Šūnas pašpilnveidošanās programma

Īsa atskaite par seansu ar Diženo Dievieti 15.08.28.

 

Noskaņošanās

 

Dārgā Diženā Dieviete! Lūdzu noskaņojumus!

Šodien mēs mācīsimies enerģētisko elpošanu. Sākumā ir vajadzīga laba noskaņošanās, un lūdzu visiem šodien nelikties guļus. Mēs elposim, sēžot un stāvot.

Kādēļ vajadzīga tāda elpošana? Lai savienotos daudzdimensionālajos aspektos.

Tā ir elpošana ar atomiem. Taču īpaša elpošana, kas nelīdzinās nekam.

 

Seanss

Piesaukšana, noskaņošanās, atslābināšanās.

Mīlestības elpošana (prakse).

Uzpeldam “augšup” kā gaisa burbulīši, un lidojam pie Diženās Dievietes. Mēs šeit neesam lūdzēji, bet uzaicinātie.

Mūs sapulcē kopā un testē. Salīdzina veco pētījumu rezultātus un skatās mūsu progresu. Viņi ir apmierināti ar pagājušo seansu rezultātiem.

Nāk Indijas enerģijas, un ar mani runā sanskritā. Pārtulkot zemes valodā nevaru.

Vēl pacelšanās uz subatomisko slāni (starpatomisko). Visi ir aizņemti ar testēšanu visos līmeņos. Ap mums visos līmeņos ir rosība un daudz būtību.

Šodien būs kaut kas neparasts. Paceļamies vēl, iedomājamies, ka braucam uz debesu kūrortu.

DD: Bet Es jums šodien nevis kūrortu piešķiršu, bet treniņzāli.

Sporta zāle. Zālē ir daudz prānas, tīrība un gaisma. Norit fiziskā iesildīšanās.

Tiek nodibināts DD personīgs kontakts ar katru dalībnieku, visi kanāli ir dažādās krāsās (individuālās). Enerģija no augšas ienāk kājās un noplūst zemē.

Tā vēl ir arī plaušu un sirds un asinsvadu sistēmas ārstēšana.

Atnāk “treneri” – Ercenģeļi mirdzošos ietērpos. Norit darbs ar kaut kādiem mehānismiem mūsu iekšienē, grūti pagaidām izšķirt.

Mēs esam savākti lotosā, un lotoss “elpo”. Tā ir klastera grupa, grupveida būtne. Līgojas katra lapiņa/cilvēks. Notiek kolektīvā aspekta elpošana, klastera elpošana. Mēs ieelpojam enerģiju no DD un izelpojam zelta putekļus. Tā ir mūsu kopīgā dievišķā radīšana Ercenģeļu plānā. Tā notiek nevis Zemes brālības aspekta Radīšanas Čakras līmenī, bet daudz augstāk, Ercenģeļu, Saules Brālības līmenī.

Mēs radām programmu mūsu dziedināšanai.

Kāpēc mēs paši radām dziedināšanas programmu?

Ercenģeļi: Pirmkārt, Mēs jūs apmācām, bet otrkārt jūs iekšienē saturat visas jums nepieciešamās enerģijas, un visas programmas un elementi atrodas jūsu zemes aspektos. Un, lai programmas nolaistos uz fizisko plānu pa jūsu daudzdimensionalitāti, jūs tās radāt mūsu līmenī paši.

Enerģijas savērpjas daudzu mirdzošu daļiņu spirālē. Piepildām radījumu ar mīlestību, izelpojam no sava centra visspožāko uguns enerģiju un apgaismojam visu apkārt, izstarojot.

Ercenģeļi: Kamēr jūs mūsu plānā ņemat enerģijas, jūs darbojaties no tumsas pozīcijām, bet, kad izstarojat – kļūstat gaismas pārstāvji.

Mūsu enerģijas ir piepildītas ar žēlsirdību, līdzcietību un milzīgu mīlestību, visu cilvēku pieņemšanu. Mācāmies just līdzi cilvēkiem, kuriem kaut kas nav labi. Tā ir Līdzcietības Skola. Uz cilvēku rēķina līdzcietības enerģijas ir pacēlušās uz tik augstu plānu, jo šajā plānā nav ciešanu, nav bijusi arī līdzcietība.

 

Mums rāda vienu sava fiziskā ķermeņa šūnu. Tā ir fiziskās šūnas ideāla gaismas kopija.

DD transformē šo šūnu.

