Ugunīgo ķermeņu iniciācija

Čenelings seminārā

(No arhīva)

Dārgā Alfa, mēs klausāmies tevi?

15 03 19

Smalkajam ugunīgajam ķermenim ir projekcija

cilvēka augšējā daļā, iesaistot augšējās čakras,

sākot ar kakla čakru un augstāk.

Alfa: Es sveicu šo semināru. Es gribu tajā piedalīties, tāpēc ka jūs esat izauguši līdz šiem augstumiem, līdz ugunīgajiem ķermeņiem. Un tagad Es gribu izdarīt ugunīgo ķermeņu iniciāciju jums katram.

Viņa savāc mūs riekšaviņā visus kopā, savieno mūs kā ķekaru un paceļ šo ķekaru vēl par vienu plānu. Parasti mūsu ugunīgie ķermeņi atgādina rozi vai liliju. Sajūtiet šo savu rozi tagad, ja tas ir pumpurs, tad atveriet viņu pilnībā.

Bet tagad pavisam atverieties šai jaunajai ugunīgo ķermeņu pasaulei, sāciet to just. Kā jums liekas, kurā plānā mēs esam?

Tagad jūs saprotat, ka šeit nav apzīmējumu? Kurš vibrāciju plāna numurs tas ir – neviens nepateiks. Ja kāds pateiks, es būšu pateicīga.

Tagad mēs šo rozi esam atvēruši, izlidojam no viņas, kā Īkstīte, augšup, atstājam rozi lejā, vēl paceļamies... jūtam, ka it kā vējiņš izlido no rozes. Tie esam mēs ar jums, ugunīgais vējiņš...

Mēs nonākam vēl par vienu plānu augstāk, un paskatieties, kā mēs sākam uzvesties. Katrs uzvedīsies pa savam, tāpēc ka katram ir savs ugunīgais ķermenis... (skatāmies, jūtam)...

Šeit ir kristāliski ugunīgi ķermeņi, amorfi, plūsmveida, savērpti spirālē. Ļoti daudz ugunīgo ķermeņu formu, ir arī bezveidīgas. Galvenokārt bezveidīgi ķermeņi, tāpēc ka forma Mums šajā plānā nemaz nav svarīga. Tai Mums ir 10-tā – 12-tā nozīme. Ja fiziskais cilvēks formai piešķir lielu nozīmi, tad šeit Mēs esam vienaldzīgi pret formu. Tā mums ir dabiska tāda, kāda ir...

Šajā plānā Mēs esam domu radītāji. Ja mentālais plāns šīs domas uztver, sadala un ieslēdz mentālās formās, tad Mēs ar jums šeit esam visa jaunā, kas tik vien var parādīties, radītāji.

Es redzu, ka jūs, piemēram, pašlaik izskatāties kā viens tieviņš stariņš. Iztēlojieties lodi, kura izstaro telpā miljardiem staru. Lūk, viens no stariņiem – tas ir jūsu, cilvēku.

Es runāju par to, cik liela ir misiju, uzdevumu, iespēju, spēju, talantu daudzveidība. Cilvēks un visa cilvēce ir tikai viens sīciņš stariņš lielā talantu, misiju, iespēju spektrā. Taču, ja jūsu stariņš aizvāksies, tad šis potenciāls, šī Lode būs par jūsu stariņu nabagāka. Tāpēc mēs augstu vērtējam katru, katru stariņu. Un absolūti visi stariņi Mums ir svarīgi un vajadzīgi. Mēs viņus ļoti mīlam un cenšamies atbalstīt un attīstīt.

Lūk, tagad Es nostājos jūsu priekšā, un jūs varat ieraudzīt Mani.

(Tagad es apklusīšu, tāpēc ka norit darbs tiešā veidā ar katru no jums, jūsu ķermeņa aktivizācija. Pauze.)

Jūs jūtat, kā ievelkaties šajā gaismā, kā jūs neapturami velk uz augšu, turp. Pieskarieties, ieejiet jums jaunajās vibrācijās, kļūstiet par viņām. Pirmajā pieskārienā pat nemēģiniet kaut ko izšķirt. Tas vienkārši ir jums izklāts ceļš uz šejieni. Otrajā, trešajā, ceturtajā, piektajā reizē jau sāksiet apzināties daudz veiksmīgāk...

Tas ir ceļš pie sevis, sevī, nevis telpā un laikā, bet sevī starptelpiskajā, mūžībā un bezgalībā. (Pauze)

Lūk, tagad mēs ar jums esam izplūduši pa Visumu, nu beidzot...

Vēl vairāk atdodieties tam, izšķīstiet tajā kā pilieni okeānā. Kad piliens ieiet okeānā, viņa apziņa mainās, un viņš kļūst okeāns.

Sajūtiet sevi kā milzīgu, milzīgu ugunīgu būtību. Pamēģiniet sajust, kādā ātrumā viss jūsu iekšienē mainās. Tagad pievērsiet uzmanību, kur šis ķermenis jums beidzas. Kādā vietā viņš ir ierobežots? Augšā, jā? Pievērsiet uzmanību, ka jūsu apakšējās čakras un sirds centrs šajā ķermenī nav iesaistīti. Viņš balstās uz sirds centru kā uz robežu, un viss atrodas augstāk, augstāk.

Vismaz kaut ko apzināties šajā līmenī mēs varēsim, ja ieiesim tieši Skolotāja apziņā. Mūsu dievišķās apziņas šajā līmenī darbojas, taču šajā līmenī nav mūsu zemes saprāta. Mēs esam pārāk jaunas radības, un tāpēc mūsu Augstākie Es palīdz mums apzināties caur sevi, savu saprātu to, kas tur notiek.

Pacentieties ar savām sajūtām radīt savas eksistēšanas šajā līmenī savu paša ainu... Kā jūs šeit eksistējat, kā būvējat pasauli, kā darbojaties...

Nu, pagaidām mēs tikai pieskārāmies tam. Pateicamies. Beidzam mūsu aktivizāciju.

 

Pievienots 19.03.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/initsiatsiya-ognennich-tel

Tulkoja Jānis Oppe