Patiesības kritērijs

(Saruna ar Saules Vienotību)

15 06 17 01

15.06.16.

Noskatījos filmu „Parastie zombiji. Kā strādā meli” https://www.youtube.com/watch?t=81&v=lLEiT9PeHSg

Šī filma aplūko dažus cilvēka zombēšanas paņēmienus, manipulācijas ar viņa zināšanām un redzējumu, patiesību un nepatiesību. Es vēlējos saprast, kā tiek veidotas zināšanas, konkrēti, ezotēriskās? Mēs arī esam cilvēki, kuri pakļaujas svešai ietekmei. Iespējams, čeneleri tāpat rada kaut kādu, kāda vadītu zināšanu sistēmu. Kā nenokļūt šajā svešajā ietekmē? Kā neietekmēt cilvēkus? Kāpēc mana ietekme var būt negatīva?

Kas ir ietekmēšana ar informāciju? Tā ir sava negatīva vai pozitīva viedokļa iedvešana dažiem cilvēkiem. Tieši tāpat rīkojas visi citi cilvēki – dalās ar savu viedokli. Katrs ir brīvs to darīt. Pārējiem atliek izvēlēties to, kam tu piekrīti. Vai nepiekrist nevienam. To nav iespējams izdarīt steigā, iedarbībā, zem spiediena, kāda ietekmē, grupā, pūlī.

Katrs cilvēks ir brīvs izvēlēties.

Jā, brīvs izvēlēties informācijas lavīnas iedarbībā – tas ir globāls psiholoģisks pūļa ietekmes eksperiments. Un mēs praktiski izvēlamies vienu un to pašu. Kāpēc?

Nepiekrītam tev. Tieši čeneleri raksta daudz ko dažādu. Un vairums cilvēku neizvēlas un nesaprot to, ko jūs rakstāt. Jūsu (visu cilvēku) uzdevums ir iziet no masu informācijas līdzekļu ietekmes un sākt dzīvot SAVU DZĪVI. Ne valsts, klausītāju vai lasītāju dzīvi. Ne vairākuma dzīvi, bet savu paša.

Bet mēs esam socializēti daudz vairāk, nekā par to zinām! Vēl vairāk, daudzi sliecas uzticēties tumšai informācijai daudz vairāk nekā gaišai. To parādīja „Pasaules gala” ažiotāža. Un ir jāsaprot, kas tas ir – „sava dzīve”.

Skārleta uzņēmās atbildību uz sevi, nepadodoties panikai (es tikko vēlreiz noskatījos „Vējiem līdzi”). Viņa neskatījās uz visiem. Ir tādi cilvēki – stipri izvēlē. Kurš vēl tavā lokā raksta un dod čenelingus?

Bet tā atkal var būt manipulācija – cilvēka heroizēšana (filmā parādīti manipulēšanas ar cilvēka apziņu paņēmieni caur viņa nevienādības uzsvēršanu).

Heroizēšanas? Vai tad cilvēks ir varonis? Tu esi vienkārši informācijas kanāls, ņem to vērā. Raķete nav varonis tikai tāpēc, ka tā izved kosmonautus kosmosā. Jā, cilvēki nelido, lidmašīnas nevar nevienu izvest kosmosā, tikai raķetes to spēj, bet raķetes tad arī ir radītas uzlidot daudz augstāk. Viņas nav varoņi, tas ir viņu uzdevums.

Un kosmonauti nav varoņi tikai tāpēc, ka ir izvēlējušies tādu profesiju. Viņi ir parasti cilvēki, stipri gribā un garā. Kas traucē gan tev, gan citiem būt stipriem gribā? Ja jūs sevi par tādiem neuzskatāt, „iztaisiet” sevi. Apzināšanās tad arī dod jums izredzes neskatīties uz pūli.

Atrast sevi un veikt savus soļus, jums dvēseles paredzētus, neviens jums netraucē. Atrast darbu, pārdomu un kļūdu ceļā. Neviens to neizdarīs jūsu vietā.

Nejaucieties politikā, neizdariet secinājumus no tā, kur jūs neorientējaties. Nelieniet tur, kur nevajag. Jūtiet informāciju, apzinieties patiesību, jums ir dota sākotnējā atšķiršanas sajūta, trenējiet to.

Kā nepiemānīties? Kā uzticēties informācijai, kā var pateikt, ka, lūk, šī ir patiesība, bet šī nē?

Mēs ne reizi pa visu laiku tevi neesam iegāzuši.

Mēs nekur nerunājam pretī tev (un tā ir taisnība!).

Atsekojot citus, tu jūti patiesumu vai neīstumu, cilvēka vēlēšanos, lai ko tas nemaksātu, būt līderim, dodot asu informāciju, un informācijas kanāla augstumu.

Es arī agrāk to jutu un pateicos par mācību – iespēju sajust melus „prāta” mācībās no dažiem garīgiem „skolotājiem”, kuru skolai es reiz gāju cauri. Tagad es esmu sapratusi, kādu skolu es izgāju un kādēļ tā man bija vajadzīga.

Patiesības kritērijs – (no grieķu kriterion – mērs kaut kā novērtēšanai) – pazīme, uz kuru balstoties, tiek veikta hipotēzes, apgalvojuma, koncepcijas, teorijas ticamības pārbaude. Par p. k. kalpo sabiedriska prakse, eksperiments, novērojums, mērījums u.c. (Enciklopēdiskā vārdnīca).

