Светлана Туманова - ПОСЛАНИЕ ОТ МАМОЧКИ от 18.01.2017 года

Svetlana Tumanova – VĒSTĪJUMS NO MĀMULIŅAS 2017.01.18.

- Mana mīļa māmuliņa! Es jūtu, ka tu atlidoji pie manis šonakt.

- Jā, tas tā ir.

- Tas ir tik lieliski, māmuliņ! Ļoti Priecājos par tevi! Kā tev iet?

- Man gan viss ir lieliski. Lidoju brīvi, kurp ieteiks mans Instruktors, un viss ir labi. Ilgu laiku biju reabilitācijā, tāpēc tev sāka likties, ka esmu kaut kur pazudusi. Bet es esmu un atkal pieejama. Mani nedaudz salaboja. Bet tas nav pēdējo reizi. Es vēl uz ilgu laiku iešu uz reabilitāciju.

- Māmiņ mana mīļā! Tas ir lieliski! Es tevi redzu tikai jauniņu, smaidošu, ar gaišu skatienu. Tas tev kaut mazlietiņ palīdz?

- Jā, manu zaķīt. Pateicoties tai fotogrāfijai, uz kuras es tevi gaidīju un uz kuru tu bieži raugies, mana noskaņa uz dzīvi ir saglabājusies tieši tāda, kāda bija jaunībā. Tu man to translē pastāvīgi

Arī uz pieminekļa ir tāda fotogrāfija, pateicos jums ar Serjožu!

Es nekritu izmisumā, nekļuvu ļauna, es ar visu Dvēseli esmu ar jums, mani mīļie! Un tāpēc viss ir labi.

Nepārdzīvo, manu meitiņ, pavasaris atnāks, sniegs nokusīs, un tu pati mēģināsi pamazītēm iet ārā, atstājot staiguli, kā tu bez tā staigā pa dzīvokli. UN TEV VISS IZDOSIES! UN ĻOTI LABI IZDOSIES! TU MAN TICI? Es to jau redzu. IERAUGI ARĪ TU!

Sūtu tev tavu veselīgo tēlu: tu mundri staigā, un esi visai sekmīga visā, pie kā ķeries. Tikai uzsāc, sastādi nodomu, esi drosmīga savos gaišajos lēmumos, un viss izdosies. Titānu no kājas ārā neņem, ar to tev izturīgāk staigāt pa zemi. Un uzreiz bez staiguļa ārā neej, ņem to līdzi sākumā, tā tev būs drošāk.

- Paldies tev liels, māmuliņ! Es tā arī rīkošos.

- Skūpstu jūs, mani mīļie zaķīši! Tevi, Serjožu un visas viņa meitiņas, Zinočku un manus mīļos draugus: Ļudočku ar Oļegu, Valečku ar māmuliņu un Tomočku ar viņas jau lielo ģimeni! Nodod sveicienu savam Volodjam, viņš ir malacis! Un nodod lielu sveicienu savai Natālijai Koteļņikovai, viņa tā tevi atbalsta, paldies viņai LIELS no manis!

Esiet visi veseli un laimīgi! Pat ja jums liekas, ka jums ir problēmas ar veselību, tas viss ir Ilūzija, ticiet man. Un var lieliski justies, nemaz neizejot no iemiesojuma. Tikai nevajag visu laiku koncentrēties uz problēmām. Ir jāpriecājas par to labo, kas ir pašlaik. Un audzēt viņu. Bet to es zinu tagad, nevis tad, kad aizgāju. Tad man likās, ka jau ir viss. Bet tagad es visu redzu citādi, pateicoties manam Skolotājam un Instruktoram.

ESIET LAIMĪGI UN TRANSLĒJIET TO APKĀRTNĒ! Tas ir pats labākais Vēstījums arī man. Es ļoti priecājos just jūs veselus un laimīgus! Koncentrējieties uz savu veselību, uz to labo, kas ir jūsos, un tā jūs izplatīsiet to uz visu savu organismu. Un uz visu apkārtējo telpu.

2017.01.18.                                     Ar mīlestību, Jūsu Tamāra.

 

Atsūtīts 07.02.2017

Tulkoja Jānis Oppe