Metta (Galina Vetrova)

Enerģētiskā attīstība

http://metta.ucoz.com/

Viss, kas mūs aptver, ir enerģija. Pat mūsu fiziskais ķermenis – tā arī ir enerģija. Jebkura mijiedarbība ar cilvēkiem un apkārtējo pasauli ir enerģētiska mijiedarbība. Enerģiju pasaule nav redzama, un tiem, kuriem nepiemīt redzēšana, ne vienmēr saprot, cik svarīgi ir vadīt savas enerģijas, lai vienmēr būtu veselīgi, mundri, ar pietiekamiem spēkiem savu plānu un nodomu īstenošanai, dzīvei, darbam un savstarpējām attiecībām.

Jau vairākus gadus es mēģinu pievērst uzmanību savas enerģētiskās sistēmas attīstības tēmai (tam, piemēram, ir veltīts mans raksts “Reakcija uz enerģijām”

http://metta.ucoz.com/publ/reakcija_na_ehnergii/reakcija_na_ehnergii_9_marta_2011/68-1-0-470[1])

Taču tas, ko es redzu realitātē, rāda, ka vairums garīgo cilvēku vēl arvien nesaprot šīs tēmas svarīgumu. Individuālajās konsultācijās un vebināros joprojām redzu cilvēkus ar deformētu piesārņotu enerģētisko sistēmu, ar tumšām nobloķētām čakrām, kuriem nav enerģētiskās lietpratības, kuri nezina drošības tehniku darbā ar smalkajiem plāniem. Diemžēl starp ezotēriķiem tādu ir vairums.

Ko nozīmē deformēta piesārņota enerģētiskā sistēma? Tas nozīmē, ka cilvēka čakras, kuras ir visuma enerģijas uztvērēji un raidītāji, nepilda savas funkcijas. Viņas ir slimas, vājas, viņās ir bloki, caur viņām neiziet tas enerģijas daudzums, kurš nepieciešams cilvēkam dzīvei un fiziskā ķermeņa normālai funkcionēšanai. Enerģētiskie kanāli, kuri pārnes enerģiju uz katru cilvēka orgānu, arī ir nobloķēti, viņiem nav iespējas pildīt savu darbu, kā sekas, orgāni nesaņem pietiekamu daudzumu dzīvības enerģijas un saslimst.

Bet taču tāpat, kā automobilis nevar kustēties bez degvielas, tā arī mūsu fiziskais ķermenis var labi funkcionēt tikai tad, kad viņā ir pietiekami enerģijas. Jo mazāk enerģijas viņš saņem, jo vairāk cilvēks slimo.

Bez tam vairumam cilvēku aurām nepiemīt veselums, ir caursitumi čakrās un citās enerģētiskā lauka daļās. Bet kas ir caursitumi? Cilvēks ar caursitumiem aurā ir gluži kā pārdurts gaisa baloniņš. Enerģija viņam pienāk, taču iztek pa caurumiņiem. Rezultātā kopā ar blokiem tāds cilvēks vairākkārtīgi nesaņem pilnu dzīvības enerģiju. Apmēram līdz 25-30 gadiem to var nesajust. Taču, jo vecāks kļūst cilvēks, jo mazāk viņam ir enerģijas. Līdz ar vecumu diemžēl cilvēkiem enerģijas daudzums samazinās, tas ir dabas likums. Un tiem, kuri ilgus gadus grib saglabāt veselību un mundrumu, ir vienkārši nepieciešams pastāvīgi strādāt ar savu enerģētisko sistēmu. Ar to vajag nodarboties no jaunības, un tad no daudzām problēmām un slimībām var izvairīties.

Nav brīnums, ka daudzi cilvēki, pie kam jauni, sūdzas par enerģijas trūkumu, pastāvīgu nogurumu, sliktu miegu utt. Mediķi to pat ir nodefinējuši kā slimību – hroniskā noguruma sindromu.

Pat ja jums nav hroniskā noguruma sindroma, taču jūs ar grūtībām no rīta pieceļaties un sākat just sevi mundrāk tikai pēc tasītes kafijas – jums ir enerģijas trūkums.

Ja jums nepietiek spēku visām lietām dienas laikā – jums ir enerģijas trūkums.

Ja jūs jūtat vājumu un vēlēšanos pēc pusdienām atgulties, bet uz vakara pusi vispār krītat no kājām aiz noguruma – jums ir enerģijas trūkums, un enerģētiskā sistēma vienkārši netiek galā ar savām funkcijām.

Ideālā gadījumā cilvēkam jebkurā laikā, tai skaitā arī vakarā un pēc darbadienas, ir jājūtas mundram, veselīgam un darbspējīgam. Tieši tā arī notiek tiem, kuri pastāvīgi nodarbojas ar savu enerģētiku, attīra, dziedina un baro to.

