Atskaite par Saules Brālības vebināru 25. janvārī

Apsveikums no Saules Brālības pirms seansa

Dārgie draugi! Mēs priecājamies, ka interese par mūsu seansiem aug. Domāju, ka rezultātā mūsu seansi kļūs bezmaksas vai par simbolisku maksu. Mēs augam plašumā kā tīkls un varēsim vairāk ietekmēt planētas apziņu mūsu seansu laikā. Mēs vienmēr ar jums uzturam sakarus, pirms un pēc vebināriem. Piesauciet mūs, un varēsiet organizēt seansus paši, jūsu grupas iekšienē. Mūsu saziņa kļūs regulāra, un tā mēs varēsim radīt planetāru-Saules-kosmisku tīklu. Jo mūsu Brālībā taču ir klātesošas ne tikai Saules sistēmas, bet arī Sīriusa, Alkionas, visuma Centra un Galaktikas Centra apziņas. Mēs ar viņām sakarus uzturam pastāvīgi un tieši no turienes translējam jums pašas svaigākās un pašas tīrākās enerģētiskās un informācijas ietekmes. Lai mūsu rindas plešas plašumā. Mēs kļūsim milzīga Brālība, kura rīkos regulāras tikšanās, balstītas uz savstarpējo sapratni un mīlestību.

Kā vienmēr, pacelsieties uz savu maksimālo apziņas līmeni, lai maksimāli pilnīgi pieprasītu visu, ko mēs translējam. Katrs pieņem ietekmes enerģijas no tā līmeņa, līdz kuram pacelsies, un no visiem zemākajiem līmeņiem. Jūsu enerģiju spektrs tikai kļūs bagātāks no tā, ka jūs savienosieties ar savu Es maksimāli iespējamo līmeni.

Protams, arī jūsu Augstākie Es pašlaik pieņem mūsu plūsmas un starus. Jūs kļūsiet taisnāki un tīrāki, savienojot jūsu daudzdimensionalitātes vienā lielā plūsmā.

Katrā līmenī ir savs enerģiju sastāvs. Mēs sekojam, lai pārāk liela plūsma nenolaistos tajos ķermeņos, kuriem tas būs kaitīgi. Dodamies ceļā, mūsu dārgie!

15 01 27 01

Atskaite par darbu vebinārā 2015. gada 25. janvārī no 13 līdz 15 pēc vietējā laika.

1. Vebināra sākums tika veltīts darbam ar planētu. Mēs iztīrījām Marianas dziļvagas, Bermudu trjstūra dibenu un pēc Māmuļas-Zemes lūguma – dibenu zem Antarktīdas. Mēs aizvācām no turienes dažus nevajadzīgus elementus, atkal veicām Zemei ķirurģisku operāciju, lai atvērtu furunkulus. Mēs to izdarījām kopīgi ar Saules Brālību.

2. Kanāla ar AEs paplašināšana līdz lielam ugunīgam portālam. Kanāla ar AEs un Zemi attīrīšana.

3. Krajona veiktā elektromagnētisko lauku balansēšana.

4. Darbs ar cilvēka un čakru auru, ēterisko ķermeni.

Vācam prom blokus, dziedinām trūkumus ķermeņa iekšienē.

Gaismas un enerģiju izlīdzināšana auras iekšienē. Uzkopšana auras iekšienē.

5. “Nosodījums – jūsu galvenā sāpe, cēlonis, kura dēļ jūs nevarat iziet augstu gaismā. Jūs vērtējat un nosodāt tos, kuri ar jums neiet kopsolī. Atlaidiet viņus, lūdzu, dodiet viņiem iespēju soļot pašiem. Mēs negrasāmies dzīt uz augšupcelšanos jūsu radiniekus, lai mēs visi saskanīgi kolektīvā ietu kopsolī, vienā virzienā.

Uz Zemes ir ļoti liela daudzveidība – tas ir lieliski. Mums ir gribas brīvība, gribas izteikšanas brīvība, pat ja tā ir tumša, un mēs to vērtējam visvairāk, vairāk kā jūsu augšupcelšanos.

Mēs taču to visu pieļāvām – paskatīties, kā jūs izvēlēsieties – kurš izvēlēsies gaismu un kurš tumsu. Ja tumsas nebūs, ko gan tad jūs savienosiet? Ja mēs visu tumsu izdzīsim, ko mēs savienosim?