Tagad Viņa sūta enerģijas mūsu šūnās. Visas fiziskā ķermeņa šūnas, kuras ir aktivizētas ugunīgajā plānā, ir iedegušās.

Mācāmies atšķirt un saprast šajā ugunīgajā līmenī. Parādās vieglums un vilkšana uz augšu. Mūsu uzdevums – iemācīties strādāt ar šūnām šajā līmenī.

Šūnu atver un sāk mūs apmācīt. Stāsta, kāds orgāns ko dara šūnā. Mēs nesaprotam ar savu zemes prātu, bet pieņemam šīs zināšanas savā mentālajā ķermenī un atliekam visu sevī.

– Pa ķermeni iet vilnis ar jaunu enerģiju, kura ļoti harmoniski ir manī integrējusies. Es iegāju Šūnā kā muzejā, un man rāda, ko dara katra Šūnas daļa, pat pataustīt var.

 

Šūna mūsu acu priekšā dalās, rit stāsts par šūnas dalīšanos. Divas šūnas izstiepjas un iegūst neparastu pagarinātu savādu formu. Mēs esam radījuši jaunas šūnas savā kolektīvā DD un Ercenģeļu vadībā. Šeit mēs esam eņģeļi, un tas ir eņģeļu radījums.

Mūsu šūnai tagad ir cits pamats.

Mēs viņu radījām saviem fiziskajiem aspektiem. Mēs nolaižam šīs jaunās formas savā zemes mentālajā aspektā.

Mūsu augstākais aspekts lejup pa sutratmu nolaiž jauno šūnu. Šūna zemākā līmenī atgādina mehānismu. Tas ir jauns fails mūsu biodatorā – šūnas pašpilnveidošanās fails.

Viņu nolaiž no aspekta uz aspektu mūsu acu priekšā. Kristus-apziņas Augstākā Saules aspekta līmenī viņš ir sācis kopēties un kopēties. Šeit mēs esam sadalīti, un katrā no grupas ieiet savs fails.

Šajā plānā ir radīta ierīce no šīm programmām. Mēs nostājamies zem ierīces, un apkārt ķermenim ir izveidojies gaisīgs viegls “skafandrs”. Mēs nostājamies un pieņemam enerģijas, apmācāmies just un dzīvot jaunajā “skafandrā”.

Mēs testējam uguns elpošanu caur šīm ierīcēm. Mēs piemērojamies šai elpošanai. Ercenģeļi atstāj un nostiprina šo “skafandru” šajā plānā.

Nolaižamies uz zemāku aspektu.

Tas ir zemes mentālais aspekts. Šeit ir ļoti daudz mīlestības enerģiju. Šeit ir patīkami un maigi. Mūs paārstē un uzstāda pašpilnveidošanās izmēģinājuma instrumentu dažādās ķermeņa daļās.

Pašlaik norit mūsu biodatora eksperimentāla atjaunošana. Tādas atjaunošanas, bet sīkākas, norit nakts apziņā, bet pašlaik viss norit pie atvērtas apziņas.

Ercenģeļi: Mēs neko tādu vēl neesam darījuši, un Mēs lūdzam atgriezenisko saiti.

Mums ir iedots “reostats”, un mums lūdz notestēt visus sprieguma līmeņus.

Iemācieties vadīt “reostatu”. Maksimāli – nenozīmē labāk, atrodiet komfortablu stāvokli. “Reostats” ir veids, kā vadīt transformētās šūnas-katalizatora jaunās enerģijas.

Mēs to atstājam jūsos, un tas sāks strādāt. Neaizmirstiet, ka jums tagad ir tāds instruments. Kā jūs gribat izmainīt vai uzlabot to?

Testējam.

Nolaižamies vēl uz vienu plānu – astrālo. Šeit mainās gan instrumenta forma, gan būtība. Atkal testējam. Aura ir liela, un elpot ir labi. Mīlestības plūsmas. Mēs esam nonākuši uz zemes, astrālajā plānā, un šeit ir jūtamas īpašas zemes maigās cilvēku mīlestības plūsmas.

Sēžamies “lidmašīnas krēslos”, un darbs iet savu gaitu. Katram blakus ir būtne, kura koriģē cilvēku.

Paskaidro, ka jaunais instruments nav nekāds mākslīgs, tā arī ir bioloģiska iekārta, tikai augstākā plānā. Tā ir cilvēka transformēta šūna, dabas mehānisms.

Fiziskais plāns. Testējam sevi no jauna. Ielāde notiek ar auras un viņas mentālā un astrālā slāņa palīdzību. Domās pieņemam programmu šūnās, un pirmās to pieņem ķermeņa aktivizētās šūnas, un viņas kā radio translē programmas visās šūnās.

