Kā garīgais ceļš man palīdz parastajā dzīvē

25.03.14.

14 03 28 01

Pirmajā acu uzmetienā zināšanas, kuras mums dod augsto plānu Skolotāji, īpaši zināšanas par Kosmosu un Augstākajām Pasaulēm, nekādi nesaistās ar to “parasto” dzīvi, kuru mēs vadām sadzīvē. Un reizēm liekas, ka visas šīs “augstās vibrācijas” ne tikai nepalīdz, bet pat atrauj mūs no realitātes. Un mums dažiem tās izraisa atgrūšanu vai vienaldzību. Redzot tādu attieksmi cilvēkiem, kuri sāka savu garīgo ceļu, bet procesā ir novājināti vai novērsušies no tā, gribu atgriezt jūs pie jums, palīdzēt apzināties, ko mēs esam ieguvuši mūsu Sanata Kumaras Skolas prakšu un zināšanu rezultātā.

Man gribas atgādināt, ka nekāda mācība jums dzīvē nepalīdzēs, ja jūs nezināsiet, ka garīgumā pats galvenais ir nevis tas, ko jūs varat vai zināt, bet KĀDS CILVĒKS JŪS ESAT KĻUVIS šī ceļa rezultātā, KURP tas ir ievedis, un KĀ jūs dzīvojat pašreizējā laikā.

Jūs sākat sevi dziļāk iepazīt, jūs izvēlaties, kādam jums būt un kā uz to iet. Jūs skaidri saprotat, ka kļūstat par jūsu dzīves saimnieku-radītāju. Jūs piedodat un mīlat. Jūs kļūstat CITĀDS.

Garīgais ceļš – tas ir ceļš pie sevis.

Vai jūs bieži sev jautājat: bet ko es faktiski dzīvē gribu? Uz ko jūs paši tiecaties? Jūs lieliski zināt, ko no jums grib jūsu tuvie, ko grib Dzimtene, darba devējs, apkārtējie.

Bet ko gribat jūs?

Un kā jūs uz to ejat?

Un kā jūs jūsu ceļa procesā esat izmanījušies?

Vai ir izmanījušās jūsu vēlēšanās? Attieksme pret tuvajiem? Jūsu sevis iekšējās sajūtas? Jūsu dzīve? Vai jūs esat laimīgi?

Vai jūs esat izmainījušies jūsu attīrīšanās rezultātā?

Jūs esat sākuši pozitīvi domāt, pateicoties apzinātībai?

Vai jums neliekas, ka jūs vienkārši vēl neesat izsekojuši jūsu vibrāciju un kvalitatīvu izmaiņu jūsu dzīvē atkarībai?

Jūs tās neredzat? Jeb jūs par to neesat domājuši?

Iemācieties sekot savam jaunajam stāvoklim: savas dzīves un jūsu prioritāšu, attiecību un vēlmju izmaiņai, jūsu samierinātībai ar sevi, pāriešanai uz mīlestību pret sevi...

Jūsu veselība... Tā ir kļuvusi daudz labāka? Jūs esat iemācījušies sevi dziedināt? Cik attīrīšanās un izdziedināšanās paņēmienu jums ir sastrādāts? Vai jūs tos izmantojat? Kā jūs jūtaties tagad, kad jūsu ceļš jau ir zenītā? Tas ir VISU ĶERMEŅU, tajā skaitā arī smalko, izdziedināšanas ceļš.

Nešaubos, ka atnāks arī jauni paņēmieni novākt bailes, pastrādāt ar negatīviem, atnāks jaunas lūgšanas un mantras, jauni Skolotāji, Dziedinoši Kanāli un Enerģijas.

Mēs kļūstam Jauni. Un tas nav tikai pateicoties Jaunajām Enerģijām, bet pateicoties arī apzināšanās un samierināšanās ar pasauli ceļam. No pretnostatījuma un cīņas mēs esam pārslēgušies uz harmoniju, PATEICOTIES čenelingiem, kuri nes miera uz planētas uzskatus, un pateicoties Augsto Skolotāju, kuri nodarbojas ar mūsu galaktiskās Humanoīda Apziņas modināšanu un tapšanu, ugunīgajām zināšanām.

Jo augstāka ir jūsu apziņa, jo skaidrāk jūs saprotat savu misiju. Neapstājieties ceļā “Augšup”, nesamainiet uz materiālo dzīvi savu garīgo ceļu! Esiet uzticīgi saviem Augstākajiem Es.

Pats galvenais garīgajā ceļā – jūsu spēja atvērt sirdi un izstarot mīlestību pasaulē, kļūt par mīlestības avotu un palīdzēt citiem iegūt laimi: iepazīt mīlestības patiesību un iemantot to.

Kā to izdarīt? Kā palīdzēt apzināties un iegaumēt šīs lietas?

