Mūsu daudzdimensionalitātes programmu izmainīšanas darbs

Saules Brālības seanss

15 05 30

15.05.29.

Mūsu dārgie Saules Brāļi!

Man gribas noskaņoties uz šodienas vebināru. Kāda ir vebināra tēma?

Šodien noritēs Saules noskaņojumi, cilvēces Saules programmu korekcija. Jūs kļūsiet par šo noskaņojumu pārvadītājiem visiem cilvēkiem. Ir svarīgi labi atslābināties, lai ķermenis varētu šīs enerģijas pārvadīt bez zudumiem un pretestības. Tāpēc tagad mēs pirmkārt ķersimies pie jūsu ķermeņu noskaņošanas.

Pievērsiet uzmanību, ka ir izmainījusies pati vebināra klausītāju Saules noskaņošana. Agrāk tas bija tīkls, savienots pa horizontāli. Pie katra no jums gāja individuāls stars, un savā starpā jūs bijāt savienoti zelta tīklā.

Šodien seans kaut kādā ziņā būs individuālāks, un zelta tīkla vietā uz katru no jums ies spēcīga gaismas plūsma no jūsu Saules Brālības Augstākā Es.

Es redzu gaismas stabus no katra Saules Brālības Augstākā Es, kuri nāk uz katru no mums. Tie patiešām ir milzīgi.

Daži no mums vēl ir pirmo reizi seansā. Vai plūsmas būs tādas pašas?

Šajos stabos mēs ieliksim attīstības programmas katram jums. Katru mēs skatāmies un virzām individuāli. Nebūs ne pārkāršanas, ne pārāk pārpilnu enerģiju. Starp citu, ja enerģija ies pāri malām, tad jūs individuāli lūdzat samazināt plūsmu, mēs dzirdam katru. Jauniņos mēs pacentīsimies “pasaudzēt” (joko).

Ar ko mūsu seanss atšķiras no vienkārši meditācijām: mēs gatavojamies laikus un sarežģīti. Mums šis seanss ir liels darbs. Katrs cilvēks, kurš ir piedalījies mūsu noskaņojumos, vieglāk pārdzīvos telpas un laika paātrinājuma nākamos viļņus.

Pastāstiet par šiem paātrinājumiem!

Milzīgu enerģijas masu paātrinājumi un pārvietojumi ir paredzēti trijos nākamajos gados – līdz pat 2018. gadam. Pēc tam mēs pārvietošanos palēnināsim un atradīsimies jaunā telpā un laikā.

Es ieraudzīju skaidru robežas līniju starp realitātēm, kā kino, tikai nav kaut kādas membrānas vai portāla. Protams, es tur ieniru.

Šeit ir asāka un blīvāka gaisma, it kā ultraviolets... Vecā realitāte ir nodzisusi, izrādījusies par pelēku miglu. Šeit ir kā zem sofitiem[1], bet pati telpa ir piepildīta ar enerģiju, spēku un veselību. Šeit tevi it kā iztaisno. Mugurkauls stāv taisni, galva iztaisnojas, un tu ieelpo pārmaiņu gaisu... Enerģētika uztur ķermeni daudz labāk. Man liekas, ka šeit ir labi. Nav gurdenuma un nespēka. Es šeit paliktu...

Bet mēs turp iesim vebinārā... Visi sajutīs, kā drīz būs uz Zemes...

Lieliski! Protams, trīs gadu pārejas laikā mēs ne pārāk jutīsim šīs izmaiņas, bet pašlaik tās ir pārsteidzošas.

Kādi būs piesardzības pasākumi vebinārā?

Mēs jūs redzam labi un nepieļausim kaut kādas bīstamības.

Pateicamies!

No savas puses gribu teikt, ka mums, kā vienmēr, vajag ieiet savos Kristus-apziņas aspektos un no šī augstuma uzsūkt visus noskaņojumus. Kā mēs zinām, no šī augstākā Apziņas Režģa uz planētu cilvēkiem iet visi pārējie noskaņojumi. Tāpēc tagad mēs atslābināsimies un sāksim savu darbu.

***

Vebinārs sākās ar atslābināšanos. Taisni uzreiz sāka nākt spēcīgas enerģijas kā stabs, bet pēc tam kā piltuve, kura paplašinās uz augšu. Katram veica tradicionālo testēšanu no rīta mostoties, lai vairāk laika veltītu pašam darbam.