Kaut kādā veidā tumsai ir jāeksistē, protams, bez kaitējuma cilvēkiem – kā elementāļiem, matērijai, blīvumam, kā slimībām, kuras regulē cilvēces augšanu.

Ja cilvēks ir saniknots, nepiedod, tad viņš slimo. Jūs atbrīvosieties no slimībām, ja jūs attīrīsieties.”

6. Dziedināšanas darba ar fiziskajiem orgāniem process.

7. Šajā laikā (kamēr strādā ar orgāniem un ēterisko ķermeni) jautājums par barošanos un pāriešanu uz prānisko barošanos. Konkrēti, uz barošanos ar ugunīgo prānu.

Atbilde: “Ugunīgo barošanu ar prānu saņem jūsu astrālie ķermeņi. Fiziskais ķermenis nevar baroties ar ugunīgo enerģiju. Viņam ir jābarojas ar astrālajām, mentālajām un, protams, fiziski-ēteriskajām prānas enerģijām. Ja no jūsu gaisa aizvāktu fiziski-ēterisko prānu, tad cilvēks ietu bojā, un ugunīgā prāna nepalīdzētu. Ir iespēja lietot visas šīs prānas, bet vai ir vērts tērēt mūža laiku šim ceļam? Vairumam no jums tādu uzdevumu vai misiju nav. Tā ir ļoti selektīva dažu cilvēku vešana, kuriem tā ir idea fix, un viņi bez tā nevar dzīvot. Jūsu ķermenis no barības atteiksies pats, jūs, iespējams, ēdīsiet vienu reizi dienā.

 

Nepārslogojiet ķermeni, bet arī nebadojieties. Jūsu ķermenis no noteiktiem produktiem atteiksies pakāpeniski.

Taču ir vēl viena problēma – emocionālais bads, vajadzība pēc “garšīgā”. Ir receptori, kuri prasīs emocionālu apmierinājumu – smaržas, garšas. Ja jūs šo nišu neaizpildīsiet, jums būs smagi. Nevajag sevi apdalīt, tas vienalga būs bads, tikai emocionāls. Jautājiet savam ķermenim, un tad jūs iesiet pareizo ceļu. Nevajag visiem pa vienu taku vienotā ierindā iet iekšā prāniskajā barošanā. Vienkārši atvieglojiet sev barību, pārejiet uz augu, dzīvām komponentēm.

Katram ir sava izvēle. Nevajag visiem uztiept savu viedokli. Kurš grib, lai pāriet, tikai ļoti uzmanīgi. Būtu labi, ka viņam ir saikne ar Skolotājiem, lai viņš saprastu, kas priekš viņa ir pareizi un kas nē, lai nebūtu nāves gadījumu un ambiciozu gadījumu.”

8. Aicinājums dziedināšanā izmantot savas paša iespējas. Un piesauciet Palīgus – eņģeļus, medicīnu, ercenģeļus utt.

9. Iet fizisko šūnu barošanas vilnis. Enerģija ir maiga, blīva, elastīga, barojoša. Norit piesātināšanās ar prānu. Mums rāda, ar ko mēs varam baroties. Taču šis vilnis nav ugunīgs, bet vienkārši ļoti barojošs. Aktīvi apspriežam, kā mēs šo vilni uztveram. Pēc manām domām tas ir barojošs, taču bezgaršīgs, gluži kā proteīna putra. Kaut gan kāds ir sajutis amritu[1], medu, piena putru, šķidru riekstu utt. Mums apgalvo, ka ar šo enerģiju pietiks līdz rītam, un “pat no rīta jūs varat nebrokastot. Un tad sapratīsiet, kurš no jums diviem grib ēst – cilvēks vai ķermenis?”
Barojoša enerģija bez garšas un smaržas – tas ir tas, kas vajadzīgs ķermenim. Bet ko gribas cilvēkam, kurš šajā ķermenī “sēž”? Viņam ir garlaicīgi tā baroties, tas ir maz emocionāli. Gribas veselu “ledusskapi ar gardumiem”, kā teica viena dalībniece.

Piedāvā mums sajust un apzināties ķermeņa pabarotību. Soma[2] skrien mutē.

10. Darbs ar savu ķermeni, kā mēs strādājām ar planētu. Lāpām ķermeņa “atirumus”. Visu darbs ar katru (vienotība). Blīva plūsma pa ķermeni. “Atirumi” atveras un sadziedējas.

