Metta (Galina Vetrova)

Brīnišķīgā roze

Ne pārāk sen es redzēju šo lielisko videoklipu. Videokamera noskatījusies, kā izplaukst rozes. Valdzinoša mūzika, plaukstošu ziedu noslēpums liek skatīties to atkal un atkal.

 

 

Vienā no maniem vebināriem mēs veicam meditāciju “Roze”. Katrs dalībnieks iedomājas savu Dvēseli brīnišķīgas rozes veidā.

Tā ir ideālas formas roze, viņas ziedlapiņas zaigo, uz tām mirdz rasas pilieni.

Viņu var apbrīnot mūžīgi.

Viņa ir tīra, izsmalcināta un starojoša.

Nav nekādu sāpju, nekādu ciešanu, nekādas vainas, nekā, kas aizēnotu viņas gaismu.

Es lūdzu dalībniekus savienoties ar šo rozi un kļūt par viņu, un iepazīt, un izjust savas Dvēseles ideālo mirdzumu.

Kad es pati pirms daudziem gadiem pirmoreiz veicu priekš sevis šo meditāciju, es ieraudzīju savu Dvēseli plaukstošas rozes veidā. Tas vairs nebija pumpurs, bet vēl arī ne pilnībā izplaucis zieds. Un pēc tam, atkal taisot šo meditāciju, es katru reizi redzēju, ka šis zieds atveras arvien vairāk un vairāk, gluži kā šajā video. Dvēsele it kā iemantoja arvien lielāku spēku un mirdzumu. Pats interesantākais ir tas, ka dažiem vebināru dalībniekiem notiek tas pats – no sākuma viņi savu Dvēseli redz tieši kā plaukstošu rozi, bet pēc tam, atkal taisot šo meditāciju, redz šo ziedu jau arvien vairāk atverošos un pieņemošos spēkā.

Patiesā iekšējā būtība katram – Dievišķā Gaisma. Viss ārējais, visas čaumalas, daudzu iemiesojumu uznestas – tas viss ir tikai apvalks, zem kura slēpjas katras dvēseles īstenais briljants. Kontaktējoties ar cilvēkiem, vajag redzēt nevis to, kāds ir cilvēks no ārpuses, bet tieši viņa brīnišķīgo iekšējo būtību, unikālu un pilnīgu. Ja šis cilvēks ir materiālās ilūzijas pilnīgi sagrābts, protams, ka viņš nesaprot, kāda ir viņa iekšējā Dievišķā būtība. Bet mēs taču to zinām, mēs zinām, ka katram iekšienē ir laba, vieda, visu piedodoša Dvēsele. Dvēsele, kura gaida, ka cilvēks vērsīsies pie viņas un iepazīs viņu. Dvēsele, kura atnāca uz šo pasauli iemantot pieredzi un pilnveidoties. Un to zinot, mēs ar katru varam sazināties Dvēseles līmenī un uztvert katru nevis kā cilvēku ar savām pašām daudzveidīgākajām īpašībām, bet tieši kā Dievišķu Dvēseli. Tad mums ir vieglāk atrast kopēju valodu ar katru cilvēku mūsu dzīvē.

Individuālo konsultāciju laikā man pastāvīgi nākas sazināties ar cilvēku Dvēselēm. Un ir viegli atpazīt, kuram Dvēsele ir piepildīta ar svētlaimi un prieku par to, ka cilvēks tiecas uz attīstību, pilda savu uzdevumu, pilnveidojas. Tādu cilvēku dvēseles vienkārši mirdz, viņas izstaro īstenu gaismu un svētību. Bet ir dvēseles, kuras pilnas ar ļoti smagām enerģijām tādēļ, ka cilvēks nepilda savu uzdevumu, bet reizēm pat grauj sevi. Un uzreiz saproti, cik smagi šai Dvēselei ir atrasties šajā pasaulē.

Es vēlu katram jums, lai jūsu Dvēseles zieds plauktu kā šīs brīnišķīgās rozes, lai viņš iemantotu arvien lielāku mirdzumu un spēku. Es vēlu, lai jūsu Dvēsele attīstītos un pilnveidotos, lai katrs cilvēks, kura īstenais mērķis ir garīgā attīstība, sasniegtu visaugstāko savas pašatklāšanās līmeni šajā viņam ļoti svarīgajā iemiesojumā un šajos sarežģītajos, taču interesantajos laikos.

 

Pievienots 18.12.2011

http://metta.ucoz.com/publ/prekrasnaja_roza/prekrasnaja_roza/91-1-0-597

Tulkoja Jānis Oppe