Telepātiskie sakari

11.12.26.

11 12 27 01Gabriēls: Piecelies un stāvi.

Jā, ir pienācis laiks, kad tev ir jāpieceļas un jāstāv augstu, tā, LAI TEVI IERAUDZĪTU. Mēs tevi saglabājām priekš tā, lai tu šodien pieceltos un kļūtu redzama visiem, kuri meklē patiesību un alkst pēc tās. Dievišķo patiesību.

Par kādu patiesību tu runā, Valdniek?

Par to, ka tuvojas pamošanās laiks visiem cilvēkiem bez izņēmuma, augšupceltiem, neaugšupceltiem, tīriem, netīriem, jebkuriem. Augstu ir pacēlušies tie, kas gājuši sen un ilgi, veltot sevi Ceļam. Bet arī tiem, kas ne uz kurieni nav gājuši, tuvojas apgaismības laikmets.

Kā tas izpaudīsies?

Tā, ka viņi interesēsies par to, par ko mēs ar tevi runājam.

Kad tas sāksies? Kaut kā manā ģimenē nav redzams, ka viņi būtu sākuši interesēties par kaut ko, izņemot ikdienas dzīvi.

Nemanāmi ezotēriskie likumi izies vispārējai apskatei. Un katrs ieraudzīs Dievu savā iekšienē.

Kā to veicināt? Jeb tas notiks automātiski?

Man gribētos, lai tas būtu automātiski. Taču automātiski – tie ir gadsimti. Jums ir internets, grāmatas, televīzija. Sāciet ar tiem. Dodiet savas zināšanas pa televīziju un radio.

Nu kurš mums atļaus? Vai tiešām atkal runāt Ēzopa valodā, AIZPLĪVUROTI? Ja skolā varētu sākt pasniegt šo zinātni, pusaudžiem. Mācītu viņiem savienoties smalkajā plānā...

Viņi jau prot to darīt.

Nezinu. Mana meita neprot... Un viņas draudzenes – arī.

Viņas vajag iemācīt. Viņas nekad nav mēģinājušas.

Man pašai neizdodas, dīvaini, bet es pagaidām neprotu telepātiski sazināties.

Vai, nevajag tā runāt. Kad tu “proti”, tu par to nedomā, bet vienkārši ķer programmas. Un kā mēs ar tevi sazināmies? Vai tad ne telepātiski?

Es kaut kā nedomāju, ka čenelings – tas būtu telepātisks kanāls. Bet kā sazināties ar cilvēkiem?

Noskaņojies un skaties.

To tad es protu. Bet kā konkrēti sazināties? Mēs ar cilvēku varam sazināties “virtuāli”, bet šis cilvēks nezina, ka ar viņu runā.

Tas ir pirmais solis uz telepātisku sazināšanos.

Otrais solis – noskaņoties un paziņot, ka norit apmaiņa ar informāciju. Mēģināt uzskaņojumus, sarunu, domu lasīšanu. Pēc tam visu atkārtot normālā saziņā. Apgalvoju, ka cilvēks JAU ZINĀS to, ko jūs viņam ziņojāt prātā agrāk.

Kāda ir trešā pakāpe?

Saruna ar cilvēku var ilgt minūti, bet informācijas tajā būs uz stundu.

Bet tas pagaidām tikai ar tuviniekiem?

Un ar Mums. Mēs esam jūsu interešu sardzē, apmācām visā, ko jums stāv priekšā apgūt priekš jaunās pasaules. Tur jūs sarunāsieties ar informācijas paketēm, ieliekot tajās “visu sevi iekšienē”. Pārraidīsiet informāciju – tā kopiju, kas jūs esat. Šī enerģija nes visas jūsu zināšanas, ne tikai atsevišķu jautājumu sakarā, bet arī visu pārējo lietu sakarā. Jūs it kā iesiet iekšā būtībā un saplūdīsiet ar viņas apziņu, uzreiz un apjomīgi saprotot visu, kas viņā ir. Tad jums nevajag garu jautājumu un atbilžu ķēdīti. Jo jūs nolasāt visu un uzreiz. Un tevī tieši tāpat varēs ieiet jebkura būtība, savienojusi savu enerģiju ar tavējo.

Vai ne tā es lasu pašlaik tavas domas, vienkārši atšifrējot to, kas Tevī ielikts, noskaņojoties uz noteiktu tēmu?

Nē, tu pagaidām neesi noskaņota uz tādu automātisku darbu. Tavas smadzenes vienkārši neizturēs informācijas apjomu šajā jautājumā. Nerunājot jau par to, cik aiz jautājuma ietvariem.

Pastāsi par šo cita cilvēka nolasīšanas instrumentu, ar ko un kā mēs to darām?

Tu vienkārši noskaņojies uz cilvēka viļņiem, enerģētiski. Un viņš nostājas tavā priekšā viļņu variantā. Vilnis sitas pret vilni, un notiek atpazīšana. Šis instruments vēl nav attīstīts, taču tas attīstās, pietiek tikai sākt.

