Metta (Galina Vetrova)

Dzimtas spēks

http://metta.ucoz.com/

Katrs no mums pieder kaut kādai dzimtai, pat divām – tēva dzimtai un mātes dzimtai. No tā brīža, ka mēs piedzimstam, mūs pavada dzimtas enerģijas. Tās var iedarboties uz mums kā pozitīvi, tā arī negatīvi. Šī iedarbība eksistē neatkarīgi no mums, no mūsu apziņas līmeņa, no tā, vai mēs to zinām, vai nē. Pozitīvā veidā tās var strādāt kā liels atbalsts, bet negatīvā – kā dzimtas lāsti, slimības un citas nopietnas problēmas.

Dzimtas enerģijas ir ļoti liels spēks. Savas dzimtas atbalstu mēs bieži nepamanām, taču tas eksistē. Tas ir jo lielāks, jo labākas ir attiecības starp dzīvojošajiem dzimtas locekļiem un jo tīrākas bija attiecības starp tiem, kuru vairs nav. Tad dzimtas enerģijas plūst netraucēti, un katrs no tagad dzīvojošajiem saņem tās pilnā apjomā. Taču tā mēdz būt tālu ne vienmēr. Mēs varam to nenojaust, bet mūsu senču attiecības ietekmē mūs līdz šim brīdim, kā arī tas, kādi bija šie senči: ja dzimtā bija daudz melno magu, dzimtas lāstu, kurus paši dzimtas locekļi tad arī cits citam uzsūtīja vai citi uzsūtīja viņiem, tad viss šis negatīvs tagad rada dzimtas karmu un iedarbojas uz tagad dzīvojošajiem. Un tāda iedarbība var izpausties dažādās formās – no slimībām, pie tam pat nāvējošām, un nelaimes gadījumiem līdz dzīves neveiksmēm, grūtībām ģimenes radīšanā, apziņas problēmām un daudz kam citam.

Bieži individuālajās nodarbībās man nākas strādāt ar cilvēkiem tieši dzimtas problēmu sakarā. Un pietiekami nopietnas problēmas dzimtā var būt katram cilvēkam, vai nu vienā, mātes, vai tēva, vai abās dzimtās. Visās dzimtās ir sastopamas dvēseles-klaidones, un viņām vajadzīgs speciāls darbs.

Kamēr cilvēks neapzinās, kādā veidā uz viņu iedarbojas dzimtas enerģijas, viņš var tām nepiegriezt vērību. Bet vienā jaukā brīdī notiek kaut kas, kas dod tādu apzināšanos. Tā var būt slimība vai kaut kāda sarežģīta situācijā. Piemēram, kaulu slimības – artroze, osteoporoze un citas – tās ir dzimtas slimības. Pie tam tas nav vienkārši tas, kas tiek saukts par iedzimtības slimībām. Kaulu sistēmas slimības – tās ir karmiskas dzimtas saslimšanas. Pie dzimtas slimībām var pieskaitīt arī psihiskās saslimšanas, neauglību, endokrīnās saslimšanas, hronisko alkoholismu utt. Tāda slimība kā vēzis – tas bieži ir personīgās un dzimtas karmas savienojums. Negatīvā informācija tiek nodota ar ierakstu katrā organisma šūnā, tāpat kā iedzimtības ceļā tiek nodoti sejas vaibsti un ķermeņa forma. Un tā ietekmē visus dzīvojošos, kā arī viņu bērnus un nākošās paaudzes. Bieži dzimtas slimības tiek dotas tieši ar mērķi izdziedināt dzimtu.

Es reiz dzirdēju tādu viedokli: bet ja mēs mainām mūsu apziņu, vai tad viss tas neaiziet? Nē, neaiziet. No tā, ko mēs mainām ar apziņu, maināmies mēs, mainās mūsu vibrācija, taču negatīvie ieraksti diemžēl nedzēšas tikai tāpēc, ka mēs tā gribam. Te ir vajadzīgs speciāls darbs.

Un cilvēkam, kurš garīgi attīstās, bieži viens no uzdevumiem ir darbs ar savu dzimtu, viņas attīrīšana un izdziedināšana. Visdrīzāk starp jūsu dzimtas dzīvojošajiem locekļiem vairāk nav neviena, kam priekš tā piemistu pietiekoša apzinātība. Un jūsu dzimta cer uz jums, uz to, ka, pateicoties jūsu darbam, beidzot var atrisināties daudzas problēmas, radītas gadsimtu garumā.

Ja jūsu uzdevumā ietilpst jūsu dzimtas attīrīšana, bet jūs to nezināt, tad dzimtas negatīvās enerģijas ieies jūsu enerģētiskajā sistēmā no dzimtas kanāliem un traucēs jums dzīvot līdz tam laikam, kamēr jūs nepievērsīsiet tām uzmanību un nenodarbosieties ar to izdziedināšanu.

Ļoti bieži mēdz būt, ka mēs paši iepriekš esam iemiesojušies savā dzimtā un tajos iemiesojumos sadarījuši tādus dieva darbus, ka tagad to visu vajag labot. Un tas ir mūsu darbs.

