Print

Sarunas ar Šri Juktešvaru. 1. saruna

15 08 08Nesen Šri Juktešvars atkal parādījās manā dzīvē. Viņš atnāca mācību nākamā cikla dēļ, kā pirms gada. Es jau noskaidroju, ka viņš ir mūsu karmiskās grupas vadītājs, vada to un virza uz vajadzīgajām mācībām.

 

Es piesaucu tevi, Šri Juktešvar! Sāksim mūsu mācību!

Labi! Es sveicu tevi, mana meita. Parunāsim pa tām nodarbībām, kuras tu pašlaik vadi.

Apstākļi meditāciju (vebināru) vadīšanai ir jāizmaina. Pirmām kārtām vajag mainīt noskaņošanos. Tev vajadzētu iziet uz sakariem daudz ātrāk, lai labi apgūtu mācību tēmu. Tālāk – celies daudz agrāk katru dienu un pieņem manas sarunas no rīta. Manas sarunas papildinās to, ko jūs mācāties Saules Brālības Skolā.

Jūsu noskaņojumi ir labi ne visiem, piemēram, daļa jūsu klausītāju nestrādā un vienkārši pavada laiku patīkamās enerģijās.

Arī tas nav slikti!

Grupas efektivitāte krītas, kad daļa no jums ir vienkārši skatītāji.

Man gribas visus vebināristus pacelt līdz pilnīgai apskaidrībai un veikt ar viņiem tādu pašu darbu, kā ar visiem. Efektivitāte celsies, ja viņi arī iepriekš noskaņosies darbam, nevis ķersies pie datora pēdējā mirklī. Būtu labi jums katram apmēram stundu ātrāk sēsties pie noskaņošanās: tas var būt vienkārši miegs, meditācija, intīma saruna ar Skolotāju, auras atvēršana, attīrīšanās u.c. Jūsu uzdevums – laicīgi novest sevi stāvoklī, kādu jūs sasniedzat vebināra beigās. Tad redzēsiet, ka jūs spēsiet ieraudzīt un redzēt daudz vairāk nekā agrāk.

Otra piezīme: nerunā bez pamatojuma, sniedz dažādus piemērus no dzīves, kuri radītu balstu no tēliem tiem, kam viss ir labi jāizskaidro. Vienkārši piemēri palīdz saprast tēlu, aiz kura stāv vajadzīgā stāvokļa izzināšana, sevis un dažādu enerģētisku vēstījumu izzināšana. Sāciet biežāk izmantot dzīvē to, ko pārvaldāt, un sniedziet piemērus, kā tas ir ietekmējis jūsu zemes dzīvi. Nedaudz nepamatoti iznāk semināri, bez atbalsta jūsu zemes problēmās un mācībās.

Bet mani tā ved! Būtu labi, ja tu iejauktos mūsu nodarbībās un iezemētu mūsu zināšanas.

Ko mēs caur mūsu vebināriem gribam sasniegt? Lai mūsu apziņa apgūtu to, kas jums ir dots, un aizietu attīstībā uz priekšu. Mēs negaidīsim, kad mums pieslēgsies citi un daudzi. Vismaz ar kaut ko ir jāsāk. Bet jums pēc tam nāksies kļūt par slēgtu grupu, tāpēc ka jūs virzīsieties ļoti ātri apstarojumu un prakšu iedarbībā. Un tu vari radīt otro plūsmu, un tā arī nosauc – Saules Brālības Skola.

Tajā mēs domājam sākt celt apziņu tiem, kas tam kļūs gatavi, kas sapratīs, ka viņi ar to gribētu nodarboties.

Kā var izmantot tos apziņas līmeņus, uz kuriem mēs izgājām vakar? (Bet mēs izgājām uz ķermenī iegājušās dvēseles apziņu un uz Augstākā aspekta, kurš attīstās DA apgabalā, apziņu.)