Sanata Kumaras Skolas uzdevums – palīdzēt jums secīgi un praktiski iziet uz enerģiju apzināšanās un pārzināšanas, un jūsu dzīves radīšanas līmeņiem. Mēs apmācām astrālo, mentālo un ugunīgo ķermeņu attīrīšanas un apzināšanās paņēmienus. Ko tas dod klausītājiem?

1. Jūsu zemes materiālās dzīves jaunu kvalitāti. Tā pirmkārt ir attieksme pret sevi un citiem. Skatoties no augšas uz leju, jūs izejat no jūsu zemes drāmām un atbrīvojat prātu un dvēseli no plosošajām iekšējām pretrunām.

2. Tā ir savienošanās ar Augstāko Es – kā vienīgais dvēseles atbrīvošanās veids, kurš bija dots visas pasaules visās Garīgajās Skolās un Reliģijās visos laikos un visās zemēs.

3. Jūs iemantojat jūsu Augstāko Es viedumu.

4. Jūs kļūstat par apzinošos miera nesēju visos jūsu dzīves līmeņos – ģimenē, darbā, valstī un jūsu garīgajā grupā.

14 03 28 02

Nelolojiet ilūzijas – jūsu dzīvei nav jābūt ar “salmiņu paklātai” un tā nevar vienmēr būt gluda un salda. Jūsu Garīgie Skolotāji un Virzītāji biksta jūsu dvēseli uz mācībām, kuras jūs ne vienmēr izejat komfortabli, tāpēc ka dvēsele neapmācās slinkumā un bezdarbībā. Ja jūs no sava garīgā ceļa gaidāt kaut kādu izdevīgumu, tad tā ir kļūda. Tieši no tā daudzi ir ceļā vīlušies, tāpēc ka gaidīja kaut kādas īpašas atzīmes vai privilēģijas, tāpēc ka, kā teikt, viņi šeit ir “kalpošanā” un viņiem “pienākas”. Un kad ceļš nav rozēm kaisīts, iestājas vilšanās. Un kad viss ir laimīgi, mēdz būt, ka pretēji, atnāk ambīcijas. Cilvēkam liekas, ka viņš jau ir nonācis tur, kurp ir gājis daudzus gadus, un no tā iestājas inertums un dogmatisms.

Pašreizējā laikā lielākā daļa visu skolu visu skolotāju garīgā virziena semināru ir pazaudējusi lielāko daļu savu klausītāju, tāpēc ka viņi neredz garīgās mācības rezultātus parastajā dzīvē. Viņiem liekas, ka visas šīs augstās zināšanas nav vajadzīgas un veicina atdalītību no tuvajiem un draugiem.

Tas būs atkarīgs tikai no jūsu iekšējām pozīcijām.

Man arī vienmēr ir gribējies zināt, kā apmācība garīgumam man palīdzēs šeit, “vienkāršajā” zemes dzīvē? Un tagad es varu uz šo jautājumu atbildēt.

Pašreizējā laikā es raugos uz pasauli citām acīm: mīlu un pieņemu šo pasauli tādu, kāda tā ir, un cenšos viņu attīrīt un izdziedināt. Redzu mūsu trūkumus un labās īpašības, palīdzu cilvēkiem atnākt pie sevis: kā pie savas dvēseles, tā arī ķermeņa cienīšanas, godāšanas un izdziedināšanas. Pie pašcieņas, pašpietiekamības, veselības un tīrības kā domās, tā arī darbībās. Pie Garīgās Mīlestības un Tēva Klātbūtnes sajūtas.

Ja runā godīgi, tad pats svarīgākais un satraucošākais mūsu dzīvē, pats patīkamākais un nepieciešamākais, ko diemžēl cilvēki nevar saprast, kamēr kaut reizi nav izjutuši – tā ir ne ar ko nesalīdzināmā Augstāko Es klātbūtnes sajūta tevis iekšienē.

Tā ir savienošanās ar Debesu Tēvu un saruna ar Viņu no sirds.

Tas ir svētais un visaugstākais Dievišķās Mīlestības lidojums dvēselē.

Tā ir lidināšanās Nirvānā.

Tas ir čenelings – sirsnīga saruna ar jūsu Skolotājiem un Tēvu.

14 03 28 03

Nav pasaulē tā, kas pēc skaistuma un maiguma, pēc majestātiskuma un nozīmīguma var līdzināties šīm dārgajām garīgā nomoda minūtēm. Vienreiz to izjūtot, saproti, ka ir bijušas tā vērtas gan neizgulēšanās naktīs, gan vingrinājumi, gan prakses, gan materiāli upuri.

Es vēlu jums neapstāties jūsu garīgajā ceļā. Nesiet arī tālāk jūsu augsto dvēseles uzdevumu – apgūt jūsu Augstāko Apziņu un pārvirzīt cilvēces apziņu uz Cilvēces Radīšanas Galaktisko Plānu pretim Jaunajām Enerģijām, Jaunajām Zināšanām un Jaunajai Zemei!

 

Pievienots 28.03.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/kak-mne-pomogaet-duchovniy-put-v-obichnoy-zhizni

Tulkoja Jānis Oppe