Jēzus Kristus Lieldienu svētdienā

Sakaru seanss ar Saules Brālību 2015. gada 12. aprīlī

Jēzus Kristus Lieldienu svētdienā

15.04.12.

Autore.

Vispirms gribas atbildēt uz jūsu jautājumiem sakarā ar seansa ierakstu – vai seanss notiks, ja vienkārši pēc tam noklausās ierakstu. Protams, Saules Brālības enerģijas nāks, kad jūs viņu piesauksiet, bet tas būs jūsu pašu seanss ar Saules Brāļiem, nevis kolektīvais seanss, kurš jau ir pagājis un neatkārtosies. Visu informāciju, kuru mēs saņemam, es cenšos dot atskaitēs, bet enerģijas plūsma ir uzstādīta šeit un tagad un sadalīta visiem, kas piedalās. Neaizmirstiet, kas tas principā ir kolektīvi individuāls process, un jūsu personīgā testēšana dot to individuālo plūsmu, kura jums nepieciešama uz šodienu. Jūs saņemat katrs savu plūsmu, tā ir iekrāsota jūsu krāsā un sintezēta pēc jūsu pašsajūtas.

***

Šis seanss notika Lieldienās. Šajā dienā vienmēr enerģijas ir īpaši tīras un stipras, un vienmēr šajā dienā centieties meditēt. Jāsaka, ka laika apstākļi mums mainījās katras 20 minūtes – te saule, te krīt sniegs, te vējš, te lietus... Manā bērnībā Lieldienas vienmēr iekrita saulainā laikā. Saulains laiks bija visu iepriekšējo dienu... Varbūt laiks ir nobīdījies?

Pirms seansa es piesaucu Jēzu – tomēr šodien “Kristus ir augšāmcēlies”.

Ieraudzīju, ka šodien pie viņa nāk daudz enerģiju, un viņš izskatās tik krāsains un svētku noskaņā. Viņš mirdz un staro neparastā skaistumā, spulgojot visās iespējamajās krāsās.

***

Labdien, Jēzu! Apsveicu tevi Lieldienās!

Jēzus: Šodien ir neparasta diena – Lieldienas. Taču mēs vienmēr to svinējām piektdienā, bet sestdien atpūtāmies un skaitījām lūgšanas. Svētdienā izgājām svinēt ārpasaulē. Šodien ir laicīga diena, bet sakrālie svētki, sakraments bija piektdienā.

Apsveicu visus ar Lieldienu sakramentu!

Kas gan tas ir – Lieldienu sakraments?

Tagad vairs nav nozīmes, kas ir sākotnējās Lieldienas, tāpēc ka viss pārveidojas, un šajā dienā visa Saules Brālība nolaižas uz Zemes un atdod visas sakrātās mīlestības, jaunības, skaistuma un garīgā miera enerģijas, piepildot Zemi ar Lieldienu aromātiem.

Gan katoļu, gan pareizticīgo Lieldienas priekš mums tiek svinētas vienā dienā. Tagad – tas ir gan pirms nedēļas, gan šodien.

Vai tiesa, ka augšupcelšanās ceļš, kuru mēs praktizējam – tas ir tas ceļš, kuru tu izgāji? Un mēs arī varam mūža galā augšupcelties?

Jā, es apstiprinu šo iespēju. Man patīk runāt par šo tēmu, jo es un citi Augšupceltie Valdnieki ieminām cilvēkam šo taku.

Ko tu vari sīkāk pateikt šajā sakarā?

Ne tik ļoti gaidiet augšupcelšanos, cik uzskatiet sevi par augšupceltiem jau uz Zemes. No jums būs lielāka jēga, kad jūs uzvedīsieties augstu un nenolaidīsieties līdz ķildām un pārestībām. Mēs vērojam jūs katru un reizēm bēdājamies, ja jūs nedaudz noskumstat, mazliet nolaižaties. Jūs esat mums dārgi, un mēs ļoti rūpējamies par tiem, kuri nelokāmi un stingti nes savu Kristus līmeni dzīvē. Ne vienmēr jūs katrs esat nevainojams, un tas arī nevar būt ar vienkāršiem cilvēkiem. Bet jūs varat sevi celt pēc katra kritiena, jūs no tā kļūstat tikai stiprāki.

Cilvēks nevar vienmēr būt stiprs. Nevajag domāt, ka spēks viņam dots sākotnēji. Viens var savu spēku aprakt un stenēt – “cik man ir slikti...”, bet otrs ņems piemēru no manis. Krustā sišana – tas ir gara spēka paraugs, un pēc tam es taču vēl augšāmcēlos! Tas ir piemērs, kā tā Kunga Žēlastība pārveidojas dvēseles iekšienē.

