Tikšanās ar Dievišķo Aizgādni (15.08.16.)

Atskaite par seansu 15.08.16.

15 08 21 01

15.08.16.

Noskaņošanās

Dārgā DA, es esmu gatava vebināram.

D.A.: Mūsu plānos nodarbībā:

1. Saziņas pārvaldīšana smalkajos plānos. Šodien jūs varēsiet man uzdot jautājumus un saņemt atbildes no Manis un maniem Palīgiem.

2. Apmācība smalkajās enerģijās, kas ir ļoti svarīgi jums visiem, jo jūs jau nesat DA starus, un viņi ir jābaro un jāaudzina, jāpieradina.

3. Savienošanās ar Mani un atrašanās manā plānā – svarīga pašas dziļākās meditācijas daļa, kad pirmie divi punkti apvienojas un kļūst vienoti.

Kā vienmēr, tas prasa parasto meditācijas disciplīnu: netraucē mieru citiem un nedomā ne par ko zemes plānā.

Es piekrītu Diženajai Dievietei, ka jūsu domas uztveru ne tikai Es, bet arī visa jūsu grupa, kura atrodas manā plānā. Ja jūs domājat par kaut ko zemes plānā, jūs momentāni atslēdzaties no mana plāna, un jums nāksies atkal un atkal ķepuroties, jo jūsu domas nav saistītas ar to vibrāciju pakāpi, kādu jūs šodien izzināsiet. Kādas domas, tāda arī jūsu realitāte.

Un ir labi, ka ir Palīgi, kuri jūs no jauna uzstatīs vietā, ja jūs palūgsiet. Tie ir it kā jūsu gani... bet jūs gribat būt aitas? Ja nē, tad esiet cilvēki, kaut vai mana sakaru seansa laikā.

Es saprotu, ka tas ir grūti. Ka zemes lietas velk un neļauj sevi aizmirst. Ja tā, tad nenāciet pie Manis viesos vai nāciet pie Manis vienatnē, tad grupa nepaliks bez strāvas.

Kāpēc tu saki, ka grupa paliek bez strāvas, kad kāds no mums kļūst izklaidīgs?

Grupa kļūst mazāka, daļu enerģiju sev paņem cilvēks, kurš nolaižas pa vibrācijām. Jūs kļūstat mazāka kā Vienotība, kā Vienotais. Mēs tādus cilvēkus, protams, atšķeļam no Vienotības, bet mums nākas bieži lavierēt starp jūsu domām, atraujoties no galvenā darba.

Kāda ir jūsu galvenā darba būtība?

Jūsu apgaismošana, dziedināšana un harmonizēšana. Kā jūs pēc seansa jūtaties? Tas tad arī ir mūsu darbs. Vienlaikus notiek jūsu savienošanās ar Augstākajiem aspektiem, sākumā uz laiku, bet pēc tam jūs pāriesiet uz pastāvīgu saikni, pēc vēlēšanās. Jūs spēsiet ātri sasniegt manus plānus, un valdīt tajos, gūstot baudu un labumu.

(Vārds “valdīt” (“царствовать”) – mans tulkojums eksistēšanai brīnišķīgajos plānos, kur mēs kļūstam vienots radītājs, veidotājs savā realitātē, kurā, protams, atkarībā no tā, ko paši esam radījuši, mēs valdām vai ciešam.)

Viss darbs paies jums nemanāmi, kamēr jūs esat atslābinājušies un novērsti no savas pamata realitātes. Šajā laikā katrā plānā, kur jums ir dzīve, radīsies viļņojums, vibrācija, rezonanse, un visi plāni harmonizēsies milzīgā rezonatorā ar DA.

Mēs ar jums paiesimies pa visiem šiem plāniem un liksim savam saprātam iekliegties – cik brīnišķīga ir dzīve visā tās lieliskumā un daudzveidībā! Ceru, ka tas varēs notikt, citādi zūd mūsu tikšanos jēga.

Es esmu beigusi uzstāšanos.

Pateicos tev, Diženā DA!

