Grupa no Ņižņijnovgorodas

 

Grupa no Ņižņijnovgorodas: sākums ir ielikts

Kijevas Pečoru Lavra

14 04 01

N. Koteļņikova:

Šis nelielais raksts – jaunas grupas no Ņižņijnovgorodas atskaite. Viņi nepalika vienaldzīgi pret notikumiem Kijevā.

Es vēršos pie citām grupām: lūdzu, atrakstiet, kā jūs strādājāt ar Ukrainu? Jūsu metodikas mums visiem ir svarīgas.

Ludmila Kozlova (Ņižņijnovgoroda, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.): Sveicināta, Natašenka! Atskaitos par paveikto darbu: divas reizes ar grupu strādājām ar telpu virs Ukrainas ar intervālu dienas septiņas. Strādājām ar dzīvnieciskās agresijas enerģijām. Ieraudzījām milzīgu melnas enerģijas piltuvi, ar pamatu aizejošu caur Kijevas teritoriju lejup, zem zemes, un daudz figūru trijstūru veidā tuvāk ekvatoram.

Apzinājāmies, ka trijstūri – tas drīzāk ir pievilcies negatīvs no Visuma, kurš tieši arī barojas ar agresijas enerģiju.

Kā palīgi atnāca milzīgi Debesu Spēki, milzīgi – lielā skaita nozīmē. Pēc tam, kad mēs apzinājāmies, kas tie par trijstūriem, mēs palūdzām viņus novākt, un viņus novāca. Piltuve kļuva drusciņ gaišāka, pie kam gaišāk kļuva pie tās pamata, tas ir, pie Zemes virsmas. Mums tas likās dīvaini, un es pajautāju, ko tas varētu nozīmēt?

Atbilde bija ne mazāk dīvaina: ka negatīva uzviļņojums Ukrainā ir visai nozīmīgs notikums, kaut kas saistīts ar Dievu Ozīrisu – Visu Redzošo Aci (pēc tam kaut kur izlasīju, ka Ozīrisa acs tieši atrodas Kijevas Pečoru Lavras teritorijā Kijevā). Tieši šajā milzīga Spēka vietā tad arī ir sakoncentrējies šis ļoti spēcīgais agresijas perēklis, tāpēc ka sava nozīmīguma dēļ šajā vietā ir kļuvusi iespējama planētas izdziedināšanās no šī spēcīgā negatīvās agresīvās enerģijas sabiezējuma, tas ir, pati efektīvākā vieta tādam darbam.

Darbs acīmredzot sākās tieši no zemes apakšas, no tās vietas, kur, domājams, tad arī atrodas šī ACS, tieši viņa pievilka gaismu negatīva attīrīšanai, tāpēc arī piltuve gaišāka kļuva sākumā pie Zemes virsmas. Mēs vērsāmies ar lūgumu pie Eņģeļiem- Darbiniekiem iztīrīt telpu (šo piltuvi). Pēc kāda laika telpa izgaismojās.

Mēs pateicāmies visiem, kuri bija ar mums, un ar milzīgu izpildīta darba sajūtu, stipri sagribējuši ēst, sākām mieloties! Tajā dienā es sajutu, ka viss būs labi!

VADŽETA ACS[1]

Vadžeta ACS – ēģiptiešu mitoloģijā viens no pašiem izplatītākajiem sakrālajiem simboliem, kurš izaudzis no priekšstatiem par debesu dievību – vanagu Goru, kura labā acs bija saule, kreisā – mēness. Vadžeta Acs, saistīta ar mītu par Ozīrisa augšāmcelšanos, tika attēlota uz ļoti daudziem amuletiem, aicinātiem veicināt mirušo augšāmcelšanu.

 

Applūdusi šahta Gizā izrādījusies Ozīrisa kapenes

http://oko-planet.su/science/sciencenews/13005-zatoplennaya-shaxta-v-gize-okazalas-grobnicej.html

 

Teksts no Vikipēdijas

Kijevas Pečoru Lavra[2] (ukraiņu Ки́єво-Пече́рська Ла́вра) – viens no pirmajiem pēc dibināšanas laika klosteriem Senkrievu valstī. Dibinājis 1051. gadā, valdot Jaroslavam Viedajam, mūks Antonijs, dzimis Ļubečā. Par Pečoru klostera līdz-dibinātāju kļuva viens no pirmajiem Antonija mācekļiem – Feodosijs un bizantietis – Feofans Grieķis. Kņazs Svjatoslavs II Jaroslavičs klosterim uzdāvināja plato virs alām, kur vēlāk izauga brīnišķīgi akmens tempļi, izrotāti ar gleznojumiem, celles, cietokšņa torņi un citas celtnes. Ar klosteri saistīti hronista Nestora ( “Laika gadu stāsts” autora) un mākslinieka Alīpija vārdi.

No 1592. līdz 1688. gadam bija Konstantinopoles Patriarha stavropigija; kopš 1688. gada klosteris ieguva lavras statusu un kļuva par “Maskavas cara un patriarha stavropigionu”; 1786. gadā lavra tika pakļauta Kijevas metropolītam, kurš kļuva par tā svēto arhimandrītu.

Lavras Tuvajās un Tālajās alās atdusas Dieva svētīto netrūdošie pīšļi, Lavrā ir arī laicīgu cilvēku apbedījumi (piemēram, Pjotra Arkadjeviča Stolipina kaps).

Pašreiz apakšējā Lavra atrodas Ukrainas Pareizticīgās Baznīcas (Maskavas Patriarhāta) pārziņā, bet augšējā Lavra – Nacionālā Kijevas Pečoru vēstures un kultūras rezervāta pārziņā.

 

Pievienots 01.04.2014

http://www.luciferslove.ru/stati/gruppa-iz-nizhnego-novgoroda.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Eye of Horus”; “Уаджет” (Tulk. piezīme)

[2] Skat. “Киево-Печерская Лавра” (Tulk. piezīme)