Ezotēriskā zinātne visa mainās Galaktikas Pārejas dēļ, un sākas jauns šaubu un jaunu patiesību apgūšanas vijums. Gribētos iegūt pārliecību, ka es nerunāju pretī dievišķajiem likumiem un lai es spētu palikt uztverama, neiedziļinātos pārāk personiskā līmenī.

Tu taču redzi, kā mēs tevi vedam – uzmanīgi, balstoties uz citu mācībām, nerunājot pretī, neapstrīdot, maigi un ar mīlestību. Mēs turpinām zinātni ezotēriku, nevācot visu nost no ceļa, bet balstoties uz iepriekšējām cilvēku zināšanām.

Mēs vienmēr sakām, ka ceļu var būt daudz, nav tikai viena patiesā ceļa. Ir jārēķinās ar citiem viedokļiem, stingri paliekot uzticīgai sev un saviem pašas atklājumiem.

Viena un tā paša procesa interpretācija var būt dažāda. Jāsaprot, ka gan vārdi, gan sapratne var atšķirties. Un tas ir atkarīgs no simtiem cēloņu – paša cilvēka attīstītības, viņa audzināšanas, viņa profesijas un zināšanām, kuras viņš ir uzsūcis, caur kādiem autoriem un skolotājiem viņš izgājis, ir atkarīgs no viņa kompetences sfēras, viņa iepriekšējās attīstības uz Zemes un citās dimensijās, viņa sirds, viņa Ģimenes u.c.

Viens no patiesības kritērijiem ir mīlestība. Visi, kas ir sajutuši sirdīs mīlestību – iet pareizi. Mūsu Skola un vispār garīgais ceļš neved prom no mīlestības, bet vēl vairāk paplašina to, padziļina un sevišķi svarīgu nozīmi piešķir nevis manipulācijām ar enerģiju, nevis tukšai operēšanai ar terminiem, nevis lozungiem, bet Būtības attīstīšanai cilvēkā. Kāds paliek tikai pie mīlestības. Bet cilvēks attīsta ne tikai mīlestību, bet arī pasaules-ēkas izzināšanas mākslu. Priekš tā viņam tad arī saprāts dots. Viņš radīts kā radītājs, kurš visu izzina pats.

Kas ir Būtības attīstīšana? Jūs to saucat par savienošanos ar Augstākajiem Es, arvien augstākiem un augstākiem. Mēs to saucam par Būtības tapšanu – tas ir, sevis apzināšanos ne kā cilvēku, bet daudzdimensionālu būtni. Ceru, ka šīs process tevī neizraisa šaubas vai aizdomās par vešanu prom no Ceļa?

Nē, protams, tas ir visu mūsu zināšanu stūrakmens.

Kā tu uzskati, tev palīdz dzīvot mūsu zināšanas?

Protams, tā ir taisnība.

Bet vai tu gribētu, lai arī citi būtu tikpat apmierināti ar dzīvi kā tu?

Jā, redzot savu stāvokli, es gribētu dalīties ar citiem šajā ceļā.

Tu neiebilsti, ka tu dari, ko gribi? Vai nav piespiešanas, vai nav finansu atkarības no citiem cilvēkiem, vai nav piespiestības tavā šodienā?

Kas attiecas uz garīgo ceļu, es esmu pateicīga visiem, kas ir ar mani – vada, vēro un tīra. Attiecībā uz sadzīvi – ir daudz kas, ar ko es netieku galā vai tieku galā slikti.

Tā ir zemes dzīve. Domājam, ka vairums cilvēku ne vairāk tiek galā ar saviem zemes šķēršļiem kā tu.

Piekrītu. Tā ir zemes dzīves norma.

Tādejādi, Mēs varam teikt, ka tu dari to, ko gribi?

Jā, šķiet, ka tā. Nezinu neko, ko es gribētu mainīt, ar nelielu izņēmumu (slimības).

Uztver dzīvi vieglāk un vairāk pieņem to, kas tajā notiek. Viss kaut kā dēļ ir vajadzīgs.

Slimības?

Jā, katrai būtnei ir negatīvo notikumu saraksts, kā karte, pēc kuras viņš ceļo. Bez tā dzīve aprautos pliekanuma vai pastāvīgas labklājības dēļ. Pārbaudījumi nostiprina dvēseli un ļauj apzināties dzīves vērtību un viņas prioritātes.

Mēs saprotam, ka ne visi cilvēki spēs iziet garīgo attīstību tādēļ, ka viņiem nav tāda uzdevuma. Taču visi cilvēki var pacelties uz savu nākamo pakāpi. Jūsu kā skolotāju loma – radīt mācību, izvest no garīga strupceļa, iet pa dzīves ceļu, aizraujot citus, atpaliekošos vai mīņājošos uz vietas. Katrs noies savu ceļa intervālu, neatkarīgu no jums.

Gribas, lai mācībai būtu pareizs virziens, lai būtu mazāk kļūdu, un ceļš būtu īstens. Gribas iemācīties labāk uztver, skaidrāk saprast un nenogriezties no ceļa.

Mēs arī to gribētu. Turpināsim sadarboties!

Es pateicos visiem, kas bija ar mani! Es pateicos manam Saules Vienotības Augstākajam Es!

15 06 17 02

 

Pievienots 17.06.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/kriteriy-istini

Tulkoja Jānis Oppe