 

Īsa atskaite

Atslābināšanās un noskaņošanās. Gaidām grupas gatavību.

Mēģinām ieiet grupā ar apziņu un sajust grupas nelīdzsvarotību un negatavumu.

Izejam uz maksimāli augstu apziņu. Šeit nav ierobežojumu, un mēs eksistējam kā cālis, kurš tikko ir izšķīlies... Šeit mēs augsim un kļūsim pieaugušāki.

Nāk smalkas enerģijas plūsmas, tas caurauž mūs. Apstarošana ar augstākajām enerģijām āmūsu seansos ir pastāvīga.

Sazināšanās ar DA ir pēc plāna pirmā. Uzdod jautājumu un saņem atbildi. Mēs visi saņemam atbildi uz vienu un to pašu jautājumu.

Pirmais jautājums: Dārgā DA, kā tu jūti Debesu Tēvu? Vai tavā līmenī ir jēdziens “Debesu Tēvs”?

– VIŅŠ ir Iedvesmotājs. Es – DA, organizētājs un izpildītājs, kā labā roka. Viņa apziņa ietver manu apziņu, Es ietveru viņa realitāti, Viņš apkampj manas realitātes.

Šeit runa ir par Mihaēlu, nevis par Debesu Tēvu.

– Mīlestība un maigums, piederība, godbijība atvērās jaunā dziļumā un smalkumā.

– Tēvs – tas ir Viss. Es esmu tikai Viņa daļa.

– Ar sirdi jūtu viņu saikni kā ļoti siltu un maigu.

– Ar visu savu būtību es jūtu Viņa ietekmi. Es esmu Viņa daļa un Viņa enerģiju pārvadītājs.

– Jo augstāk es paceļos apziņā, jo esmu tuvāk Viņam un jo vairāk kļūstu Viņš.

Šeit vēl ir jūtams jūsu duālās apziņas filtrs.

Mana atbilde: Es “iegāju” DA un sāku meklēt Debesu Tēvu. No šī plāna es sāku mēģināt just, kā un kur Viņš tur atrodas, vai Viņš ir vispār?

Viņa nav nekur ārpusē, un Viņš ir iekšienē. Nav tādas no DA atsevišķas Būtnes kā Debesu Tēvs.

Katrā atomā ir ielieta Viņa Klātbūtne, Visa, Kas Ir Klātbūtne.

Es Visa sastāvu no Viņa. Manā līmenī es nejūtu saikni ar Viņu, ar To, Kurš Man atbildēs (tā, kā mēs šeit ar Viņu sarunājamies).

Man ir saikne ar manu Augstāko Es – Pasaules-ēkas Svēto Garu.

DA: “Mēs esam atvērti pasaulei, un pasaule ir tas svētais, kas ir Mūs radījis. Jūs esat atslēgti no pasaules, un jums liekas, ka ir kāds atsevišķi no jums, un jūs tas neesat.”

DA nejūt nekādu citu būtni, šajā līmenī, izņemot tevi, nekā nav. Un viss, ko tu domā, viss, ko radi, un visa pasaules-ēka ir tavā iekšienē. Tā ir iekārtota šī apziņa. Tēvs ir Viss, tajā skaitā arī DA. Tas vienkārši ir cits apziņas līmenis.

Mums nevajag nekur pacelties vai kļūt, mēs jau esam Debesu Tēvs. Viņa apziņa ir mūsu iekšienē, katrā atomā.

Tu esi Manī, es Tevī. Tēvs ir tas, uz kā rēķina mēs sazināmies, MŪSU VISPĀRĒJAIS VISS[1].

– Debesu Tēva enerģiju klātbūtne ir manī. Impulss, aicinājums un pievilkšana paplašinājumam un attīstībai.

Jā, paplašināšanās un attīstība – tā ir katras būtnes vispārējā Programma.

Atkal ieejam DA un mēģinām sajust, ka atsevišķa nav nekā, viss ir ieliets mūsos.

– Tā esmu Es, Tas ir Viss, tie esam Mēs.

– Man bija bezgalīgas Mīlestības sajūta.