Jums tas pagaidām ir nepraktiski, bet paskatīsimies, kas būs uz nodarbību beigām (uz augusta beigām). Pagaidām mēs redzam jūsu panākumus, bet ne visiem.

Kā mums rīkoties ar tiem sasniegumiem, kuri mums sastrādājas?

Jums ka tik naudu visiem sapelnīt, un tā pavairāk. Nē, šie sasniegumi ir saistīti ar jūsu apziņas attīstību, ar saplūšanu ar AEs līmeņiem un arvien lielāku jūsu daudzdimensionālo ķermeņu aktivizēšanu. Ja jums tas interesē, ja jūs gribat augt garā, tad šīs prakses ir priekš jums. Bet ar naudu lai nodarbojas maģija.

Ne viss tiek mērīts naudā, ir arī citi mēri (joks).

Bet, ja nopietni – jūs varat iemācīties radīt un dziedināt kvantu līmenī, sākt mijiedarboties ar DA, piemēram, ar tādiem spēcīgiem uguns Skolotājiem kā Alfa. Jūs veicat Pāreju, un jums tas ir jāsaprot.

Lieta tā, mēs neredzam pāriešanu un visu laiku jautājam – kā tā norit? Viss ir tik nogludināts, ka visu laiku nākas sev rādīt izmaiņas uz planētas, prātos un dvēselēs. It kā dzīve ritētu tā, kā ir ritējusi agrāk.

Nē, cilvēce ir izmainījusies, tiesa, ne visa. Visu laiku rodas dažādas mācības, kuras reizēm cilvēkiem nes labumu, bet biežāk ir pseidozinātniskas, ved cilvēkus prom no patiesības, balstās, no vienas puses uz to, kas ir novecojis, uz cilvēka pazemināšanu un samazināšanu, no otras puses, uz stāstiem par viņa dievišķo visuma spēku un iespējām (pārspīlējums). Viss tiek izzināts salīdzinot. Nevajag domāt, ka cilvēkam ir vara vienkārši ar vēlējumiem un nodomiem izmainīt globālos noskaņojumus uz Zemes, ka cilvēks spēj visus izārstēt tikai ar domas spēku. Jūs taču saprotat, ka slimības bieži ir cilvēka rīcības un domu sekas? Neizmainot iekšienē, jūs nespēsiet izārstēt no ārpuses. Dvēsele ir jāārstē tāpat, kā ķermenis.

Mūsu prakses spēs labāk atpazīt saslimšanu cēloņus?

Viennozīmīgi. Iemācījušies klausīties dvēseli, iztīrījuši sevi, jūs spēsiet sajust un parādīt dziļos cēloņus nekārtībai gēnos un orgānos.

Vai mēs spējam likt organismam saražot jaunus gēnus vai atgriezt izmaiņas pie normas?

Pagaidām jūs nezināt mehānismu, kurš veicina gēnu mutācijas. Taču jums priekšā tādi zinātnieku atklājumi notiks!

Bet tas nenozīmē, ka visi nelieši ilgi dzīvos un dzīvos veseli?

Neuzdod muļķīgus jautājumus, labāk pati padomā.

Cilvēki ir sadalījušies, kā man ir teikuši Skolotāji. Kā ar to ir tagad?

Norit pastāvīga pārtecēšana no zemākajām grupām uz augstākām apziņas ziņā. Paceļas pati planēta un ved aiz sevis cilvēci. Ir svarīgi nepārstāt piemest uguni kurtuvē jums katram. Nenolaidiet rokas, jums šķiet, ka nekas nenotiek, bet patiesībā viss pamazītēm sāk vārīties. Rītausma ir sākusies, un viss nonāk kustībā un kārtībā.

Es pateicos tev par sarunu! Līdz rītdienai!

 

Pievienots 08.08.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/besedi-so-shri-ukteshvarom-beseda-1

Tulkoja Jānis Oppe