Man negribas šodien būt pārāk stingram, taču es gribu atbalstīt vājos un dot novēlējumu stiprajiem. Ejiet savu augšupcelšanās ceļu, neaizejiet no tā. Ka tik vēlāk nav jānožēlo, ka šis ceļš likās pārāk grūts. Nenogriezieties, un lai visi jūsu pūliņi jūsu dvēselei nepaietu velti. Es gribu sagaidīt jūs pēc jūsu galīgā ceļojuma uz citu pasauli un personīgi apsveikt visus, kas atnākuši.

Mēs esam kopā!

15 04 16 01

1. Piesaucam Saules Brālību.

2. Visu mūsu staru krustpunktā augšā stāv Jēzus figūra. Visas plūsmas nāk caur viņu.

Jēzus: Kaut arī jūs nesaņemat atskaites par Kristus-apziņas Režģa darbību, taču gribu jums apliecināt: viņš darbojas, jūsu Kristus Es strādā kopīgi, un mēs sadarbojamies. Mēs priecājamies: mums ir savs Saules Brālības Režģis – jūsu Kristus-apziņu savienojums ar mūsu Kristus-apziņām, Saules un Zemes Brālību savienojums. Mēs esam radījuši arī jaunu Apziņas Režģi Zemes iekšienē.

Nāk mentālas plūsmas – ļoti “nopietnas” plūsmas, uzstādošas, savienojošas mūs Grupā. Pa šiem stariem pie mums nolaižas Jēzus.

Jēzus: Es gribu ieiet katrā no jums, lai jūs labi izjustu manas enerģijas un mīlestību.

Ienāk ļoti maigas un mīlošas enerģijas. Tām līdzi ienāk svinīgums un skaistums.

Norit paplašināšanās iekšienē, man ausīs atskanēja zvanu skaņa, un gluži kā eņģeļi ar taurēm atlidojuši, ar ziediem un vainadziņiem. Ir svētku un maģijas noskaņa.

Jēzus lika priekšā mums apmainīties ar mīlestības svētku enerģijām savā starpā. Mēs piepildām cits citu ar prieku un mīlestību, skaistumu un laimi. Tas ir ļoti sajūtams.

Pie mums parādījās saule...

Sajūtiet, ka Jēzus ir jūsu iekšienē!

Redzu, ka daži klausītāji vēl kaut kā “kautrējas” no tā, ka Jēzus var ieiet cilvēka iekšienē (baznīcai tas ir brīnums!). Beidzot visi piekrīt un pieņem.

3. Nosūtām Māmuļai-Zemei Jēzus Klātbūtnes enerģijas. Nosūtām tās arī saviem mīļajiem un radiniekiem.

Es nosūtu visiem maniem “studentiem”, visiem, kas lasa manus rakstus un grāmatas, visiem, kuri caur Kristus Apziņas Režģi apzinās savu mīlestību un pateicību.

Vairākas reizes es sajutu, ka Jēzus paspiež man roku kā brālim. Viņš apsveic mūs ar Zemes Brālības darbu un apliecina, ka šodien visām svētku enerģijām, kuru uz planētas ir ļoti daudz, ir jātiek lietotām vajadzīgajā kontekstā.

4. Mēs augšupceļamies uz Kristus Režģi, redzam savā priekšā Zemi. Ļoti daudz gaismas ir uz Zemes šodien. Mēs vācam Lieldienu enerģijas no Eiropas un Krievijas un sūtām uz Āfriku svētku, siltuma, prieka enerģiju – turp, kur trūkst gaismas un mīlestības. Sūtām mīlestību un mieru, brīvību un neatkarību arī no savas Kristus Čakras, cenšoties tos ielikt cilvēku sirdīs, visiem, kuri jūt vajadzību.

Sūtām viņās ar tiekšanos uz savienošanos.

5. Lūdzam Saules Brālībai paskatīties un iztīrīt mūsu kanālus. Novākt visu, kas mums traucē savienoties ar Saules Brālību, kā arī novākt parazitējošas būtības no fiziskā, astrālā un mentālā aspekta.

Nāk asa plūsma atsevišķos staros-šķēpos uz auru, un stari ir sazarojušies un atvēruši mūsu auras.

Jautājums: kā izsargāties no būtībām, kuras reizēm nomoka mūs?

Atbilde: domu, emociju, jūtu tīrība. Ķermenisks gaismas darbs.

6. Nāk enerģija pa kanāliem Ka. Sākumā mums attīrīja iekšējās enerģētiskās daļas, bet tagad tiek attīrīti vēl arī kanāli Ka.

Saduļķotu netīrumu izvikšana.

7. Aiz muguras stāv Garš Cilvēks un “nokasa” auru. Iespējams, kādam viņš stāv no sāna vai no priekšas. Kādam no vēdera noņem, kādam ir darbs ar kanāliem.

8. Pa visiem mūsu kanāliem nāk ļoti liela gaisma un aizpilda visu, kas attīrīts, ar ļoti neparastām enerģijām – kristāliskām, līdz šim tādu enerģiju nebiju sastapusi. Nolaižam šo enerģiju Zemē.