Augstākajos ķermeņos sūtām savas enerģijas katram grupā.

Dzirdu grupas balsis Vienotībā, redzu mūsu grupu kaut ko apspriežam.

11. Konkrētu mūsu grupas cilvēku ārstēšana.

Aicinu pamēģināt mūsu jauno varenību darbībā grupveida dziedināšanā.

Mūsu radinieki ir ar mums mūsu lokā, pieņem mūsu enerģijas tādā mērā, kādā viņi spēs tās pieņemt.

Viss ir noteikts karmiski, kādam varam palīdzēt, bet kādam tikai atvieglot ciešanas un atbalstīt.

12. Vēršam paplašinātu kanālu, kosmisku plūsmu uz pašu Zemes centru, attīrām sazemēšanās kanālu. Sutratmas plūsmai ir jābūt viendabīgai, nestāvošai, un tajā ir jābūt enerģiju kustībai. Pa attīrīto kanālu paceļamies uz visiem savu Augstāko Es līmeņiem.

13. Konstatēju, ka Saules Brālība ir radījusi saules apvalku ap planētu. Tas parādījies Viena Apziņas Režģa līmenī.

14. Iziešana uz šo saules apvalku, savas viengabalainības apzināšanās – tu esi visi cilvēki uz planētas. Un atbildību par visu uz Zemes nesam mēs paši.

Jautājums: Kā es varu veicināt visa dzīvā uzplaukšanu un viņa evolūciju? Kā izmainīt planētu? Atbildam paši, ka vajag piedot, mīlēt, attīrīt...

Uzdodu jautājumu Saules Brālībai. Atnāk atbilde – ievietot planētu Saules iekšienē.

15. Ievietojam planētu (kā sevi, jo katrs no mums taču atrodas planētas saules apvalkā, Zemes saules vienotībā) Saules iekšienē. Un uzņemamies atbildību par šo darbību. Saules centrā ir pulsējošs kosmisko staru izstarotājs. Norit planētas pārveidošanās. Kūst aizsegs.

Māmuļa-Zeme: “Jūs ievietojāt mani pēc operācijas, lai sadzītu mani operācijas griezumi. Man ir silti un labi.”

Caurumi cilvēku apziņā arī tiek dziedināti uz tā rēķina, ka uz Zemes ir ieradušās Saules enerģijas, kuru aizsega dēļ nebija pietiekami.

Pabeidzam vebināru ar pateicībām...

 

Pirmās atsauksmes par vebināru

 

15 01 27 02

 

2015.01.25.

Fedorenko Natālija

Saules Brālības kosmisko enerģiju seans.

Aprakstu savas sajūtas no darba.

Sākumā enerģija gāja uz augšu ļoti stiprā plūsmā, gluži kā ar putekļsūcēju kaut ko vilktu ārā. Apolona enerģijas sajutu kā ugunīgu platu gredzenu kaut kur augstu virs manis. Taču arī sevi es jutu kā lielu.

Kad sākās darbs ar Bermudu trijstūri un Marianas dziļvagu, mana uzmanība bija vairāk uz Bermudiem. Marianas dziļvagu jutu kaut kā ar “sānu redzi”. Kad lika priekšā ieiet iekšā, fizikā sajutu mirkļa bailes, bet mana apziņa jau bija ienirusi dziļumā, un baiļu kā nebijis. Trijstūris atvērās kā trīs lapiņas, kā griežot no centra uz stūriem. Parādījās spēcīgas Gaismas plūsmas sajūta un pa spirāli sudrabaini balta plūsma. Bet pēc tam nāca pretī plūsma netīri pelēkā krāsā arī pa spirāli. Taču viņas nesajaucās. Bet Marianas dziļvagā vienkārši jutu plūsmu kā tumši pelēku sienu, bet pēc tam nāca gaisma, līdzīga saules ūdenskritumam.

Zeme pateicībā atbildēja ar ziediem – es vienkārši iesmējos no sajūtu neparastuma. No manām rokām, kājām līda āra pumpuri un, špok, špok, pārvērtās ziedos. Un es biju gluži kā sakura vai mūsu ābele ziedos pavasarī. Pēc tam Bermudos ūdens gluži kā savilkās un strūklakā uz augšu, un sastinga kā sastingusi lava ar pelniem, melna, ar glancētu spīdumu. Bet virs viņa apļveida varavīksne. Bet kad vēl pastrādājām, tad varavīksne no gredzena vidus kā konuss nolaidās ūdenī un gluži kā sāka plūst dziļumā. Varavīksnei pasteļa krāsas ar dzirkstelīti.