Pašlaik es jūtu, ka grupa ir izlijusi pa visumu, izgājusi no savām čaumaliņām un sākusi just jaunu realitāti savā iekšienē.

Ar šo sajūtu dzimst cita atbildība. Ja agrāk mēs visu laiku kādam lūdzām: izdari, palīdzi, izdziedini, bet, kad mēs TAS kļūstam, kam mēs lūgsim? Nav atbildīgā par to, ko mēs darām, izņemot mūs pašus.

DA: “Lūk, tas tad arī ir kļūt pieaugušiem, kad izzūd tas, kurš vainīgs. Jeb tas, kurš var palīdzēt. Palīgi ir, bet tie ir jūsu pašu spēki. Aiziet atdalītība, atsevišķums no pasaules – “Es esmu Debesu Tēva gabaliņš, bet Tēvs – Tas ir Viss.

Tajā plānā ES ESMU VISS.”

Tagad mēs mācāmies, kas mums šajā plānā ir un ko ar to darīt, priekš kā tas mums?

DA: Iegūstat savu varenību. Un nav svarīgi, kāds tev ir ķermenis (liels vai mazs, slims vai vesels), ir svarīgi, kāds tev ir gars, kādai Ģimenei tu piederi, ar ko tava Ģimene nodarbojas, kāda ir tava misija uz Zemes, kas tev šajā formā/ķermenī ir jāizdara.

Forma – tas ir pēdējais, uz ko skatās DA. Viņa sazinās ar katru formu un katru līmeni tā valodā, ar būtnēm, kuras var pildīt dievišķo uzdevumu vai nepildīt. Lūk, tas DA ir svarīgi.

(...)

Otrais jautājums: DA, kā Tu attīsties un uz ko tu tiecies? Un kas tālāk?

– Mēs augam, un DA aug un paplašinās.

Jā, katra daļiņa aug un paplašinās, un DA sevī ietver visas daļiņas.

– Jūs esat mana Ģimene. Pieaugu ar jūsu pieredzi – analizēju, summēju, laboju savus priekšstatus.

– Es attīstos, paplašinos arvien vairāk un vairāk, ieņemot sevī arvien jaunus un jaunus visumus, apzinoties un pieņemot viņus.

– Pašizzināšana caur pieredzi.

Mana atbilde:

15 08 21 02

Mēs attīstāmies pa cikliem, un katrs noslēdzošais cikls ir pērlīte pērlīšu virknē. Katra daļiņa DA iekšienē attīstās pakāpeniski, bet Viņa cikliski. Cikls beidzas, un Viņa dzemdina ķēdītes nākamo “lodīti”, pilnīgāku. Šī pagājusī paliek un eksistē. Bet Viņa ar nogatavinātu un pilnīgāku apziņu pāriet uz nākamo attīstības ciklu.

(Tā attīstās visas Būtības, un kā piemēru es izvēlējos zīmējumus uz laukiem, kuri ilustrē lineāru attīstību caur apziņas un formas stāvokļu paplašināšos un kvantu lēcieniem. Tā attīstās cilvēks, viņa un planētas dvēsele.)

15 08 21 03   15 08 21 04   15 08 21 05   15 08 21 06

 

15 08 21 07   15 08 21 08   15 08 21 09

 

15 08 21 10

 

15 08 21 11   15 08 21 12

Kā man agrāk ir rādīts, ķēdītes galā notiek vairošanās. No vienas lodītes dzimst vairākas jaunas. Tā norit ķēdītes paplašināšanās.

DA, vai es pareizi sapratu tavu atbildi?

 

DA: Ir novirzes un detaļas katrai būtībai, bet pamatā tas ir pareizi. Notiek kvantu lēciens, kvantitāte pāriet jaunā kvalitātē, kura realizējas nākamajā etapā. Šīs vecais etaps paliek dzīvot un eksistēt. Kas ir ticis radīts, bojā neiet.

– Viss ir līdzīgs, Es esmu organisms, kurš pieņem un atdod, kā jūsu ķermenis, kā orgāni ķermenī.

