Ceļš pie Sevis. Atjaunojam veselumu

11.10.30.

11 11 22Atbildot sev uz jautājumu, ko šeit, uz mazās tumšās planētas darām mēs, Centrālās Saules Bērni, es atradu ne mazums atbilžu, kuras atļaušos vēlreiz uzskaitīt.

1. Mēs atnācām uz savu sakni, lai atjaunotu savas daudzdimensionālās Būtības veselumu. Pievienot saknes dimensijas Sev Lielajam un attīstīt Sevis apakšējo aspektu.

2. Attīstīt šeit, šajā dimensijā, saprātu.

3. Savienot ar kvantu iracionālo apziņu jaunu racionālu loģisku slāni, kurš attīstījies duālās apziņas ietekmē, mums jaunā analīzes un sintēzes līmenī.

4. Attīstīt emocijas kā svarīgu duālās apziņas daļu. Izdzīvot viņu pašu asāko un rupjāko daļu, lai, atlaižot tās iziešanas no dualitātes procesā un apzinoties tās, mums būtu tāda pieredze turpmākai apzināšanai.

5. Iemācīties mīlēt, neesot Radītāja Mīlestībai, un kļūt par mīlestības avotu un mīlestības skolotāju pārējiem.

6. Izstrādāt laba un ļauna apzināšanās saprašanu, laba un mīlestības vērtīgumu. Tādēļ mēs nolaidāmies ļaunumā, lai izzinātu, kas tas ir – kaitējums, un pēc savas personīgās pieredzes izstrādātu vērtīgu bausli: nekaitē. Nekur gaišā pasaulē “teorētiski” mēs nespētu apzināties šo Harmonijas Likumu.

7. Attīrīt saknes, kuras ir piesārņojušās dzīves momentā sātana apziņā – individuālisma apziņā.

8. Apzināties Gaismas un Mīlestības Spēku un Tumsas Spēku, to atšķirību.

9. Iemācīties radīt pašā zemākajā no saprāta iespējamiem līmeņiem.

10. Radīt alternatīvu Dievišķajai Realitātei – mākslīgu realitāti, kur rada visi, nevis tikai Tēvs-Radītājs. Mūs gatavo par Radītājiem un apmāca radīšanā.

11. Iemiesot Tēva-Radītāja sapni – visu cilvēku un dzīvnieku vienlīdzību visos apziņas līmeņos. Mums jāapmācās beznosacījuma Mīlestībā Dēla-Kristus patiesā sapratnē.

12. Gandrīz dzīvnieka apziņas apstākļos mums neradās iedomība un ambīcijas, raksturīgas astrālām būtībām, “apglabājušām” savas augstās vibrācijas sava pārākuma pār citiem apziņas iedarbībā. Tie ir tie paši astrālie Dievi, kuri dusmojas un gaida veltes, kultu un viņu nopelnu cildināšanu, kuri atriebjas un soda.

Mēs, iespējams, vai nu esam izgājuši šīs pakāpes, vai arī “iemācījušies” pēc viņu pieredzes.

Par visu to es esmu rakstījusi, bet gribas vēlreiz uzsvērt sevis apzināšanās kā aizejošu un savas Dzīves uz Planētas kopsavilkuma “skaitošu” svarīgumu.

Attīrīt saknes līdz kristālskaidrumam – lūk, galvenais uzdevums aizejošajiem.

Kas tas ir – mūsu saknes? Tās ir mūsu Būtības pirmā un otrā dimensijas. Tas ir realitātes minerālais, ūdens un elementālais slānis.

Mēs pēc tradīcijas savas saknes saistām ar velna jeb sātana pasauli. Bet tā taču ir tikai saprāta pasaule šajā elementālajā līmenī. Un kāda jums tā būs, ir atkarīgs tikai no jūsu garīgās un saprātīgās tīrības – vai jūs tur, sev saknē, redzēsiet netīrumus peļķē vai skaistu kvarca kristālu.

Mūsu uzdevums – attīrīt tieši visu zemo un netīro, ko mēs esam savākuši ļaunuma izzināšanas procesā, līdz ausīm iegremdējušies pretnostatījuma, sadalījuma un otra nepieņemšanas pasaulē, ar ko mēs līdz šim laikam līdz galam tikt nevaram. Tas izpaužas īpaši to kritikā un nosodījumā, kas vienmēr ir mums blakus, dienu un nakti “zibinās” acu priekšā. Kā arī citu skolu un skolotāju nepieņemšanā.

Gribu dalīties savos iespaidos par otrās dimensijas pasauli.

