Jūsu liktenis...

Jūsu liktenis veidosies atbilstoši tam, ko jūs darāt šodien

15 03 05

15.03.05.

Dārgā Valdniece Marija! Es klausos tevi!

Valdniece Marija: Mēs šodien parunāsim par čenelingu. Kas ir čenelings, un kāpēc ne visiem tas izdodas.

Pirmām kārtām, ir jābūt tādai misijai, lai pārvadītu informāciju caur savu kanālu. Ne vienkārši enerģiju, ne vienkārši saikni, ne vienkārši prasmi apzināšanos augstākajos līmeņiem pārvest uz apzināšanos fiziskajā loģiskajā telpā, bet vienkārši ir jābūt arī tīram un augstam pārvadītājam.

Ne visiem tādi pārvadītāji ir, un tas nav trūkums, bet cita misija šajā dzīvē. Ja cilvēkam neiet tieši čenelings, viņam ir vērts aizdomāties, kur viņš ir stiprs? Kādu talanta virzienu viņam ir vērts attīstīt? Iespējams, viņam ir spēcīgs enerģētisks kanāls, viņš ir stiprs sakaros ar zemes gariem kā šamanis, viņš vienkārši pagaidām vāc zināšanas, un viņam jālasa un jāvingrina intelekts utt. Viņš var būt stiprs kaut kādās zināšanās un dalīties tajās ar citiem. Iespējams, viņš būs stiprs psiholoģijā, ģimenes attiecību jomā, izglītībā vai audzināšanā.

Vārdu sakot, netalantīgu cilvēku ezotērikā nav, un vajag sevi pieņemt un attīstīt sevi tajā jomā, kura ir “aizgājusi”.

Daudzi cilvēki ir izgājuši no ezotērikas, viņiem ir kļuvušas neinteresantas mūsu mācības vai grūtas saprašanai...

Ir jāsaprot, ka viss tikai mostas. Un paši cilvēki pamodās laikā, lai pastiprinātu planētas enerģētiku un paaugstinātu viņas vibrācijas. Taču pavisam nav obligāti, ka viņi ies līdz galam. Pamēģināja, viņiem kaut kas izdevās, bet viņi sadūrās ar to, ka jāstrādā, kaut kas jādara, jāpraktizē, bet dzinēja nav, un viņi spontāni aizgāja no ceļa, atkal aizmiga un kļuva par parastiem pilsoņiem, iestigušiem politikā vai naudā.

Taču pat viņu īsā pamošanās bija svarīga planētai, kad bija tikai daži. Un es pateicos viņiem, tiem, kas tā pakalpoja planētai.

Planēta ir brīvās gribas teritorija. Mums nav svarīgi, cik cilvēku izvēlējās iet garīgu ceļu un cik novīta, cik nogura, un cik iet. Viss tikai sākas. Iespējams, šos cilvēkus mēs atkal piespiedīsim atcerēties, kādēļ viņi ir atnākuši, kad gaisma uz Zemes nostiprināsies.

Un atkal atgriezīsimies pie čenelinga tēmas. Pašam čenelinga procesam ir daudz paveidu. Mūsu ar tevi paveids saucas Skolotājs un māceklis. Es vienkārši diktēju tev vēstījumus, un tu tos pieņem kā informāciju un dalies ar citiem.

Nevar mūžīgi dalīties ar visiem, un reiz mēs aizvērsim tavu kanālu, un tas augs jau septiņjūdžu soļiem uz augšupcelšanos.

Paskaidro, lūdzu.

Tas būs priekš planētas, nevis priekš cilvēkiem. Tas vēl būs ne drīz. Vienkārši zini, ka visi tādi kanāli pāraug planetāros. Mēs ar tevi strādāsim kā ar planētas Logosu, bet nedosim nekādas ziņas publikai, tāpēc ka tā mēs vedam. Bet pagaidām, esi tik laba, strādā priekš visiem.

Tas būs jau ugunīgais līmenis?

