Tikšanās ar Diženo Dievieti. Ārstējam vēderu

Atskaite par vebināru 15.07.03.

15 07 05 01

Noskaņošanās

 

Dārgā Diženā Dieviete, es klausos Tevi! Pieņem manu milzīgo cieņu, godāšanu un mīlestību!

Es jūtu Dievišķās Aizgādnes enerģijas un Tevi kopā! Jūs esat atnākušas kopā?

Jā, mana dārgā. Mēs esam atnākušas kopā, lai noregulētu saikni ar katru no jums. Tādejādi Diženās Dievietes Vārds paceļas vēl par vienu pakāpi un kļūst par galveno uz Zemes. Šodien es to paziņoju, visiem dzirdot!

(Esmu ļoti pārsteigta.) Ļoti priecājos būt par tāda notikuma izsaucēju. Pastāsti par to sīkāk, lūdzu.

Sievišķās enerģijas ir aizņēmušas pusi debesu, un mani eņģeļi un Ercenģeļi šodien visi ir Manī.

Un kas aizņem otru pusi Debesu?

Mihaēls un viņa vīrišķās enerģijas un Būtības.

Kāpēc Tu esi kļuvusi galvenā?

Ir pienākusi mana puse valdīt un nodarboties ar radīšanu. Debesis ir atvērušās un pacēlušas manas enerģijas vadošajā stāvoklī.

Tādējādi iestājas Zelta Laikmets?

Jā, mani labie, jā, mani galvenie klausītāji, šodien ir mana svinīgā iznākšana avanscēnā, šodien manas enerģijas ir Ercenģeļu Plāna priekšgalā, un Es pārstāvu Zvaigžņoto Debesi, Kosmisko Būtību, kura ņem savā vadībā mūsu ar Dievišķo Aizgādni pasaules un sistēmas.

Kur Mēs varam Tevi ieraudzīt Zvaigžņotajās Debesīs, vai ir tādas zvaigznes, kur Tu esi pārstāvēta labāk? Kur mums skatīties?

Jebkurā punktā pie Debesīm, savā sirdī, manā sirdī, Es Visur un Vienmēr Esmu.

Es esmu tevī un tu Manī. Tas tā ir.

Tiekam skaidrībā ar šo postulātu. Tu esi Manis dzemdināta, Manis izlolota, Manis audzināta.

Mēs uzskatām, ka tas ir Debesu Tēvs, kurš ir radījis Monādes, tas tā nav?

Tēvs ne pats dzemdināja, viņš radīja Radītājus lielos, kas viņa uzdevumus spēja iemiesot Dzīvē. Viņa Vārdā tad Mēs arī radījām – gan Pasaules, gan Pavadoņus, un apveltījām viņus ar dzīvām Būtnēm. Tās dvēseles sāka valdīt Debesīs, viņas Mēs darījām rāmas un mīlējām. Tā dzīvība tika radīta uzreiz un nesteidzoties.

Un sākām Mēs savienoties ar dvēselēm mīlot, lai caur viņām iekļūtu dažādās pasaulēs un vietās. Paņemt galveno – tāds bija mūsu uzdevums pasauļu, kuras Mēs radījām, apgūšanā.

Pasaules un Būtības ir nedalāmas, nešķiramas. Un jūsu pasaule, jūsu planēta ir nesaraujami saistīta ar jūsu apziņu. Jūs personificējat planētu, nostājoties krustcelēs bargajā kosmosā. Jūsu enerģija vēl gadsimtiem tiks atdota Zemes sirdij un atgādinās par sevi jūsu sirdī. Jūs un planēta esat viena būtne. Es redzu tevi kā planētu, un katru no jums es tagad paskatīšos.

Es saprotu, ka jūsu apziņa pagaidām vienīgi snauž un nevar personificēt sevi ar planētu. Jums liekas, ka zemeslode ir tikai platforma, tikai skatuve, uz kuras tiek izspēlēti jūsu dzīves noteikumi. Bet tici, no manas augstās puses Es redzu jūs kā Planetāro Brālību, Vienotību, un šīs Vienotības Būtība dienu pēc dienas kļūst arvien krāšņāka, arvien diženāka un stiprāka.

Zemes Brālība ir apaugusi gan ar sakariem, gan ar apziņām.

Zemes Brālība ir kļuvusi par Vienību, ar kuru Pasaulē ir sākuši rēķināties.

Jūs pašlaik var Man noticēt, ka redzējusi Es esmu visu ko nemazums. Tādu ciešu Vienotību, kāda tika izveidota sen, Hiperborejas laikmetā, bet pašlaik kļūst ciešāka un atdzimst, Es vēl neesmu redzējusi.