1. Meditācijā “Saulespuķe” nolaižoties līdz savām saknēm, es tur konstatēju rindas ar priesteriem, tīriem un kulturāliem, kuri ir attīrījuši savas apziņas un tiecas uz Gaismu ar visu dvēseli. Viņi, šķiet, arī ir gatavi augšupcelšanai

2. Nolaižoties otrajā dimensijā reiz nodarbībā vienā no skolām, es ieraudzīju melniņas mazas spīdošas elementālas būtības, nevis velnus un sātanu. Viņi nebija briesmīgi, cīnošies, izbiedēti vai pretojošies. Tie ir savas elemetālās zemes “mierīgie iedzīvotāji”, bet es tajā momentā biju viņiem Kristus, nolaidies no Debesīm. Man arī, tāpat kā Kristum, no sirds sāka līt neparasta mīlestība un laipnība priekš viņiem visiem. Viņi savā pirmajā līmenī pārstrādā pašu rupjāko enerģiju un dod to mums, to pašu, kura katram pa kājām tek no zemes.

Tieši viņi tad arī nonāca pie mums dimensijā cilvēku pretstāves, Režģa sabrukuma rezultātā un, būdami bez cita enerģijas avota, sāka dzīvot uz tiem cilvēkiem, kuri izjūt negatīvas jūtas un dod viņiem zemu vibrāciju enerģiju. Nu, viņi vienkārši nesagremo augstas vibrācijas, kā tad viņiem baroties? Daži ir sākuši aptaukoties un pārlēkt no viena cilvēka uz citu. Un, ja būtība dzīvo uz cilvēka, tad kā gan viņai necensties, lai viņam viss būtu slikti un viņa barotos pēc sirds patikas? Un viņa grauj organismu, bet cilvēks taču PATS tā domā – negatīvi. Viņš nav upuris, bet barības avots.

Izmaini domas un kļūsi par Dievu.

Daži cilvēki noliedz tumsas pasauli sevī, kuru viņi neieredz un baidās. Viņi nepieņem sevis tumšo daļu. Viņi izliekas, ka tumsa jau ir “uzvarēta uz visiem laikiem”, ka viņi jau ir ļoti gaišas personības un ir gatavi augšupcelšanai. Ceremonijā “Augšupcelšanās Krēsls” viņi no apakšas izskatās ļoti melni, daži no apakšas ir apvīti ar astrālām būtībām, bet no augšas, no jostasvietas, sākas viņu “gaismas pasaule”, šeit ir viņu gaišās auras sākums. Aura patiešām mirdz, tikai no jostasvietas uz augšu. Bet viņu sakne ir ļoti netīra, visa darvā. Atzīsti un notīri, tik vien tā darba.

Bet kā tad velna pasaule? Man liekas, lai mani palabo, ja man nav taisnība, ka mēs ar savām negatīvajām jūtām esam radījuši jaunu sātanisma pasauli. Un, protams, šajā pasaulē arī ir sava hierarhija.

Sātanisms nav sensenajā pasaulē, kuru mums radījis Radītājs, bet mūsu cilvēku pasaulē, kura sastrādāta pretstāves, manipulēšanas rezultātā tumšajā astrālajā slānī, mākslīgā, mūsu radītā pasaulē. Tieši mēs piesaistījām šurp mācību iziešanai negatīvo ļaunuma hierarhiju. Tieši mēs attīstījām visus grēka, kroplības, netīrumu un pretstāves jēdzienus. Tēvs un Hierarhija, kuri mūs ved, caur mums arī izzina šo sātana apziņas realitātes slāni. Izzina, kas ir ļaunums.

Parunāsim par saknēm, pēc kurām mēs esam atnākuši. Viņas ir minerālajā un augu pasaulē. Viņas bija tīras sākotnēji, piesārņojās no mūsu dzīves šeit, un, ja mēs spēsim viņas attīrīt, tad saknes iemirdzēsies. Ir mums tādas prakses – savu sakņu “aplūkošana”. Dažiem mūsu klausītājiem saknes vienkārši mirdz gaismā.

Kad mēs savienojamies un izzinām visus Lucifera slāņus, pat pašus zemākos, tad pārliecināmies, ka tajos nav ne sātanisma, ne velnišķības, ka minerālās pasaules kristālskaidrums un ūdens slāņa tīrība viņam ir lieliski. Viņš ir no tiem, kas jau ir savienojuši sevī gaismu un tumsu. Tā ir daudzdimensionāla Būtība, kura savas tīrās saknes pievienojusi sev. Viņš aug augšup, pie Tēva-Radītāja, un sludina Pasaules-ēkas reformācijas drosmīgas idejas.

Izrādās, ka tumsa un tīrība ir pilnīgi savienojami jēdzieni. Minerālu kristāliskums nenes sevī ne sātanismu, ne pretstāvi. Blīvums nav netīrumi. Matērija nav naids. Matērija un blīvums ir Svētā Gara radījums dvēseļu saprāta attīstībai.

Mēs kļūstam apzinoši, mīloši un saprātīgi cilvēki, kā arī tīri un skaidri kā kvarca kristāli savos saknes aspektos!

 

Pievienots 22.11.2011

http://sanatkumara.ru/stati/put-k-sebe-vosstanavlivaem-tselostnost

Tulkoja Jānis Oppe