 

Visi kodi sen ir atvērti, pašlaik mainās programmas, noskaņojumi, ķermeņi.

Mūsu nākotne pagaidām nav noteikta. Visumā viss mainās katru mirkli. Pasaules-ēka mainās katru mirkli. Mainās triljoniem parametru, un ir grūti izsekot šīm sistēmām un izdarīt secinājumus par nākotni.

 

Darbs iet caur astrālo Es, viņš ir stipri sasprindzis. Mūsu astrālie A Es ir to programmu pārvadītāji, kuras mūsu mentālais aspekts pieņem no augšas. Viņi šīs enerģijas pastiprina un transformē, un sūta uz Zemi.

Visa vertikāle atrodas lielā saspringumā un izskatās kā ugunīga būtība. Visi Saules Es strādā cilvēcei – fiziskajai, astrālajai un kaut kādā mērā – mentālajai cilvēcei.

“Iztēlojieties, ka jums ir Saules aspekta DNS. Pašlaik notiek viņas modifikācija. Taču tam ir jānotiek Zemes cilvēces apzinātā klātbūtnē.”

Mēs dodam piekrišanu pārmaiņām. Pārējie cilvēki modifikāciju saņems miegā no viņu astrālajiem aspektiem.

Enerģiju plūsma ir pārvērtusies lietusgāzē. Katram uz Sahasrāras ir uzstādīts filtrs, lai nepārdedzinātu centrālo kanālu. Iezemējam enerģijas.

No mums prasa tikai pacietību. Pašlaik mēs atrodamies tajās enerģijās, kurās mēs būsim pēc 3 gadiem. Vienmērīga dunoša enerģiju straume. Lūk, tik daudz enerģijas mēs pieņemsim nākotnē.

Pašas lielākās izmaiņas notiek astrālajā līmenī. Astrālā plāna Augstākie Es savienosies ar cilvēku – tas, par ko mēs sapņojām un gājām uz to.

 

Ir atnākušas Ēģiptes enerģijas. Šī civilizācija cilvēces vēsturē bija centrālā un saformēja mūsdienu cilvēku. Mēs sagraujam Ēģiptes civilizācijas noskaņojumus, tikumus un programmas sevī. Norit šo programmu nomaiņa ar jaunu Saules programmu. Ēģiptes programmas aizņem daudz vietas mūsu Hronikās.

Ir ieslēgušās mūsu radīšanas čakras.

Paceļamies uz mūsu Kristus-apziņas Es un sākam izmainīt sevi fizisko savās plaukstās. Mans sīciņais aspekts deg ar sarkanu liesmu. Ieliekam viņā tā programmu, ko mēs gribam izmainīt sevī fiziskajā. No A Es augstuma mēs izmainām sevi, savas īpašības, savu karmu, nākotnes dzīves programmu atbilstoši jaunajai apziņai.

No šī brīža mēs sākam sevi mainīt dienu pēc dienas saskaņā ar jauno programmu, kuru mēs iedvesām sevī-cilvēkā.

Kristus Režģa Transmutācija. Tas Režģis, kurš bija Zemes Brālības līmenī, dzemdina otru līmeni pakāpieniņu augstāk. Tieši uz šo līmeni mēs tad arī atnāksim pēc nāves vai augšupcelšanās. Mēs dodam piekrišanu izmaiņām, un Režģis pumpurojas. Šis darbs norit mūsu Saules Brālības A Es līmenī.

Mēs ar saviem cilvēku noskaņojumiem piepildām jaunā Režģa matricu, izlejot savu pieredzi pa horizontāli no sava Adžnas centra. Izplūstam šajā līmenī kā ugunīga peļķe apkārt Zemei, savienojoties ar citiem tādiem pašiem Es. Visā Režģī es ieraudzīju tikai divus cilvēkus bez mūsu grupas.

Mēs savu mentālo aspektu esam pacēluši par vienu pakāpi. Kristus-apziņas aspekts ir izaudzis par vienu pakāpi, un šis jaunais Režģis tagad kļūs par mūsu darba Apziņas Režģi. Šis Režģis ietver planētas iedzīvotājus Skolotājus. Pakāpeniski visi garīgie skolotāji, kuri var vibrēt šajā līmenī, pieslēgsies viņam.

Bet kā šī izmaiņa izpaudīsies mūsu daudzdimensionalitātē zemes plānā?

