Par daudzdimensionālās apziņas jautājumu

15 12 04

15.12.02.

Šodienas sarunā pa skaipu ar vienu lasītāju viņš uzdeva jautājumu: bet kas konkrēti ir izmainījies pēdējo gadu laikā, „ko var ieraudzīt” saistībā ar Zemes Pāreju?

Daudz kas ir izmanījies, un par to ir gan daudzas filmas, gan televīzijas pārraides – par klimata izmaiņām, par sadarbību ar citplanētiešiem, par sakaru atklāšanu zem Zemes starp kontinentiem, par jauniem zinātnieku izgudrojumiem un atklājumiem (ar skaidru ārpuszemes izcelsmi), par Krievijas vēstures aizmirstu slāņu atvēršanu…

Bet man kā ezotēriķei ir interesanti atzīmēt, ka arī cilvēku apziņa ir sākusi augt. Kā tas ir redzams?

- Nu, pirmkārt, ka ir uzstādīti jauni Apziņas Režģi un ka tajos strādā daudz līdz Kristus-apziņai izaugušu cilvēku.

- Arī mūsu darbā ar Saules Skolotājiem.

- Es pati savās konsultācijās tagad jau esmu spiesta (!) vērsties Galaktiskajās struktūrās – Karmas Padomē, Maģijas Padomē, dažreiz par Galaktikas Hronikās. Tāpēc ka tur JAU ir sakoncentrēta galvenā mūsu hierarhija.

- Vecā hierarhija ir izmainījusies visos daudzimensionalitātes līmeņos. Un, kaut gan mēs tāpat vēršamies pie Skolotājiem ar vecajiem vārdiem, viņiem visiem ir jauni vārdi jaunās realitātēs.

- Ir atnākusi jauna Skolotāju, augstu un gaišu, paaudze. Un ļoti daudz ir to, ko mēs identificējam kā sievietes.

-Daži cilvēku fiziskā plāna zemes pārstāvji naktīs ir klāt Galaktiskajās sapulcēs un svētkos.

- Redzu, KĀDI tagad uz planētu nāk jaunie cilvēki, KĀDOS milzīgos un gaišos mentālajos ķermeņos! Un tie jau ir 20-30-gadīgie!

- Redzēju arī Galaktisko misiju vienā cilvēkā-aizstājējā… Milzīga apziņa!!!

Bet man šodien gribas pastāstīt vēl par vienu man ceļā satiktu cilvēku. Tas ir bērns, un vecāki ar viņu izjūt milzīgas grūtības. Viņu atveda pie manis uz konsultāciju. Es ieraudzīju skaistu un veselīgu bērnu, ļoti kustīgu pirmajā acu uzmetienā, ātru un šaudīgu. Saulīte! – tā bija mana pirmā reakcija. Bērns sāka uzvesties tik kustīgi un juceklīgi, ka pēc 5 minūtēm viņu aizveda pastaigā, bet es paliku ar māmiņu izprast un pastrādāt.

Viņš apstājies savā attīstībā pusotra-divu gadu vecumā. Pašlaik viņam ir 4 vai 5 gadi. Visi viņu ļoti mīl, un arī viņš izjūt maigumu attiecībā pret viņiem. Viņš ir ārstējies visur un pie visiem, ārzemēs arī.

Bērns ir atnācis mentālajā apziņas līmenī, pilnīgā savienojumā ar saviem Augstākajiem Es – gan ar astrālo, gan ar mentālo. Tas ir tas, pie kā ved mūsu apskaidrošanās ceļš. Taču mēs savienojamies pakāpeniski, un mums starp aspektiem ir atstarpe, kura ierobežo aspektu apziņu iekļūšanu un sajaukšanos, kamēr mēs nebūsim pilnīgi gatavi.

Mentālajam apziņas līmenim ir viena īpatnība – padomāji un tūlīt pat momentāni radīji (dabūji). Šis bērns nesaprot, kāpēc šeit nav tā, un viņš dusmojas. Viņam vajag visu un uzreiz, tā, kā Mājās! Un ātri!

Viņš ar interesi aplūko uzbūvi automobiļiem uz ielas, un viņam jau ir savs „draudziņš” – kaimiņu automobilis, zem kura viņš regulāri ieskatās.

Lego un puzle viņam ātri apnīk, tikko viņš ir sapratis algoritmu…

Viņam nepārtraukti ir vajadzīga mīlestība, viņš necieš, kad viņš nav uzmanības centrā, un visādā veidā cenšas pievērst visu uzmanību sev. Jo viņš taču vēl nav aizmirsis, kā ir tur, Mājās, cik daudz tur ir mīlestības.

Labajā un kreisajā pusē ir redzami viņa Sargeņģeļi.

Es pacentos sadalīt viņa aspektus, materiālo un smalko plānu, lai viņš varētu saprast, kādēļ viņam vajadzīgs fiziskais ķermenis… Nezinu, cik lielā mērā tas turēsies un kas ar viņu būs tālāk.

Bija vēl viena problēma, par kuru es klusēšu. Šeit es visu izdarīju.

Lūk, tādi bērniņi sāk nākt uz mūsu pasauli, jaunā apziņā – steidzas un apsteidz mūsu un savas iespējas. Viņi ir eksperimentāli, tāpat kā daudzi bērni ar autismu.

Mēs lēnām ceļam savu apziņu, un visas gaišās dvēsele grib mums palīdzēt paātrināt domāšanu, pacelt tās ražīgumu planetārās apziņas jauno iespēju gaismā. Datori droši vien ir vienīgā piemērotā rotaļlieta tādiem bērniņiem – gan pēc ātruma, gan pēc intelekta…

 

Pievienots 04.12.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/k-voprosu-o-mnogomernom-soznanii

Tulkoja Jānis Oppe