9. Nomaina auru – nolaižot to lejā, un tā pa sutratmu aiziet uz apakšējo aspektu.

Tagad aura ir kristāliska, kā no kristāla, mirdz saules gaismā. Jaunā aura pakāpeniski rodas ap mani. Darbs notiek ļoti ātri.

Jaunā aura pēc enerģijām ir vieglāka. Centrālā plūsma ir līdzīga asinsrites sistēmai kā koks ar saknēm uz leju. No centrālās plūsmas uz sāniem iet atzarojumi uz leju.

Lūdzu uzrakstīt, kā citi jūt jauno auru.

“Atveras kā lotosa zieds.”

“Katrā līmenī atveras kristāls – ziediņš.”

“Sveces dakts un piepildīšanās ar briljanta dzirkstelēm.”

“Nāk vēsums.”

Šis darbs norit no budhiālā plāna – dvēseles plāna. Enerģija no budhi nolaižas uz mentālo aspektu. Dvēsele dziļāk ieaug cilvēkā, vairāk savu enerģiju noenkuro mentālajā aspektā. Dvēsele it kā vairāk ieiet cilvēkā/

(Vienlaicīgi Irinai izvilkuši korķi no kakla.)

10. Tagad aurā ienāk dvēseles plūsmas, formējot auras augšu. Mums piedāvā parunāt ar dvēseli – tas ir cilvēka ugunīgais aspekts, nākošais pēc mentālā aspekta.

Tā ir pacelšanās – kā rāpšanās Olimpa kalnā. Mēs savienojamies ar augstākiem cilvēka aspektiem un nostājamies virsotnē, visas pārējās mūsu dvēseles zemes būtības – zem mums. No mums uz leju iet sutratmas, pie katras var būt cilvēks vai vairāki. Mēs atrodamies tur, kur ir Būtības Acs.

11. Mēs sūtām no sevis uz leju pašas labākās enerģijas visiem apakšējiem aspektiem savas Senās Dzimtas apskaidrošanai. Mēs sūtām enerģijas no Jēzus Kristus, kurš ir mūsos pašlaik, un apskaidrojam savas dvēseles visas inkarnācijas uz Zemes. Šīs saknītes aug zemes iekšienē līdz pat minerālajam aspektam. Mēs ļoti akurāti piepildām visus “apakšējos es” ar maigu siltu enerģiju un mīlestību.

Pašas sīkākās saknītes ieiet Zemes centrālajā zvaigznē.

Mēs laižam enerģijas lejā, bet mūsu aspekts turklāt ceļas augšup. Mēs esam pacēlušies līdz Saules Brālības līmenim, Augstākajā Mentālā. Kājas ir Zemes centrā, Augstākais Es Saulē.

(Vienlaicīgi kādam novāca sāpes sirdī.)

12. Visas planētas ir zem mums. Mūs māca redzēt Saules sistēmas astrālo pasauli, mums atvērs astrālo redzējumu.

Es redzu Saules sistēmas pasauli kā saules aci, kāds redz kā mākoņainumu. Astrālā ekliptika man atrodas gandrīz 90° leņķī, un tā visu laiku līgojas un virmo.

Mūs transportē uz astrālo Zemi. Bet tās nav astrālas plūsmas apkārt mūsu fiziskajai planētai. Eksistē atsevišķa Zeme astrālajā plānā un atsevišķa Saules sistēma astrālajā realitātē, neatkarīga no fiziskās. Ir astrālas pasaules apkārt Zemei, bet mums rāda ko citu. Šī astrālā planēta ir līdzīga Zemei, bet nosaukums tai cits.

Astrālu planētu ir ļoti daudz. Uz tām dzīvo augšupcelti cilvēki atbilstoši savai reliģijai, vibrācijām, daži nāk uz šejieni darīšanās...

13. Mūs ved uz planētu “Uzvara”. Mēs ieejam laboratorijā, kur tiek būvēti Jaunās Zemes pārveidošanas plāni. Šeit tiek projektēta tā vieta, kur mēs atnāksim pēc nāves vai pārvēršanās. Šeit ir daudz cilvēku, iespējams, viņi visi ir izgājuši zemes pieredzi un tagad strādā planētas labā. Es atpazīstu Leonardo da Vinči, Musorgski, Diogēnu, Dēmokritu. Šeit ir gan Romas patricieši, gan krievu pareizticības kalpotāji, varoņi, dziednieki, vārdu sakot, tie, kuri ir ietekmējuši Zemes attīstību. Visi viņi pieder pie pārveidotājiem, kuri rada Jauno Zemi. Mums rāda viņu projektu. No mums grib piezīmes, lietišķus konstruktīvus priekšlikumus.

Šeit visur ir tikai dabas ainava, daudz kalnu un ūdens.

