Светлана Туманова - ПОСЛАНИЕ ОТ ГОСПОДА МАЙТРЕЙИ

Svetlana Tumanova - VĒSTĪJUMS NO KUNGA MAITREIJAS

Nodots Svetlanai Tumanovai.

17 04 19Es jūs šodien gribu uzlādēt ar Saulīti. Uzlādēt ar kosmisku Prieku, ar kuru jūs varat sevi tagad ļoti efektīvi notīrīt.

Iet vilnis uz leju, un tas no jums nomazgā visu netīro un jums pielipušo. Jūs atvadāties no tā, tas ir promejošs.

Un pēc tam jūs paceļ varens gaišs visuma Mīlestības vilnis, attīra un apmazgā jūsu Sirdi un dāvā jums mieru un svētlaimi, tiekšanos uz nezināmo un paātrinājumu. Jūs uzlidojat līdz Debesīm un zināt, kas tas viss esat JŪS. Kosmisks un Liels, tāpat kā viss, kas ir. Jūs apkampjat telpu, apkampjat katru tās šūniņu un piesātinājāties ar Prieku. Jūsu Būtība visa elpo Prieku.

Jūs esat PILNĪGS PRIEKS UN ENTUZIASMS! Un Enerģija līst uz jums bez pārtraukuma. Jūs esat kosmiskā Prieka plūsmā. Jūs esat permanenti Priecīgi, un tā ir jūsu labākā Aizsardzība. Tikai Prieks un nekā vairāk.

- Bet ja jūs esat noguruši, kā tad? – jūs gribat vaicāt. Atpūtieties klusumā jaunam Priekam, jaunu spēku uzkrāšanai.

- Bet ja jums neliek mieru tumšie un pelēkie, tad kā atbildēt viņu uzbrukumiem? – jūs gribat izdibināt.

Bet nekā. Vienkārši laist garām. Sev garām. Un neiesaistīties nekādos ķīviņos. Viņi to vien gaida, lai atrautu jums gabaliņu Gaismas enerģijas. Un jums ir tiesības nedot viņiem tādu gardu barību.

- Bet ja tie ir mūsu radinieki?

- Jūs varat dažreiz ar viņiem kontaktēties, bet tā jums jau ir augstākā pilotāža. Un ja jūs jūtaties vēl diezgan vāji, tad labāk vispār apiet ar līkumu tādu saziņu un nekontaktēties.

- Ar radiniekiem – vispār nekontaktēties? – paredzu jūsu izbrīnu. Jā, ja jūtat, ka neizturēsiet un sāksiet aizkaitināties, labāk vispār nekontaktēties. Viņi taču nav jūsu radinieki, bet jūsu rūdījums zemās vibrācijās. Ja jūs pārejat uz tām, tas tās jūs aizvilks sev līdzi uz leju. Ja varat noturēties, nedusmoties, neaizkaitināties, bet, piemēram, mīļi smaidīt un saglabāt Dvēselē savu Gaismu, tad varat arī pakontaktēties, bet uzmanīgi. Un tā varēsiet visu pārvarēt.

- Pat ja tev tikko kā ir pateiktas riebeklības?

- Jā, es taču atbildu, ka tie nav jūsu īstie radinieki, bet rūdījums pret tādiem zemu vibrāciju uzliesmojumiem. Jums ir vajadzīgs šis rūdījums, jums ir nepieciešamas iziet caur to, lai iznāktu īstajā Gaismā sev iekšienē. Jums vajag iemācīties nereaģēt uz tādām zemām vibrācijām. Ja jūs noreaģējāt, tātad tās jūsos pašos vēl ir. Un ir, pie kā strādāt. Bet, ja jūs jau patiešām esat sasnieguši Augšupcelšanās augstās vibrācijas, tad jūs vairs neskar nekādu radinieku un jūsu veco draugu nekādas zemu vibrāciju frekvences.

Draugi, ja viņi aug, tad kopā. Citādi viņi drīz pārstāj būt draugi. Viens izrādās vienās, augstās vibrācijās, ja strādā ar sevi. Otrs – tur pat, kur ir apstājies un nav izaudzis. Ja tā ir viņa izvēle, tad ko te teikt? Viņš jau ir izdarījis savu izvēli. Ja negrib iet uz augšu un izsmalcināties, tad... tā ir viņa izvēle. Bet, ja otrādi, tiecas uz Gaismu, lūdz ieteikt viņam kaut ko palasīt, paskaidrot – tad tā ir pavisam cita lieta. Paši zināt, ka “lūdziet, tad jums taps dots.” Un tā visās lietās. Un ar visu un visiem. Es saprotami paskaidroju?

Saprotami. Liels paldies, Kungs Maitreija, tā arī darīsim.

2017.04.19.

 

Atsūtīts 19.04.2017

Tulkoja Jānis Oppe