Kad apziņa pārnesās uz Antarktīdu, ieraudzīju milzīgu melnu ezeru lem ledus. Un Nataša saka, ka līdzīgs gļotām. Jā, sajūtas ir tādas. Bet pēc tas viss kaut kā sāka saspiesties uz centru un slāņiem pa spirāli vākties nost, slānis aiz slāņa, un ļoti dziļi zemē. Ļoti dziļi, un no turienes izraujas spēcīga strūklaka. Es tikai tagad apzinājos, ka to uztvēra, un tā gāja, vērsta kaut kādā virzienā.

Kad mūsu mīļotā Saules Brālība nodarbojās ar mūsu ķermeņiem, sajutu, ka tīrīja aknas, liesu. Beigās sirdi un galvu, īpaši labo pusi. “Barošanas” enerģiju sajutu, kā katrā šūniņā ielika gardumu, un atnāca ledusskapja tēls ar milzīgi daudzām sīkām šūnām.

Bija lieliski, kad sāka ārstēt. Man vēl līdz tam sāka nākt atmiņā mani radinieki un paziņas, es par viņiem vispār nebiju domājusi. Bet kad nāca lūgums ārstēt, viss kļuva skaidrs. Tie bija šo cilvēku AEs, kuri prasījās lokā. Ko mēs beigās arī izdarījām.

Pēc seansa skrēju gatavot un dzert tēju, tāpēc ka vajadzēja sevi kaut kā iezemēt. TĀĀĀĀĀĀ negribējās atgriezties!!

Un vēl, kad izgājām uz planetāro līmeni, jauno režģi es ieraudzīju kā mazus saulainus pūkainus pulsējošus pinkulīšus apkārt Zemei. Kad visi sāka lūgt saulīti savai pilsētai, gluži kā plīvurs uz Baltkrieviju nolaidās mazītiņi punktiņi-jāņtārpiņi. Režģis zemāk man vienmēr izskatās kā Melhisedeka dzīvības zieds, kā mirdzošs tīmeklis ar spožiem punktiem krustošanās vietās. Kā Ostankino tornis pārraidē “голубой огонек” (“zilā uguntiņa”). Bet jaunais režģis ir dzīvs, ir jūtama pulsācija.

Natašeņka, Volodja, mīlu jūs, esmu pateicīga jums par dāsnumu un dāvātajām iespējām pabūt šajās enerģijās, iemācīties saprast viņas un izmantot. Zemu jums klanos, mani dārgie! Ar mīlestību, Nataša.

 

Tamāra Fadejeva

Sveicināti, Natālija Nikolajevna! Rakstu pa šodienas vebināra pēdām. Tiesa, kā atgriezos mājās, uzreiz nokritu un gulēju 1,5 stundas. Tādas enerģētiskas pārslodzes sajūtas man ne reizi nav bijis. Patiesi.

Mēs bijām 7 cilvēki. Pavisam mums stabili skaitās 12. Tā ir mana dāvana grupai. Un ļoti veiksmīga. Visi izteica absolūtu vēlēšanos turpināt piedalīšanos. 5 cilvēkiem nemaz nav datoru, trīs citi ar to stabili neprot apieties. Lūk, tad arī ņemu uz sevi. Nevaru atstāstīt visas atsauksmes, nogulēju. Taču visi kaut ko redzēja, juta un darīja.

Un... patika. Tas ir lēciens. Man ir patīkami.

Bet man nezin kāpēc neizdevās attīrīt Bermudus. Uzpeldēja apmēram metrus 5 virs ūdens milzīgs elipsoīds, un es ne uzreiz ieraudzīju, ka no dibena uz leju iet virve. Es to visu gan sagriezu, gan šķīdināju un tml. Nekādi! Konstrukcija kļuva caurspīdīga, taču noturējās... Sakari netika nogriezti, diemžēl.

Bet, lūk, kurioza epizode. Kad Jūs sākumā pateicāt “Piesauksim kādu no mūsējiem...”, es uzreiz skaļi iesaucos “Apolonu”, bet Jūs “Un, lūk, ir parādījies Apolons”, visi iesmējās. Jums no visiem draudzīgs liels paldies!

Uļjanovska

 

Vēl Tamāra Fedotova

Dārgā Nataša!