– Arī es ieraudzīju apziņas lodītes, viņas savācās, nosacīti sakot, pie viņas apvalka.

– Es ieraudzīju ļoti blīvu lodīti, kura izkaisās uz visām pusēm. Viņu ir daudz, un viņas vācas kopā.

 

Trešais jautājums DA: Kas ir apziņa?

Apzināmies no DA apziņas un atbildam.

– Sevis paša kā Vienota organisma, Būtības kopīga zināšana.

– Parādījās tēls – spoža gaisma, kura ieiet visā, kas aptver, to pārveidojot.

– Tas ir jūsu dvēseles pielietojuma visaugstākais punkts.

– Zināšanas par Visu, Kas Ir un kā ar to rīkoties, un kā ar to strādāt.

– Tas ir tas, ar ko es izzinu šo pasauli.

– Man atnāca – punkts sfērā.

– Radītāja nodomu augsto patiesību pārvadītājs.

– Vienotības ar Radītāja sajūta un pasaules saprašanas paņēmiens.

– Ir teikts: tīra lapa. Es skatos uz to un sāku noņemt vissmalkāko citas krāsas skaidu un radu brīnišķīgu formu. Iekļūstot tajā, jūtu, saprotu.

Tā ir radīšana.

Mana atbilde:

 

DA: Apziņa – tas ir tas, uz kā rēķina mēs ar tevi sazināmies. Mēs viens otru uz vienotās apziņas rēķina saprotam. Es esmu tevī, tu esi Manī – tas ir par apziņu. Un tā ir jušana, nevis galva.

Augstajos plānos jūs pagaidām saprātu neesat attīstījuši. Saprāts dzimst caur materiālām grūtībām, apziņas ierobežošanu, viņas ielikšanu šauros rāmjos, no kuriem uz izdzīvošanas rēķina ir jādzimst saprātam, kuram ir jāglābj šī apziņa.

Apziņa – tā ir eksistēšana, bet saprāts – tā ir dzīve. Eksistēšana ir dzimšana ķermenī uz Zemes. (Piemērs: viens ir vilcenes uzaudzināts, kā Mauglis, bet otrs – cilvēku ģimenē. Eksistēšana abos gadījumos ir viena, bet dzīvei ir dažāda kvalitāte.)

Apziņa – tas ir sākotnējais Viss, bet pēc tam – Visa, Kas ir Dzīves sākšanās – formās dažādos plānos. Tas jau ir saprātīgums un dzīve. Saprāts vada dzīvi, bet apziņa to uztver.

(...)

***

 

Sevis apzināšanās visos plānos.

Ejam pie DA. Ieejam DA. Mēs visi esam kā Viens. Uztveram ar sajūtu, ķermeni, lauku, šūnu apziņu, novācot galvu. Apziņa mums palīdz sajust sevi, būt šeit dzīviem.

Mūsu forma ir izmainījusies, bet mūsu apziņa atrodas šīs jaunās formas apvalkā (līdzīgi dzīvai šūnai).

Šeit ir apziņas izeja uz iekšieni un ārieni.

Un ir trešā apziņas forma – atoma iekšējā apziņa. Mēs atrodamies atomu plānā, un ir iekļūšana atomu līmenī jebkurā apziņā.

Ieejam savā mentālajā apziņā. Ieejam apziņas serdenī, un tas ir iziešanas uz citām realitātēm moments.

Atradīsim savu dvēseles zemes fragmentu un ieiesim viņā. Ar sirdi pacentīsimies izjust, kāda ir mana dvēsele, kas tas tāds ir?

Dvēsele ietver visu zemes pieredzi – gan pašas zemākās, gan pašas augstākās vibrācijas. Jūtam dvēseles enerģijas visu spektru – vīrišķās un sievišķās, dzīvnieku un augu apziņas, šūnu apziņu un Būtības apziņu. Skatāmies nevis šo apziņu formu, bet būtību.

