Светлана Туманова - ЦВЕТЫ БЛАГОДАРНОСТИ

Svetlana Tumanova – PATEICĪBAS ZIEDI

Pateikties – tā ir vislielākā Velte, dota mums no Dieva Kunga kopš dzimšanas.

Vai no Visuma, kā gribēsiet.

Kā tad var izskatīties mūsu pateicība? Es to šodien iedomājos kā burvīgu Puķu Dārzu. Ziedošu Dārzu.

Sāka plaukt Lieli Ziedi uz Debesīm, Skaisti, mazi un lieli. SARKANI, ORANŽI, DZELTENI, GAIŠZILI, ZILI UN VIOLETI!

PŪKAINĀS PEONIJAS, SMARŽĪGĀS ROZES, GREZNĀS TULPES, BRĪNIŠĶĪGIE VIOLETIE ĪRISI, mazās Atraitnītes un neaizmirstules, Un vēl daudz, daudz, daudz ziedu, visus nemaz neuzskaitīt. UN VISI ĻOTI, ĻOTI SKAISTI!

Plauka viņi arī cilvēku Sirdīs, un visiem apkārt vismaz par kaut ko, lai pat par pašu mazāko, varēja pateikties un turklāt pasmaidīt.

Pasaule piepildījās ar Pateicības Ziediem un smaidiem. Visi veltīja smaidus visiem! Un pie visiem lidoja Burvīgie Ziedi. Pats Visums izlikās kā Burvīgs Zeltains Zieds, kurš izplata visas mūsu Sirdis piesātinošu brīnišķīgu aromātu!

Zieds, kurš liecas pār katru, kurš ir Atvēris savu Sirdi Mīlestībai. Pašaizliedzīgai, visu un visus ietilpinošai.

Jo cilvēki taču Pateicas cits citam un dāvina dāvanas. Un tas ir tik skaisti! Tik lieliski! Un ļoti uzlabo noskaņojumu. Un pat labsajūtu.

Man, piemēram, pēkšņi šodien kāds vectētiņš uz ielas uzdāvināja šokolādīti. Es tā izmisīgi steberēju ar staiguli, nezinu, kā tas izskatījās no malas, bet sākumā satiku vecmāmiņu, kura sāka vaimanāt, ka pat palīdzēt nav kam. Un pēc tam satiku šo vectētiņu, kurš pat nedomāja nekā palīdzēt, bet vienkārši uzdāvināja melnu šokolādīti un deva labu padomu. Teica, ka tieši pēc šīs šokolādītes tad arī ir gājis šodien uz tirgu, ka viņam ir vēl, bet vienu sagribējies uzdāvināt man. Un turpināja, ka melnā šokolāde ir ļoti ārstnieciska, un labāk to dzert karstu. Es pateicos vectētiņam un apsolījos šo šokolādīti noteikti izkausēt un izdzert. Un mans noskaņojums protams stipri uzlabojās!

Un no kā? Vienkārši no tā, ka labs cilvēks dalījās labākajā, ko viņš nesa sev, un, ieraudzījis mani, nolēma padalīties.

Un Pateicības Ziedi UZPLAUKA MANĀ SIRDĪ! Un man uzreiz kļuva labāk.

Ir mums vēl labi cilvēki! UN PATEICĪBAS ZIEDI TĀTAD VĒL ZIEDĒS UN ZIEDĒS! UN PRIECĒS VISU VISUMU AR SAVIEM BRĪNIŠĶĪGAJIEM ĀRSTNIECISKAJIEM AROMĀTIEM!

Kaut arī vēl ir ziema. Un ir diezgan auksts. Bet ne cilvēku sirdīs, kur plaukst burvīgi ziedi!

31.01.2017.

17 02 07 01

 

Atsūtīts 07.02.2017

Tulkoja Jānis Oppe