Ir svarīgi iemācīties pastiprināt dzimtas enerģiju pozitīvās īpašības un attīrīt negatīvās. Tas palīdzēs ne tikai jums pašiem, bet arī jūsu bērniem un visiem jūsu radiniekiem, kā dzīvojošajiem, tā arī aizgājušo dvēselēm. Kad mēs attīrām dzimtas negatīvās enerģijas, mēs spējam saņemt no tām piebarošanu tīrā veidā, kura nostiprina mūs un atbalsta. Tas ir ļoti liels spēks, kurš palīdz eksistēt sociumā un būt sekmīgiem visos līmeņos.

Ja jums piemīt intuīcija, jūs varat pieprasīt informāciju par to, kādas problēmas eksistē jūsu dzimtā un kā tās var izdziedināt.

Mūsu dzimtu vēstures ir ļoti interesantas, bieži dramatiskas, un var mums daudz ko iemācīt. Mūsu dzimtās ir bijis viss – gan labais, gan sliktais. Mūsu senči dzīvoja, mīlēja, radīja, cieta, mira, un mūsu dzimtas atmiņa visu to glabā. Mēs nevaram atkratīties no mūsu dzimtas vēstures, tā ir mūsu daļa, un agri vai vēlu katram nāksies tikt skaidrībā, ko nepieciešams izdziedināt un attīrīt. Bet no savas dzimtas mēs varam arī ļoti daudz paņemt – to vienkāršo cilvēku spēku, skaistumu un vīrišķību, kuri bija mūsu senči.

Dažreiz cilvēki, kur sevi uzskata par ļoti progresīviem, izturas augstprātīgi pret saviem senčiem. Taču tas tikai pasliktina attiecības ar dzimtu kā ar viengabalainu struktūru, kuras turpinājums mēs esam. Un apgrūtina tādu cilvēku dzīvi tagadnē, kaut arī viņi to nenojauš. Un apgrūtina arī viņu bērnu un nākošo paaudžu dzīvi.

Ir ļoti labi, ja jūsu mājās glabā senču fotogrāfijas un zina savus radurakstus. Vērīgi paraugieties viņu acīs – priecīgās vai skumjās, labvēlīgās vai bargās. Viņi raugās uz jums ar cerību un mīlestību. Viņi saka: tu vari! Tu vari visu, un mēs lepojamies ar tevi!

Jūs ne velti esat iemiesojušies šajā dzimtā. Tā ir JŪSU dzimta. Jūs esat viņas turpinājums. Sajūtiet šo radniecību, sajūtiet, ka tās ir jūsu dzimtās enerģijas. Jūs mīlat un godājat savus senčus. Sajūtiet piederību dzimtas vēsturei. Tagad jūs ar visu savu dzīvi rakstāt to, un lai jūsu uzrakstītās lappuses dzimtas vēsturē būtu laimīgas un tīras!

Ja jūs jūtat, ka jums vajag palūgt piedošanu savai dzimtai par kaut kādām negatīvām domām vai rīcību, izdariet to. Lai jūsu dzimta sajūt jūsu mīlestību. Pie jums nāks vairāk atbalstošu dzimtas enerģiju. Jūs jutīsieties pārliecinātāki un stiprāki. Jūs tādā veidā paši attīrīsieties no nepiedošanas un tām negatīvajām enerģijām, kuras tā rada, un palīdzēs jūsu dzimtai. Un to vajag izdarīt ar abām dzimtām – gan tēva, gan mātes. Jūs sajutīsiet atvieglojumu, bet jūsu dzimta būs jums pateicīga.

Pacentieties arī noregulēt attiecības ar visiem pašlaik dzīvojošajiem radiniekiem. Ja nepieciešams, piedodiet viņiem un palūdziet piedošanu. Piedodiet arī tiem, kuri ir aizgājuši, un palūdziet piedošanu viņu dvēselēm. Tas ir svarīgs darbs, kuru jūsu vietā neizdarīs neviens. Mūsu dzimtas koks – tā ir Mūsu aizsardzība un piebarošana, tas ir Mūsu balsts, tas ir Mūsu atbalsts grūtos laikos. Izturieties ar cieņu pret jūsu dzimtu, un jūs atvieglosiet sev dzīvi. Un ja jūs nopietni strādāsiet ar dzimtas attīrīšanu un izdziedināšanu, jūs spēsiet kļūt par vienu no dzimtas glabātājiem, kas ir pagodinoši un svarīgi jums pašiem, jūsu attīstībai.

Šis raksts ir tikai vispārējs apskats, tas nepretendē pilnīgi aptvert lielo un nevienkāršo tēmu par dzimtu un par dzimtas enerģiju ietekmi uz mums. Diemžēl materiālu par šo tēmu nav pārāk daudz, un vairums cilvēku nestādās sev priekšā visu šīs tēmas nopietnumu.

Jūs spējat uzlabot savu dzīvi, palīdzēt sev, saviem pēctečiem un saviem senčiem un izdarīt tā, lai dzimtas enerģijas nekļūtu par bremzi un iemeslu slimībām un smagām situācijām, bet par palīdzību daudzās dzīves sfērās.

 

Pievienots 06.01.2013

http://metta.ucoz.com/publ/sila_roda/sila_roda/99-1-0-703

Tulkoja Jānis Oppe