Dvēsele – tā ir būtne kā Koks, kurā cilvēka inkarnācijas ir kā augļi. (Ābeli taču mēs mīlam augļu dēļ.) Katrs auglis Kokam nes pieredzi. Pieredze – tas ir tas, kā dēļ Dvēsele eksistē. Daļu pieredzes viņa atstāj sev, bet koncentrātu, ekstraktu nodod Matricā.

Tā ir būtne, kurai nav sajūtu, saprāta, domas, viņa ir iekārtota citādāk. Mēs viņu mēģinām iztēloties kā Lielo Cilvēku (pēc zemes plāna priekšstata), bet šeit ir citāds saprāts un realitāte, citi pamati. Tā ir būtība, kura mūs dzemdina dažādos plānos un iesūc mūsu pieredzi...

Bet saprast es viņu nevaru, skatoties no augšas. Viņa ir piesegta no augstākas apzināšanās. No apakšas mēs viņu varam labāk sajust.

– Dvēseles būtība – Es Esmu. Iekšienē ir viss dzīvais, centrā ir tīģelis, kur notiek visa, kas viņā ir, sakausēšana. Tur ir jūtama kustība, transformācija un tieksme paplašināties.

– Ir jūtama elpa, dzīvība, bet ko viņa grib – ir pilnīgi nesaprotams. It kā viņa ir sevī.

– Dažādu enerģiju plūsmas. Notiek kustība dažādos virzienos. Viņai par mani nekādas daļas nav, viņa ir pati sevī.

Dvēselei nav uzdevuma attīstīties, viņai nav stimula attīstībai. Viņai ir jāsavāc to pieredze, kas attīstās. Stimuls attīstībai ir ielikts katrā būtnē viņas iekšienē.

 

Nolaižamies Augstākajā Mentālā, Saules Brālības līmenī. Apzināmies sevi un savu saikni ar DA. Mēs skatāmies no augšas, no DA, mēģinām apzināties savu Saules mentālo aspektu.

– Saules Brālības līmenī mana apziņa ir pašpietiekama, aktīva, man tur nav šaubu un uztraukumu, es esmu jauns zinātnieks – pētnieks.

Bet es sevi ieraudzīju kā lodīti (ovālu), ietilpstošu lodīšu grupā, klasterī. Es mēģināju ar viņu parunāties. Viņa saka: man nav laika, esmu aizņemta! (Norit mans čenelings mūsu seansā.)

– Šeit man ir stipra Vienotības apziņa, atvērtība un aktīvums. Zemes problēmas neeksistē. Es esmu tādu pašu ātru un aizņemtu lokā.

– Dvēsele ar interesi skatās uz mani, bet mans aspekts vāc prom zemes programmas.

– Sākumā ieraudzīju sfēru birumu, dzimta sajūta, it kā par mani priecājas un vienmēr gaida.

 

Nolaižamies uz nākamo līmeni, uz Zemes Brālību, apzināmies sevi un savu saikni ar augstākajiem un zemākajiem aspektiem.

Tas ir Kristus Apziņas Režģis. Atnāca nopietna atbildība.

Es sev kalpoju kā Zeme.

Ļoti dziļa apziņa, viedums, procesu izpratne, karmiskā atbildība un planētas vadība. Šajā līmenī mēs pirmoreiz apzināmies Debesu Tēvu savā iekšienē. Un es varu ar Viņu runāt. Tas atnāk kā dabisks stāvoklis – esmu nevis sasniegusi, bet atklājusi to sevī.

DA: Šajā apziņas līmenī pirmoreiz atklājas apzināšanās, ka ir augstākās pasaules un augstākie ķermeņi.

Šeit nav negatīvu īpašību, nav ambīciju, cildinājuma, šeit ir vienlīdzība, nav nekādu varas piramīdu, nav Dieva monopola. Dievs – tas ir tas, kas ir manī, viņš nenomāc, nepiespiež, nekaunina, viņš ir katras šūniņas iekšienē.

Mēs jūtam, ka neesam Dievam neko parādā, Viņš caur mums izzina šo realitāti, vēro, kā mēs tiekam galā ar realitāti, skatās, kas mums ir grūti, ko vajag izmainīt.

– Tēls kā smilšu pulkstenis. Gan uz augšu, gan uz leju iet mīlestības plūsmas.

