Mūsu iespējas

 

Mūsu iespējas darbā ar fiziskā ķermeņa matricām

“Gala rezultātā tu pats kļūsi par savu paša dziednieku-intuitīvistu. Tev būs zināms, kas notiek katrā tavā orgānā un katrā dziedzerī – tu zināsi, vai nav traucēts balanss tavās asinīs! Tu taču nedomā, ka tavas smadzenes ļaus tev to uzzināt? Bet tas, kas tevī iedzimts, jau to zina! Tas visu laiku cenšas sevi sabalansēt, un vienīgais, ko tas neaiztiek – tā ir jūsu apziņa!”

(Krajons caur Lī Kerolu).

15 03 02 01

15.03.02.

Dārgā Valdniece Marija! Es klausos tevi!

Valdniece Marija: Mana dārgā, šodien mēs turpināsim vakardienas tēmu un sāksim apspriest tās jūsu programmu daļas, kuras tieši ietekmē jūsu dzīvi un veselību. Jūsos ir ielikts daudz programmu, kuras tā vai citādi vada jūsu intereses un noslieces. Jūs to saucat par imprintiem. Tos arī var koriģēt atbilstoši jūsu izvēlēm. Jūsu daļa uz zemes (fiziskais aspekts) ir galvenā, un tā vēlēšanās, kurš ķermenī apzināts, ir svarīgas visumam, jo izkārto jūsu dzīvi tā, kā mēs pat nedomājām. Ja jūs ejat nevis pēc uzdotās programmas, bet esat izgājuši no ietekmes un vešanas, tad interese par jūsu vēlēšanām sāk uzkāpt mūsu daļās.

Bet tieši tajā brīdī visas mūsu zemes vēlēšanās sāk krist un pārvēršas par dzīves uzturēšanu iepriekšējā līmenī.

Tev nav taisnība. Jūsu vēlēšanās joprojām vada jūs un jūsu notikumus. Taču vēlēšanās kļūst citādas – mieru uz Zemes, veselību visiem, darbu cilvēku un planētas labumam. Un arī sev jūs joprojām daudz gribat. Tu dari to, ko gribi, un esi laimīga no tā. Tev ir jauni projekti un plāni. Tu labprāt nodarbojies ar semināriem un seansiem.

Jā, man tas ir pats svētākais, labāka par to nekā nav...

Bet mūsu čenelingi, mūsu sarunas – vai tad tev nav pats labākais?

Protams, es taču tik daudz uzzinu, ka pat neesmu apguvusi visu no tā, ko uzzināju. Un čenelingu enerģija ir tāda, ka negribas no tiem iet ārā.

Tu daudz apguvi tajā līmenī, kurā zināšanas tika dotas. Un tagad integrē tās zemes aspektā, iekārto savas dzīves sistēmā. Nesteidzies, mēs atkal un atkal atkārtosim visus nolikumus, kuri jums jāzina, tu tik pieņem! Mums atkārtojumu sistēma ir ļoti attīstīta, un tāpēc jūs – čeneleri, pieņemat visu daudz reižu, apstiprinot cits citu, lai nostiprinātu to cilvēku prātos. Mēs saprotam jūsu grūtības un cenšamies aiznest līdz cilvēka saprātam visus nolikumus jums ērtā veidā.

Šodien mēs atradīsim nodarbību tēmu – jūsu mentālie aspekti. Jūsu pasaule mentālajā plānā. Jūsu intereses un plāni, jūsu mentalitāte.

Es iegāju mentālajā plānā un aprakstu sevi šajā plānā:

Es kā mentālais aspekts spīdu baltā ugunī.

Manā iekšienē ir rāmums un veselība.

Domas ir pavērstas uz sevis iekšieni.

Iekšienē es redzu liesmainu kodolu, mirdzošu apžilbinoši baltā gaismā. Bet šī gaisma, neskatoties uz nokaitētību, ir maiga un sildoša. Tā ir neitrāla.

Šeit nav “labi” un “slikti”, nav “veiksmīgi” vai “neveiksmīgi”. Šeit ir apzināšanās, ka viss ir pieredze, un katrs no mums to vienkārši vāc.

Tumšā pieredze pēc vibrācijām atrodas zemāk, tā manā iekšienē atrodas zemāk par “apzinošos punktu”. Esmu izgājusi no šiem tumšajiem plāniem, bet atstājusi tos kā daļu no pieredzes, kura ved pie pasaules izzināšanas.