Šurp ir atnākuši no dažādām planētām un vietām, un katram te gribējās nospēlēt galveno lomu, nu kaut vai izspēlēties šeit, kā nākas. Un katrs centās otru apsteigt, uzvarēt, apdzīt un NOSTĀTIES.

Un kā tad ir? Jūs esat uzvarējuši visi, cenšoties priekš Visa. Jūs esat spējuši apdzīt sevi un kļūt stiprāki par sevi, jūs pat esat sākuši naidoties, bet tas ir bērnu laika kavēklis, jo jūs taču zinājāt, ka dzīvi nevar pārtraukt. Un jūs sākāt augstu vērtēt to dzīvi, kura bija dārgāka par visu pasaulē, jo jūs taču uzskatījāt, ka zaudējat to! Un jūs sākāt saprast, kas ir bagātība, ka tā nav nauda!

Mīlestību jūs iepazināt sākumā šajā pasaulē, un tā sāka vadīt sirdis, jūsu tieksmes vērsa tajā virzienā, kurp Mēs arī vēlējāmies.

Dvēsele un visas viņas iegribas, visas vēlmes un visas pūles, visi mērķi, visas izzināšanas, visi zemes prieki kļuva jums par balvu par zemes esamību, līdzīgu verdzībai.

Ar dvēseli vēl nedaudz citu (rasu) ir savienojušās pasaulē. Atsevišķi ķermenis un dvēsele daudzos mīt, bet ne cilvēkos. Un kļuva jūsu cilvēku kopiena par mirrēm (“ar vienām mirrēm ieziesti” (“одним миром помазаны”) nozīmē) un medu daudzām rasēm, kas paralēli šeit dzīvo un plaukst. Un, gluži kā bites, lido šurp citi.

Katrai rasei ir sava misija un uzdevums. Katrai rasei ir gan ķermenis, gan saikne ar dvēseli bagātu. Bet ne vienmēr dvēsele var līdz ķermenim aizklauvēties, lai būtu sakari un ar Mums sazinātos.

Izrāvienu enerģijās un sakaros ar Augstākajām pasaulēm jūs esat veikuši, neskatoties uz zemes ietērpa smagumu – ķermenis spiež, mulsina un slimo. Jūs esat uz robežas šim blīvumam, kurš ir jums gan vērtība, gan nasta. Jūs balansējat uz blīvumu robežas, vēl blīvāk – un saprāts dziest, vājāks blīvums – spēki dziest. Balansu jums vajag noturēt un nezaudēt jūsu spēkus, kad uz mentālo pasauli pāriet sāksiet.

Un jūsu ķermenim jums ir jāpalīdz un jūs jāmīl.

Jūs varat viņu šodien paārstēt.

Nosūtīsim staru, kurš apgaismos jūsu savārguma cēloņus, un paskatīsimies, kā labāk visu aizvākt vai vienkārši sadedzināt.

Velti jūs savienojāt ar ķermeni jūsu domas! No vienas puses, tas ir jūsu apziņas un tikumības regulators, kurš neļauj iekrist tumsā un nepiecelties. No otras puses, arī gaišos ķermenis nomoka, neļaujot mierīgi izdarīt savu darbu, nogurstot, slimojot vai aprijot enerģijas, citam darbam paredzētas.

Mēs sāksim regulāri jūs ārstēt. Jūs ierakstīsiet savu seansu, un daudz reižu jūs klausieties to. Tas jūs ārstēs.

Es visu pateicu!

Kā Mihaēls, pabeidzi Tu savu stāstu. Pateicos Tev, un sākam tikšanos!

 

Atskaite par seansu (īsi)

 

1. Piesaucam Diženo Dievieti un Dievišķo Aizgādni.

2. Atslābināšanās.

3. Ārstējam vēderu.

Novietojam apziņu vēderā. Aplūkojam šīs enerģijas.

Jūtam: “Es esmu vēders. Ko es daru nepareizi?”

4. Vai nav kaut kādu piezīmju vai lūgumu no vēdera? Ko tu gribi, mans vēders?

5. Taisām pieprasījumu par pareizu ēdienu savam ķermenim un tabletēm, kuras mēs lietojam.

6. Kāds ir mans bioloģiskais vecums?

7. Kā nepietiek manam ķermenim (jautājam sirdī)?

8. Kam šajā brīdī man veltīt lielāku uzmanību – ķermenim vai apziņai?

9. Sūtām Diženās Dievietes un Dievišķās Aizgādnes (vienā kanālā) Dievišķo Mīlestību mūsu ķermenī, pievienojam arī mūsu Mīlestību un apgaismojam katru ķermeņa šūniņu.