– Es apzinājos mūs apkārtnē, tā sastāv no lodītēm-mums.

– Pilnīgas visaptverošas mīlestības klātbūtne.

 

Skatāmies, kas pašlaik ir uz planētas, kur vajag sakopt vai iztīrīt. Zemestrīces, ugunsgrēki... militāras mācības... Strādājam... (Šo daļu es izlaižu.)

Radām stipru, labu, krietnu un tīru attīstības līniju planētai – krietnu nākotni. Mums tas ir jārada bieži, bieži, ienesot planētas apziņā, lai gaisma gūtu pārsvaru pār negatīvām prognozēm un briesmīgajām filmām par nākotni.

Neatdosim planētu tumšajiem!

Paslīdam garām astrālām un ieejam fiziskajā ķermenī. Dziedinām sevi no augšas, harmonizējam trešo un zemākas dimensijas. Attīrām savu lauku – mūsu kaimiņu, ģimenes, citu cilvēku projekcijas atrodam savā laukā, attīrām, piedodam un pieņemam visus savā apkārtnē. Saglabājam un atjaunojam mūsu tīrību. Atjaunojam Ugunīgo lauku ap mums.

Mēģinām no mūsu augstās apziņas ieiet cilvēka katrā atomā (mēs skatāmies no atomu līmeņa).

Šeit mēs varam smelt enerģijas atomiem. Mēs varam to iemācīties. Starpatomu līmenis ir mūsu apziņa, un, strādājot ar šo realitātes līmeni, mēs varam attīstīt savu apziņu. Savienojoties ar dažādiem apziņas līmeņiem, mēs attīstām sevi ātri un sākam KATRĀ LĪMENĪ APZINĀTIES REALITĀTI.

 

Atsauksmes:

Paplašināšanās un enerģiju vieglas burbuļošanas stāvoklis kā iekšienē, tā arī ārpusē. Acīs zibēja nevis uzliesmojumi, bet tāda viegla ņirba. Zibēja telpa, it kā zaigoja. Bija arī sapratne par apziņas paplašināšanos. Pakāpeniski paplašinās un tiek izzināta Telpa, un arvien vairāk izvēršas savienošanās ar viņu. No iekšienes viegli dursta burbuļojošas enerģētiskas plūsmas, briljanta zeltainas, it kā plazma. Un tas vēl turpinās.

Tatjana.

***

Natālija Nikolajevna, es šodien kusu, bet rokas nezināju, kur likt. Bet kopējā sajūta ir lieliska. Lūk, mana Augstākā Es vērtējums:

“Es sveicu savu Augstāko Es un sūtu Tev mīlestības un pateicības enerģiju.

Lūdzu, izskaidro, kādas izmaiņas šodien manī notika, pateicoties tikšanās ar Dievišķo Aizgādni seansam?

Mana dārgā, tik daudz staru caurauda tavus ķermeņus, daudz Gaismas un tīrības iegāja mūsos, tas arī izsauca nepieciešamību dziļi atslābināt tavu fizisko ķermeni. Neuztraucies to sajūtu dēļ, kuras izjuta tavas rokas. Tas ir spēcīga attīrīšanas procesa atspulgs, un tagad katru tādu seansu tu spēsi pieņemt aktīvāk. Viennozīmīgi: efekts ir dziļš un pozitīvs.”

Pateicos, Ņina.

***

Natašeņka, izlasīju pēdējo sarunu ar Šri Juktešvaru un nolēmu uzrakstīt. Lieta tā, ka arī mana problēma izskanēja! Pēc tam, kad atgriezos Azovā (8 mēnešus dzīvoju pie māmiņas Permas novadā), nevaru normāli būt klāt vebināros šausmīga interneta dēļ. Es sāku pārlasīt tavas atskaites un sajutu, kā pārdzīvoju tās pašas sajūtas, it kā es būtu vebinārā. Es taču esmu ar jums no paša pirmā vebināra! Es ļoti pārdzīvoju šajā sakarā! Apmaksāju vebināru, pieslēdzos un dzirdu tevi šad tad, ieeju, izeju vairākas reizes. Vebināru ar Pisandru arī neuztvēru, bet, kad lasīju atskaiti, vienkārši sēdēju un raudāju, emocijas kāpa pāri malām.