Gribas dalīties izdziedināšanās priekā.

Mūsu kopīgā darba laikā vebināra otrajā daļā, es ĻOTI palūdzu pastrādāt ar manu “pēdas piesi” labajai kājai, kurš, lūk, jau vairākus mēnešus sagādā man daudz neērtību, neskatoties uz dažādiem ārstēšanas paņēmieniem.

Tā kā mana Lielā Pateicība Saules Kosmiskajai Brālībai tikai pieaug arvien VAIRĀK.

Atceros, ka agrāk tīklu pārlidoja Vēstījums par Visuma Dziedniecības Brigādes Parādīšanos un Viņas Piesaukšanas iespēju.

Tagad tā pati ir sākusi strādāt caur Jūsu Tīro Kanālu.

Apkampju Jūs ar Zelta SIRDI. Visu pašu labāko.

Mīlestību un gaismu!

Tamāra, Severomorska

 

P.S. no N. Koteļņikovas. Arī man ir pilnīgi pārgājis mans skriemelis, kurš nedeva mieru divas dienas. Urrrrā! Mēs varam ārstēt caur Saules Brālību! Kas tad arī bija jāpierāda.

 

Svetlana Sokolova

Dārgā Nataša, paldies par Jūsu darbu!

Gribu dalīties ar dažiem momentiem vebināra laikā – ar to, ko es jutu un redzēju. Sākumā, kad piesaucām savus Eņģeļus, parādījās putns Fenikss ar izplestiem spārniem – ugunīgs. Viņš bieži pavada mūsu grupas Fenikss darbu.

Darba ar Bermudu trijstūri laikā caur portālu sākumā nāca ārā daudz atkritumu, netīrumu, it kā virpuļviesulis iegrieztu sevī visu, kas gadās ceļā. Pēc tam uz augšu sāka celties tronis ar šīs civilizācijas valdnieku. Tas bija drukns vīrietis ap gadiem 40 apģērbā, kurš bija līdzīgs bruņinieku formai. Tronim bija piestiprināts karogs baltā krāsā ar zilu trīsstūri gar rokturi un dzeltenu zīmi trīsstūra iekšpusē, zīmi apļa formā nesaskatīju.

Pēc tam, kad lika priekšā vēl veikt darbu, man sāka nākt noturīgs lūgums “nekaitē”, tas skanēja arī darbā ar Antarktīdu. Bija sajūta, ka kaut kur mēs esam aizgājuši par tālu, pielietojuši spēku. Radās liela prasība nosūtīt uz turieni daudz mīlestības. Pēc darba es tomēr palūdzu piedošanu “izdzītajiem”, nosūtot viņiem mīlestību.

Telpu, uz kuru viņus pārvietoja, es saskatīju kā krēslainu, kur nav saules. Bet šī civilizācija kaut kā ir saistīta ar Atlantīdu.

Kad mēs darbu pabeidzām, parādījās balts gailis un nodziedāja rītausmu. Vebināra pēdējās minūtēs es cieši aizmigu un nogulēju līdz 18:00. Zinu, ka miega laikā turpinājās darbs ar maniem ķermeņiem.

N.K. komentārs:

Mēs strādājām ar civilizācijām, kuras atrodas jūras dibenā. Tur ir dabiska krēslas zona. Mūsu uzdevums bija tikai ielaist gaismu tur, kur tā ir kas neparasts. Tieši tāpēc viņi arī iznāca. Un nav brīnums, ka no dibena pacēlušos neizvietoja saulē vai gaismā. Viņiem tas neder. Bet mums nostrādā stereotips, ka visam jābūt gaismā.

Un vēlreiz atgādināšu, ka gan ar Zemes gariem, gan ar saviem apakšējiem elementāļiem nevajag pārcensties lielas gaismas sūtīšanā. Viņiem tas nepatīk, ir kaitīgi, kā mums ir kaitīgi ultravioletie vai rentgena stari lielā daudzumā.

Un mēs pateicāmies tiem, kuri iznāca, tāpēc ka viņi nospēlēja savu lomu uz planētas atbilstoši saviem uzdevumiem. Varbūt pateicībai veltījām ne pārāk daudz laika, taču mūsu vešanas temps bija tāds, ka tik paspēj visu izdarīt. Jo augstāka apziņa, jo mazāk laika aizņem noteikts darbs. Doma ir momentāna.

