Spēks un potenciāls

Atskaita par seansu ar Diženo Dievieti 15.11.07.

15 11 10 01

Noskaņošanās

Dārgā Diženā Dieviete! Klausos Tevi!

Šodien runa ies par organisma sistēmu vispārējo harmoniju. Kāpēc brūk sistēmu harmonija? Kaut kāds orgāns kļūs par vampīru, prasa sev sistēmas enerģijas lielāko daļu. Sistēma dod šo enerģiju, bet sistēmas pārējie orgāni sāk ciest badu.

Parasti šo enerģiju balansēšanu veic Augstākais Es miega laikā. Viņš tieši vada gan hormonālo, gan nervu sistēmu, un sakārto smadzeņu sinapses, un tiecas nolīdzsvarot ūdens un gaisa, siltuma un aukstuma, uguns un mitruma molekulārās sistēmas.

Kādu lomu organisma sistēmā spēlē nelūgti viesi – helminti?

Organikā jūs nesat daudz nelūgtu viesu, kļūstot par mājām dažiem mikroorganismiem un sēnītēm. Principā pie veselīga organisma ir grūti piestiprināties un pārraut viņa aizsardzību. Tādā organismā tārps var iekūņoties un nelikt sevi just daudzus gadus. Tajā pašā laikā organisma bīstama izbalansēšanās bieži notiek dažādu ķīmisku preparātu dēļ, kurus jūs lietojat barībā un zāļu veidā. Lūk, šeit guļ problēmu sakne. Dažas zāles tik ļoti izbalansē organismu, ka viņš sāk slimot, un caurlaides sistēma sāk klibot. Mēs strādājam pie imunitātes paaugstināšanas organismā, pie dažādu ķīmisku vides piesārņotāju caurejamības. Tie ir gan preparāti dārzeņu un augļu audzēšanai, tie ir arī medikamenti, tās ir arī pārtikas piedevas, tā ir arī ārstniecisko augu un minerālu nepareiza lietošana. Mēs nemēģinām pārtraukt ķīmijas izmantošanu, tas uz šodienu būtu neprāts. Mēs mēģinām jūsu bioloģiju piemērot jūsu dzīves sistēmai kopumā – augstai dzīves spriedzei, stresiem, netrenētu ķermeņu atdzišanai, mazkustīgumam un citiem dzīvi apgrūtinošiem procesiem.

Šodien mēs mēģināsim sapurināt imunitātes sistēmu un vērst viņu uz kārtības ievešanu organismā. Pats par sevi saprotams, to būs grauti izdarīt ar pilnīgi nospiestu un dūņām aizaugušu imunitāti.

Ko nozīmē dūņām aizaugušu?

Kad paši makrofāgi ir aizauguši ar baktērijām un nespēj strādāt. Tā mēdz būt, kad organisms ir pārāk piesārņots. Mēs neapsolām jūsu iekšējā spēka vētrainu uzšļākšanos, vienkārši individuālā līmenī izdarīsim darba pirmo kārtu. Turpmāk mēs strādāsim vēl pēc dažādiem ārstēšanas parametriem un naktīs pārbaudīsim mūsu darba efektivitāti.

 

No Vikipēdijas

15 11 10 02   15 11 10 03

                                                                                         Makrofāgs

Makrofāgi (no sengrieķu μακρός – liels, un φάγος – rijējs) (sinonīmi: histiocīts-makrofāgs, histofagocīts, makrofagocīts, megalofāgs-rijējs), poliblasti, mezenhimālas dabas šūnas dzīvnieka organismā, kuras spēj aktīvi sagrābt un sagremot baktērijas, bojāgājušu šūnu atliekas un citas organismam svešas vai toksiskas daļiņas. Terminu “makrofāgi” ieviesa Mečņikovs.

Pie makrofāgiem pieskaita asins monocītus, savienojošo audu histiocītus, asinis radošo orgānu kapilāru endoteliālās šūnas, aknu Kupfera šūnas, plaušas alveolas sieniņas (plaušu makrofāgi) un vēdera plēves sieniņas (peritoneālie makrofāgi) šūnas.

