Metta (Galina Vetrova)

Tavas brīnišķīgās acis

Jūs esat pamanījuši, kā ir izmainījušās jūsu acis?

Tajās ir parādījies vairāk mirdzuma, tās ir apspīdētas ar jūsu dvēsele iekšējo gaismu. Jūsu acis mirdz kā lāpas, apspīdot visu apkārt. Tās pievelk cilvēkus. Jūs taču zināt, ka garīgu cilvēku var atšķirt pēc acīm. Cilvēki jūt jūsu gaismu ļoti dziļā līmenī. Ja ilgi neredzi draugu, kurš arī iet garīgo ceļu, satiekoties pamani, kā ir izmainījušās acis, kļuvušas dziļākas, viedākas.

Gaismas plūsmu no acīm var sajust. Caur acīm mēs vēršam enerģiju turp, kurp vēršam skatienu. Bet dziednieki, strādājot ar pacientu, var izmantot acis, vēršot enerģijas plūsmu, kurp nepieciešams.

Ja jūs skatāties uz savu atspulgu spogulī, jūs varat arī nepamanīt izmaiņas. Bet tie, kuri skatās jūsu acīs, – viņi redz šīs izmaiņas. Viņi redz vairāk mīlestības un pieņemšanas jūsu acīs. Viņi redz, kā no jūsu acīm līst gaisma. Skatoties pašam uz sevi spogulī, var aplūkot sevi kritiski un pat nepamanīt šīs izmaiņas. Jūsu acu skaistums ir pamanāms tad, kad jūs skatāties uz cilvēkiem, skatāties ar mīlestību, kura uz visiem laikiem ir iemājojusi jūsu sirdī. Cilvēki to redz. Jūsu acīs ir parādījies maigums un aprimums, tāpēc ka to ir kļuvis vairāk jūsu dvēselē. Esiet laipnāki pret sevi un skatieties uz sevi ar tādu pašu mīlestību, ar kādu jūs skatāties uz citiem.

 

Un pati jūsu seja ir izmainījusies, jūs esat pamanījuši? Kad cilvēks sāk garīgi attīstīties, viņa seja it kā pavelkas uz augšu, atmirdz iekšējā gaismā. Tā kļūst smalkāka un skaistāka. Salīdziniet savas fotogrāfijas līdz tam, kad jūs sākāt savu ceļu, un tagad – un jūs pamanīsiet starpību. Jūs tagad esat vecāki, taču jūsu izskatā ir vairāk gaismas un iekšējā spēka, un jūs pat varat izskatīties jaunāki kā pirms dažiem gadiem.

 

Jūs esat pamanījuši, kā ir izmanījusies jūsu balss? Tā ir kļuvusi mazāk asa, tajā ir parādījušies jauni virstoņi, jūs tagad ar balsi varat izteikt daudz vairāk kā agrāk. Jo garīgiem cilvēkiem taču arī balss ir īpaša, vai ne tā? Jūsu balsī ir parādījies neparasts dziļums un skaistums. Dažreiz tas ir ļoti manāmi: es strādāju ar cilvēkiem, starp kuriem ir diezgan daudz jaunu cilvēku-indigo. Es kontaktējos ar cilvēku pirmo reizi, dzirdu viņa balsi – balss ir gandrīz parasta, tāpat kā daudziem citiem. Pēc tam tas pats cilvēks atnāk pēc pusgada vai vairāk – un es dzirdu, kādā mērā ir izmanījusies viņa balss. Tā ir kļuvusi maigāka, dziļāka, patīkamāka.

 

Bet atgriezīsimies pie acīm. Dažreiz tās mūs pieviļ. Problēmas ar acīm rodas tad, kad mēs kaut ko negribam redzēt savā realitātē. Kad mēs nepieņemam vai nu cilvēkus ap mums, vai mūsu dzīves apstākļus, vai arī pašus sevi. Mēdz būt arī citi cēloņi, bieži karmiski, un tad vajadzīgs nopietns darbs. Mēdz būt, ka acis pēkšņi sāk sāpēt, asarot utt. Un ja problēma ir pieņemšanā, mums vajag izanalizēt, kāds ir iemesls un ko mēs tā nemīlam un negribam redzēt un pieņemt savā dzīvē, kas tā sasprindzina mūs – attiecības, darbs utt. Dažreiz vienkārši to apzinoties un pieņemot, problēma pazūd. Un pēc tam vajag sekot, lai tā atkal neatgrieztos, ne tajā pašā, ne citā veidā.

Pēc 40 gadiem pat tiem, kuri vienmēr ir lieliski redzējuši un iztikuši bez brillēm, sāk attīstīties tālredzība. Un mēs sākumā izmantojam vienas brilles, pēc tam pēc dažiem gadiem citas, stiprākas, un tā tālāk. Ar tiem, kuri daudz laika pavada pie datora, tas notiek vēl agrāk. Man pašai vienmēr ir bijusi ideāla redze, bet pēdējos gados tādēļ, ka es daudz laika pavadu pie datora, taisot tulkojumus, acis ir sākušas ātri nogurt, un tālredzība ir sākusi attīstīties draudošos tempos. Ir ļoti labs paņēmiens tikt galā ar redzes problēmām. Es un mani draugi to izmantojām – un rezultāti iepriecina. Pateicoties šai metodei, es pusotra mēneša laikā spēju atjaunot redzi un praktiski pārstāju lietot brilles. Gribu rekomendēt jums to – tā ir Vladimira Georgijeviča Ždanova metode

http://seeactive.by/methods/zhdanov-shichko-bates-1.html

Bez vingrošanas acīm, šeit tiek izmantota enerģijas ci plūsma, kuru mēs vēršam uz acīm caur plaukstu čakrām. Nodarboties vajag tieši tā, kā rakstīts – 3 reizes dienā. Šīs nodarbības aizņem ne pārāk daudz laika. Es izmantoju arī pilienus acīm, par kuriem runā Ždanovs. Tas ir “ei-pi-vi”, propoliss ar šungētu ūdeni, kuru pārdod firma “Тенториум”. Katrā pilsētā ir šīs firmas pārstāvniecības[1].

Šos vingrinājumus acīm (izņemot palmingu un acu solarizāciju pie sveces) var veikt gan transportā, gan darbā, gan pastaigas laikā. Rezultāti kļūst pamanāmi jau pēc nedēļas, pusotrām. Jūs spēsiet lasīt arvien sīkāku rakstu, kamēr pieķersiet sevi, ka lasāt praktiski bez brillēm.

 

Es gribu novēlēt, lai jūsu brīnišķīgās acis vienmēr būtu veselas, lai jūs varētu redzēt jebkurā attālumā. Es novēlu, lai jūsu acu gaisma apspīdētu visu apkārt un visiem kļūtu siltāk no šīs gaismas. Es novēlu, lai jūsu acis vienmēr mirdzētu priekā un būtu jūsu iekšējās pasaules, jūsu dvēseles, jūsu tīrās sirds pilnīgs atspulgs.

 

Pievienots 21.04.2011

http://metta.ucoz.com/publ/tvoi_prekrasnye_glaza/tvoi_prekrasnye_glaza_21_aprelja_2011/76-1-0-489

Tulkoja Jānis Oppe