Darbs turpināsies visu nakti, jo viss ir absolūti jauns – šūnas pašpilnveidošanās. Ienesot atsevišķās šūnās īpašu noskaņojumu, programma izplatīsies visās šūnās.

Apakšējā astrāla plāns, apakšējais aspekts. Delikātāks darbs vājāku enerģiju dēļ.

Ercenģeļi: Tas jums palīdz just visu daudzdimensionalitāti un viengabalainību. Katrā slānī ir savas vibrācijas, skaņas, gaisma, magnētiskās struktūras. Caur sutratmu – milzīgu un spēcīgu – jūs savienojat visus aspektus līdz pat DD.

Redzu, ka visos mūsu plānos katrs aspekts griež savu reostatu.

Tas ir pilnveidošanās darbs. Mēs tādā veidā mēģinām dot šūnām programmu, lai viņas nedegradētos, bet attīstītos. Tie ir atveseļošanas un pašdziedināšanas mēģinājumi.

Es nolēmu izsekot šūnas izmaiņām, saprast, kāds darbs ir noritējis.

Ejam uz Šūnu Palielinājuma Kameru un salīdzinām šūnu pirms un pēc seansa.

Jaunā šūna ir iemantojusi gofrētu apvalku. Šūnas apvalks ir viņas apziņa un saprāts, un šūnas smadzenēm ir parādījušās “rievas”, tas ir, lielāks saprātīgums.

– Jaunā šūna ir tīrāka un gaišāka, un piesātinātāka ar dzīvības enerģiju.

– Ir palielinājusies šūnu aizsargātība pret ārējām iedarbībām.

– Tā ir jauna iespēja vest sevi pie harmonijas stāvokļa katrā līmenī.

– Ir palielinājusies šūnas virsma uz “gofras” rēķina.

– Jaunajā šūnā ir atjaunots mitohondriju aparāts, būs mazāk bojājumu. Viņa ir spožāka.

Mēģinām parunāt ar šūnu. Bet šūna pagaidām ir tukša, piepildīšana ar programmām būs vēlāk.

– Šūna: Es esmu sākums tam jaunajam, ko jūs radīsiet.

Apsveikumi no Saules Brālības, Ercenģeļiem un DD.

SB: Mums vajadzīgs vēl viens seanss, lai pabeigtu darbu.

Nolemjam, ka katrs personīgi piesauks SB un DD un veiks seansu patstāvīgi.

Testējam sevi citu cilvēku saprašanas lietā, kā piemēru ņemot radiniekus (empātija, telepātija).

 

(P.S. Pēdējā vebinārā ar Dievišķo Aizgādni nolēmām netaisīt pusgada pārtraukumu un veikt sakaru seansus katru mēnesi pēc iespējas. Sk. vietnē).

 

 

P.S. Mēģinām saprast detaļas.

Es saņēmu vēstuli par svarīgu tēmu, svarīgu mums visiem.

“Pēc šī vebināra man vairākas dienas bija vājums, nogurums. Un es, sarunājoties ar Augstāko Es, saņēmu tādu informāciju. Varbūt šī pieredze noderēs Jums un citiem vebināru dalībniekiem.

“Tev tagad vienkārši ir nepieciešams ieiet miega stāvoklī un piesaukt Saules Brālību, lai izietu no fizisko spēku krituma, kuru izsauca tas, ka tu atstāji daļu sevis tajā realitātē, kurā iegāji, kad biji sakaros ar Viņiem.

Lūdz viņus atgriezt tev visus tavus aspektus (es teiktu – enerģijas. N.K.), un viņi ar prieku izpildīs to, kas viņiem jādara. Pašlaik ir ļoti svarīgi apzināties nepieciešamību savākt visus savus aspektus vienotā Veselā Es, kad sakaros ir gan Augstākais Es, gan visi tavi aspekti. Jo mazāk tā, kas esi tu-Es, ir izmētāts pa dažādiem blīvumiem un jo pilnīgāka ir mūsu mijiedarbība, jo stiprāka ir Mūsu saikne Kvantu lēciena momentā un jo vieglāk katrs aspekts iziet uz jaunu attīstības līmeni. Tādejādi, lai izietu uz jaunu apziņas attīstības vijumu, kura termiņš patiešām tuvojas, tev nepieciešamas apvienot savā apziņā pēc iespējas vairāk savu aspektu, un tad jebkurš uzdevums būs pa spēkam, un nav noguruma, un virzība iet priekā un pārticībā.”