Tagad esmu sapratusi, ka viss ir atkarīgs no manis, manas spējas uztvert, izjust. Esmu ar jums! Tā taču esmu es, kura ar Gabriēlu ieradās uz Zemes un palika Ziemeļos!

Tūkstoš pateicību par to, ko tu dari, tu man esi kā ģimenes loceklis (droši vien tā arī ir). Visu pašu gaišāko vēlu!

Tatajana.

***

Sveicināti, Nataša!

Es sen grasījos Jums uzrakstīt, bet nezināju, kā izteikt savas domas. Bet šodien tas izdevās.

Šorīt, uzreiz, kā pamodos, veicu meditāciju ar Dievišķo Aizgādni. Es raudu dažās vietās, bet vairāk neko nejūtu, izņemot siltumu, un, lūk, vakar meditācijā sajutu paplašināšanos. Jau pēc meditācijas šodien vienkārši raudāju.

Es raudu jau daudzus gadus. Nodarbojos ar Ci Gun Dao pie Li Juna. Viņš zīmē bildes un spēlē vairākus instrumentus. Nodarbībās viņš vairāk spēlēja pianīno, bet es visu laiku raudāju. Un uz viņa bildēm visu laiku raudāju, kad meditēju.

Man ir tāds iespaids, ka visas jūtas un sajūtas ir šajās raudās. Es taču nonāku visos līmeņos, kaut arī nejūtu, un raudu tad, kad ar mani kaut kas notiek.

Un es nolēmu pajautāt Debesu Tēvam, kāpēc es raudu?

Tēvs: “Es raudu caur tevi (sāku rakstīt un ieraudājos)...

Visa pasaule raud caur tevi, attīrās, apgaismojas, nāk pie sevis apzināšanās. Tā ir tava Kalpošana uz Zemes. Viss, kas notiek uz Zemes, iziet caur tevi. Visi tavas paaudzes cilvēki iziet caur tevi. Un tu pati attīries caur asarām. Pieņem ar pateicību šo Velti, Mana meita.”

Es pateicos Debesu Tēvam.

Nataša, Jūs varat man pateikt, to patiešām Debesu Tēvs man teica, tā nav prāta spēle?

Es bieži no rītiem klausos Jūsu vebinārus.

Vakarā piesaucu Skolotāju, es jūtu siltumu visā ķermenī. Jautāju Viņam, vai dzird mani, vai jūt mani, lūdzu palīdzēt man apmācīties Debesu Skolās, lūdzu paārstēt mani, bet ļoti ātri aizmiegu un neko nejūtu un nedzirdu.

Dārgā Nataša, milzīga Jums pateicība par tādiem burvīgiem vebināriem!

Emīlija.

 

N.K. atbilde: Dārgā Emīlija, es labi atceros, kā pēc vairāku meditāciju gadu paiešanas es tikos ar Sanatu Kumaru un katru reizi raudāju, jūtot lielo Mīlestību, kuru Viņš man sūtīja. Pirmie saziņas gadi nebija tik spilgti, bet, kad tiku līdz Mīlestības sajūtai ATVĒRTAJĀ SIRDĪ, tad raudāju tāpat kā jūs. Dažreiz tieši nodarbībās čenelinga laikā riešas asaras, ja nāk enerģija un informācija no Debesu Tēva. Tā kā tā ir tāda mūsu nervu sistēmas enerģija uz brīnišķīgajām Augstākās Mīlestības enerģijām.

Pateicos visiem, kas man atrakstīja savas atsauksmes. Līdz jaunām tikšanās reizēm!

 

Pievienots 21.08.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/vstrecha-s-bozhestvennoy-popechitelnitsey-16-08-15

Tulkoja Jānis Oppe


[1] VISS – Absolūtā apziņa. VISS, KAS IR – Universālā apziņa.