Cilvēki nav redzami, nav skaidrs, kur viņi dzīvo... Ir zemūdens pilsētas, ir izvietojums kalnos. Ielejas aizņem augi un dzīvnieki. Pašas ērtākās planētas daļas atdotas tiem, kas dzīvo dabā – augiem un dzīvniekiem, bet mākslīgās konstrukcijas uztaisītas neērtās vietās – klintīs. Cilvēki šeit lido, peld bez akvalangiem, tāpēc ir gan zemūdens pilsētas, gan klinšu mājas.

Atmosfēra ir atslābinoša un harmonizējoša, visa debess mirdz maigā gaismā, nav ēnu... Es lidoju, un tai pašā laikā es peldos – mākoņa blīvums, visi mākoņi spīd...

Jautājums; kā gan te notiek dvēseles apmācīšana?

Atbilde: apmācīšana darbos cilvēku labā. Skolas ietver kā tīri teorētiskas zināšanas, tā arī praktiskas iemaņas zemes apstrādāšanā, dzīvnieku apkopšanā, augu audzēšanā. Visi iegūst iemaņas izmantot informācijas slāni, un visu pārējo jūs varat ņemt no tā. Atsevišķi ir pulciņi apdāvinātajiem kosmisko zinātņu apgūšanā.

Māksla pagaidām ir vāji attīstīta. Vairāk dabas, bet māksla nav attīstīta. Vispār viss, kas saistīts art tehnoloģiju, ir samazināts.

Mēs aizvedām jūs uz planētu, kurp pašlaik paceļas visa cilvēce. Kad šurp atnāks mākslinieki un mūziķi, attīstīsies arī māksla. Tas ir projekts, kurš gandrīz nav piepildīts ar cilvēcisko saturu.

Tādu planētu pavisam ir piecas. Citas planētas ir uzbūvētas pēc citiem principiem. Salīdzinu šo planētu ar mūsu Zemi. Mūsu planēta lielākoties ir zila, bet šī pārklāta ar mirdzošu dzeltenu gāzi. Uz viņas ir meži, ezeri, dzīvnieki, cilvēki. Dzīvnieki dzīvo kaimiņos cilvēkiem, un dzīve rit miermīlīgi.

Izsakām savus vēlējumus. Es izsaku mākslas lielākas attīstības vēlējumu.

Citi padomi Zemes pārveidošanā no mūsu klausītājiem:

“Just harmoniju un skaistumu.”

“Vairāk informācijas, lai kaut ko papildinātu no mums.”

“Saplūšanu ar dabu.”

Šeit mēs neieraudzījām ne mājas, ne dievnamus. Ieeja mājoklī ir ieeja portālā (punktā). Tā ir ieeja citā dimensijā, mājas atrodas iekšā citā realitātē (kā izvērsumā).

Lūdzam parādīt vēl arī citus planētu attīstības plānus.

14. Ejam caur portālu un ieejam citā pasaulē. Šeit enerģija ir tuvāka platīna krāsai un nedaudz vēsāka. Šeit mani sagaida lauva uz pakaļkājām. Mums ir tādi attēli uz ģerboņiem.

Viņš mani aizveda uz karaļa pili. Šeit uz planētas vispār ir daudz piļu un troņa zāļu.

Mans jautājums: Bet kam tev karaļa vara?

Lauva: Šeit plaukst karaļa varas egregors. Tā ir tāda kultūra. Mēs nevienu neapspiežam, mums nav vergu. Mums ļoti patīk karaļa vara. Cilvēkiem tā ir aicināta apspiest, terorizēt, valdīt. Bet šeit tā ir kā kultūra, kā iekšējās dzīves mehānisms.

Un kam tu pavēli?

Viņš rāda mazas darba būtnes.

Viņas ir radītas, lai man palīdzētu un apkalpotu. Šeit nav ne medību, ne ēdiena gatavošanas. Šeit daudz kas ir noņemts no tā, kas jums traucē draudzēties uz jūsu planētas. Šeit ir daudz svētku, un mēs uzturam šo kultūru svētku, svinību, ceremoniju u.c. veidā.

15. Mēs attālināmies no šīs planētas un pienākam pie nākošās – baltas līdzenas planētas. Planēta ir mirdzoša, bet reljefs ir gluži kā izgludināts. Tā izrādījās uguns straume. Es ieeju šajā uguns straumē kā pilīte un izšķīstu tajā. Es teku. Tā ir Vienotība.

Mēs mēģinām sajust, kas ir Vienotība, savienošanās.

Jūsu informācija pakāpeniski atveras visiem, kas šeit ir klāt, un jūs kļūstat ar viņiem par Vienotību.

Ir iespaids, ka visi ar visiem sarunājas kā stacijā. Visi runā vienlaicīgi. Mūsu apziņa nevar šo haosu uztvert. Patiesībā tā ir sistēma, bet mūsu smadzenes ir lineāras.

Es kādam pajautāju, un viņš momentā parādījās kā mirdzošs objekts (atvērās), un uzreiz vispārējā uzmanība pievērsās mums. Visi izvietojās apkārt mums koncentrisku apļu veidā (akmentiņš ar apļiem uz ūdens). Visi apspriež mūs.

