Tjumeņa. Fragmenti no čenelinga ar Dievišķo Aizgādni

Pilnībā viss čenelings audiofailā:

http://www.sanatkumara.lv/images/Sanat_Kumara/Audio/15_04_28_Chenelings_ar_Dievishkjo_Aizgadni_rus.mp3

15 04 28

15.04.19.

Dievišķā Aizgādne: Ceru, ka drīz katrs no jums sāks mijiedarboties ar Mani.

Mans uzdevums – pacelt cilvēces apziņu uz nākamo pakāpi. Mēs tā dēļ izdarām pastiprinātus mēģinājumus. Mēs radām dvēseles aspektu ar augstāku apziņu – jaunu rasi. Šī rase no fiziskā plāna uztvers augstākas enerģijas, un viņai būs augstāka apziņa, lai lielāku enerģiju spektru noenkurotu uz planētas.

Mēs radām oāzes augstu enerģiju pieņemšanai no Manis.

Es skatos uz Vidus Urāliem – Jekaterinburgas, Čeļabinskas, Tjumeņas rajonā...

Mēs radām portālus, kuri nāk nevis no apvidus, bet no cilvēku apziņām. Mēs balstāmies uz cilvēka augstām apziņām, kurš ir augšupcēlis savu apziņu un var savienoties ar mums. Un tu redzi mūsu spēka pielikšanas punktus.

Mēs sūtām uz Zemi augstu vibrāciju starus, kurus ir grūti noenkurot. Tāpēc Es aicinu savienoties ar mani kaut vai 5-10 minūtes, lai noenkurotu manas enerģijas, kuras uz šodienu ir pašas augstākās priekš cilvēces.

Natālija: Es salīdzinu tās enerģijas, kuras mēs pieņēmām no Mihaēla un no D.A. Tās ir pilnīgi dažādas vibrācijas. Mihaēls strādā kā Dvēsele, bet D.A. dod ļoti augstu “lāzera” staru, kurš izdedzina gan mūsu apziņu, gan mūsu mitināšanās vietu. Tās ir dažādas vibrācijas...

D.A. sūta šo staru kopā ar savu mīlestību. Viņš atšķiras no tā, ko mēs saucam par mīlestību. Šeit nav salduma, sīrupa, nav tā, kas mūs atslābina un atver. Šie stari ir ļoti tīri, patīkami un nopietni.

Ļoti smalks intelekts, sievišķība, kristāla tīrība, godīgums, uzticība. Dievmātes iezīmes ir tieši tādas pašas, bet šis stars ir smalkāks, spēcīgāks, ar augstākām vibrācijām nekā Dievmātei, un viņš trāpa tieši sirdī.

Nevar teikt, ka šis stars mūs ved, māca, palīdz mums, drīzāk mēs redzam, kādi mēs varam kļūt. Mums rāda piemēru, noskaņo mūs.

Dievišķā Aizgādne: Es piesaucu savus Palīgus un palūdzu viņiem palīdzēt jums skaidrāk apzināties Mani, uzlabot mūsu sakaru portālus, lai jūs varētu piesaukt Mani paši. Un jūs pārkārtosieties manos staros, apskaidrosieties.

Es palīdzu jums atbrīvoties no dogmatisma, no tā, ko jūs zinājāt pagātnē, lai jūs kļūtu par pieņemošiem instrumentiem un pieņemtu daudz jauna. Vecās zināšanas pašlaik pārstāj strādāt. Es palīdzu jums aizmirst daudz ko, ko jums nevajag atcerēties, atbrīvoju jūsu atmiņu un iztīru jūsu apziņu, tajā skaitā arī jūsu astrālā un mentālā aspekta līmeņos. Es arī tur visu iztīru, kristalizēju un lieku uzliesmot.

Natālija: D.A. ir atnākusi pie mums kā līdzīga pie līdzīgiem, viņa neizraisa mēģinājumus sacildināt Viņu, skaitīt Viņai lūgšanas. Viņa nedemonstrē savu pārākumu. Viņas mīlestība nav cilvēciska, bet nav asa, tā ir ļoti maiga, paceļoša, cildena, vieda, līdzsvarota.

...

Dievišķā Aizgādne: Atrašanās manā gaismā ir jums ļoti derīga. Jums neko nevajag darīt, un Man neko nevajag darīt. Vienkārši piesauciet Mani un esiet šajā gaismā. Tas iedarbosies uz visām jūsu daudzdimensionālajām struktūrām.

D.A. pateicas mums par to ceļu, kurš ir atvedis mūs pie viņas. Viņa dāvina mums dāvanas (apspriešana).

Es gribu, lai mēs visi kopā papriecātos (Sirdī parādījās prieka sajūta). Gribu papriecāties par to, ka mēs paceļamies un attīstāmies. Es gribu, lai jūs sajustu, ka Es varu priecāties, ka Es neesmu auksta Sniega Karaliene...

Prieks arī ir citāds, ļoti smalks un augsts (apspriešana). Līdzīgs ziemeļblāzmai.

Mēs paceļamies uz D.A. un kļūstam par satriecoši skaistu baltu mirdzošu uguni.

Natālija: No šejienes saproti, kā Es mīlu visu šo pasauli, kura ir manī. Es esmu tās Radītājs, pasaule ir mana pašizteiksme. Es un pasaule – tas ir viens. Es no sevis radīju šo pasauli un neprātīgi viņu mīlu. (Asaras.)

Es ieelpoju un izelpoju no sevis zvaigznes. Zvaigžņu plūsmu, kā dzirksteles...

 

Pievienots 28.04.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/tiumen-otrivki-iz-chennelinga-s-bozhestvennoy-popechitelnitsey

Tulkoja Jānis Oppe