Jauns Dziedināšanas stars

15.09.27.

Dārgie lasītāji! Anapā pēdējā Augšupcelšanās Krēslā Diženā Dieviete mums iedeva jaunu dziedinošu enerģijas Staru. Saprotams, ka viņš ir dots ne vienkārši visiem cilvēkiem kā Reiki (līdz kura noslēdzošajai pakāpei arī ir jāizaug), jo ne katrs cilvēks pēc tīrības un apziņas ir gatavs tādai augstu vibrāciju dāvanai. Bet Stars ir dots, un tagad es gribu parunāt ar Diženo Dievieti par to, kas tas ir par Staru, kādas ir viņa īpatnības un ko ar tādu metodi var izārstēt.

Par Diženās Dievietes enerģiju es saņemu nepārtrauktas pateicības. Daudzi cilvēki dzīvo un guļ šajā brīnišķīgajā harmoniskajā enerģijā. Daudzi dziednieki sekmīgi ārstē ar šo universālo enerģiju.

Diženās Dievietes seansi internetā arī kalpo mūsu dziedināšanai, pakāpeniski, taču pārliecināti piedodot mums tīrību un papildinot veselību. Mēs esam aicināti ne tikai vest mūsu apziņu uz augstāku līmeni, bet arī dziedināt paši sevi ar tiem instrumentiem, kuri doti mums no augšas. Visums rūpējas par mums, piedod un mīl, dziedina un virza mūsu attīstību uz labvēlīgākiem ceļiem.

Mēs saprotam, ka enerģijas – tās nav tabletes, un viņas ne tik ātri mums palīdz, toties neatstāj blakusefektus.

15 09 28

Dārgā Diženā Dieviete! Lūdzu Tev pastāstīt par jauno enerģiju, kuru Tu iedevi Augšupcelšanās Krēslā.

Kristālskaidrs stars ārstē visas slimības. Viņš jālieto tāpat, kā visas pārējās ārstnieciskās enerģijas.

Salīdzinot ar tavu enerģiju, viņš ir ļoti šaurs un tievs. Ar ko viņš atšķiras? Es redzu, ka viņš nāk avota blakus Tev, no Tava līmeņa. Kā tavu Staru labāk pielietot?

Tas ir viens no dziedināšanas variantiem, pilnīgi jauna enerģija. Viņš jums dod dziedināšanu konkrētos punktos. Viņš ir šaurāks, koncentrēts, mērķtiecīgs un konkrēts.

Redzu, ka avots ir Būtība ar sievišķām un ļoti gaišām enerģijām.

Es vēršos pie Stara Avota! Lūdzu Tev pastāstīt par tavu Staru.

Es saleju savu Staru enerģijas kūlītī, kuru jūs saucat par Diženās Dievietes enerģiju. Viņš ir atsevišķs un atnāk tikai pie iniciētiem cilvēkiem.

Kāpēc?

Cilvēkam-enerģijas pārvadītājam ir jābūt gatavam pieņemšanai: tīram pārvadītājam, nekropļojošam plūsmu un uzdevumu. Stars ir selektīvs, un pat iniciēts cilvēks var nesasniegt pēc vibrācijām šo Staru.

Kas Tu esi?

Es radu Diženās Dievietes līmenī. Mani sauc Lilija (zemes vārdā).

Tu piederi Gabriēla Ģimenei?

Nē, Sanata Kumaras Ģimenei. Es esmu tava Māsa.

Pateicos, Lilija. Kāds ir tavas enerģijas uzdevums?

Rāda, ka enerģija iet pa Ka kanāliem.

Šī enerģija nāk sevišķi Ka ķermenim?

Viņa strādā astrālajā līmenī un dziedina gan karmiskas, gan ienestas slimības.

Ar ko viņa atšķiras no Diženās Dievietes enerģijas?

DD enerģija ir vairāk sistēmas un lauku kropļojumu normalizējoša, harmonizējoša.

Mana enerģija ir nomērķēts stars, kurš novāc un sadedzina orgānu tumšās daļas lauka sistēmā.

Daži domā, ka pietiek ar diviem, trim seansiem, lai izdziedinātos. Kā patiesībā vajag dziedināties ar enerģijām? Kāds ir pamats un kārtība?

Vajag lietot visas metodes – gan fiziskās, gan enerģētiskās. Tikai vienīgi ar enerģijām var neizdziedināties, jo pārvadītājs slimajā orgānā ir kropļots, un ir vajadzīgi vairāki seansi procesu normalizācijai.

Cik laika nepieciešams vienam seansam?

Tas atkarīgs no slimības – kamēr orgāns paņem, iesūc. Tikko kā viņš ir piesūcinājies, enerģija apstāsies. Tas ir signāls seansa pabeigšanai.

Cik seansu dienā var novadīt?

Vairākus, kāda ir vajadzība un laiks.

(Es sarunājos un ārstēju sevi vienlaicīgi.) Pašlaik es jūtu, ka mana orgāna augšējā daļa ir saņēmusi izlādi, bet dziļāk enerģija netiek. Ko izdarīt tādā gadījumā?