Konstatēts, ka zīdītājiem makrofāgu priekšteči veidojas kaulu smadzenēs. Aktīvas fagocitāras īpašības piemīt arī asinis radošo orgānu retikulāro audu šūnām, apvienotām ar makrofāgiem retikulo-endoteliālā (makrofāģiskā) sistēmā, kura organismā pilda aizsardzības funkciju.

15 11 10 04

Imūnsistēma – orgānu sistēma, kura eksistē mugurkaulniekiem dzīvniekiem un apvieno orgānus un audus, kuri aizsargā organismu no slimībām, identificējot un iznīcinot iekaisuma šūnas un patogēnus. Imūnsistēma atpazīst daudz visdažādāko ierosinātāju – no vīrusiem līdz parazitējošiem tārpiem – un atšķir viņus no savu šūnu biomolekulām. Ierosinātāju atpazīšanu sarežģī viņu adaptēšanās un organisma-saimnieka sekmīgas inficēšanas jaunu metožu evolucionāra attīstīšana.

Imūnsistēmas galvenais mērķis ir iznīcināt svešu aģentu, kurš var izrādīties slimību radošs mikroorganisms, indīga viela vai paša organisma pārdzimusi šūna. Tādā veidā tiek sasniegta organisma bioloģiskā individualitāte.

Attīstītu organismu imūnsistēmā eksistē daudz paņēmienu, kā konstatēt un novākt svešus aģentus: šo procesu sauc par imūno atbildi. Visas imūnās atbildes formas var iedalīt iedzimtajās un iegūtajās reakcijās. Galvenās atšķirības starp tām ir tādas, ka iegūtā imunitāte ir augsti specifiska attiecībā pret aģentu konkrētu tipu un ļauj ātrāk un efektīvāk tos iznīcināt, atkārtoti saduroties ar tiem. Par antigēniem sauc molekulas, kuras tiek uztvertas kā sveši aģenti un izraisa organisma specifiskas reakcijas. Piemēram, tiem cilvēkiem, kuri pārcietuši vējbakas, masalas, difteriju, bieži rodas mūža imunitāte pret šīm slimībām. Autoimūnu reakciju gadījumā kā antigēns var kalpot molekula, kuru izstrādājis pats organisms.

 

Seanss ar Diženo Dievieti (īss pieraksts)

Atslābināšanās.

Mēs esam sava ķermeņa iekšienē. Mugurkauls ir iztaisnots. Galva ir palikusi bez domām. Visa ārējā realitāte ir aizgājusi, priekš mums neeksistē. Visas čakras atveram. Atveram auru kā tulpi vai lotosu. Iznirstam no ēteriskā ķermeņa un “pa liftu” paceļamies uz DD līmeni.

Mēs ejam savas Būtības – dvēseles – iekšienē. Mēs atrodamies šīs Būtības perifērijā.

DD piesaukšana.

Mēs jūtam sevi zem DD caurspīdīgā kupola pārklāja. Kupola iekšienē sāk vērties vaļā visi apvalki, visas aizsardzības līnijas. Viņas enerģijas iekļūst mūsu ķermeņa pašā kodolā, kur strādā imunitātes šūnas, kuras atpazīst ienaidnieku, kur strādā pati sakrālākā mūsu būtība – imunitāte.

Virs mums stāv vairāki zinātnieki, kuri pēta fiziskā ķermeņa imunitātes problēmas. Mūs atpazīst un testē.

Mēs visas realitātes cenšamies pārvērst burvīgu pilnības un skaistuma pieredžu vietā, tāpēc arī fiziskais ķermenis tiek pielāgots jauniem izaugsmes un dzīves apstākļiem fiziskajā plānā. Jaunie bērni jau atnāk ar izmanītu imunitāti, bet seansi, kurus rīko mums, cenšas salabot mūsu veselību.

Uz mums nāk silta atslābinoša enerģija. Ļoti nomierinoša enerģija.