Manā līmenī es jūtu ļoti lielas gaidas, esmu sakoncentrēta šajā punktā un atrodos pilnīgā gatavībā kā pirms pacelšanās.

Samazinu gaidas un dodu sev atslābumu, atkāpšanos. Saprotu, ka tas ir nofiksēts čenelinga, pilnas garīgo spēku mobilizēšanas moments. Atslābstu un atveros uz augšu. Tagad uzreiz ir atvēries mans daudzdimensionālais aspekts, kājas ir nolaidušās uz Zemes, fiziskajā aspektā, atvērusies saikne ar augstāko aspektu.

Atrodu šeit divas mirdzošas saiknes-sutratmas, kuras iet no manis augšup. Pirmā – uz manu dvēseles aspektu (Budhi), viņa iet nedaudz pa kreisi, ar nolieci un ieiet Budhi Olā. Otra saikne iet uz Viena Apziņu. Viņa ir taisna, iet pa vertikāli. Citu aktīvu, mirdzošu saikņu nav. Ar Valdnieci Mariju es esmu saistīta caur otro saikni, pa vertikāli. Paceļos pa viņu pie Valdnieces un pieploku viņai.

Lūk, šeit es tad arī lūdzu Marijai paskaidrot man, ko Es redzu. Mēs skatāmies no augšas uz mani un manu uzbūvi. Šeit es pamanu, ka Viena Apziņa patiešām atrodas vienā līmenī ar Budhi, tā kā tā ir otra iespēja atrasties ugunīgajā plānā.

Ar ko šīs formas atšķiras? Dvēsele ir vecs veidojums, vieds un ar lielu pieredzi, bet jaunā Viena Apziņas forma vēl ir pustukša. Šeit ienāk ne pārāk daudz cilvēku, ne pārāk bieži viņi tur mēdz būt un ne pārāk daudz ir tā materiāla, kuru var atstāt šajā līmenī. Negatīvu šeit tomēr neatstāsi, un arī pozitīvu, kā pretstatu. Šeit ir neitrālas enerģijas, bet neitrāla uz Zemes nav daudz – daba, bērni, dzīvnieki un augi.

Un dvēsele arī atrodas neitrālās enerģijās.

Kā cilvēkam atrast sevī neitrālu? Vai tiešām visam piekrist un nekā nereaģēt un citu rīcību un uzvedību?

Reaģēt var dažādi. Pieņemt var dažādi. Ar mīlestību un aizkaitinājumu, ar pacietību un nepacietību.

No šejienes fiziskais plāns nav redzams, un ir grūti vadīt savus apakšējos aspektus. Toties ir redzams astrālais aspekts, un var viņu sajust. Pašlaik viņš ir pilnīgi mierīgs un ar cerību raugās uz mani augšup. Viņš mani jūt kā savu Augstāko Es un uzklausa. Ko viņam teikt? Marija vēro...

Es nolaižu mīlestības enerģijas, un tās neaizkavējoties iet uz visiem apakšējiem aspektiem (līdz pat pašai saknei). Piepildu viņu ar spēku un sīkstumu, izturību un veselību.

Es uzdodu jautājumus Marijai. Kā kaut ko izmanīt apakšā esoša aspekta organismā? Kā izmainīt neizdevušos gēnus? Kā no šejienes ārstēt cilvēku?

Valdniece Marija: Lūk, mēs tad nu mēs esam nonākuši pie atbildes uz jautājumu, ko dod augstākā apziņa un viņas savienošanās ar zemāko. No šejienes tu vari izmainīt cilvēka matricu, izmantojot viņa gaismas kopiju.

Es mainīšu pašu gaismas kopiju vai tās izmaiņas dzīves procesā?

Gaismas kopija arī ir izmaināma, taču labāk ir iedarboties izmaiņām cilvēka matricā dzīves norises procesā.

Redzu gaismas kopiju kā mirdzošu paraugu augšā. Apakšā guļ īstā strādājošā matrica.

Cik lielā mērā tas darbojas, un vai ir ierobežojumi?

Sāc ar sevi, un tu pati varēsi atrast ceļu, kā dziedināt un pārveidot šūnas.

Tātad mēs iedarbojamie uz šūnu struktūru?

Ne gluži tā, tā ir iedarbošanās uz programmas dažiem failiem šūnas iekšienē. Jūs varat sadarīt muļķības, nepārzinot šūnu struktūru, taču iedarbošanās uz programmu uzlabo stāvokli un samazina slimību.

Kā to izdarīt?

Tas nav pārāk ātrs rūpīgs darbs, un mēs sāksim tagad.