Jautājums: Kā jūs uzskatāt, jūsu pasaules uzbūve ir labāka nekā uz Zemes? Ar ko tā atšķiras?

Apļi sāka līgoties kopā kā viens.

No vienas puses, lēmums un atbildība te ir kolektīvi. Tas līdzinās mūsu kolektīvajām būtībām – bitēm, skudrām, zivju baram. Viņām ir viena apziņa, un mūsu uzdevums tagad – sajust, kas tas ir.

Man iekšienē nāk ļoti maiga un skaista enerģija. Manī ir ienācis skaistums – garšīga, aromātiska, patīkama un laimīga enerģija...

Tu gribētu dzīvot skaistumā. Lūk, skaties, kā mēs dzīvojam. Mēs dzīvojam pastāvīgā skaistumā. Mēs jūtam skaistumu, sajūtam, pastāvīgi to baudām. Tā ir mūsu dzīve. Mums ļoti patīk skaistums, un mēs radījām tādu dzīvi, ka mēs atrodamies baudas un iedvesmas augstākajā punktā. Mēs baudām to, un šī bauda, svētlaime, svētība – tas ir tas, uz ko tiecas visi cilvēki. Taču viņi nezina, kā to radīt. Bet mēs radījām. Un mūsu dzīve pārvērtās: mēs jūtam sevi brīnišķīgus, burvīgus, lieliskus, skaistus (un tml.) Mēs pastāvīgi atrodamies mīlestībā – un arī tas bija jūsu sapnis.

Tā ir ekstāzes eksistence. Viņi aicina jūs iegaumēt šo planētu un nākt uz šejieni pirms miega. Tā arī ir viena no Zemes pasaules planētām – Vienotība. Tas ir viens no cilvēku rases eksistēšanas veidiem.

16. Mūs atgriež uz savu planētu. Enerģijas dziest.

Atkal ir atnācis Jēzus.

Es gribu pastrādāt ar jums pie Dieva sapratnes. Tas ir reliģisks, teosofisks jēdziens. Bet man gribas, lai jums attīstītos dabas sajūta, kura dota cilvēkam sākotnēji.

Jūs iznākat no Debesu Tēva, sējaties un iemitinājāties uz planētām. Uz katras planētas jūs izstrādājat savu ticības veidu, sapratni, zināšanu, kas ir Radītājs. Mēs pastrādāsim pie dievišķības zemes plāna priekšstata, savienošanās ar Debesu Tēvu un visu cilvēku savstarpējās palīdzības, balstoties uz pieņemšanu un mīlestību.

Jā, Kristus-apziņa ved pie lielas atbildības, kas cilvēkam ne visai patīk. Viņam daudz patīkamāk ir eksistēt lielā skaistumā, plūsmās, vienotībā, mīlestībā kā zivtiņai barā, kā uz tās planētas, kur jūs tikko bijāt.

No vienas puses, tas ir cilvēka domas sasniegums, bet no otras puses, tā ir neinteresanti dzīvot, dvēsele neapmācās un nesaņem savas mācības. Mums gribētos savienot augstu dvēseles stāvokli un, tajā pašā laikā, pietiekamu apmācīšanu, lai dvēsele evolucionētu ātrāk – iegūtu viedumu, atšķiršanu, sapratni un augstu saprātu. Uz pēdējās planētas ne tik daudz saprāts, cik jūtas vairāk strādā. Protams, jūs varat tur uzturēties, gūt savus pašu atklājumus, mācības, tā jums arī ir izaugsme, bet ar Kristus-apziņu tiek domāts nedaudz citāds dvēseles attīstības ceļš – ceļš pie Debesu Tēva. Tas ir mūsu ar jums augsta saprāta, kurš apgūst kosmosu, radīšanas ceļš. Savienošanās ar Ercenģeļiem ceļš, augšupcelšanās augstāk par Ercenģeļiem ceļš. Ercenģeļi cilvēku apmāca visām augstajām gudrībām, kā Tēvs viņiem noteicis, audzina kā Monādi, kā garu. Viņi rada apstākļus nevieglam ceļam, viņi rada apstākļus pilnveidošanai.

Mans jautājums: Bet tā planēta, kura tikko bija, vai tad viņa nav pilnība?

Jēzus: Uz šīs planētas var atpūsties, saņemt piebarošanu, var nodzīvot vienu, divas dzīves, lai viņu saprastu. Taču viņai nav izejas uz nākamo apziņu, uz augstāku līmeni.

Saprotiet, ka Tēvs neatrodas visu laiku saldumā un sīrupā. Viņam ir interesanti pilnībā apzināties visas pasaules. Viņš apgūst tās caur tādiem kā mēs un gatavo mūs pasaules vadīšanai. Protams, mēs uz visām planētām varam dabūt pieredzi, lai zinātu, kādas planētas ir, bet tā būtne, kura atrodas Vienotībā, ir kā putniņš barā, nevada. Viņa vienkārši eksistē, vienkārši ir. Tur ne pārāk attīstīti ir saprāts, zināšanas, likumi, karma.

