Metta (Galina Vetrova)

Piedošana

2011. gada 27. martā

Tagad, ka uz zemi nāk augstfrekvences enerģijas, mūsu enerģētikai ir nepieciešams būt rezonansē ar tām. Jebkurš negatīvs, kurš atrodas mūsu aurā, tas ir, jebkura zemfrekvences enerģija, rada pretestību šīm augstajām frekvencēm. Viņa nerezonē ar tām, un sekas ir enerģētiskas un fiziskas problēmas. Un šīs zemās frekvences tagad burtiski skalojas no mums ārā. Tas, kurš ir jutīgs pret enerģijām, uzreiz jūs enerģētisku diskomfortu, ja rada kaut kādu neharmonisku enerģiju.

Senas emocionālas problēmas, neizstrādātas līdz galam, iedzītas iekšienē, liek tagad sevi manīt. Viena no tādām neharmoniskām enerģijām ir nepiedošana sev un citiem cilvēkiem. Tāda enerģija rada blīvumu, un bez tam tā sasaista ar cilvēkiem, kuriem nav piedots. Kad cilvēks kādam nepiedod, viņa aurā iestrēgst šīs dvēseles fragments, un, otrādi, otra cilvēka aurā iestrēgst viņa fragments. Tāpēc piedošana ir ļoti efektīva dvēseļu fragmentu atgriešanai to saimniekiem.

Praksē pēc tām problēmām, ar kurām cilvēki nāk pie manis uz konsultācijām un personīgajiem čenlingiem, es redzu, ka cilvēki nepiedod līdz galam. Tas notiek tā: cilvēks ir pastrādājis ar piedošanu, pat vairākkārt, kaut kādi virsējie slāņi ir aizgājuši, un viņš uzskata, ka viss ir kārtībā, taču dziļajā līmenī piedošana nav notikusi, un pat ja cilvēks domās neatgriežas pie stresa notikumiem un tā personības, kuram viņam vajag piedot, vienalga neizstrādātā enerģija iekšienē eksistē un atkal atgriezīsies pie problēmas, kamēr cilvēks nepiedos pilnībā dziļajā līmenī.

Tas ir, cilvēks jau var mierīgi reaģēt uz otru, ja viņš turpina kontaktēties ar viņu, būt pieklājīgs pret viņu uz uzskatīt, ka, ja konkrētais cilvēks neizsauc viņā stipras emocijas, tātad viss ir kārtībā, piedošana ir notikusi. Taču noregulēt līdz galam attiecības ar otru cilvēku bieži neizdodas, un ir ticama atkārtotu konfliktu rašanās. Notiek sekojošais: problēma ir iedzīta iekšienē. Piedošana ir notikusi ārēji, bet cilvēkam iekšienē ir palikusi neharmoniska enerģija, un tieši uz viņu var reaģēt tas, kuram nav piedots, tieši uz šo iekšējo enerģiju, tāpēc ka ārēji ir kā viss ir kārtībā, bet iekšienē, dziļajā līmenī attieksme pret šo cilvēku nav izmainījusies. Un tātad vajag izmainīt attieksmi pret viņu tieši sevis iekšienē, pastrādāt ar cilvēka pieņemšanu, kāds viņš ir, un ar piedošanu.

Šī neharmoniskā enerģija, piemēram, neizstrādāts aizvainojums, ne tikai saista ar cilvēku, kuram nav piedots, bet arī var iedarbināt jaunas tamlīdzīgas situācijas ar citiem cilvēkiem, un cilvēks kāps uz tiem pašiem grābekļiem, kamēr nesapratīs, ka viņam nopietni vajag strādāt ar saviem aizvainojumiem un nepieņemšanu.

Lai pastrādātu ar piedošanu, var veikt sekojošu meditāciju:

 

Atslābinieties un ieejiet meditatīvā stāvoklī.

Piesauciet jūsu Eņģeļus un Audzinātājus, jūsu Augstāko Es un jūsu Garu. Izsakiet nodomu, lai meditācija noritētu jūsu augstākajam labumam un visu labumam.

Izsakiet nodomu atbrīvoties no jebkuras negatīvas enerģijas attiecībā uz citiem cilvēkiem, piedot viņiem absolūti un pilnībā.

Jūs paši varat uzmanīgi izanalizēt un noteikt, attiecībā pret kuriem cilvēkiem jūs jūtat kaut jebkādu neharmonisku enerģiju. Bet varat palūgt jūsu augstākajiem aspektiem, jūsu Eņģeļiem un Audzinātājiem parādīt jums tos cilvēkus, kuriem jūs vēl neesat piedevuši pilnībā.

Jums var atnākt vai nu šo cilvēku tēli, vai arī informācija.

Pēc tam veiciet piedošanas meditāciju ar katru no viņiem pēc kārtas, vizualizējot šo cilvēku, patiesi un pilnībā piedodot viņam, lūdzot viņam piedošanu, svētot viņu un atlaižot, kā arī piedodot sev.

Pēc tam pateicieties jūsu augstākajiem aspektiem, jūsu Eņģeļiem un Audzinātājiem un izejiet no meditācijas.

 

Tas var aizņemt ne mazums laika. Visdrīzāk nāksies veikt vairākas tādas meditācijas. Atkārtošu, virspusēja piedošana nevienam nav vajadzīga, tā arī pēc daudziem gadiem var atkal atgriezties pie stresa situācijas vai iedarbināt jaunas. Tāpēc vajag tik labi pastrādāt ar piedošanu, lai nebūtu sajūtama absolūti nekāda neharmoniska enerģija attiecībā pret šiem cilvēkiem. Un jūs to sajutīsiet. Jūs sajutīsiet absolūtu tukšumu tur, kur tikko kā perinājās negatīvā enerģija. Jūs sajutīsiet atbrīvošanos un prieku. Un šīs negatīvās enerģijas vietu ieņems pateicība par kopīgo pieredzi.

Pēc informācijas, kura man ir, nospiedošajam vairumam cilvēku ir nepieciešams tāds darbs. Tam, kurš jau daudz ir strādājis ar piedošanu un uzskata, ka viņam tamlīdzīgu problēmu nav, ego var aizklāt informāciju par ne pilnīgi notikušu piedošanu. Ego zaudē savu varu un visādi mēģinās bremzēt cilvēku. Mēs tagad nedrīkstam dzīvot, saglabājot savā aurā blīvas negatīvas enerģijas. Mūsu īstenais Es grib būt brīvs no jebkurām pagātnē sastrādātām problēmām.

Vēl jāsaka sekojošais: ir ļoti svarīgi pilnībā piedot sev. Tas, kurš nopietni ir strādājis ar piedošanu, zina, ka bieži visgrūtāk ir piedot tieši sev. Pieņemt sevi tādu, kāds tu esi, ar visām gaišajām un tumšajām pusēm. Salīgt mieru ar sevi un uz visiem laikiem pārtraukt cīņu savā iekšienē. Jo negatīvā enerģija attiecībā pret sevi arī taču ir problēmu avots. Šī nepiedošana sev reizēm perinās ļoti dziļi un pilnīgi netiek cilvēka apzināta. Taču no tā ir nepieciešams attīrīties. Kad piedošana un pieņemšana ir notikusi – iestāsies liels atvieglojums un atbrīvošanās. Esamības prieks kļūs par pastāvīgu pavadoni, kļūs vieglāk radīt savu realitāti un dzīvot plūsmā, dzīvot pilnīgā harmonijā ar sevi un citiem.

 

Pievienots 28.03.2011

http://metta.ucoz.com/publ/proshhenie/proshhenie/69-1-0-477

Tulkoja Jānis Oppe