“Miegazāļu” iesūknēšana ķermeņa šūnām. Saprāts paliek nomoda stāvoklī. Pusmiega stāvoklī šūnām ir vieglāk uztvert iedarbību no ārienes, un viņas dod iespēju ar mums pastrādāt.

Mēs pašlaik atrodamies dvēseles līmenī. Es redzu, kā mana dvēsele apkampj visas manas dzīves un kā visas paralēlās (pagājušās) dzīves arī tagad tiek dziedinātas. Notiek daudzdimensionāla iedarbība, visos līmeņos.

Nepietiek izdziedināt tikai fiziskās šūnas, tāpēc ka ļoti daudz kas ir atkarīgs no domām un emocijām, no astrālā un mentālā ķermeņa, tāpēc ka tā ir viena būtne. Nav iespējams izdziedināt tikai apakšējā plānā, lai visa sistēma būtu harmoniska. Tāpēc notiek iedarbība uz “pagājušajām” dzīvēm – tā ir šūnu atmiņa, kura eksistē organismā. Kaut kas tiek atsijāts, aizvākts.

Līdz 2012. gadam tāds darbs nekad netika veikts, un bez mūsu atļaujas/apzināšanās neviens neko nevarēja aizvākt. Seansos ar DD un SB, un pat ar DA jau vairākas reizes ir noritējis tāds darbs ar pagātni, ar uzkrāto negatīvu. Mūsu daba tiek novesta līdz atbilstībai mūsu apziņas līmenim. Mēs esam kļuvuši apskaidrotāki, un šī bagāža, kuru fiziski vienkārši nav iespējams izsekot vai apzināties, atmirst. To arhivē, tāpēc ka tā jau kļūst nevajadzīga, neaktuāla. Mēs jau esam pārgājuši citā apziņā, citā realitātē. Mēs vibrējam citā līmenī.

Kā uzsver Dieviete, arī no tā ir atkarīga šūnu imunitāte, tāpēc ka prieka pilna pasaules apcere un pasaules uztvere, mīlestība – tā ir imunitātes aktivizācija. Ja jūs atrodaties skumju stāvoklī, neticībā, apmulsumā, nesapratnē, depresijā, tas ļoti stipri apgrūtina imunitāti.

Kad cilvēks ir prieka pilns un mīl, viņš neslimo. Vienu un to pašu situāciju un apstākļus dažādi cilvēki var uztvert dažādi. Un pat savus mīļos mēs varam redzēt citādus, kad tev iekšā viss dzied. Kas mums traucē vienmēr būt labā garastāvoklī? Kas mums traucē vienmēr būt lūgšanu stāvoklī, savas iekšējās tīrības un skaistuma iekšējā pasaules apcerē?

Kad es to pateicu, gaismas vilnis sāka nākt no sirds, un visas mana ķermeņa šūniņas noreaģēja uz šiem vārdiem.

Ieiesim lūgšanas, labsirdības, svētlaimes, skaistuma stāvoklī. Laime – tas ir dvēseles stāvoklis.

DD atbild mums, jūt mūs, uz visiem nāk dažādas plūsmas. Skatāmies šīs plūsmas – dažādā blīvumā, dažādā krāsā, dažādā vibrāciju augstumā (atkarībā no darba). Nāk vienota harmonizējoša plūsma, palīdz visai sistēmai ieslēgties un sabalansēties.

Un labi būtu tagad nosūtīt pateicību DD. Šūnas pateicas pašas. Viņas atbild ar vismaigākās un vissmalkākās enerģijas impulsu.

Kas ir skaistums? Kāpēc, kad es ieeju dvēselē, vienmēr skan vārds “Skaistums”?

DD: Jā, tā ir parole ieejai šajā realitātes apgabalā. Tāpēc ka būtne, kura nav iepazinusi skaitumu, nespēj vibrēt šajos plānos.

(Piemērs par pētījumu, kā helminti nolaiž cilvēka vibrācijas un ietekmē apziņas līmeni.)

