidojumā – svinīgumu. Lēciens ir gandrīz pabeigts, un Planēta gavilē. Eksāmens ir gandrīz nolikts...

Vēl paskaties, kā Viņa attiecas pret cilvēci – kā pret maziem bērniem, mīlot mūs bez nosacījumiem un lolojot mūs ar pliķiem un pļaukām, ar mīlestību un viedumu uz gaismu un mīlestību.

Novērojot Zemes virsmu no Centra, tu nevarēsi atdalīt sevi no citiem. Tas ir svarīgi tavai izpratnei, ka nav Mātei atsevišķu bērnu. Viņa mīl cilvēci kopumā, nedalot tumšos un gaišos, garīgos un negarīgos. Viņa vienīgi novēro procesus uz viņas, KURI NORIT AUTOMĀTISKI un ir uzturēti no Planetārajiem Spēkiem un Pārvaldniekiem, smalko pasauļu iedzīvotājiem, kuriem ir tāda – planetārās kalpošanas – funkcija.

Es arī agrāk esmu šeit bijusi. Un, lūk, ko jaunu es ieraudzīju 11. novembrī: visa planēta ir pārklāta ar nelielu, plāniņu gaismas slāni – tie ir mūsu lāpneši, kuri meditē un parāda savu izpausto gaismu Planētai un Logosam. Agrāk es virsmu redzēju tumšu, bet tagad nopriecājos par mums.

Un tagad arī tu kā Māte-Zeme labi redzi mūsu pūliņus un jūti mūsu prieku.

Pienācis laiks tev augt. Tu turpini savu staru kustību no planetārā centra uz visām pusēm. Tu audz, bet Planēta kļūst arvien mazāka un mazāka, taču paliek sirds centrā kā iezilgana sfēra...

Tagad tu ieej Planetārā Logosa sfērā un saplūsti ar viņa apziņu. Tu esi Radītājs visam, kas ir planēta – visas dabas valstības, visas apziņas un formas. Tu pārraugi viņu attīstību un palīdzi planētai tikt galā ar Pāreju. Tā kā tava galva ir pavērsta pret Sauli pastāvīgi, tad tu vienmēr redzi planētas dienas pusi. Planēta ir brīnišķīga, apgaismota tavā gaismā, kuru tu saņem no Saules un transformē viņu priekš planētas.

Tagad tu audzē jaunu sfēru ap planētu – astrālo valstību. Tā jau sāk izpausties, un caur astrālajiem mākoņiem tu vari redzēt šo Jauno Valstību – tā izskatās kā milzīgs kontinents gar jauno ekvatoru. Tikai mazs līcis atdala kontinenta vienu galu no otra. Kontinents ir piepildīts ar astrālo gaismu, zeltaini sudrabotu, ar to, ko mēs saucam par platīna enerģiju. Tā pielej kontinentu, un detaļas uz tā nav redzamas.

Planētas ass ir pagriezta gandrīz par 90° attiecībā pret pašlaik eksistējošo fizisko asi. Kāpēc ne par pilniem 90°? Tāpēc ka planēta izlīdzinās ar sākotnējo astrālo ekliptiku. Pašreizējā planētas fiziskā ass nav taisnā leņķī pret ekliptiku, tā ir noliekta par 21-23°, bet nākamā ass (90° pret eksistējošo) būs stingri 90° pret ekliptiku, lai harmoniski piemērotos Dievišķajam Iekārtojumam. Tāpēc, domājams, nebūs lielas atšķirības gadalaikos uz Jaunās Zemes.

Otro sauli es pagaidām neredzu. Mēness griežas kopā ar planētu, pagriezts pret to ar vienu sānu. Nibiru ir klātesoša man aiz muguras kā karsta planēta. Viņa nenes nekādus draudus, bet nogādās jaunu enerģiju un jaunas apziņas uz Jauno Zemi. Paskaties, vai tu tā redzi?[2]

Tu kā Logoss sveic savu lolojumu. Sajūti viņa lepnumu un mīlestību pret jaundzimušo bērnu. Tu savā lolojumā lej mīlestības un prieka jūru... Tu svētī cilvēci jaunam ceļam...

