Mēs atkal esam Saules Brālībā

15 01 20 01

Šis bija slēgts seanss. Man radās vēlēšanās veikt eksperimentu, un es palūdzu grupu vadītājiem un maniem dārgajiem draugiem piedalīties šajā jaunajā priekš manis seansā. Jauns bija tas, ka dalībnieku vibrāciju augstums bija lielisks. Seanss ilga apmēram divas stundas. Mums negribējās izklīst, mēs apmainījāmies ar piezīmēm, pateicībām, un pēkšņi notika negaidīts noslēgums – katrā no mums ienāca eņģeliska būtība.

Īsumā uzskaitīšu to, kas bija vebinārā.

Atšķirībā no iepriekšējā vebināra no centrālās plūsmas iznāca lielas plakanas, gluži kā lapiņas, mīlestības enerģijas plūsmas. Mēs peldējāmies mīlestībā un rotaļājāmies – atkal un atkal sūtījām mīlestības plūsmas Saules Brālībai un Māmuļai-Zemei, un ar katru reizi mīlestības plūsma arvien palielinājās.

Izgājām uz Kristus Režģi.

Savienojāmies ar bērnu Kristus Režģi.

Atkal parotaļājāmies ar mīlestības plūsmām, arvien viņu pastiprinot, un pēc tam sadalījām šo milzīgo plūsmu pa visu Zemi.

Sanats Kumara atnāca ar ugunīgu plūsmu pa centrālo kanālu, mēs to iezemējām Zemes Centrā.

Atnāca liels hiperborejiešu vilnis, kā gulbju mierīgas, vēsas enerģijas. Hiperborejieši pastāstīja, ka ne tikai šajā brīdī viņi kalpo mums, bet arī mēs palīdzam un atbalstām viņus ar enerģijām un zināšanām, pieredzi. Viņi savieno mūsu pieredzi un savējo, lai atbilstu jaunajiem hiperborejiešiem, kuri pacēlušies caur fizisko plānu.

Mūs sasildīja ar virspusēju plūsmu, gluži kā noglaudīja, pie tam iekšienē palika hiperborejiešu enerģijas plūsma.

Pēc tam mūsu mentālajā aspektā zem kājām nolaidās zināms pamats, no kā mēs atgrūdāmies un uzlidojām uz nākošo plānu. Mēs sākām just spēcīgas pārejas vibrācijas. Pateicoties tam, mēs iegājām augstākajā mentālā un savienojāmies ar saviem hiperborejiešu Augstākajiem Es.

Ieraudzījām, ka mums ir kurp augt (es garumā sniedzos līdz viņu pirmajai čakrai). Taču viņi pieņēma mūs kā līdzīgus.

Mums dod uzdevumu – izdarīt korekcijas uz planētas. Mēs atceramies, ka strādā tikai mūsu Augstākie Es, bet mēs tikai novērojam mūsu Saules Es darbību. Atvērās liels portāls uz Zemi, un mēs piepildām to ar dievišķo mīlestību, žēlsirdību, līdzcietību, tā ir paša zemākā Apziņas Režģa attīrīšana un piepildīšana. Jo līdzcietība, žēlsirdība un piedošana visam taču ir vajadzīga visiem cilvēkiem.

Nāca arī atpakaļ pateicības plūsma no Zemes, un mēs arī to pastiprinājām un atkal nosūtījām mīlestības plūsmas.

Mums apliecina: tas, ko jūs darāt, jums šķiet vienkārši. Taču mīlestība piemīt ne tuvu visiem cilvēkiem. Un jūs pašlaik esat mīlestības sējēji uz Zemes.

Un atsevišķs vilnis atmāca no vecajiem cilvēkiem, tiem, kuri gatavojas aiziet no Zemes. Mēs nosūtījām viņiem apskaidrību, prieku, mīlestību. Lai viņiem viss būtu labi, un lai viņu pēdējās dienas būtu priecīgas un siltas.

Ļoti liels pateicības vilnis atgriezās no vecajiem cilvēkiem. Un mēs atkal nosūtījām viņiem viņu pastiprināto vilni. Vairums no viņiem tic Dievam un saprot, kas ir dievišķā mīlestība un prieks. Liela viņu daļa ir garīga.

Pēc tam mēs paņēmām visu planētu savā sirds centrā un piepildījām ar pašām skaistākajām enerģijām.

15 01 20 02

Mūs sāka celt vēl, mūsu garums (apziņas līmenis) palielinājās. Lidojums, atvēršanās, prieks un brīvība... Tas ir aiz Zemes robežām. Sajūtas pašas neparastākās,.. Tagad mēs esam kļuvuši vienādā garumā ar hiperborejiešiem. Mēs apkampjamies un priecājamies, un mūsu jūtas ir pašas karstākās, it kā mēs no tāla ceļojuma būtu atgriezušies Dzimtenē.