– Maiga ceriņkrāsas plūsma mierina un ieaijā mani, gluži kā zīdaini.

– Iekšējs klusums un prieka mošanās man iekšienē.

– Plūsmas viļņiem, un darbs notiek tajās vietās, kur vajadzīgs.

– Kad šūniņas atslābinājās, siltums gāja pa visu ķermeni. Lauztajā kājā jūtama kustība.

– Man ir trīs piltuves – lielā iet caur mugurkaulu, divas mazas – sirds un labā niere, enerģija silta, maiga.

– “Un kāpēc, nezinu, asaras nāk gaišas pie manis” («И почему, не знаю, слезы приходят светлые ко мне»).

Plūsma ir kļuvusi blīvāka un bagātīgāka. Smalkas enerģijas ūdenskritums. Kaut kas tiek attīrīts.

Darbs notiek ar neapzināto, un spēcīgs darbs ar manu serdeni. Es ieraudzīju tumšu karkasu galvas iekšienē un ap mugurkaulu. Tas sāk kust no augšas uz leju.

DD: Tas ir visu slimību mentālais līmenis. Tas ir tas, kas pievelk tev tumšas domas un tumšas enerģijas, neizdziedinātā iekšiene, kura tika radīta visu negatīvo dzīvju un negatīvo gadījumu laikā.

Tie ir ķīmiski, fiziski, mentāli un jutīgi piesārņojumi.

Visdrīzāk katram ir kas tāds, līdz šim neapzināts – apmācies tumšs slānis, kādam varbūt pat blīvāks.

Vēl vairāk atveram serdeni uz augšu un ielaižam sevī netīrumus izdedzinošas enerģijas, un ļaujam izdedzināt no mums netīrumus un noharmonizēt mūs.

DD: Pietiek attīrīt, un organisms ir sistēma, kura atjaunojas pati, tikko kā viss būs kārtībā, lūk, jums arī harmonizācija. Nekas īpašs nav jādara, tāpēc ka cilvēka organisms ir radīts harmonisks. Viss, ko mēs uzkrājam, traucē harmonijai, piesārņo cilvēku.

Tumsa izšķīst...

Viņas vietā atnāca mīlestība un sāk patstāvīgi vibrēt sirdī.

Visas šūniņas, kuras ir attīrītas iekšienē, ietērpjas jaunā programmā.

Viss darbs ir paredzēts cilvēka bioloģiskajai daļai. Visas pārējās daļas ir tīrākas un, kā likums, neprasa īpašu darbu.

Mēs uztveram caur jušanu. Atslēdzam saprātu un pārvēršamies jušanā, caur šūnu apziņu.

Katra šūniņa ir ietērpta programmā, kura labāk pretojas negatīvai ārējai videi – ķīmiskai, bakterioloģiskai un radioaktīvai iedarbībai. Tas ir darba izmēģinājuma etaps. Mums seko, un nākamajos seansos tas turpināsies.

Cilvēkam ir ļoti svarīgi apzināties, ka viņš kļūst vesels. Šie seansi strādā arī ar mūsu pārliecību par savu veselību. Mana organisma sistēma strādā normāli. Visas sistēmas ir harmoniskas, es principā esmu vesela. Visa sistēma tiks galā ar kaut kāda orgāna pagaidu traumu.

Harmonizējoša plūsma, gaiša un maiga uguns.

Sajūtiet svētlaimi iekšienē. Laimes sajūta ir dziedinoša, tas ir saiknes ar dvēseli stāvoklis. Noslēpums ir cilvēka vibrācijās – augstās un zemās. Kad iekšpusē un ārpusē ir skaistums, dzīve ir brīnišķīga un apbrīnojama.

Ieejam šūnu iekšienē un jūtam, kā mūsu šūnas uztver šo plūsmu.

Nāk karsta plūsma un sadalās kakla čakras rajonā – rokās, kājās, uz leju. Palīdzam plūsmai un apzināti vēršam plūsmu uz tām vietām, kur tā slikti strādā – uz muguru, trīs apakšējām čakrām un kājām.