Tas viss ir darbs planētas labā. Nav nemaz tik daudz cilvēku, kuri var darīt tādu darbu. Augstu vērtējiet to, ko jūs esat spējuši sasniegt. Kosmiskā Brālība balstās uz mums darbā ar Zemi. Kādam ir jāpieņem šīs enerģijas. Tas ir jūsu uzdevums un misija. Lepojieties ar to, ka jūs izpildīt savu misiju. Nav daudz cilvēku, kuri var to izdarīt.

 

Skatāmies no šī plāna uz sevi maziņo un atrisinām konfliktus un negatīvu. Problēmas pāriet uzdevumos.

Saules Es cenšas “piestiprināt” sevi mūsu daudzdimensionalitātē, lai vienmēr būtu sakaros. Pētām šos sakarus.

 

Iziešana uz Galaktikas Būtību. Sevis pētīšana šajā līmenī. Mācāmies uztvert un būt. No šejienes jūs sāksiet mainīt Zemes noskaņojumus. Tieši ar šo domradīšanas līmeni mainās noskaņojumi uz jebkuras planētas ar jebkuru dzīvu būtni.

Cilvēks, izaudzis līdz galaktiskā visuma jušanai, sāk saprast jēgu kustībām uz Zemes. Mēģināt saprast Zemi no šī plāna.

Ir aizgājusi planētas pašvērtība. Patriotisms – cilvēka sajūta par piederību kaut kādai vietai. Tā ir saikne, piesaiste. No šejienes mēs redzam, ka Mēs Esam visa Galaktika, miriādes citu planētu un sauļu. Mēs Esam Viss. Zūd planetārā centrisma sajūta. Mūsu planēta ir vienlīdzīga miriādēm citu planētu.

Daudzas rases ir atstājušas savas planētas un vāc pieredzi, virzoties pa kosmosu, apmeklējot dažādas planētas un sistēmas. Katra planēta vai civilizācija rada neatkārtojamu pieredzi.

Mūsu galaktikas A. Es Būtības inkarnāciju galaktiskās atmiņas sistēma ir jāizmaina. Tas notiks tagad ar mūsu Galaktiskās Vienotības Augstākā Es palīdzību. Tas ir tas, kādēļ mēs tik augstu pacēlāmies.

Mēs lūdzam Galaktiskajai Vienotībai palīdzēt mums transformēt šo atmiņu atbilstoši Jaunajam Laikam. Jo visai galaktikai ir Pāreja, un viņa izmaina programmas.

Mēs izmaināmies fiziskajā, astrālajā līmenī, pēc tam Saules, tagad galaktiskajā līmenī. Šajā līmenī mēs tagad izmainām arī mūsu Saules Es programmas noskaņojumus. Notiek, lūk, kas: mēs esam izpildījuši savu Saules misiju, noslēdzam vecos noskaņojumus un programmas un atveramies jaunām.

Atveramies jaunajam, tam, ko mēs paši radīsim šajos līmeņos. Mēs būsim jaunās realitātes radītāji visos līmeņos. Mēs pievelkam dažus savus citu zvaigžņu sistēmu Augstākos Es. Tas izskatās kā ķekars. Sutratmas iet no manis un beidzas ar “ķirsīšiem”-zvaigznēm smalkajā plānā. Tas attiecas tikai uz mūsu pašu aspektiem, kurus mēs barojam, bet viņi baro mūs.

 

Darbs ar fizisko ķermeni – orgānu atjaunošana un ārstēšana.

Ārstējam apakšējos es.

Ārstējam savus mīļos.

Ārstējam sevi caur Saules Brālības Augstākajiem Es.

Pateicības.

***

Nākamais vebinārs noritēs svētdien, 31. maijā pulksten 12. pēc Maskavas laika. Sk. http://sanatkumara.ru/seminari-i-drugie-sobitiya-shkoli/vebinar-seans-solnechnogo-bratstva

 

Pievienots 30.05.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/rabota-po-izmeneniiu-programm-nashey-mnogomernosti

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Sofits – metāliska armatūra gaismas ierīču piekāršanai virs skatuves, paceļas un nolaižas ar elektropiedziņas palīdzību. Sofitu daudzums ir atkarīgs no skatuves dziļuma. Izteikums “sofitu gaismā” ir radījis nepareizu priekšstatu par to: par sofitu ir sākuši saukt jebkuru teātra gaismas avotu, bet faktiski šis izteikums nozīmē uz sofita uzstādītas ierīces vai ierīču grupas darbību. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%82 (Tulk. piezīme)