Светлана Туманова - МЕДИТАЦИЯ ПРЕВРАЩЕНИЯ АЛОЙ ПТИЦЫ ФЕНИКС В ЗОЛОТУЮ ПТИЦУ – ЧАСТИЦУ СОЛНЦА

Svetlana Tumanova – MEDITĀCIJA „SĀRTĀ PUTNA FENIKSS PĀRVĒRŠANĀS ZELTA PUTNĀ – SAULES DAĻĀ”

 17 03 25 01

Šo meditāciju SVETlana Tumanova ierakstīja 2010.11.05.

Šodien mums ir neparasta meditācija, MEDITĀCIJA, KURĀ MĒS VISU MŪSU BŪTĪBU PĀRVĒRŠAM no vecā tēla JAUNĀ! Mēs apsēžamies ērtāk, iztaisnojot muguru, un minūtes piecas plūstoši un lēni elpojam, aizverot kreiso nāsi un izelpojot, bet pēc tam ieelpu, un pēc tam mainām uz labo. Un atkal visu lēni, nesteidzoties atkārtojam, pilnīgi atbrīvojoties un atlaižot visus sažņaugumus ar pieaugošo no Sirds Mīlestības Gaismu. Mēs jūtam, kā Mīlestības Gaisma pieaug mūsos ar katru mūsu ieelpu, un visi mūsu sažņaugumi aiziet līdz ar katru izelpu. Mēs izejam atbrīvošanās ceļu no galvas līdz pēdām, taustot, kur vēl paliek sažņaugumi, un tā izejam muskuli pēc muskuļa, atlaižot un atbrīvojot katru muskuli izelpā… Saspiežam ieelpā un atslābinām izelpā, atlaižot visus saspringumus un sažņaugumus… Un katra jauna ieelpa nesīs mums arvien jaunu un jaunu Mīlestību, noslāņojot mūsu šūniņās Mīlestību uz Mīlestības. Mums ir ļoti LABI… Klusi un mierīgi, mās gandrīz neelpojam, tik klusa un vienmērīga ir kļuvusi mūsu elpa… Visas mūsu domas ir nomierinājušās un vairs mūs nesatrauc… Mēs esam mierīgi un tīri… Tik tikko elpojam… ir tik klusi, klusi un neparasti mierīgi. Mums ir neparasti LABI… Un, lūk, šajos burvīgajos momentos tad arī notiek PĀRVĒRŠANĀS brīnumi mūsu pašu iekšienē… Sākas meditācija…

Mēs redzam burvīgu, brīnumainu DĀRZU. TIK BURVĪGU, ka mēs pat acis nevaram novērst no tā, tik burvīgs tas mums liekas… Taču sākumā mēs redzam mūsu iepriekšējo mitināšanās vietu, no kuras mēs esam atnākuši atvadīties… Mēs aplūkojam to veco koku, kuru mēs sen, sen reiz bijām iestādījuši pagātnē, koku ar mūsu slimībām un dažādām kaitēm, ar kurām mēs slimojam, un pamanām, ka viņš sabrūk mūsu acu priekšā. Mēs no viņa atvadāmies uz visiem laikiem. Un mēs PAR TO PRIECĀJAMIES VISOS SIRDS DZIĻUMOS! Mums it nemaz nav žēl, ka viņš sabrūk, viņš ir tik vecs, ka mēs skaidri apzināmies, ka viņam ir pienācis sabrukšanas laiks. Krīt nost viņa nokaltušie zari, sabrūk viņa sašķobījies stumbrs, un mēs tā vien paspējam ar vienu lēcienu, viegli un priecīgi pārlidot uz savas izvēles īsto Vareno Koku – Labklājības Koku, jaunu, sazarotu un pilnu ar sulām, Varenu un pilnu ar jaunu lapotni, sulīgu un pasakaini skaistu – uz mūsu jauno pajumti mūsu Dievišķās Mīlestības Visumā. Tas ir mūsu jauno Dievišķo Iespēju koks. Mēs redzam, ka mūsu vecais koks jau ir sabrucis un mūsu acu priekšā nolīdzinājies līdz ar zemi, tā ir zīme, lai sāktos jauna dzīve, tā ir vieta jaunai zālei, jauniem kokiem, jaunām iespējām. Mēs it nemaz nenožēlojam, gluži otrādi, mēs esam Prieka pilni PAR JAUNO PASAULI, JAUNO DZĪVI, PILNĪGU VESELĪBU, MĪLESTĪBU UN LABKLĀJĪBU! MĒS ESAM LAIMĪGI! Un ko tad vēl mēs redzam šajā jaunajā, jauneklīgajā un varenajā Labklājības Kokā? Šajā kokā mēs redzam sēžam daudz citu daudzkrāsainu putnu, starp viņiem ir daudz arī Feniksa putnu… Viņu vidū ir Sārti, Gaišzili, Pērļaini Zaļi un visās krāsās Zaigojoši Feniksa putni… Taču viņus visus apvieno viens – SPĒJA TRANSFORMĒTIES UN IZMAINĪTIES, TIEKSME PĀRVEIDOTIES! Un mūsu Iekšējais Meistars Sirdī saka mums, ka ir pienācis apvienošanās laiks, Jaunā Laikmeta Zelta Laiks.