Uzdodam sev jautājumu (iekšējam Es) – vai man ir helminti?

Alekseja Mamatova seminārs par helmintiem 12. novembrī http://mamatov.com/online/parasites/

DD: Nekoncentrējieties uz to (uz inficētību), nebiedējiet sevi, tāpēc ka jūs esat dzīvi un veseli turklāt. Kā jūs zināt, tas pastāvīgi ienāk organismā, un saprotiet, ka sabiedrībā ir kaut kādas normas. Un lai jums norma būtu organisma periodiska attīrīšana ar ārstniecisko zāļu palīdzību. No vienas puses, es zinu, ka tas notiek, no otras puses, es zinu, kā ar to cīnīties. Tas tad arī būs cilvēka harmonisks stāvoklis – bez bailēm, izprotot problēmu. Pieņemot to, kas pašlaik notiek jūsu sabiedrības iekšienē.

Es lūdzu pastrādāt ar manām diagnozēm pie to novēršanas (izskanēja dažas diagnozes).

Atnāca mīlestības enerģija, kura dziedina un aizstāj bailes un negatīvās programmas. Mīlestība apklāj mūsu “caurumiņus”, plīsumus, sašuj, piepilda, dziedina. Maiga silta gaisma un mīlestība.

Gaisma un mīlestība aizver un apzīmogo visas atvērtās lādītes, no kurām kaut kas tika izvākts. Sūtīsim uz muguru, kājās, aurā šo gaismu. Uzmanīgi iziesim visu organismu un auru un pastiprināsim šīs plūsmas visos orgānos.

Pašlaik ir atnākusi aktivizējoša, uzbudinoša, jauneklīga enerģija. Griba un spēks, degsme, prieks un mīlestība.

Viss ir iztaisnojies un atvēries, mēs dodamies ceļā. Noskaņojums ir kaujiniecisks un brīvs, maigs.

– Svētku stāvoklis

DD: Kā jūs saprotat spēku?

Spēks – tā ir cīņa, pretošanās, darbība, enerģijas esamība, spriedze.

– Sajūta, ka es varu.

– Spēja kaut ko veikt.

– Saules enerģijas jušana.

– Nav noguruma.

– Tas tad arī ir darbīgs stāvoklis, kuru nupat saņēmām.

– Tās ir gaviles, iedvesma.

DD: Spēks – tas ir potenciāls. Cilvēkam ir mazs potenciāls, ja viņš ķermenī ir nodzīvojis maz dzīvju. Šis potenciāls šūnās sastrādājas līdz ar dzīvju skaitu. Viņš ir atkarīgs no vecas vai jaunas dvēseles. Ir senas dvēseles, kurām potenciāls ir mazs, tāpēc ka viņas noraidīja savu ķermeni (pielūgsmes reliģijas), upurēja savu ķermeni, zākāja viņu.

Cilvēkam ir dzīvnieka potenciāls, kurš bija saistīts ar totēma dzīvniekiem, ar dabu. Cilvēks dzīvoja kā viedais, viedā (ведун, ведунья), šamanis. Viņš no attieksmes pret dzīvniekiem sastrādāja daudz pozitīvas stipras fiziskas enerģijas. Arī tas nogulstas šūnās. Tas ir, neskatoties uz to, ka tā nav tik sena dvēsele, viņai var būt liels potenciāls.

Kā attīstīt potenciālu?

Mums ir bezgalīgs daudzdimensionālās enerģijas potenciāls. Kad mēs redzam šo potenciālu, mēs kļūstam par starojuma avotu. Kad mēs saprotam dievišķās un materiālās enerģijas bezgalību, mēs kļūstam par šī potenciāla izstarotājiem. Mēs pārpildāmies ar šo potenciālu. Un mēs varam iztikt pat bez ēšanas un izstarot.

Nāk DD spēcīgas plūsmas izstarojums no sirds, ieiet 7. čakrā un no sirds čakras izstarojas pa horizontāli. Mēs es kļuvuši par spēka avotiem.

