Galina Vetrova (Metta)

Konflikta attiecības

http://metta.ucoz.com/

Ja jums ir neērtas attiecības ar kādu cilvēku, lai tas būtu kāds no tuviem radiniekiem, kolēģiem vai paziņām, tad par 95% var apgalvot, ka konflikta cēlonis ir jūsu pagājušās karmiskās saiknes.

Tagad lielākā daļa jūsu kontaktu – tie ir cilvēki, ar kuriem mēs bijām pazīstami iepriekšējos iemiesojumos. Ar kādiem no viņiem mums attiecības veidojas labvēlīgi, – tātad tie ir mūsu bijušie draugi vai tuvinieki, ar kuriem mums arī pagātnē ir bijušas labas attiecības. Bet savā vairumā mūsu kontakti – tie ir tie cilvēki, ar kuriem mums ir kaut kādi karmiski uzdevumi. Un satikušies mēs ar viņiem esam ne nejauši, bet tādēļ, lai šos uzdevumus atrisinātu. Tieši viņi māca mums beznosacījuma mīlestību, tieši ar viņiem mums jāizstūrē savas attiecības, lai tie karmiskie ieraksti, kuri atrodas mūsu un viņu enerģētiskajos laukos, nonullētos.

Pat ja mums ar kādu savstarpējās attiecības veidojas neslikti, tas nenozīmē, ka mums attiecībā pret viņu nav nekādu karmisku uzdevumu.

Iespējams, jūs esat pamanījuši, ka daži cilvēki, jūsu paziņas vai draugi, izraisa jums vēlēšanos rūpēties par viņiem, gādāt par viņiem, palīdzēt viņiem. Te var būt divi varianti – vai nu viņi iepriekšējos iemiesojumos ir bijuši jūsu bērni, jaunākās māsas vai brāļi, par kuriem jūs rūpējāties, vai arī jums attiecībā pret šiem cilvēkiem ir milzīgs karmisks parāds, un jūsu Dvēsele tādā veidā virza jūs uz to, lai jūs pēc iespējas vairāk laba izdarītu priekš šiem cilvēkiem un tādā veidā atstrādātu to kaitējumu, kuru reiz nodarījāt, un ar to pabeigtu karmu.

Ir ļoti liela kļūda domāt, ka iepriekšējie iemiesojumi mūs nekādi tagad neietekmē. Mūsu pagātne ir ar mums, mūsu zemapziņā, visi mūsu iemiesojumi mūs ietekmē, ne velti taču saka, ka visi mūsu iemiesojumi ir ar mums “šeit un tagad”, un mūsu karmiskās saiknes kaut kādā dzīves momentā var pilnīgi negaidītā veidā aktivizēties.

Ļoti bieži mēdz būt, ka cilvēki, ilgu laiku bijuši lieliskās attiecībās, kādā mirklī kļūst ienaidnieki. Laulātie draugi, nodzīvojuši kopā 30 gadus, izšķiras, tāpēc ka vienam no viņiem negaidīti “aizbrauc jumts”, kad aktivizējas, lūk, šī pati karmiskā saikne. Draugi, kuriem daudzus gadus bija savstarpēja sapratne un siltas attiecības, šķiras, tāpēc ka vienam no viņiem pēkšņi aktivizējas atmiņa par iepriekšējo iemiesojumu, kurā viņi bija ienaidnieki.

Bieži ne ar kādiem ārējiem iemesliem tādas attiecību saraušanas izskaidrot nav iespējams, taču nav brīnums, ka tā notiek, jo taču vienam no viņiem enerģētiskajā sistēmā ir ieraksts: “Viņš ir ienaidnieks”, un otram enerģētiskajā sistēmā ir ieraksts: “Viņš ir ienaidnieks”. Un kaut kad tas liek sevi manīt.

Šī karmiskā enerģija spiež cilvēkus pilnīgi neapzināti attiekties vienam pret otru neobjektīvi, ar aizkaitinājumu, reizēm pilnīgi bez iemesla. Radinieki, kuri dzīvo zem viena jumta, nevar noregulēt attiecības, viņiem notiek bieži konflikti, pat neskatoties uz savstarpēju mīlestību. Bet dažreiz tās arī nav. Un ir īpaši sāpīgi redzēt, kā savā starpā konfliktē paši tuvākie cilvēki – bērni un vecāki, vīri un sievas. Un tas var ilgt gadiem. Bet apzināties cēloni viņi nevar, pie kam bieži tas attiecas uz cilvēkiem, kuri nodarbojas ar pašattīstību. Bet jābūt taču saprotamam, īpaši viņiem, ka nav nekā nejauša, ka ar šo cilvēku jūs esat satikušies nevis vienkārši tāpat, bet tādēļ, lai atrisinātu kaut kādu uzdevumu, izietu kaut kādu mācību, izstūrētu jūsu attiecības. Un šī uzdevuma atrisināšana un šīs mācības iziešana ir jūsu Dvēseles uzdevums.