15 01 27 03

Vebinārā es palūdzu Ogu Habarovu vēlāk pieņemt čeneligu par Zelta Apziņu. Viņa pateica interesantu frāzi – “daudzkārtīgi pieaudzēt zelta apziņu”. Lūk, viņas vēstule.

Olga Habarova

Mans A. Es! Tu esi izmainījies.

– Es esmu Saules Aspekts.

Es peldos viņa enerģijās, ceļoties augstāk... Virs galvas ieraudzīju gredzenu-portālu, kurš savieno mūs ar Sauli. Negaidīti tas “noslīdēja” lejup pa manu prānisko cauruli – “saskaņojumu”. Pēc tam plūsmā sevis iekšienē ieraudzīju caurspīdīgu enerģiju (viendabīgu, ar labi izšķiramu formu)...

Savā priekšā ieraudzīju milzīgu Šivas figūru. Atpazinu, taču viņa seja bija it kā nodzēsta (kā fotogrāfijās, kad attēls “skrien”). Viņam rokās pa kausam: vienā “labais” (gaiša, dzirkstoša), otrā – “ļaunais” (tumša, viskoza enerģija); Viņš lēja tās kopā, es uzņēmu...

Manā iekšienē ķermenī kļuva karsti – kuņģī, vēderā un zemāk... Skatījos uz viņu un sapratu, ka vairāk asociēju Viņu ar iznīcību.

„Radīšana ietver sevī visu.”

Pēc tam pārvēršanās, izpaudās viņa Sievišķā Būtība. Vienā rokā Viņa turēja zizli, otrā – zelta lodi. Kādu laiku lūkojās uz mani un gaidīja, lai es ieraudzītu Sevi, savu dzīvi un pieņemtu. Pēc tam Viņa man kroņa čakrā ielika zelta lodi, tā nolaidās sirds čakrā. Es sirdī sajutu smagumu. Pazibēja noliegums, asociatīvas domas-emocijas: Smagums – vara – zelts.

„Dvēseles alķīmija. Spēja pārvest apziņu uz jaunu līmeni. Transformēt.”

– Bet es biju domājusi, ka Zelta Apziņa – tā ir Vienotības Apziņa.

– Vienotība – tā ir sirds griba, mīlestības akts: savienoties, saplūst. Zelts – tā ir Meistarība. Kop-radīšanas spēja.

– Bet kā tad viņu „daudzkārtīgi pieaudzēt”? (Aktīvi jūtu Skolotājus, viņu rosību, satraukumu un prieku.)

– Tu esi unikāla. Kaut arī pati nezini, neapzinies. Tu iekļūsti katrā apziņā. Mīli. Dzirdi. Runā. Un pārliecini. Atšķir sīkākās enerģiju, domu, jūtu atšķirības.

– Paldies. Es patiešām TĀ par sevi nedomāju. Es pieņemu. Mācos pieņemt atzinību un pateicību.

– Mācies, dārgā.

– Tu, Debesu Tēvs!

– Nevarēju nebilst vārdu. Es nevarēju šodien neatnākt. Šodien ir tava diena, Slavas Diena. Tu pieņem sevi kā Panākumu, un tā ir tā „atstarpe”, tas pakāpiens, kas jūs savieno ar Zelta Apziņu un ar jūsu Meistarību. Šī „starpkārta” daudziem neļauj pacelties augstāk. Pastāsti, kā to izgāji Tu. (– Es pastāstīšu, vēlāk. Tas patiesi priekš manis bija grūti.)

– Un mēs strādājām visi kopā (atkal Saules Brālība); katra piepūle šeit, katrā – jauna iespēja Šeit priekš jums. Jūs esat nenovērtējami, jūs esat varoņi. Kaut arī daudziem šis vārds ir Ne-patīkams. Pieņemiet! Savās apziņās. Tā ir Pacelšanās enerģija. Vienotības. Meistarības. Ieiešanas Zelta Apziņā enerģija.

Bet „tehniski” – strādājiet ar enerģijas pārveidošanas centriem, tāpat kā strādājāt ar radīšanas kodiem.

– Paldies, dārgie, līdz jaunām tikšanās reizēm.

2015.01.25.

 

Pievienots 27.01.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/otchet-o-vebinare-solnechnogo-bratstva-ot-25-yanvarya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://en.wikipedia.org/wiki/Amrita (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://en.wikipedia.org/wiki/Soma (Tulk. piezīme)