Bet tagad tu savienojies ar savu Augstāko Es – Sauli. Saule ir platīna enerģiju avots Jaunajai Zemei. Tu piepildi kontinentu ar vistīrāko platīna gaismu, un zem tās, kā zem zemes, sāk augt jauna dzīve.

Saule arī nes jaunus uzdevumus un gaismas kodus, lai jaunā planēta pieņemtu jaunu apziņu – cilvēku Kristus-apziņu.

Tu sūti Gaismas Pilsētu programmas uz astrālās planētas jauno kontinentu, kur augi, cilvēki un dzīvnieki sapratīs cits citu un dzīvos kolektīvā vienotībā. Tu Jaunajā Zemē sēj burvīgu augu, dzīvnieku, cilvēku un humanoīdu radību sēklas. Tu jūti, ka cilvēkiem nāksies saspiesties ciešāk, lai uz planētas pieņemtu jaunas augstu attīstītas apziņas citādos ķermeņos un rasēs.

Dalīties ar planētu ar citām humanoīdu rasēm – kā tas tev patiks? Vai šī doma neizraisa tevī protestu vai sašutumu?

Tas viss jau ir ieplānots. Ir atlicis ieaudzināt mūsos jaunu – piektās dimensijas – apziņas līmeni vispārējā atzīšanā, cieņā un mīlestībā pret visu eksistējošo dzīvību. Tas ir Kosmiskais Harmonijas Likums.

Nāksies aizvākt no krūtīm jebkura pretnostatījuma atliekas, lai galaktisko apziņu pieņemtu cilvēka smadzenēs.

Mēs – Gaismas Bērni, gadiem dzīvojot uz tumšas planētas, esam pieraduši cīnīties par gaismu un barību. Un ne katrs no mums atdos vietu citplanētietim. Tas ir tava apziņas līmeņa tests.

Reiz delfīni un vaļi atdeva vietu cilvēkam kā jaunai planetārai agresīvai rasei. Iespējams, pie cilvēces atnāks jauna rase, un mums nāksies klausīties viņā un pieņemt kā dievišķās pilnības daļu.

Padomā par to...

Bet tagad tu atkal vērsies pie vecās fiziskās planētas, kura paliek jaunās iekšienē, pie planētas, kura jau beidz likt eksāmenus briedumā. Pats galvenais planētai tagad – saglabāt mieru. Tu ar visu savas apziņas spēku iedves cilvēcei miera gribas un apzināšanās sevišķo svarīgumu, lai neļautos manipulēšanai no spēkiem, kuriem negribas aizvākties no planētas – šos spēkus mēs saucam par spēka struktūrām. Tu uz katru apziņu sūti mieru un mīlestību, harmoniju un apzināšanos, ka Pāriešana jau norit, un nav spēku pagriez planētu atpakaļ.

Tu piepildi planētu ar savas Planetārās Sirds prieku. Tu sūti uz planētu sava Augstākā Es – Saules – Prieku un Mīlestību. Tu apkamp katru cilvēku un spīdi šim katram kā Saule – gan pamodinātam, gan nepamodinātam.

Tu spīdi un mīli, jo tā taču arī ir tava patiesā misija. Tā ir katras apziņas misija – spīdēt un mīlēt, jo mēs esam radīti no šī materiāla – Radītāja Gaismas un Mīlestības.

 

Pievienots 08.11.2011

http://sanatkumara.ru/stati/meditatsiya-11-11-11

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Šī darba daļa ir no Drunvalo Melsideka grāmatas “Dzīvo sirdī”.

Skat. http://www.koob.ru/melhisedek/live_in_heart (Tulk. piezīme)

[2] Ja jūs redzat citas detaļas, uzrakstiet man, es sastādīšu Jaunās Zemes portretu pēc jūsu redzējumiem.