10. Atveram sevi kā ziedu. Es Esmu Dieviete uz lotosa.

15 07 05 02

11. Atveru vēderu uz divām pusēm un ar vieglu uguni apmazgāju un attīru katru orgānu, piepildu katru baktēriju vēdera iekšienē ar mīlestību. Nodibinu visas iekšējās floras vidū mieru.

12. Darbs ar saaugumiem – ar Mihaēla šķēpu.

13. Zelts kā putekšņi nolaižas vēderā.

Izelpojam netīrumus un ieelpojam zelta putekšņus.

14. Virspus zelta enerģijas nāk baltais zelts. Viņš arī iekļūst gļotādā un dziedina orgānus iekšienē. Ieiet arī šūnu iekšpusē caur membrānu.

15. Attīrīšana no maģiskām ietekmēm. Mazu eņģeļu plūsma augšā un pelēcīgu eņģeļu plūsma apakšā. Apakšējie eņģeļi izēd visu tumšo vēderā, un pēc tam gaišie apklāj visu ķermeni no augšas līdz apakšai.

Darbs ar bailēm: bažas, negatīvas gaidas, nepieņemšana, nepiedošana, kāda nepanešana u.c. Velkam ārā tumšās enerģijas no vēdera un sirds, no kakla un galvas, no kājām, no visām šūnām, savācam pinkulī, apsedzam ar zelta tīklu un nododam mūsu eņģeļiem transmutēšanai neitrālā enerģijā. Atdodam šo neitrālo enerģiju planētai labiem darbiem.

90% negatīva – tikai mūsu priekšstatos, bet 10% gadās, taču baidāmies mēs par visiem 100%. Kam tas ir derīgi?

17. Dievietes ugunīgās enerģijas straumē izspiež mūsu negatīvās būtības no auras.

18. Atceramies bērnības pārestības. Tie ir cēloņi nepatikšanām nākotnē.

19. Eņģeliskas enerģijas apmazgā mūsu bērnību, mūsu iekšējos mazuļus.

20. Apzināmies vecāku kļūdas, salīdzinot viņus ar sevi. Piedodam vecākiem.

21. Darbs ar iekšējo bērnu.

22. Atceramies kaut ko ļoti gaišu no bērnības un aizveram bērnības negatīvus, ar gaismu apgaismojam un ar mīlestību aizveram.

23. Ercenģeļi stāv pa labi un pa kreisi no bērna. Savienojam viņus ar iekšējo bērnu un novietojam savās krūtīs un visā ķermenī.

24. Apakšējo djaņ-tjaņ (enerģētisko katlu) piepildām ar Debesu Kundalini enerģiju no DD un DA.

25. Uroģenitālās sistēmas dziedināšanas darbs. Darbs ar iekšējo ūdeni. Mēs gluži kā uzkuļam savus netīrumus un aizvācam. No kurienes nāk turpmāko likstu palaišanas punkti, no kādiem dzīves brīžiem?

26. Pateicība vecākiem. Pateicība Ercenģeļiem-aizbildņiem. Pateicība DD un DA.

27. Ārstējam pieaugušo dzīvi Dievietes gaismā.

28. Piedodam vecākiem gadījumā, ja jūs bijāt nevēlami bērni.

29. Piedodam pārestības dzīvei. Visi galveni negatīvie gadījumu bija tieši jums ieplānoti. Jūsu Ercenģeļi to pieļāva. Tas viss bija jūsu pašu labumam. Debesu Tēvs teica – nolaist un celt, lai mēs iemācītos atšķirt un izvēlēties... Atlaižam un iztīrām dvēseles brūces.

30. Mīlestības plūsma piepilda atbrīvojušās vietas.

31. Apakšējais djaņ-tjaņ ir kļuvis par sauli, kura pārdedzina un sagremo negatīvus no vēdera. Pievienojam gaismu un uguni vēderā.

32. Enerģētisks zāļu eliksīrs sadziedē mūsu brūcītes.

33. Dieviete ieiet mūsu sirdī un no turienes strādā ar mūsu ķermeni.

34. Ziedu aromāts ārstē mūs – aromterapija.

35. Svētlaimes stāvoklis, it kā būtu atgriezusies bērnība. Mēs ciemojamies pie DD.

36. DD: Apzinieties, ka jūs esat uz Zemes, un tas ir jūsu iekšienē, tas nekur nav pazudis. Šis stāvoklis ir savienojums ar dvēseli. Iepazīstieties ar sevi tādu. Es atgriežu jūs pie savas dvēseles labsirdībā un maigumā.

37. Seansa pabeigšana. Pateicība.

 

Pievienots 05.07.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/vstrecha-s-velikoy-boginey-lechim-zhivot

Tulkoja Jānis Oppe