Brīvi savā sirdī, jaunajā Labklājības un Mīlestības Kokā, mēs jūsmojam par jaunajiem apstākļiem. MĒS ESAM PILNĪGI LAIMĪGI! Tas ir mūsu Jaunās Dzīves un mūsu Augšupceltās Uzvaras Koks. Koks, kurā mēs tagad DZĪVOSIM! Mēs jau viņā dzīvojam! Un tā pilnīgi ir MŪSU IZVĒLE! MĒS MŪSU AUGŠUPCELTO DZĪVI RADĀM KATRU MIRKLI! UN MĒS SAPROTAM, KA TIKAI KOPĀ MĒS ESAM KOLOSĀLS DIEVA SPĒKS!!!

Mēs redzam, ka samērā ar mūsu apvienošanos, samērā ar to, kā aug mūsu Sadarbība un Kopradīšana, mūsu apspalvojums sāk arvien vairāk mirdzēt un pārvērsties Zeltainā un Mirdzošā. Visbeidzot mēs esam sākuši Mirdzēt kā Saulīte! Un Iekšējais Meistars katram no mums ir pateicis: „Apvienojieties vēl ciešāk, kļūstiet vēl saliedētāki, KĻŪSTIET PAR VIENOTU MIRDZOŠU SAULI UN APMIRDZIET VISU APKĀRTNI, pamodinot vēl arvien līdz šim Garā aizmigušās apziņas!” Un mēs pacēlāmies gaisā kā VIENOTS VESELS, MIRDZOT ZELTAINAJAM APSPALVOJUMAM, UN SĀKĀM RIŅĶOT, ARVIEN VAIRĀK UN VAIRĀK SAPLŪSTOT VIENOTĀ LOKĀ VIENOTĀ MIRDZOŠĀ RIŅĶA DEJĀ! Un brīnumjaukā Zeltīto Zvaigžņu dejā saplūdām VIENĀ, MIRDZOŠĀ UN VISU APKĀRTNI APGAISMOJOŠĀ, VIENOTĀ DIEVIŠĶĀ SAULĒ!!! URĀ! Mums viss izdevās! Mēs kļuvām VIENOTA SAULE, savās Sirdīs saplūduši ar Vienoto Dievu – Vienoto Kristu! MĒS PĀRGĀJĀM UZ AUGŠUPCELŠANĀS 5. DIMENSIJU, UN BEZGALĪGI MĪLAM CITS CITU, MĪLOT KATRU MŪSU DZĪVES MIRKLI, MĪLOT PAŠI SEVI UN DIEVU MŪSU IEKŠIENĒ! SAPROTOT UN PILNĪGI SKAIDRI APZINOTIES, KA MĒS VISI ESAM VIENOTĀ, GAISMU NESOŠĀ MĀTES-TĒVA DIEVA UN PASAULES PĀRVALDNIEKA – TĀ KUNGA KRISTUS – DAĻIŅAS. UN MŪSU VIENOTĀ KRISTUS APZIŅA IR UZVARĒJUSI MŪSU AUGŠUPCELAJĀ VISUMĀ!