Mēs speciāli parādījām jums tādas planētas, lai jūs saprastu, kas tas ir – Kristus-apziņas līmenis. Kristus-apziņas līmenis – tā ir pasauļu, saprāta, formu radīšana, planētu radīšana no sākuma līdz beigām – no Radīšanas Likumiem līdz iemiesošanai Dzīvībā. Katrā līmenī eksistē Radītāji, kuri rada savu darba daļu, kurā viņi ir kompetenti.

Zemes radītāji pagaidām ir karojuši. Tāpēc uz Zemes visu laiku ir bijuši kari. Tāpēc uz planētu nāca Skolotāji, kuri mācīja mīlestību, mācīja pieņemt un piedot. Šī ir tā mācība, kuru iziet planēta, un pagaidām tā nav izieta. No daudzām planētām šurp ir atnākuši Skolotāji, lai tomēr palīdzētu Zemei iziet šo Pieņemšanas, Kristus-apziņas, Kristus-mīlestības mācību, lai aiznestu līdz cilvēkiem šajā veiksmīgajā momentā planētas apziņas lūzumā, pāriešanas momentā, visas šīs zināšanas.

17. Mūs gatavo nopietnākai dzīvei. Mums liek priekšā patstāvīgi visu apzināties un māca domāt. Apzinies, kā tu domā, kā tu atšķir un kas tev ir svarīgs.

Ko mēs gribētu, lai tas būtu uz nākamās planētas? Nolēmām, ka vajag vēl izteikt vēlējumus nākotnes planetārajai eksistencei.

„Beznosacījuma mīlestības mācīšanās.”

„Lai nebūtu karu, un visi būtu veseli.”

„Lai mūsu fiziskie ķermeņi būtu izturīgi, jo citādi mēs visu dzīvi to tik darām, kā ārstējamies, un kam citam nav laika.”

„Lai cilvēki prastu lidot kā putni. Tas ir brīnišķīgi.”

„Meditācijas prakses, kopīgi ceļojumi apmācībai, ķermeņu transformācijai, pārvērtībai par to, ko gribas. Un lai visiem būtu dievišķa velte.”

„Teleportēties fiziskajā ķermenī.”

„Lai zināšanas uzsūktos organiski un dabiski.”

„Lai būtu vieglāk citam citu saprast, lai visi varētu redzēt cits cita domas, tad sāksim attīstīties septiņjūdžu soļiem.”

 

Bet tā taču ir Vienotība! Kad mēs ieejam Vienotības režģī kā viens Režģa „mezgliņš”, dabiski, ka mēs redzam un saprotam cits citu, tāpēc ka mēs kļūstam par visu šo Vienotību.

 

„Lai būtu iespēja mācīties, kur un kad būs vēlēšanās, jebkuros labvēlīgos veidos, apmainīties ar zināšanām.”

„Radīt, eksperimentēt, radīt jauno, attīstīties līdz radīšanas līmenim.”

18. Atnāca jautājumi par naudu, par personīgiem ierobežojumiem – „es nevaru”.

Es jautāju Jēzum un Saules Brāļiem.

Kāpēc mums ierobežo līdzekļus, kāpēc pašlaik ir tik daudz sarunu par naudu un tās trūkumu?

Atbilde: Tāpēc ka uz Zemes pašlaik mākslīgi tiek radīts naudas trūkums. Arī lietu patērēšanas līmenis ir ļoti paaugstinājies, cilvēkam ir ļoti daudz lieku un nevajadzīgu lietu. Un mēs strādājam dēļ ļoti daudzām lietām, kuras vispār nav vajadzīgas. Grāmatas, suvenīri, nieciņi, trauki, veļas un apģērba krājumi... Tā ir stagnācijas enerģija, nevajadzīga...

Jēzus: Es šodien gribu parunāt par ko citu. Man jūsu sarunas par naudas trūkumu jau ir apnikušas. Tas ir mākslīgi pacelts vilnis – kā vardarbības vilnis, tā arī finansu vilnis, lai gribētu un gribētu vairāk. Reklāma iet pa visiem informācijas kanāliem, manipulēšana ar jūsu apziņu, un jums visu laiku uzspiež kaut ko, ka jums vajag, vajag, vajag.

Iedomājieties, ka jūs dzīvosiet uz pirmās planētas, kur ir tikai dabas ainavas un nav ārišķīgu mītņu, nav jūsu „izstāžu”, skapju ar skaistumu, nav ne televizoru, kuru jūs maināt ik divus gadus, ne ledusskapju. Tur ļoti daudz kā nav, un ir ļoti maz lietu. Iedomājieties, ka jūs atnāksiet ar to noskaņu, kāda jums ir uz Zemes, un pirmkārt sāksiet ap sevi kraut kaudzi nevajadzīgu lietu. Jūs būsiet vienkārši par apsmieklu, mastodonts. Mēs tagad gribam jūs aizgriezt no vairuma lietu, kuras jūs pērkat un pērkat. Protams, ir nepieciešamās lietas, bet ir daudz lietu, kuras jums nav vajadzīgas. Paskatieties uz savām sienām, un jūs redzēsiet, cik daudz jūs esat nopirkuši lietu, kuras jums nav vajadzīgas.

