Domubiedru kolektīvs – milzīgs Spēks

Maskava. Seanss ar Saules brālību

16 10 01 01

(Atslābināšanās, piesaukšana)

...Un, lūk, tagad iet plūsma uz augšu, no mums paņem zināmu enerģiju, lai noskenētu un nodiagnosticētu.

Mēs vienkārši atslābuši sēžam un pieņemam, šeit nevajag ne domāt, ne kaut ko darīt, vienkārši just, kas notiek smalkajā plānā.

Lūk, nāk plūsma atpakaļ, paskatieties, kur tā ieiet. Man tieši pakausītī ieiet, diezgan blīvas enerģijas, jūtamas.

SB: Mēs sveicam Jūs jūsu galvaspilsētā Maskavā!

Mēs priecājamies, ka jūs atcerējāties par mums, un gribam jums nodemonstrēt mūsu pašus labākos sasniegumus vibrāciju savienojuma ar cilvēkiem lietā.

No savas puses gribu piebilst, ka viņi paši eksperimentē jau divus gadus – kas ir labāk, kas sliktāk cilvēkam. Pēta savas iespējas, kaut ko palabo un pēta tālāk.

Jautājums: Kādēļ mums šie pētījumi, šie apstarojumi, kā jūs varat uz šodienu mums to visu paskaidrot?

Mēs veicam praktiskus pētījumus par kosmisko staru iedarbību uz cilvēka dabu. Uz negatīvu, pozitīvu kosmisku staru iedarbību, kā noreaģēs organisms, kas ir svarīgāk, kas ir mazāk svarīgi mūsu sakaros.

Mēs – tie esat jūs. Mēs strādājam caur jūsu Augstākajiem Es, un jūsu Augstākajiem Es ir ļoti svarīgi, kas ar jums notiek uz Zemes.

Tas nav kāda pasūtījums, tā ir mūsu jaunrade un kopradīšana ar jums. Mēs vienkārši aicinām tās būtības, kurām ar jums ir sakars, un sākam ar viņām strādāt.

Mēs šodien neārstēsim jūs. Nodiagnosticējām jūs un sapratām, kas tas šodien ir ne pārāk vajadzīgs. Jūs esat pietiekoši labi enerģētiski sagatavoti.

Un šodien mēs pastrādāsim ar programmām, ar pāliecībām un ar kaut kādām kļūdainām cilvēka domām, lai palīdzētu jums apzināties kaut kādas lietas, kuras jums traucē dzīvē: būvēt jūsu plānus, mīlēt jūsu vīrus un sievas, mīlēt jūsu bērnus un jūsu darbu.

Jums vienmēr ir gaidas no jūsu attieksmēm pret vienu vai otru objektu, sākot ar vīriešiem un beidzot ar darbu. Un jūsu gaidas veidojas no rases sociālās programmēšanas, no reklāmas un jums uzspiestā skaistā dzīvesveida. Kā vari, ja ir daudz naudas, būt laimīgs: peldēties greznībā, valkāt briljantus, lidmašīnā aplidot visu pasauli, apmeklējot dažādas skaistas vietas.

Tā skaitās prioritāte dzīvē un laime cilvēkam. Tā ir jums norīkota laime, kura tiek iedvesta – ja cilvēks tā uzvedas, viņam viss tas ir, tad viņš noteikti būs laimīgs.

Mēs gribam teikt, ka varbūt tikai 5% cilvēku būs laimīgi, vadot tādu dzīvesveidu, bet pārējie meklēs vēl kaut ko, tāpēc ka tas viņus neapmierina. Ja ir daudz naudas, var neko neizdarīt savas dvēseles un planētas labā, un eksistēt kā tāds parazīts, kā, teiksim, tārps cilvēkā.

Cilvēka būtnei ir jāattīstās caur radīšanu, nevis caur patērēšanu. Patērēšana vienmēr stāv otrajā vietā pēc radīšanas. Cilvēks rada ne tādēļ, lai patērētu. Viņam vajag apmierināt savu mentālo badu, savu radošo badu, izdzirdēt savas dvēseles, kura ir Radītāja radīta, balsi. Un pat ja dvēseli iesēdinātu zelta būrī un iedotu viņai daudz naudas un garšīgu barību, tad šī dvēsele nebūs laimīga.

Un pat remdējoties ceļojumos un bezgalīgos romānos vienā vai otrā pilsētā, teiksim, ar vīriešiem un sievietēm, dvēsele pamanīs, ka viņa ir tukša, un viņai ir smagi, tāpēc ka viņa dara ne to un dzīvo ne tā.

Mēs neteiksim, ka visi miljonāri ir laimīgi un ka viņu ģimenes ir laimīgas.

Tāpēc ir jāpameklē kaut kas, kas jūs ievedīs jūs jūsu dvēselē, pie tā, ko jūs meklējat. Tādēļ vienmēr ir jāatceras, ko tad jūsu dvēselei vajag. Jāsaprot sevi un jāseko šim virzienam, attīstot sevi šajā jomā. Pēc tam jūs, protams, varat mainīt virzienus, bet ir jāsāk attīstīties, veltot uzmanību kādai plūsmai, vienai plūsmai, nesadrumstalojoties un neizšķiežot enerģiju. Tāpēc, ka enerģija ir viena, viņa tiek dota jums visam – laimei, jaunradei, dzīvei. Viena un tā pati enerģija. Un, kur jūs viņu iztērēsiet, tā jau ir jūsu izvēle.