Bet vai tad tagad mēs ar tevi neesam ugunīgajā plānā? Budhi – tas ir ugunīgais plāns. Jūti, cik ātri tu raksti, netiekot man līdzi? Tad, lūk, jūsu intereses un planētas intereses nedaudz atšķiras. Kā Logoss tu sapratīsi tādus procesus, kādus kā cilvēkam tev pagaidām nesaprast prāta loģiskās komponentes ierobežojuma dēļ.

Bet es nesajukšu prātā?

Nē, tu vienkārši pievienosi vēl vienu, kvantu saprātu. Mēs tad arī vedam tevi pa šo ceļu.

Kā notiek čenelings kā informācijas pārraidīšana?

Tu vienkārši viņu aptver tajā līmenī, kurā tā ir dota, un pārvadi caur saviem Augstākajiem Es, to loģiski izmainot. Un no tavas loģiskās komponentes ir atkarīgs, kā tu nodod informāciju zemes diapazonā.

Bet vai tad tas ir atkarīgs no maniem Augstākajiem Es?

Protams, ir atkarīgs, bet viņi paši sevi “uztaisīja”, un tu palīdzēji attīrīt kanālu pie viņiem, pēc tam caur viņiem izgāji vēl tālāk pa vibrāciju stabu.

Katrā līmenī tu “noņēmi” noteiktu informācijas slāni, kurš atbilda tavām personīgajām interesēm. Bet par cik vispārējās intereses Vienotības līmenī sakrīt ar tavām personīgajām, tu ar informāciju ieinteresēji tādus pašus, kā tu, un pamudināji viņus arī iet sakaru ar visumu vai čenelinga ceļu caur saviem augstākajiem pārvadītājiem.

Un kāds savā laikā tevi pamudināja to izdarīt, un tu vēlējies satikties ar to cilvēku un saprast, ka tev to vajag un kā to izdarīt. Tāpat arī citi, kas lasa tavus čenlingus, sāks savu ceļu uz ezoteriskām noliktavām, bibliotēkām un arhīviem.

Cik svarīga ir kanāla tīrība, un kā neattīrīti cilvēki vai vienkārši tumši cilvēki var pieņemt ziņas pa saviem kanāliem?

Katram cilvēkam ir Ģimene. Cik viņa ir tumša vai gaiša, nav svarīgi. Svarīgi, ka cilvēks MĒĢINA sazināties ar saviem Skolotājiem un Valdniekiem. Katrai Ģimenei uz planētas ir savs uzdevums. Šie ir Burkāniņi, bet tie – Kabači. Un šie ir Kivi, bet tie tad vispār ir Banāni.

Vai tad ir interesanti, ka visi rakstītu vienādi vai apstiprinātu cits citu? Tāpēc ka tad atkal būs patērēšana, tikai garīga. Skolotāji saka tā! Tātad, nav pat par ko domāt!

Un tagad es sastopos ar to, ko saka cilvēki: Krajons teica, Sen-Žermens teica, un runā ko tādu... nedomāju, ka informācija var būt tik izkropļota, ka būs nesavienojama ar to, kādu dod gaišie kanāli...

Jā, ne katrs, kurš uzskata, ka sarunājas ar Valdniekiem un Skolotājiem, sarunājas ar Valdniekiem un Skolotājiem.

Pats galvenais, lai jūs DOMĀTU, un mēs pastāvīgi mācām jūs domāt, atšķirt, tajā skaitā arī sūtot caur dažādām ģimenēm atšķirīgus materiālus.

Jūsu uzdevums – saprast, ar ko jūs esat, kādā Sistēmā ir jūsu Ģimene, uz kādām planētām jūs attīstāties, ar kādu informāciju rezonējat. Kas jūs interesē, ko jūs lasāt un kā attīstāties. Daudziem no jums ir iedzimta sajūta, kuru jūs jūtat kā “mans” un “nav mans”.

Mēs necenšamies jūs brīdināt, sakot – te lasiet, bet šeit ignorējiet. Lai jūsu “mans” attīstās arī tālāk. Biežāk domājiet, ko JŪS gribat un kā JŪSU DVĒSELE vēlas attīstīties.