15 03 02 02

Es ieraudzīju matricas šūnu laukus man vajadzīgajā orgānā. Tie sastāvēja no atsevišķiem fragmentiņiem, daži bija bojāti, bet dažās vietās to vienkārši nebija. Tos var iztēloties kā asnus, ļoti maigus un gaiši zaļus. Starp citu, katram tam var būt savs izskats. Augšā bija bojāto apakšējo failu neskartas gaismas kopijas. Es kopēju failus un liku caurumos savā cilvēka matricā. Failiņi ir ļoti mazi. Ja jūs kādreiz esat pārstādījuši mazītiņus augus, piķējuši, tad tas ir apmēram tāds pats darbs.

Man parādīja blakus (manas matricas līmenī, pa labi) matricas Paraugu. Es novedu līdz Paraugam to, ar ko es strādāju.

Taču darbu nācās pārtraukt. Mēs devāmies pastaigā uz slēpēm. Šodien temperatūra ļāva paslēpot, bet vakar bija ļoti silts, sniegs pakusa un atkal piesala, un apledojuma sajaukums ar daudzajām priežu adatiņām un mizas gabaliņiem (priedes uz pavasara pusi “met spalvu”) apgrūtināja mūsu gaitu. Pēkšņi es ieraudzīju, ka varu uz nogāzes nokrist, kur ir nobrauciens un ass pagrieziens. Taču neticība tādai iespējai – mēs virzījāmies šā tā, pavājināja manu uzmanību. Nobraucienā slēpes pēkšņi sāka brāzties, un es pagriezienā mīksti nokritu uz sāna. Piecēlos un sajutu, kā galvā kaut kas “sajaucas”. Tikām līdz mājām, un es drīz apgūlos atpūsties. Tūlīt pat gāju pie Valdnieces, un no viņas līmeņa mēs sākām mani ārstēt. Parādīja to, kas tagad ir. Kakla matricā bija tumša līka slejiņa. Un bija sajūta – asinsrites nepietiekamība (tas man ir sen), blāvi ar enerģētiku.

Atceroties Krajonu, viņa pēdējos čenelingus, sāku strādāt: paskatījos uz gaismas kopiju, nokopēju un palūdzu neatjaunot veco, bet izdarīt visu no jauna, atbilstoši pašreizējām enerģijām.

Attīrīju telpu ar uguni, sadedzināju darba lauku. Ieliku kopiju un jaunos failus atbilstoši laikam. Neko nesajutu. Atslābu. Pēc dažām minūtēm viegls vilnis nogāja pa visu ķermeni no augšas uz leju. Tas iegāja kājās un it kā atjaunoja visus failus.

Rezultāts mani pārsteidza. Neaprakstīšu, to ir grūti nodot. Varu tikai teikt, ka ir parādījusies jauna gaiša taka vidū starp divām smadzeņu pusēm. Vecajā ainā starp puslodēm bija tikai gaisma, bet tagad pa vidu no kakla uz smadzenēm ir parādījusies gluži kā resna plata cīpsla, kāda mēdz būt uz lielajiem kauliem (māmiņa to sauca par “linu”). Piecēlos ar brīnišķīgu pašsajūtu, lai novadītu konsultāciju skaipā.

Konsultācija. Pacientei galvassāpes. Pastrādāju ar smadzeņu matricu, atjaunoju visus failus.

Aizvāca būtību no aizmugures. Novērojot pēc būtības aizvākšanas, kad viss kļuva labāk redzams, mugura bija gluži kā pa pusei izēsta. Agrāk es zaudētās daļas atjaunoju pati. Bet tagad es atkal izmantoju muguras matricu. Tur matrica bija saburzīta, gluži kā sadedzināta. Atjaunoju failus (darbs ar Valdnieci Mariju). Pēc tam atkal paskatījos uz muguru. Mugura mirdzēja ar vieglu gaismu, viss bija piesegts un atjaunots. Pēc dažām minūtēm viegls enerģētisks vilnis nogāja no muguras uz priekšu pa horizontāli.

Vienīgais, ko vēl gribu teikt – “pārstādot” jebkuru materiālu, matricā vai vēl kaut kur, šajā dienā vajag sevi saudzēt. Es no rīta atjaunoju plaušas, un slēpojot sajutu, ka stipra elpošana šajā dienā nav vajadzīga, lai mani “augi” vieglāk iedzīvotos. Ieteicu arī pacientei pasaudzēt sevi vakarā.

Droši vien labāk šo praksi veikt pirms gulētiešanas, tad atjaunošanās iekritīs miega laikā.