Mēs riņķojam un riņķojam šajā burvīgajā evolūcijas Dejā, Garā saplūduši cits ar citu mūsu MĪLESTĪBAS un GAISMAS mirdzumā VIENOTĀ SAULĒ, un neviens pat vairs neatceras par mūsu atvienošanos pagātnē katras Sevis daļiņas Apzināšanās par Vienoto Kristu Ceļā. MĒS ESAM VIENOTI UZ MŪŽIEM! MĒS ESAM KĻUVUŠI PAR MILZĪGU ROTĒJOŠU EVOLŪCIJAS VIRPULI, GAISMAS UN MĪLESTĪBAS VIRPULI… kurš bezgalīgi mīl, rotē un permanenti paplašinās caur Dieva Kunga Gaismas Mīlestības Enerģiju… UN MŪSU GAISMU NESOŠĀ MĪLESTĪBA IR VISSPILGTĀKAIS PIERĀDĪJUMS mūsu karstajai MĪLESTĪBAI citam pret citu, jo mēs vienmēr esam bijuši, esam un paliekam VIENOTS VESELS ar DIEVU KUNGU – MŪSU GAISMU NESOŠĀS MĪLOŠĀS GALAKTIKAS – KRISTUS GALAKTIKAS… MĪLESTĪBAS UN GAISMAS GALAKTIKAS – VIENOTO KRISTU! AUM…

*             *             *

Я – ЭТО ТЫ, ТЫ – ЭТО Я!

И ВСЕ ВМЕСТЕ С НАМИ –

НАША СЕМЬЯ!

ОСОЗНАЕМ ВМЕСТЕ,

ЗДЕСЬ, СЕЙЧАС, НА МЕСТЕ,

ЧТО МЫ ВСЕ – ОДНО

И СПЕШИМ ДАВНО

В НОВЫЕ ПРОСТОРЫ,

УБИРАЕМ ШОРЫ,

ВОСПАРЯЕМ К СВЕТУ,

НОВЕЙШЕМУ ЗАВЕТУ!

К РАДОСТИ ВСЕЗНАНЬЯ,

К БОДРОСТИ СОЗНАНЬЯ,

К СОЛНЦУ ВОСКРЕСЕНЬЯ,

К НОВОМУ РОЖДЕНЬЮ!

НАШЕ ВОЗНЕСЕНЬЕ

ВЕНЧАЕТ НАС ПРОЗРЕНЬЕМ,

НАШЕ УСТРЕМЛЕНЬЕ

ЗАЖГЛО ЛЮБВИ ГОРЕНЬЕМ!

МЫ НЕСЁМСЯ В ГОРЫ,

ТАЮТ ВСЕ ЗАБОРЫ,

СМЕТАЮТСЯ ГРАНИЦЫ

ВОЗНЕСЁННОЙ ПТИЦЕЙ!

ES – TAS ESI TU, TU – TAS ESMU ES!

UN VISI KOPĀ AR MUMS –

MŪSU ĢIMENE!

APZINĀMIES KOPĀ,

ŠEIT, TAGAD, UZ VIETAS,

KA MĒS VISI ESAM VIENS

UN SEN STEIDZAMIES

UZ JAUNIEM PLAŠUMIEM,

AIZVĀCAM KLAPES,

UZLIDOJAM PIE GAISMAS,

PIE JAUNĀKĀ NOVĒLĒJUMA!

PIE AUGŠUPCELŠANĀS PRIEKA,

PIE APZIŅAS MUNDRUMA,

PIE AUGŠUPCELŠANĀS SAULES,

PIE JAUNAS DZIMŠANAS!

MŪSU AUGŠUPCELŠANĀS

VAINAGO MŪS AR APSKAIDRĪBU,

MŪSU CENTIENI

IEDEDZA MĪLESTĪBAS LIESMU!

MĒS TRAUCAMIES UZ KALNIEM,

KŪST VISAS SĒTAS,

AIZSLAUKA ROBEŽAS

AUGŠUPCELTAIS PUTNS!

 

Lejupielādēt audioierakstu WAV

 

Atsūtīts 25.03.2017

Tulkoja Jānis Oppe