Bet tas nav galvenais, ko gribu jums teikt. Šodien es gribu teikt, ka ir tas, kā jums patiešām trūkst. Tās ir zināšanas. Taču, dzenoties pakaļ lietām, jūs aizmirstat, ka zināšanas jums ir sevišķi svarīgas, un jums liekas, ka fiziskā pasaule, kura jums ir „uzkrauta” no visām pusēm, ir svarīgāka nekā jūsu garīgais ceļš. Jo jūs taču jau esat atklājuši savu garīgo ceļu, jūs esat iezīmējuši savus mērķus, bet kurp jūs ejat – jūs par to esat padomājuši? Jūs no patērēšanas ejat uz garīgu cilvēku.

Radiet vairāk garīgu produktu. Tas ir tieši jūsu ceļš pie tā, ka tas tiks papildus apmaksāts. Radiet jaunas skolas, seminārus, jaunas prakses. Internetā kontaktējieties ar tādiem kā jūs, radiet grupas, apvienojiet cilvēkus un dodiet viņiem zināšanas, kuras uzskatāt par svarīgām. Bagātiniet cilvēkus ar garīgiem produktiem. Un jūs iziesiet uz tā ceļa, kurš tiks apmaksāts. Mēs jūs visus vedam un bikstām jūs, bet jūs stīvējaties ar rokām un kājām.

Lasu: „Negribu strādāt svešam onkulim, tāpēc ka vajag nopelnīt pensiju, gribu braukāt pa spēka vietām.”

Jēzus: Ir jāsaprot, ka jebkurā darbā jūs varat būt garīgs cilvēks. Jums nav obligāti jābraukā pa spēka vietām, lai kļūtu garīgs. Šī prakse ir vajadzīga jebkurā profesijā. Nejauciet profesiju ar garīgumu. Garīgums ir tas, kāds jūs esat un ko jūs dodat cilvēkiem. Ja jūs nemīlat savu profesiju, tad jūs neesat garīgs cilvēks. Garīgums nenozīmē daudz zināšanu, bet nozīmē dzīvot un būt tādam.

19. No Jēzus nāk liela plūsma, un viņš saka, ka tagad mums būs iesvētīšana. Viņš augšā stāv viens, Saules Brālība aiz viņa iztālēm. Visa enerģija ir sakoncentrēta Jēzū, un viņš ļoti stipri mirdz. Mēs esam viņa mirdzošā pārklāja iekšienē.

Viņš saka, kas tas līdzīgi iesvētīšanai „dvēseles briedumā”. Mēs šodien jau savienojāmies ar dvēseli un pārgājām vienu pakāpīti augstāk.

Jēzus: Dvēseles briedums – tā ir nedaudz citāda izpratne par dzīvi, dzīves mehānismu, apslēptiem viļņiem, kuri jūs paceļ un nolaiž. Tā ir dzīves izpratne, no Augstākā mentāla, par to, kas notiek ap jums uz Zemes, kas notiek augstākajās pasaulēs. Tā ir arī sakaru uzlabošanās ar Augstākajiem Es, ar Skolotājiem. Tā ir labāka vešanas izpratne, kas jums ir vajadzīgs kā mācekļiem. Šodien es jums esmu Skolotājs un gribu jums pakalpot, pacelt jūs pie sevis pašiem, līdz jūsu sirdij, izaudzēt jūsu apziņu, dot jums citādas debesu likumu izpratnes un mīlestību no manas sirds, mana saprāta un no manas laimes.

Viņa enerģijas ir ļoti maigas un gaišas. Viņš piedāvā mums paskatīties uz Zemi, uz pasaulēm, kuras cīnās, uz kariem un no Jēzus skatupunkta saprast, ar ko tas ir saistīts. Visi cilvēki grib mieru, bet miers neiestājas. Kāpēc?

Atbildu: Tāpēc ka cilvēks vēl aizvien atrodas dualitātes pasaulē un stāv pret visu, kas apkārt. Lai kā mēs nesludinātu, 90-95% dzīvo dualitātē. Mūsu uzdevums – iemācīties pieņemt citam citu un iemācīt to citiem. Arī dualitātes pārvarēšana – ir mūsu uzdevums. Mums ir jāizstrādā metodika, darba prakse ar sevi dualitātes pārvarēšanai. Kad mēs paši iemācīsimies saprast cits citu, tad arī pasaule tam apmācīsies.