Ar katru reizi viņa ieies mazlietiņ dziļāk.

Es sagriezu to rajonu, kur enerģijas netiek, mazās daļiņās, un katra daļiņa sāka ietīties un sadedzināties Starā, atliekas sāka stiepties uz augšu, konusā virs auras.

Tādi seansi tev jāveic kā minumus 10.

Jūsu uzdevums – eksperimentēt ar Staru un atrast dažādus pielietojuma paņēmienus un metodes. Šī enerģija ir konkrētāka un ar augstākām vibrācijām, salīdzinot ar Diženās Dievietes dziedinošo plūsmu.

Kā viņu var salīdzināt ar Reiki enerģijas plūsmām?

Reiki ir palikusi lejā. Tā tiek padota no zemāka līmeņa, un tai ir vairāk ierobežojumu.

Vai dziedināšanai rokas jātur konkrētā vietā, jeb vai viņu var vienkārši piesaukt?

Šeit labāk rokas turēt uz orgāna, tāpēc ka stars ir ļoti šaurs un koncentrēts.

Vai var izmantot jebkuru roku, jeb tikai atdodošo?

Jebkuru. Šeit jūs ar otru roku nesavācat negatīvu, to sadedzina un transformē Stars.

Vai enerģijas var iniciēt patstāvīgi, piesaucot Tevi, jebkurš cilvēks? Jeb tas jānodod no rokas rokā, kā mums bija Krēslā?

Var pamēģināt. Bet labāk konkrēti no rokas rokā. Tā jūs drošāk saņemsiet to, par ko tu runā.

Vai tamlīdzīgi stari vēl ir Diženās Dievietes sfērā?

Viņu ir daudz, bet daži nav paredzēti bioloģiskam ķermenim. Bioloģiskam ķermenim ir izstrādāti 7 tamlīdzīga plāna stari.

Ar ko viņi atšķiras?

Viss pie tevis atnāks tad, kad šie stari būs gatavi lietošanai. Katram no tiem ir augstākas vibrācijas, un daži iedarbojas uz DNS. Jūs pagaidām vairumā esat gatavi. Tas atnāks Diženās Dievietes seansos samērā ar Staru un cilvēku-pārvadītāju gatavību.

Es pateicos Tev, Lilija, par Staru un par detalizētām rekomendācijām. Kas vēl man par to jāzina?

Tu vari ar šo Staru ārstēt citus cilvēkus, taču tikai tādus, kuriem ir augstas vibrācijas. Šī enerģija palīdz tikt galā ar karmiskām un ienestām slimībām Garīgajā Ceļā. Tā ir svarīga īpatnība. Arī augstāki Stari kalpos Ceļā tiem cilvēkiem, kuri pilda savas garīgās misijas.

Saproti, visiem cilvēkiem eksistē Reiki un tamlīdzīgas zemākas enerģijas. Bet jums ir doti instrumenti, līdz kuriem vajag izaugt. Tā ir balva par jūsu centību un Ceļu un palīdzība Ceļā. Mēs jums sekojam un vēlam jums sekmes un virzību, izdziedināšanos un palīdzam visiem, ar ko varam.

Šo Staru Es izstrādāju, raugoties uz tevi, tādiem kā tu, taviem draugiem un līdzgaitniekiem. Mēs redzam jūsu grūtības un cenšamies radīt jauno ne tikai savā līmenī, bet arī visā cilvēka daudzimensionalitātē.

Tātad var teikt, ka šis Stars strādā daudzimensionalitātē, dziedina ne tikai augšējo astrālu, bet arī apakšējo, kas ir aktuāli mums daudziem?

Nē, dziedināšanai un darbam apakšējā astrālā pie tevis atnāks cits Stars, speciāli darbam ar daudzimensionalitātes apakšējo aspektu. Tās ir pilnīgi citas vibrācijas un uguns spēks.

Konkrētais stars sadedzina apakšējā astrāla līmeni ķermenī, kas tad arī veicina slimības tumšo enerģiju izvadīšanu no orgāniem. Bet pie tevis ar laiku atnāks tas, kas veicina negatīva ierobežošanu un tieši daudzdimensionālā cilvēka apakšējā astrāla ķermeņu dziedināšanu.

Es pateicos Tev, Lilija, par brīnišķīgo darbu cilvēka labā! Tu esi bijusi uz Zemes?

Es esmu bijusi daudzās inkarnācijās uz planētas. Mēs ar tevi sākām kopā, un tas ir mūsu kontrakts iedarbībā uz bioloģiskiem ķermeņiem – es Radīju Staru, bet tu nodevi cilvēkiem. Es arī pateicos tev pa to, ka tu aizsniedzi Mani un izpildīji savu kontraktu. Mums priekšā vēl ir daudz darba.

Tā turēt!

 

Pievienots 28.09.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/noviy-luch-istseleniya

Tulkoja Jānis Oppe