Jūs varat taisīt kūleņus un atkal sākt visu no sākuma. Jūs varat aizmirst visu un nokrist zemāk par to stāvokli, no kura reiz sākāt. Tad jūs uztvers citi vedošie, no zemākiem plāniem. Jūs varat vispār nepamosties, arī nekas.

Katrā gadījumā jūs iegūsiet dažādas SEKAS, un tikai. Katrā gadījumā jūsu liktenis veidosies dažādā veidā, atbilstoši tam, ko jūs darāt šodien.

Tas tā ir bijis vienmēr, jeb tagad ir īpašs periods?

Protams, tagad ir īpašs periods. Karā gads ir kā divi, un tagad viena dzīve var paiet kā trīs.

Jums pašlaik ir carte blanche moments. Kurš kurp vērsīs savus pūliņus, tas tad arī attīstīsies septiņjūdžu soļiem.

Atgriezīsimies pie čenelinga. Kāpēc jums ir svarīgi visi informācijas kanāli?

Tāpēc ka iedzīvotāji ir sadalījušies atbilstoši vibrācijām. Un katrā līmenī ir savi vēstītāji. Un lai viņi strādā tā, kā var, Mēs viņiem esam pateicīgi, jo viņi taču visu dara bez atlīdzības, intereses un kalpošanas dēļ.

Bet viņiem kaut kā ir jāizdzīvo, pavisam viss bez atlīdzības nevar būt.

Protams, eksistē enerģētiskā apmaiņa. Eksistē robežas, aiz kurām mēs sāksim ražot parazītus, kuri sūc un pieprasa visu jauno. Lūk, kāpēc mēs līdz zināmam laikam dodam sabiedriskus čenelingus, bet pēc tam slēgsim kanālu kā planetāru, un tas strādās planētas labā no cita rakursa un ar citām enerģijām un uzdevumiem.

Bet būtība nav pat tajā. Visi mūsu vēstījumi tiek doti ar mērķi pamodināt arvien jaunus un jaunus kanālus, lai augtu arvien jauni čeneleri un dotu Zemei tīru un vajadzīgu informāciju. Rezultātā visiem planētas iedzīvotājiem būs savi tīri sakaru kanālu ar saviem ercenģeliskā plāna Augstākajiem Es. Tas ir jūsu stratēģiskais mērķis, bet ar taktiku mēs nu pašlaik nodarbojamies katru dienu. Tavi semināri tad arī kalpo šiem mērķiem. Mēs semināros meklējam tādus kā tu.

Mans jautājums pašlaik neattiecas uz tēmu, bet tomēr es to uzdošu. Man to tikko pajautāja cilvēks, kurš iet augšupcelšanās ceļu. Cik lielā mērā no barības ir atkarīga kanāla tīrība un vibrācijas?

Vienkārši vērsīsimies pie loģikas un piemēriem. Tas ir vispārliecinošāk.

Saki, kā tu barojies?

Es pakāpeniski ēdu arvien mazāk, un neēdu gaļu.

Nu, ne gluži neēd, ne tā, kā neēd tīrie vegāni. Tu viņu pa retam izmanto lidmašīnā, dažreiz salātos, aukstajā gaļā, vari apēst gan zivi, gan olas, gan kalmārus...

Jā, arī piena produkti man ļoti patīk.

No tā izdarām secinājumus, ka no dzīvnieku barības tu pagaidām neesi atteikusies.

Jā, un ne pārāk par to domāju. Kad ķermenis nevēlēsies, neēdīšu vispār, bet pagaidām viņam ir vajadzīgs dzīvnieku olbaltums un citas vielas.

Lūk, šī atbilde nu palīdzēs citiem saprast, ko un kā vajag ēst. Klausieties nevis sevi, bet savu ķermeni. Jo jūs taču transmutējat nevis sevi, bet savu ķermeni. Ja jūs domājat, ka atteikšanās no dzīvnieku barības jums uzreiz dod tīru kanālu un spēcīgu enerģētiku, tad kļūdāties.