Tas bija pa dienu, bet es uzreiz ieslēdzu vienu no Jūsu vebināriem un, piesaukusi Saules Brālību, apgūlos gultā, izteicu nodomu atgriezt savus aspektus. Un kaut kur vebināra 1/3 aizmigu. Bet pēc 2 stundām pamodos mundra, enerģiska. Pateicos Jums par Jūsu darbu.”

 

Mana atbilde:

Es reizēm semināros redzu, kā cilvēki “iekrīt” augstākajā realitātē pēc meditācijas, un parasti veltu īpašu uzmanību tam, lai pēc prakses savāktu savus spēkus atpakaļ. Mums ir stingri jāseko tam, kā mēs izejam no augstākajām apziņām pēc meditācijām, vācot visas savas enerģijas, kuras pieder apakšējam es, apakšējā ķermenī.

Bet šeit paļāvos uz asiem, kuri jau visu zina. Vispār pirms un pēc vebināriem ir noderīgi pagulēt.

No otras puses, mēs kā aspekti nepiederam cits citam, tas ir, “atgriezt” nenozīmē, ka kāds jums ir paņēmis Augstāko Es. Neviens aspektus jums paņemt nevar, drīzāk, atgriezt aizmirstās enerģijas.

Es dažreiz redzu mentālā Augstākā Es neesamību virs cilvēka. Viņam var būt savas paša darīšanas. Tādos gadījumos es saucu, un aspekts parādās virs cilvēka. To var just cilvēks, kuram augstākie aspekti ir vietā, bet mentālais ir “aizņemts” ar zināmu diskomfortu.

Mēs varam sev atgriezt tikai savas paša fiziskās enerģijas, ja mēs, kā saka, esam “iekrituši” un neesam atgriezušies.

Man praksē bija divi gadījumi, kad vēl negatava dvēsele uzgāja ļoti augstu un it kā “aizķērās” tur. Un man nācās ievest kārtību kopā ar Skolotājiem, atgriezt visas cilvēka enerģijas ķermenī.

Starp citu, pievērsu uzmanību vārdiem “kad sakaros ir gan Augstākais Es, gan visi tavi aspekti” un “Jo mazāk tā, kas esi tu-Es, ir izmētāts pa dažādiem blīvumiem”... Precizēju.

Augstākais es katrā līmenī tad arī ir aspekts. Tas ir gan astrālais es, gan mentālais es, gan budhiālais es, un visi šie aspekti it mūsu Augstākie Es. Katrā blīvumā ir pa vienam vai vairākiem aspektiem. Un viņi “nav izmētāti”, bet dzīvo tur un attīstās. Savākt viņus Vienā bez viņu ziņas un vēlēšanās nav iespējams, un šeit visdrīzāk ir čenelera kļūda.

Vispār esmu pieradusi visus čenelinga vārdus pārbaudīt, saprotot to jēgu un nozīmi.

Daudzdimensionalitāte ir saikne, par kuru šis cilvēks raksta tālāk. Nostiprinās saikne – un nostiprinās mijiedarbība, pats par sevi. Mūsu saikne ar Saules Brālību dzemdināja mūsu (tādu neparastu) mijiedarbību, un mums ar jums ir konkrēti rezultāti.

Tātad mēs nostiprinām saikni caur saziņu. Šī saikne ir divpusēja, nevajag uzņemties sev pārāk nopietnus uzdevumus – piesaistīt sev dārgajam visus savus Augstākos Es. Tas ir abpusējs uzdevums, un mēs tajā esam stipri līdz noteiktam līmenim, tas ir, līdz Kristus Apziņas līmenim.

Tālāk, neņemot vērā mūsu Augstāko Es uzdevumus un bez ciešas mijiedarbības, mums nekas neiznāks. Mēs nespēsim ieiet Diženajā Dievietē bez viņas uzaicinājuma, tāpat kā Viņa mūsos. Tādu uzdevumu pilda mūsu Saules Es (sakaros ar mums).

Patiešām, mūsu uzdevums ir savākt Sevi Cilvēkā Daudzdimensionālajā, bet nevajag aizmirst, ka mūsu aspekti (Augstākie Es) arī šeit ir guvuši sekmes un palīdz mums, mazuļiem, radīt Vienu (nevis Vienotību, bet Vienu).

 

Pievienots 01.09.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/programma-samosovershenstvovaniya-kletki

Tulkoja Jānis Oppe