Enerģētikas attīrīšana ir ļoti svarīga. Nedomājiet, ka tā notiek automātiski. Vispār, tie, kuri uzskata, ka viņiem kaut kas automātiski attīrās un dziedinās, atrodas lielā ilūzijā. Daži domā, ka viņu augstākie aspekti vai eņģeļi viņus tīra. “Caur mani naktīs iziet enerģijas – tātad, ar mani strādā.” Iegaumējiet: neviens un nekad bez jūsu lūguma ar jums strādāt nesāks! Un, ja jūs jūtat, ka caur jums iet kaut kādas enerģijas – tad visbiežāk tās ir kosmiskās enerģijas, kuras tagad nāk uz zemi. Tām piemīt augstfrekvenču raksturojumi, un, ja tās nonāk piesārņotā cilvēka enerģētiskajā sistēmā, tad vienkārši nevar normāli iziet cauri blokiem un reizēm izsauc stipras un pat nepatīkamas sajūtas. Iedomājieties, cik grūti šīm enerģijām ir izlauzties cauri aizsērējušajiem kanāliem un čakrām! “Galva sāp, uz galvu spiež” – saka daudzi. Un tāpēc arī spiež, ka kroņa čakra ir nobloķēta un nespēj laist cauri augstfrekvences enerģijas.

Visiem ir zināms, ka jebkuram cilvēkam katru dienu ir nepieciešams iet dušā jeb vannā, lai attīrītu savu fizisko ķermeni no netīrumiem, no sārņiem un toksīniem. Ja to katru dienu nedara, tad sārņi un toksīni iesūksies atpakaļ ādā, un cilvēks slikti odīs. Bet kāpēc cilvēki, atceroties, ka fizisko ķermeni vajag attīrīt katru dienu, tomēr savu enerģētisko ķermeni katru dienu attīrīt pat nedomā? Droši vien tāpēc, ka viņi neredz, kāds tas izskatās neattīrīts. Bet enerģētiskajā ķermenī taču arī pastāvīgi izdalās savi dzīvības procesu atkritumi, tie paši toksīni, tikai enerģētiskie. Tās ir to neveselīgo emociju negatīvās enerģijas, kuras katrs cilvēks izjūt dienas laikā, kā arī daudz kas cits, ko viņš pieāķē no ārpuses. Un tas viss sakrājas viņa enerģētiskajos laukos. Jutīgi cilvēki jūt, kā šīs enerģijas spiež uz čakrām, uz pakausi utt. Ir tādi, kam jutīgums nepiemīt. Viņi neko nejūt, un tāpēc arī domā, ka viņiem viss ir labi. Viņi to visu sajutīs jau tikai slimību veidā. Starp citu, ja cilvēks neizpauž savas emocijas, tad tas ir vēl sliktāk (un daudzi garīgi cilvēki kaunas no savām negatīvajām emocijām un tāpēc tās neizpauž. Bet tomēr viņi tās izjūt. Nospiestas emocijas, kā zināms, ir bīstamākas nekā izpaustas. Tās rada blokus un gala rezultātā ir daudzu slimību cēloņi).

Dienas laikā katrs saskaras ar daudziem cilvēkiem un objektiem, tai skaitā ar objektiem, kuriem piemīt zemfrekvences enerģija, īpaši lielās pilsētās, kur ir daudz uzņēmumu, banku utt. Kāds brauc ar metro, bet tur ir ļoti smaga enerģētika. Un tas viss atstāj enerģētiskas pēdas aurā, kuras pašas par sevi neaiziet.

Un tāpēc cilvēks, kurš pastāvīgi netīra savu enerģētisko sistēmu, smalkajā plānā izskatās tāpat, kā vizuāli izskatās tas, kurš nekad nemazgājas. Iztēlojāties?

Vajag pieradināties attīrīt savu enerģētiku ikdienu, tāpat, kā mazgāt zobus un iet dušā. No tā ir atkarīga ne tikai fiziskā, bet arī emocionālā veselība, tāpēc ka negatīvo emociju enerģijas, uzkrājoties aurā, ar savu iedarbību spēj atkal radīt tai negatīvas emocijas. Un tā pa noslēgtu apli.