Jautājums Jēzum: Vai Saules brālībā ir pretnostatījumi, kari, Ģimeņu cīņa? Jo taču saka – kas augšā, tas arī apakšā. Iespējams, mūsu karu cēloņi atrodas tur?

Nē, mēs atrodamies ciešā Vienotībā un palīdzam cits citam. Viena Ģimene Brālībai dod vienu, cita citu. Mēs visi specializējamies dažādās enerģijās, zināšanās, bet mēs visi esam Vienotībā. Mēs atrodamies tajā, par ko sapņo cilvēce. Mēs jau to esam paveikuši. Un mēs gribētu caur jums, kas tagad klausās, nolaist šos priekšstatus, mērķus uz Zemi, lai kaut kādā veidā pārveidotu planētu, lai ne pēc pāris gadiem, taču pārveidotu viņu uz Zemes Brālības sapratni. Un mēs nekādi nevaram tikt līdz jūsu apziņai, līdz jums, lai jūs sāktu to propagandēt.

Propaganda... Faktiski tā ir miera revolucionāra propaganda...

Un protams, no cilvēku vairākuma ir atkarīga arī valdība. Valdība ir tas, kas jūs izsaka.

Par maz ir būt klāt vebināros, semināros, lasīt un meditēt. Vajag iedarboties uz cilvēkiem tajā vietā, kur tu strādā. Palīdzēt cilvēkiem nodibināt mieru ģimenē, mieru uz planētas, mieru dvēselē, ar sevi pašu. Tas ir mūsu darbs un mūsu mērķis – iemācīt to sev un citiem.

Es nelieku jums priekšā atkāpties no zemes dzīves, iet prom no darba, no ģimenes, graut savas ģimenes pēc garīga principa. Es jums lieku priekšā pieņemt cilvēkus tādus, kādi viņi ir, un strādāt ar to, kas ir, un mainīt to.

Jūs gaidāt kaut kādas garīgas privilēģijas – kā teikt, es jau esmu garīgs cilvēks, un man ir jābūt nedaudz labāk nekā citiem. Negaidiet privilēģijas. Būvējiet pasauli un mācieties to būvēt paši. Protams, visums nāk jums pretī, taču nedara jūsu vietā to, ko jums gribētos. Jūs ejat paši, un jums palīdz.

20. Jēzus: Tagad pastrādājam ar planētu. Ieejiet planētas centrā.

15 04 16 02

Jēzus: Tagad atrodiet savu Zemes tumšo daļu iekšienē. Tie ir kari, tā ir valdība, cietumi, kazarmas, verdzība, vardarbība, vara, finanses, verdziskums, padotība, nebrīve.

Piepildiet ar gaismu un brīvību visas savas tumšās daļas, kuras jūs atradāt. Nebrīvei dodiet brīvību.

Valdību atradiniet no korupcijas.

Noziedzniekiem dodiet sapratni un nožēlu, un līdzcietību.

Visus vergus atbrīvojiet, noņemiet viņiem ķēdes.

Katram dodiet darbu.

Tagad pacelieties par vienu apziņas līmeni un sagraujiet manipulācijas ar cilvēka apziņu sistēmu. Tas ir it kā datortīkls, ar daudzām vīrusu programmām, liela egregora, lielu smadzeņu radīts. Mēs nenīcināsim šīs smadzenes. Mēs vienkārši iznīcinām vīrusus, it kā ievelkam tos kaut kādā vīrusu savācējā, kaut kādā konteinerā, kurš vīrusus ieņem sevī, un tajā programmas tiek iznīcinātas.

Pastrādājiet pie visiem kontinentiem, nakts pusē un dienas pusē.

...

Bet tagad mēs pastrādāsim ar Krieviju. Tagad nāks īpašs kanāls uz Krieviju.

Nāk priecīga, braša, aktīva enerģija. Enerģija aktivizē visus cilvēkus, kuri vēl guļ.

Ļoti daudz lodīšu-orbu nāk no debesīm. Pirmoreiz ko tādu redzu.

Tas ir to cilvēku apziņas atbalsts un aktivizācija, kuri ieplānojuši pamosties pēc 2012. gada. Kāds attīstās caur slāvismu, kāds caur Hiperboreju, kāds tīri caur enerģijām, kāds caur dziedniecību, caur ezotēriku. Bet kāds iet arī politikā ar jauniem nodomiem, ar jauniem spēkiem, uz celtniecību, uz lauksaimniecību. Norit to, kas rada jauno, aktivizācija, katrā ieiet pa programmai, bet mēs esam šī darba pavadītāji.

Noslēdzošā programma – visu, kas vēl nav pamodušies, piepildīšana ar jaunām programmām.

Arī mums beidzas darbs visos līmeņos.

Apsveicu visus! Šodien mums bija dvēselisko programmu aktivizācija caur Jēzu. Tā ir mūsu ar jums Lieldienu dāvana – iesvētīšana.

15 04 16 03

Pievienots 16.04.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/iisus-christos-v-paschalnoe-voskresene

Tulkoja Jānis Oppe