Enerģētika – tas ir ķermenis, un, ja viņš sēdēs uz mākslīgas barības, tad negaidiet no sevis lielas sekmes tieši garīgumā. Drīzāk pāriešanai uz augstu garīgumu kā sekas ir barošanās ierobežošana, atteikšanās no noteiktiem produktiem, pāriešana uz veģetārismu, bet pēc tam pavisam nelielam procentam iznāks attiekšanās no barības un pāriešana uz prānisko barošanos.

Nejauciet garīgo ceļu un pāriešanu uz prānu. Visbiežāk cilvēks pāriešanu uz prānu uzskata par garīgo ceļu.

Katrā apziņas līmenī ir noteikta barība. Ja jūs kāpsiet uz Džomolungmas virsotni, jūs arī barību ņemsiet sev līdzi speciālu. Ja jūs būsiet kosmosā, tad arī barošanās tur ir īpaša.

Jūs taču ar pāriešanu uz tādu barošanos nemēģināt iziet kosmosā. Vai jūsu gaidas ir attaisnotas?

Tātad, ja jūs spējat pāriet uz prānu, tad sākumā jūs spējat dzirdēt ķermeni un sarunāties ar viņu. Netiranizēt viņu... (mēs zinām par anoreksiju un nāves no bada gadījumiem). Neiet savu ambīciju pavadā – kā gan visi pret mani attieksies, jo es taču neesmu prānā!

(Man Skolotāji savā laikā parādīja, ka mana motivācija pāriešanai uz prānu bija vēlme būt “spicākai”. Šī motivācija radās Džasmuhina seminārā. Es uzreiz visu sapratu un nomierinājos. Kā redzat, rakstu priekš jums, un mans kanāls ir augsts un tīrs. Viss savā laikā.)

Tātad apkoposim sarunas rezultātus.

Čenelings ir sarunas forma ar Augstākajiem Es, ar Skolotājiem. Šī saruna var skart kā personīgas, tā arī sabiedriskas intereses. Augstā apziņas attīstības līmenī personīgās intereses sakrīt ar sabiedriskajām.

Ne visiem cilvēkiem vajag tādu plašu kanālu, daudziem pietiek prast sarunāties par sevi un savām darīšanām.

Lasošo uzdevums – organizēt sevi, lai iegūtu sakarus ar Augstākajiem Es, lai iemantotu savu ceļu un savu Skolotāju.

Katrā apziņas attīstības līmenī ir savas tēmas, Skolotāji un informācija.

Čenelings kā prakse arī attīstās.

Mums ir svarīgi visi cilvēki, kuri iet garīgu ceļu.

Sakari ar Augstākajām apziņām ir atkarīgi no tīrības astrālajā un mentālajā aspektā, jo tas tad arī ir jūsu kanāls.

Apzinieties, ka daudz kas ir atkarīgs no jūsu izvēles, un gandrīz viss ir atkarīgs no tā, KĀ jūs ejat atbilstoši savai izvēlei.

(Ja jūs izvēlēsieties panākumus un naudu, tad jūs pie tiem arī aizvedīs. Pēc tam nejautājiet, kāpēc nav ģimenes, laimes vai vienkārši miera. Jūs taču to lūdzāt! Un ir neiespējami savienot, vismaz, ļoti grūti savienot, piemēram, mieru un biznesu, mīlestību un naudu, gaismu un tumsu vienā flakonā.)

Nekrītiet izmisumā tie, kas grib visu! Radiet sabiedrību, kur būs viss, un tad jūs būsiet godāti uz planētas Zeme kā TAS, KURŠ IEMIESOJIS CILVĒCES SAPŅUS.

Viss ir jūsu rokās. Un galvās. Un jūs uz to vienmēr esat gājuši, tikai ceļš bija uz tumsu, nevis uz gaismu.

Tagad ir parādījusies gaismas svītra, un jūs varat iet atbilstoši savām vēlmēm.

 

Pievienots 05.03.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/vasha-sudba

Tulkoja Jānis Oppe