Man rāda, ka Zeme jau ir nobīdīta no savas orbītas. Viņa ir atvirzījusies tālāk no Saules un pacēlusies. Kurss tika nokoriģēts, mēs ieraudzījām rezultātu. Tāpēc arī atnāca jaunās enerģijas. Tā ir atbilde uz mūsu daudzajiem jautājumiem – planēta ir pacēlusies “uz citu stāvu”.

Planētas astrālais plāns ir nokoriģēts, viņš būs kā “astrāls-mentāls”. Un kļūst pieejams nākošais plāns. Tas būs mentāls Ercenģeliskajā plānā. Pats mentālais plāns ir pacēlies...

Nāk jonizēta zelta plūsmas, vienkārši zelta lietusgāze, kura ir sakoncentrējusies uz fiziskās auras virsmas, tā ir aizsardzība un harmonizācija, auras izlīdzināšana. Apakšā zem kājām gluži kā saslēdzās auras atslēga.

Mēs paceļamies uz nākošo aspektu. Ir atnākušas Mihaēla enerģijas, ļoti caurspīdīgi gaišzilas enerģijas. Viņas ietin un attīra mūsu astrālo aspektu.

Programmējam sevi: “Es esmu pilnīgi vesela. Lai mums notiek pēc mūsu ticības.”

Piedodam sev no augšējā plāna: pilnībā piedodam sev – savas kļūdas, savu negatīvo pieredzi visos līmeņos. “Es piedodu sev un mīlu sevi visos līmeņos.”

Visiem ķermeņiem un katrai savas fiziskās, astrālās un mentālās formas šūniņai mēs sūtām mīlestību. Tēlos rāda, ka katra šūniņa ir Zeme. Un mēs savas šūniņas mīlam ne par drusku mazāk kā Māmuļu-Zemi.

“Manas dārgās šūniņas, cik gan pateicīga es jums esmu! Man gribas jūs piesūcināt ar pašām labākajām enerģijām, kādas man ir! Ar pašām tīrākajām, gaišākajām! Ne vienmēr es par jums esmu rūpējusies, neēdu to barību, kura jums vajadzīga, nepietiekami kustējos... Lai mana mīlestība kompensē to, ko es neesmu pilnībā iedevusi...”

Mēs pieskaņojam savas šūniņas, kā uzskaņo klavieres – no paša zemākā toņa līdz pašam augstākajam. Visiem aspektiem dodam uzdevumu pieskaņoties.

Tagad noskaņojam virstoņus pašos augstākajos plānos – radioaktīvajā diapazonā, un pašā apakšā.

Mēs šeit esam visi kopā, sadevušies rokās, mēs esam Vienotībā, bet augšā mums ir nākošais aspekts – Viena Būtne.

Mēs atkal paceļamies uz nākošo plānu – uz Viena Apziņu. Šis Apziņas Režģis ir augstāk par Kristus Režģi.

Apzināmies Viena Apziņu... Viņas piepildītību ar mīlestību, viņas atspoguļojumu jaunradē, radīšanā, sevis izzināšanā.

Paceļamies vēl augstāk, izlidojam no šīs būtnes... apzināmies robežas, savu nemainīgo personību, ugunīgo ķermeni... Tā joprojām ir Saules Brālība, viņas maksimālais līmenis (atnāca apzināšanās, ka tā Ir Galaktikas Vienotība).

Un atkal atveramies un izklīstam, it kā jauns visums vai pārnova... apzināmies: tas ir Būtības Ķermenis, kurš sastāv no vairākām Galaktikām.

Savienojam fiziskā cilvēka apziņu un Būtības Ķermeni ar vienotu Apziņas staru.

Apzinos, ka Saules sistēmas – sīciņa atoma – uzdevums ir radīt saprātu un zināšanas priekš Manis Lielās.

Mūsu meditācijas noslēgumā mūsos ienāca mūsu eņģeliskā plāna būtība.

Nekādi nevarējām šķirties, tik labi bija. Pateicības bira no pašas sirds.

15 01 20 03

Bet tās ir pirmās atsauksmes.

***

Fedotova Tamāra

Dārgā Natašeņka!

Satriecoša SAVIENOŠANĀS Sajūta – un VIENA VĒLĒŠANĀS – Atrašanās Šajā Dievišķajā Kristus MĪLESTĪBAS Laukā.

Es palūdzu Svetlanai Sokolovai no Murmanskas – viņa ir grupas “Феникс” (“Fenikss”) vadītāja, kura 2013. gada Vasaras Saulgriežos Murmanskas seidos (strādāja grupa “32 Импульса МЕТАТРОНА” (“METATRONA 32 Impulsi”)) saņēma Iesvētīšanu PASAULES Mātes Sarkanajā Rubīna STARĀ, uzrakstīt Jums sīki visus savus Redzējumus un Sajūtas.