Enerģētikas attīrīšanas paņēmienu internetā ir daudz. Vieni no tiem ir iedarbīgāki, citi mazāk. Tikai, atkārtoju, darīt to vajag ikdienu, ja ir vēlēšanās būt veselīgam un stipram. Vajag atrast tam laiku. Bez tam nepieciešams dziedināt un barot savu enerģētisko sistēmu, strādāt ar domām un emocijām, lai sasniegtu enerģētisko veselumu. Vajag iemācīties atdot savu enerģiju tikai tam, kas kalpo visaugstākajam labumam, un pastāvīgi sekot, kur jūs ieliekat savu enerģiju. Jo, kā zināms, kurp doma – turp arī enerģija. Tā ir visiem zināma patiesība, bet praksē tālu ne visiem tas izdodas. Vajag attīrīties arī no būtībām, savām un svešām (sk. manu rakstu “Enerģētiskās problēmas. Būtības” http://metta.ucoz.com/publ/ehnergeticheskie_problemy_sushhnosti/ehnergeticheskie_problemy_sushhnosti/87-1-0-553[2]) Vajag strādāt ar karmu, tas ir ļoti svarīgi, tā kā samērā ar apziņas attīstīšanos un enerģētikas attīrīšanos, mums ienāk tās negatīvās iepriekšējo iemiesojumu enerģijas, kuras nepieciešamas izdziedināt. Ja viņas neizdziedina – viņas rada blokus enerģētiskajā ķermenī un gala rezultātā ir slimību cēloņi. Tas pats attiecas arī uz negatīvajām dzimtas enerģijām, kuras biežāk izpaužas pēc 45-50 gadiem. Līdz ar vecumu to un citu enerģiju kļūst arvien vairāk, bet personīgās enerģijas arvien mazāk.

Mēdz būt, ka cilvēki, tāli no garīguma, bet ar vēlēšanos pastiprināt savu enerģētiku un uzlabot veselību, sāk nodarboties ar enerģētiskām praksēm, neattīstot savu apziņu. Cilvēks iegūst enerģētisku spēku, var pat iemantot sidhi, bet ar neattīstītu apziņu tāds cilvēks būs vienkārši bīstams. Viņš var nesaprast, kā pareizi pielietot šo spēku, un ir spējīgs izmantot to ne labumam.

Un pretējais variants – kad cilvēks attīsta savu apziņu, lasa garīgu literatūru, bet pie tam pilnīgi nevelta uzmanību savai enerģētikai. Tādu, atkārtoju, ir vairums, un īpaši New Age pielūdzēju vidū. Viņiem attīstās mentālais ķermenis un pamazām sāk attīstīties garīgie ķermeņi. Taču līdz ar mentālā ķermeņa attīstību nenotiek automātiska citu smalko ķermeņu, mums ārkārtīgi nepieciešamu, attīstība. Tikai apzināti strādājot ar savu enerģētisko sistēmu, var kļūt par harmoniski attīstītu cilvēku. Apziņas attīstībai ir jāiet paralēli ar enerģētisko attīstību. Kad cilvēks nodarbojas ar savu enerģētiku, viņam ne tikai uzlabojas veselība un paaugstinās sekmība dzīvē, bet viņam arī sāk ātrāk attīstīties ekstrasensorās spējas – skaidrjušana, skaidrredzēšana, skaidrzināšana, tā kā attīrās tie kanāli, pa kuriem nāk enerģija/informācija. Cilvēks kļūst apzinātāks un enerģētiski prasmīgāks, viņš ar savu enerģiju pareizas vadības palīdzību spēj būvēt savu dzīvi atbilstoši savam visaugstākajam labumam.

Ja cilvēkam ir maz enerģijas, viņš nevar ienest savā dzīvē pārpilnību visās tās izpausmēs – gan garīgajā, gan finansu, gan attiecību sfērā. Viņš vienkārši nav spējīgs normālai dzīvei. Darbam ar saviem nodomiem, kā zināms, ir nepieciešams daudz enerģijas. Tikai cilvēks ar stipru, tīru un veselīgu enerģētiku var izmanīt savu realitāti un piesaistīt sev panākumus visās savas dzīves sfērās.

Es jau teicu par augstfrekvences enerģijām, kuras tagad nāk uz zemi. Tās pastiprināsies. Un tie cilvēki, kuri nespēj būt šo enerģiju tīri pārvadītāji, kuru zemfrekvences piesārņotā enerģētika absolūti nerezonē ar šīm augstajām enerģijām, vienkārši nespēs saglabāt labu veselību un spēku nākošajos gados.

Tāpēc, dārgie, lūdzu, pievērsiet uzmanību jūsu enerģētiskajai sistēmai. Atrodiet laiku, lai nodarbotos ar sevi, un, ticiet, tas atmaksāsies ar veselības uzlabošanos un visu jūsu darbu sekmīgumu.

Es vēlu jums panākumus jūsu pašattīstībā un jūsu veselīgas, stipras enerģētiskās sistēmas attīstībā, kura ļauj jums komfortabli pieņemt atnākošās enerģijas, dzīvot sekmīgu, piepildītu, priecīgu dzīvi un radīt savu vislabāko realitāti, savas Debesis uz Zemes.

Ar mīlestību.

Metta (Galina Vetrova)

Kopējot rakstu, obligāti jāuzrāda autora vārds un norāde uz pirmavotu.

 

Pievienots 07.12.2013

http://metta.ucoz.com/publ/ehnergeticheskoe_razvitie/ehnergeticheskoe_razvitie/104-1-0-840

Tulkoja Jānis Oppe