Es atradu šī viļņa avotu kakla centrā.

Pareizi, tas ir kakla čakras un Augstākās Apziņas darbs, kurai šeit ir savs centrs. Tieši viņu tu arī izmanto darbam viļņu režīmā. Tu domās noskaņojies, redzi cilvēku tāpat kā Krēslā, un tālāk vari just viņu. Tu nedzirdēsi vārdus, taču jūtas var pateikt vairāk par vārdiem.

Kā izdarīt, lai informācija nekropļotos?

Sazināties ar Mani, es palīdzēšu ieraudzīt kropļojošus faktorus un mehānismus.

Ko tu teiksi par mehānismiem? Es atkal kaut ko aizvācu sev un Vladimiram.

Pierodi tīrīties katru dienu. Tu mainies katru dienu, un dzīve ap tevi arī nestāv uz vietas. Fizisku netīrumu vietā atnāk astrālie un mentālie. Zeme ir diezgan “netīra” mehāniska vieta. Tas ir, šeit visu laiku vajag tīrīt mehāniskus netīrumus, kuri nāk no planētas astrālās pasaules.

Un cik daudz ir mentālo netīrumu! Jūsu zinātnieki, filozofi un asprāši ir sataisījuši tik daudz “trokšņa”, ka mēs visi arī pastāvīgi tīrāmies, ķeroties pie darba uz Zemes. Vienkārši ievies paradumu visu laiku pārlūkot smalko plānu un veikt uzkopšanu. Lai tas tevi nemulsina, fiziskajā slānī – savi netīrumi, visos smalkajos slāņos – savi.

Kā izdarīt, lai tie nenokļūtu čenelingos un telepātiskajos sakaros?

Turēt kanālu tīru un atvērtu. Prast tīrīties. KĻŪT par Sakaru Kanālu ar Augstāko Es.

Ko tu ar to domā, ar to pēdējo?

Kļūt pat Gaismu, Lāpnesi, spēcīgu un lielu. Visu savu laiku veltīt kalpošanas specifikai, nenolaižoties līdz sīkumiem. KĻŪSTI UN ESI MANIS un CITU KANĀLS. (Šeit cilvēcīgi nav saprotams, paskaidroju: kļūsti Gabriēla Būtība, Kļūsti un esi Sanats Kumara utt., KĻŪSTI PAR MANI.)

Kā tu rekomendē tīrīt kanālu?

Aizsniedzies pie Manis vai pie Dievietes, vai pie Tēva, atbīdi pārējo un kļūsti par Mani, Tēvu, Dievieti. Tas ir tas, par ko mēs ar tevi runājam – tu IEEJ MANĪ UN KĻŪSTI PAR MANI. Atceries, mēs tikko kā runājām – ieej Būtībā un lasi visu, kas tevi interesē.

Bet tagad kā mēs esam saistīti?

Pašlaik tu es Vēstnesis, un tev ir tikai vēstneša kanāls. Bet Es tev saku par pilnīgu saplūšanu un identificēšanos ar Mani.

Saki, bet ko darīt pārējiem cilvēkiem?

Pārējie cilvēki ir dažādi. Katram ir sava specifika sakaros ar mūsu hierarhijas Būtībām. Kādam ir pieeja, tāpat kā tev, kāds vēl nav izaudzis. Bet principā tu viņus vari apmācīt caur mūsu pierakstiem, cik bieži un cik tuvu viņi spēs tuvoties Man, Sanatam Kumaram, Ercenģeļiem, Tēvam. Kam sakaru kanāls ar Mums ir, tas pat neko nejautās. Bet, kurš tam tikko piemērojas, tam mūsu piezīmes būs laikā.

Kāpēc es tevi nosaucu par Valdnieku?

Es arī esmu Valdnieks, Nebadona Valdnieks. Un tu pat nezināji, ka sarunājies ar Gabriēlu, kurš ir kļuvis par Valdnieku, tas ir, Debesu Iedzīvotāju, Paradīzes Tēvu Nebadonā?

Un Mihaēls?

Viņš ir kļuvis par Visvareno un Tēvu Pasaules-ēkā.

Un pārējie Mihaēli?

Un Viņi arī ir kļuvuši par Visvarenajiem un Tēviem Pasaules-ēkā. Tā ir īpaša pakāpe Pasaules-ēkā, pagodinošs dienests MIERĀ aizgājušajiem Lokālo visumu Tēviem.

Ar ko tu pašlaik esi aizņemts?

Dzīvoju...

Smejos...

Priecājos un Dzīvoju...

Mīlu tevi, meitiņ. Gaidi Mani.

 

Pievienots 27.12.2011

http://sanatkumara.ru/stati/telepaticheskaya-svyaz

Tulkoja Jānis Oppe