Es pati personīgi atrados kaut kādā PILNĪGĀ SVĒTĪBĀ visu seansu, laiks vienkārši izzuda. ES BIJU MĀJĀS SAVĀ ĢIMENĒ.

Milzīga Pateicība Jums, administratoram un VISAI MŪSU ĢIMENEI!

GAISMU UN MĪLESTĪBU.

Apkampju Jūs SIRSNĪGI.

P.S. Jā – tie bija 12 Augstākie Hiperborejas Priesteri, kuri atnāca, viņi Tur Portālu ar Kolas Dimanta Piramīdu, kura atrodas 4. dimensijā virs Hibīnu kalnu plato, fiziskajā plānā – Ugunīgi Baltais Serdenis – tā ir Apatītu pilsēta. Mēs kopā ar Svetlanas Sokolovas grupu “Феникс” vairākkārt esam izbraukuši uz tām vietām Gaismas Darba veikšanai.

15 01 20 04

Svetlana Sokolova

Nataša, liels paldies par vebināru. Uzzināju par to caur Tamāru Fedotovu. Vadu Murmanskas grupu Fenikss. Gribu dalīties iespaidos. Bija daudz saulainu un zilu enerģiju, stipra iedarbība uz sirds čakru (līdz vieglām sāpēm) un saules pinumu.

Visu, ko jūs runājāt, jutu fiziski. Bija stipra atsaukšanās uz Bērnu Režģi, varbūt tāpēc, ka es strādāju ar bērniem, un no turienes atnāca ļoti stipras enerģijas.

Bet kad no augšas strādājām ar Zemi, redzēju sevi kā “lielu” krievu meiteni (man teica – gulbītis), kura atnākusi apsēt Zemi. Es milzīga gāju pa Zemi un kaisīju sēklas, viņas bija balti zeltainas (teica – vieduma, mīlestības, līdzcietības sēklas). Kad strādājām ar Hiperborejiem, saņēmu instrumentus, kuri palīdz turēt balansu.

Kaut kādā momentā bija saikne ar Krimu, Saules Templi, ar 7. dimensiju (brāļiem un māsām).

Ļoti nekomfortabli jutos Lielajā Būtībā. Pacelšanos uz turieni redzēju kā kustību caur tumšu telpu, bet pēc tam izlidošanu Gaismā. Izjutu atvieglojumu, nolaižoties atpakaļ, pie Zemes.

Ilgi neatlaida pēc beigām, kamēr nenotika savienošanās ar eņģelisko enerģiju. Stipra atsaukšanās, daudz emociju, asaras un savienošanās ar tik dārgu.

Bet, lūk, pēc 3 stundām sajūtas, it kā tevī notiek revolūcija. Tāds vētrains jūtu sajaukums – gan asaras, gan skumjas pēc Mājām, gan pateicība, gan sajūta, ka ierastā pasaule brūk! un vēlēšanās kaut ko steidzīgi izmainīt, bet ko – pagaidām nav skaidrs.

Bet fizikā – it kā gaisa burbulīši iekšā spēlējas, mēģinot atraut ķermeni no zemes.

Vēlreiz pateicos Jums!

15 01 20 05

Tamāra Ļetkovska

Nataša! Pateicos par vebināru! Man nācās nedaudz ātrāk iziet (bet mēs jau laidāmies lejā!). Man sākās LK aktivizācija, kur es esmu Svētās Vienotības Uguns Priesteriene. Tavs ielūgums bija ļoti savlaicīgs. Stāvēja priekšā nopietns darbs.

Pie noskaņošanās es devu Saules Brālības Zelta Enerģijas Auras izlīdzināšanai un tās aizsardzībai, tālāk Tēva Mihaēla zilās enerģijas mēs ievadījām iekšienē izdziedināšanai un pilnīgas veselības programmu pieņemšanai, un pēc tam saskaņojām visas savas šūniņas, kā pie klavierēm, gan unisonā, gan ar dažādiem orgānu un sistēmu skanēšanas diapazoniem. Tas bija lieliski! Visi ļoti labi izjuta un ieraudzīja enerģijas, bet saskaņošanās – gatavošanās darbam noritēja kā nekad!!!

Un pats turpmākais darbs tālāk pagāja visaugstākajā līmenī!

Izsaku PATEICĪBU no visas mūsu Lemūriešu Kristāla Kamēlijas Glabātāju grupas.

Ar mīlestību, Tamāra.

 

Pievienots 20.01.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/mi-snova-v-solnechnom-bratstve

Tulkoja Jānis Oppe