Mūsu potenciāls aug, kad mēs sākam mijiedarboties ar augšējām un apakšējām plūsmām un atdot to cilvēkiem. Tieši no tā aug potenciāls, kad jūs apzināti atceraties, bieži atceraties par šīm plūsmām un atdodat pa horizontāli.

Notiek darbs ar mūsu potenciālu. Mūsu potenciāls pašlaik aug. Pievērsiet uzmanību, kādās augstās vibrācijās mēs atrodamies. Jo augstāk mēs savienojamies ar mentālo aspektu (un mēs ar viņu varam savienoties dažādos līmeņos), jo lielāks ir mūsu potenciāls, tāpēc ka tad mēs kļūstam lielāki, mēs spējam uztvert un izstarot vairāk enerģijas.

Kādēļ jums vajadzīgs šis potenciāls?

Lai veiktu ikdienas darbības, lai dziedinātu citus cilvēkus, pieņemtu enerģijas un informāciju no augšas, lai dzīvotu un neslimotu.

Nē, lūk, tāds potenciāls jums tiek dots iedarbībai uz planētu un cilvēces kosmisko apziņu. Viņš tiek dots jūsu misijai. Jo augstāka ir cilvēka misija, jo augstāks ir viņa enerģijas potenciāls. Katram darbam tiek dots enerģijas potenciāls, un cilvēks izdziedinās, lai pieņemtu šo potenciālu, lai viņš spētu izpildīt savu darbu. Neskatoties uz viņa iepriekšējām saslimšanām, kļūdām, nepamatotām darbībām utt., viņš šim uzdevumam saņem augstu potenciālu. Ja cilvēks ne ar ko nenodarbojas cilvēku labā, viņam ir parasts cilvēka fiziskais potenciāls – strādāt, nodarboties ar sportu u.c.

Ir cits potenciāls – dievišķais. Tā ir stiprāka veselība, lielāka izturība, neskatoties uz slimībām, augstu mērķu apzināšanās. Vajag iet uz šiem mērķiem, spert soļus, saprast, ka tu tos apzinies, pildi to, kas tev nāk no augšas, un tavs potenciāls aug līdz ar izpildītajiem uzdevumiem.

Un Spēki (sidhi) visos līmeņos aug, to daudzums aug. Tas tad arī ir potenciāls uzdotajam. Ja tu savu uzdevumu saproti tā – tev ir vieni spēki. Ja tu savu uzdevumu saproti citādi, tev ir citi spēki.

Konkrēti šajā gadījumā Es esmu jūsu Spēks, kurš ar jums (jūsu labā) strādā. Ne tāpēc, ka Es jums pakļaujos, bet tāpēc, ka mēs saplūstam ar jums un kļūstam par Vienu. To līmeni, ar kuru jūs saplūstat, jūs varat vadīt kā savus Spēkus, savu potenciālu. Kā to, kas jums palīdz īstenot darbības smalkākos plānos.

Bet griba? Vai jūsu plānos ir Griba? Mums dažreiz kļūst ērti “nolaist” visas lietas “dieva gribai” un neko nedarīt, ne par ko nerūpēties un neko nepildīt. Kā tas būs, tā arī būs, tas ir, cilvēks atlaiž grožus, un lai zirdziņš skrien, kurp grib. Kaut vai bezdibenī.

Tu pareizi uzstādi jautājumu – spēka un gribas mijiedarbība. Griba – tā ir Iekšējā Es vadības struktūra. Ir ārējais es, ego, kurš savienojas ar ārējo pasauli un izpilda visas kustības, dziņas, mērķus. Un ir iekšējais Es, kurš vada. Viņš vada ļoti klusu, dod rekomendācijas un nemanāmi vērš cilvēka spēkus atbilstoši savai gribai. Bet bieži cilvēks nedzird šo vadību, un notiek iekšējā un ārējā es harmonijas izjaukšana. Un tad laimes stāvoklis pazūd.

