Светлана Туманова - Оранжевый Солнечный Замок

Svetlana Tumanova – Oranžā Saules Pils

Es šo Pili ieraudzīju pakalna virsotnē un aizlidoju uz turieni gluži kā Feja. Nolemt un sākt lidot – tas ir tik vienkārši, ka es nolēmu nedaudz palidot.

Šeit mani sagaidīja mans Sargeņģelis Ana, ar kuru es jau biju pazīstama agrāk.

Viņš man atvēra šīs Burvīgās Pils - Tempļa durvis.

VIŅŠ APBŪRA AR MIRDZUMA LIELISKUMU!

Un es tur ieraudzīju pasakainu, spožu zeltaini oranžu Sauli no dzintara un vēl kāda akmens kreļļu zīlēm. Iespējams, tā bija tīģera acs. Šeit bija ieslēgtas gan oranžas, gan dzeltenas spuldzītes, un tāpēc kompozīcija kopumā bija ļoti pievilcīga un silta. Saule rādīja draiskas starojošas actiņas un bedrītes vaigos smaidot. Lūpas bija atplaukušas platā labestīgā smaidā, lai būtu saprotams, ka Viņa ļoti priecājas par jebkuru ieradušos ceļinieku.

Interesanti, kurš ir izstādījis tādu lielisku Saulīti? Droši vien arī Eņģeļi. Saules Eņģeļi.

Zeltītais Eņģelis Ana pieveda mani pie šīs Pils - Tempļa paša centrālā punkta, lai es varētu šo Sauli aplūkot pilnībā.

Viņa Staroja, un bija ļoti patīkami raudzīties uz viņu. Pievilka un iedvesmoja, ielejot milzīgi daudz Saules Enerģijas visā tavā būtībā.

Es paraudzījos apkārt.

Pie citām sienām karājās burvīgas gleznas: no vienas puses bija Saules Gars Hēlioss, no otras puses uz visiem raudzījās Sanata Kumaras Ugunīgais Lotoss, bet no trešās – Skolotājs Ilarions. Arī viņš bija ļoti laipns, it kā aicinātu tālākā ceļojumā, atveroties apkampienam.

Viss Pils - Tempļa izskats ir piepildīts ar Enerģiju un Vēlēšanos Starot un Dzīvot! Izplatīt Dzīves Mirdzumu apkārtnē!

Šajā Pilī – Templī ir notikuši arī Saules Dievkalpojumi, kurus vada Saules garīdznieki, tērpti Saules talārā. Un, kā jūs saprotat, arī uz talāra viņiem mirdzēja starojošā Saulīte! Dievkalpojums bija plānots uz Lieldienām, un pagaidām tikai saules eņģelīši sekoja, lai būtu kārtība. Mazi, bet starojoši, viņi šajā Templī lidinājās visur un radīja vēl svinīgāku noskaņojumu!

Te, šajā burvīgajā Pilī - Templī es uzlādējos ar Saules Diženo Enerģiju. Arī no portretiem, kuri karājās pie sienām, nāca Enerģijas jūra! Un man sagribējās dzīvot ar desmitkārtīgu Spēku, un smieties, un mīlēt sevi un visus apkārt!

Paldies, mans lieliskais Eņģeli Ana, ka parādīji man Ceļu uz šo burvīgo Pili - Templi!!! Kamēr Saulīte ārā vēl ne tik spoži mirdz, es lidošu uz šejieni un uzlādēšos ar Saules Enerģiju! Paldies! Paldies!!!

2017.03.01-04.06.

17 04 06

 

Atsūtīts 06.04.2017

Oriģināls publicēts 06.04.2017 https://www.magnitiduha.info/archives/12419

Tulkoja Jānis Oppe