Es lūdzu Marijai ieteikt darba noteikumus un iespējamās kļūdas.

Labi, mana audzēkne. Pastrādāsim ar noteikumiem un likumiem. To ir nepieciešams izdarīt pirms katra darba.

Pirmais, ko gribas novēlēt – nebaidieties kaitēt. Kaitēt nav iespējams.

Kāpēc?

Tas ir tāds darba līmenis. Ja jūsu uzdevums ir atjaunot pazaudētus failus, tad nebūs, piemēram, tālākas graušanas vai provokācijas.

Otrais: Jūs vienmēr varat piesaukt Mani, un mēs kopā pastrādāsim pie jūsu matricas.

Trešais: Nebaidieties strādāt ar matricu dažādos gadījumos. Ir jūsu ķermeņa un ķermeņa procesu iekšējā gaismas kopija. Un ir jūsu matrica, dzīves procesā slimību, traumu, novecošanas izmainīta. Strādājot manā plānā (Budhi), klausieties mani (savu Budhi Augstāko Es), un jūsu “iedzimtais” jums pateiks priekšā darba plānu un cik atkārtojumu vajag izdarīt.

Tas ir tā, kā piesēt klāt zāli mauriņā?

Nē, mana dārgā. Tas nav gluži tā. Atkārtojumi vajadzīgi tādēļ, lai nostiprinātu jūsu nodomu. Ne vienmēr tam pagaidām ir spēks “reizi par visām reizēm”. Jūs paši redzēsiet, kā strādās jūsu atjaunotā matrica, un varēsiet “paspiest stiprāk” un palabot.

Un, protams, strādājiet tikai labumam. Viena neglīta rīcība aizvērs jums matricu reizi par visām reizēm.

Uzdrošinieties! Pārgalvība un uzmanība lai iet roku rokā ar jūsu meklējumiem. Esiet vērīgi!

Es pateicos tev, Valdniece Marija, par nenovērtējamām zināšanām! Attīstīšu šo velti.

P.S. Pēc raksta uzrakstīšanas mani vakarā atrada vēl viena sieviete ar lūgumu dot konsultāciju. Sūdzības: nav spēka, jūt būtības klātbūtni. Nevar meditēt, mēģinot medītēt, neko nejūt.

Aizvācu lielu melnu būtību uz visa ķermeņa. Ieraudzīju viņas astrālo aspektu kā piedzērušos nogurušu sievieti (viņa uzaugusi alkoholiķa ģimenē, bet pati nelieto). Mentālo aspektu nepieminēšu, tas ir atsevišķs stāsts.

Es atkal pielietoju ārstēšanu caur matricu. Sākumā atjaunoju matricu uz visu ķermeni (redzēju matricu augšā, un tā pēc konfigurācijas atgādināja lielu putnu), pēc tam (nez kāpēc) sāku strādāt ar galvu. Galvā bija liels melns caurums. Kad es atjaunoju galvas matricu un salīdzināju ar paraugu, tad paraugs mirdzēja ļoti spoži, bet “mana galva” tik tikko blāvoja. Nosūtīju no sirds mīlestību uz šo galvu, un matrica kļuva līdzīga paraugam.

Lūk, ko vajag darbā ar matricu – paša mīlestību un gaismu...

Pēc tam atsevišķi strādāju ar smadzenītēm. Tur arī bija tumšs plankums.

Pēc tam paciente man pastāstīja, ka agrā bērnībā viņa atpalikusi attīstībā, nav rotaļājusies, stundām varējusi vienkārši sēdēt. Starp citu, vecāki nemaz neuztraucās. Un skolā skolotāji viņu saukuši par stulbu. Pašlaik ar viņu viss ir normāli, pēc manām domām.

Pēc matricas izlabošanas Valdniece Marija teica, ka pašlaik sākas vētraina sievietes – intelekta un jūtu – attīstība.

Aizgāju ar pārbaudi uz astrālo aspektu. Tur ir aizgājusi pelēcība un nogurums, parādījies prieks un brīvība. Vairāk enerģijas un gaismas ir sācis iet pacientes iekšienē.

***

Jaunais mums atklājas gandrīz katru dienu, tikai neslinko!

Lūdzu mūsu dārgajiem lasītājiem dalīties savās iestrādēs kvantu realitātē. Mēs sākam bagātīgi vērt vaļā mūsu spējas, veltes un varenību!

 

Pievienots 02.03.2015, atjaunots 03.03.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/nashi-vozmozhnosti

Tulkoja Jānis Oppe