Kad cilvēks kļūst spējīgs klausīties iekšējo Es? Kad viņš ir augstās vibrācijās.

Viss nostājas savā vietā – kādēļ dziedināties un attīrīties. Lai kļūtu pieejams šim iekšējam Es (AE) un pieejams šai iekšējai garīgajai dvēseles harmonijai, tīrībai un skaistumam.

– Es ar to saprotu dzīves plūsmu, nevis vienkārši dievu gribu. Dzīves pieņemšanu, kāda tā ir.

Ja tev iekšienē katrā šūnā ir Radītājs, tad viņš savu gribu izsaka caur tevi. Viņš nav kaut kur tur, ārpusē, kad tu sāc klausīties kādu, kurš tevi ved no ārpuses. Savu dzīves plūsmu tu radi pati. Tu vienkārši gribi no sevis noņemt atbildību par dzīves plūsmas radīšanu un saki: tas gadījās, tas notika, nesaprotot, kas viss nāk no tava iekšējā Es tavām mācībām. To tu pati radi. Lūk, viņa, dieva griba – tava griba, izteikta ārējā plānā, kura nāk no iekšienes.

(...)

DD: Tā cilvēkam ir ērta forma atbildības noņemšanai no sevis – “lai viss ir pēc dieva gribas”. It kā dieva griba eksistētu kaut kur atsevišķi no cilvēka. Jūs nesaprotat cilvēka visu dimensiju viengabalainumu. Nav atsevišķa viena un otrā, un trešā. Tas viss ir kopā. Un šīs būtnes griba izpaužas caur iekšējā Es jeb AE, tas ir, dvēseles jušanu. Un kad jūs pieņemat savu iekšējo Es, jūs pieņemat realitāti, kura atspoguļo jūsu iekšieni. Un tad jūs sakāt – viss ir noticis pēc dieva, kurš ir manā iekšienē, gribas. Taču es tam pieliku pūles, es izdarīji, lūk, šo un šo, un šo, lai notiktu. Jeb, es neko nedarīju, un tāpēc tas nenotika. Tur ir starpība.

Es pieliku savu spēkus un potenciālu, jeb, es neko neizdarīju, un tas nenotika. Tās ir divas dažādas dieva gribas, saprotat? Izpaustas caur cilvēka gribu.

Lūk, pašlaik piemēram, norit seanss. Ja jūs tajā piedalāties, tad dieva griba būs – pieņemt šo seansu. Ja jūs tajā nepiedalāties, tad dieva griba būs nepieņemt seansu. Lūk, arī viss. Lūk, arī “divas starpības” dieva gribā.

Mūsu emocionālos laukus atkal harmonizē. Spriedze krītas, un viss mīkstinās.

Kad jūs sākat domāt, sasprindzināt domas, tad notiek arī visa ķermeņa saspringšana. Visas šūniņas sāk mobilizēt enerģijas, un organisma iekšienē rit pilnīgi cita ķīmija, sāk strādāt citi hormoni, un viss organisms mobilizējas. “Domāšana” – tas ir ļoti energoietilpīgs process. Domājot viena trešā daļa organisma enerģijas iet domu radīšanai.

Atkal “aizveram” galvas un vienkārši jūtam un emanējam sevi dabā un apkārtējā telpā. Pieņemam noslēdzošo plūsmu. Manas šūniņas sāk pateikties DD. Un es pievienošu cilvēka pateicību un mīlestību visiem, visiem, kas ar mums šodien strādā.

DD atgādina, ka ir pagājis tikai sistēmiskas dziedināšanas pirmais vilnis, ka turpmākie viļņi pie mums nāks naktīs. Un nākamajos seansos. Tas ir tikai sākums.

Vēlējumi un pateicības.

Nāk kristāliski smalki noskaņojumi... ķermenis stiepjas arvien augstāk... atveramies pilnībā, paplašināmies... Lidojam...

 

Pievienots 10.11.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/sila-i-potentsial

Tulkoja Jānis Oppe