Tāpēc mēs vienmēr apelējam pie jūsu saprātīguma, lai jūs racionāli tērētu savu enerģiju, laiku un savus gadus. Nevis gatava produkta patērēšanai, bet radīšanai.

Kā mēs saprotam radīšanu jūsu gadījumā, kas tas ir?

Jūs varat teikt, ka jūs nespējat radīt. Nu jā, radīt kaut kādu saviesīgu vakaru, radīt ziedu pušķi vai ziedu dobi, nodibināt kaut kādu domubiedru klubu, to mēs vēl varam.

Bet kā gan mēs varam radīt kaut ko augstu, lielu ar mūsu cilvēciskajiem spēkiem un iespējām?

Kolektīvā. Jūs varat radīt tikai kolektīvā.

Kā ir radītas pašas lielākas hidroelektrostacijas, kā ir radīti milzīgi tūkstošiem kilometru gari dzelzceļi, kosmiskie kuģi. Protams, to nedarīja viens cilvēks, bet katrs, kurš ietilpa šajā komandā, ienesa savu pa spēkam esošo tiesu. Var teikt, ka cilvēks kļūst ne tikai par kolektīva daļiņu, bet arī par visu kolektīvu, tāpēc ka, kad viņš sāk vērtēt no augšas, atnākot pie Mums, to, ko viņš ir izdarījis uz Zemes, viņš vairs nedomā par to daļiņu, kura bija šis cilvēks. Viņš domā par to kolektīvu, kurā viņš strādāja, un ko viņi šajā kolektīvā radīja. Atklāja kaut kādu likumu, hadronu kolaideru radīja utt. Domubiedru kolektīvs ir milzīgs spēks, jums to vajag saprast. Un meklēt tādus kolektīvus vai radīt tādus kolektīvus, lai radītu milzīgas akcijas, pasākumus, kongresus uz Zemes. Lai jūs izdzirdētu, jums ir jāpiesaista sev daudz cilvēku vai jāieiet tādā pašā organizācijā un jādarbojas tās vārdā.

Mēs gribētu, lai jūs mums dotu kaut kādus ļoti labus apstarojumus, lai mēs izjustu jūsu enerģiju.

Jā, mēs šodien ar jums esam iecerējuši enerģētisku darbu. Beigās mēs gribētu teikt, ka jūsu Saules ķermeņi gaida savienojumu ar jums. Viņi jau pazīst jūs, ir ieraudzījuši jūs un noskaņojošies darbam. Mēs gaidām, kad jūs „pamodīsieties” galīgi, lai pievienotos Saules Brālībai un kļūtu par šī lielā kolektīva dalībnieku.

Mēs gribam jums teikt, ka vairums Būtību, kuras jūs pazīstat pēc vārdiem, ietilpst Saules Brālībā. Un tajā skaitā tas ir jūsu Augstākais Es.

Jūs pazīstat tādus dievus, kā Hēlioss, Vesta, Sanats Kumara, El Morija, Kut Humi, un citus augšupceltos Valdniekus, kā arī grieķu dievus, ēģiptiešu, sīriešu, ebreju dievus un visus tos, kuri ir izskanējuši jūsu vēsturē. Vairumu no viņiem jūs atradīsiet šeit. Un viņi jau ir savienojušies Vienotībā, var teikt, eksistē kā kolektīvs, nevis kā individuāla Būtība. Šim kolektīvam ir savi uzdevumi, noskaņojums, potenciāls, mīlestība un misija.

Un tagad mēs gribētu pamēģināt ar jums čenelingu, un mēs pamēģināsim dot jums misiju. Jūs vienkārši atverieties un klausieties, varbūt jūs izdzirdēsiet to, ko mēs jums teiksim.

Tātad jūsu misija…

 

Iespējams, jūs ieraudzījāt attēlu, zīmi, simbolu vai sajutāt kaut ko par jūsu misiju. Jūs varat ar mums sazināties arī pēc tam un rakstīt tekstus, kurus mēs jums sūtīsim, izsauksim jūs par jebkuru jautājumu. Mums ar jums tagad ir nodibināts kontakts, un jūs zināt, kā vērsties pie mums, kā just mūs, kāda ir mūsu enerģija.

Bet tagad mēs gribam ķerties pie nelielas apstarošanas, dot jums interesantu staru kūli, kurš kalpos jūsu veselības, imunitātes nostiprināšanai un sniegs jums priecīgas emocijas.

Atverieties mums vēl vairāk, atveriet sahasrāru – savu lotosu.

Un mēs iepludinām jūsos spēku, varenību, skaistumu, pieņemšanu, patiesību, cildenumu.

Tās īpašības, kuras jums palīdzēs izdzīvot, noturēties šajā dzīvē un kļūt stipriem.

Mēs gribam iedvesmot jūs tālākajam ceļam ar mīlestību, ar Tēva maigumu, ar rūpēm un gādību.

Mēs atvadāmies no jums. Lai notiek tā!

 

Pievienots 01.10.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/kollektiv-edinomishlennikov-ogromnaya-sila

Tulkoja Jānis Oppe