Šo uzdevumu var risināt visu mūžu, pakāpeniski noregulējot konflikta attiecības, un var atrisināt ātrāk, strādājot ar karmu. Karmiskā dziednieka darbs neitralizēs šos karmiskos ierakstus, un tad attiecības noregulējas kā uz burvja mājiena. Radinieki, kuri nav sarunājušies viens ar otru daudzus gadus, sāk normāli sazināties, laulātie draugi pārstāj skandalēt, attiecības ar bērniem kardināli uzlabojas, despotisks priekšnieks kļūst labvēlīgs un uzmanīgs.

Nav brīnums, jo tā enerģija, kura spieda cilvēkus dažreiz burtiski mesties virsū viens otram, taču tiek aizvākta, aiziet cēlonis, kurš neļāva normāli būvēt attiecības, un cilvēki pilnīgi citādi sāk raudzīties viens uz otru.

Ļoti bieži attiecības pārī neveidojas labas tieši šo karmisko ierakstu dēļ. Starp citu, 99% gadījumu partneru attiecības ir karmiskas. Pat ja tās turpinājās neilgi, pat ja jūs nepiešķīrāt tām lielu nozīmi, visas partnerattiecības – tās ir saiknes no iepriekšējām dzīvēm, un ļoti bieži – tā ir jūsu bijusī mīlestība no pagājušās dzīves, par ko es jau rakstīju rakstā “Bijušās pusītes” http://metta.ucoz.com/publ/byvshie_quot_polovinki_quot/byvshie_quot_polovinki_quot_2_sentjabrja_2012/94-1-0-667[1].

Jūsu partneri var būt arī jūsu bijušie radinieki vai draugi no iepriekšējiem iemiesojumiem, ar kuriem jums ir kaut kādi karmiskie uzdevumi, un jums nepieciešams tos atrisināt. Bet bieži tie ir arī jūsu bijušie ienaidnieki. Daudz reižu esmu sastapusies ar asins karmu starp laulātajiem draugiem. Iedomājieties, kā tagad var līdzās pastāvēt cilvēki, ja viens no viņiem pagātnē ir nogalinājis otru? Jo atmiņa par to taču ir zemapziņā.

Dažreiz Internetā nākas vērot konfliktus starp “apskaidrojošamies”. Tās arī ir aktivizējušās karmiskās saiknes, tikai nezin kāpēc konflikta puses bieži to neapzinās un neizstrādā. Ak jā, daži no viņiem uzskata, ka karmas nav. Bet viņa, karma, šajā brīdī pavīpsnā par viņiem un priecājas, tāpēc ka tos, kuri viņu ir priekš sevis “atcēluši”, viņa pavadīs vēl ilgi, ilgi, iespējams, vēl daudz iemiesojumu. Viņi taču neko nedara, lai no viņas atbrīvotos.

Ļoti bieži mēdz būt, ka cilvēks ir pietiekoši apzinošs, visu saprot – ka vajag piedot, ka vajag visus pieņemt tādus, kādi viņi ir. Viņš strādā ar problēmu, bet nekādi nevar tikt galā ar savu antipātiju, pretēji gribai visu laiku domās atgriežas konflikta situācijā utt. Tas tieši ir viņš, karmiskais ieraksts, kurš neļauj viņam izlīgt ar otru cilvēki un atlaist situāciju. Bet, ja runa ir pat tuviem radiniekiem, kuri vēl arī dzīvo blakus, tad viņš pastāvīgi piebaro konfliktu.

Kad karma neitralizējas, attiecības var būvēt no tīras lapas. Un uz šīs tīrās lapas būs tikai tas, ko jūs uz tās tagad uzrakstīsiet. Un tikai no jums ir atkarīgs, cik skaists un nevainojums būs šis uzraksts un, attiecīgi, cik labas un harmoniskas būs jūsu attiecības ar jums tuviem cilvēkiem.

Ar mīlestību.

Galina Vetrova (Metta)

______________________________________________________________________________________________________

Kopējot rakstu, obligāti jāuzrāda autora vārds un norāde uz pirmavotu http://metta.ucoz.com/

Ja raksts jums patika, padalieties tajā ar draugiem vai sociālajos tīklos. Iespējams, tas izrādīties noderīgs jūsu paziņām un draugiem.

 

Pievienots 24.05.2014

http://metta.ucoz.com/publ/konfliktnye_otnoshenija/konfliktye_otnoshenija_avtor_ualina_vetrova_metta/109-1-0-893

Tulkoja Jānis Oppe