Tas interesē mūs visus

Dārgie lasītāji!

Ja jūs jau izmantojat Saules Brālības enerģijas, lūdzu jūs uzrakstīt, kā jums tas izdodas? Tas interesē mūs visus. Jo tas taču ir tas jaunais, kas ir atnācis uz Zemi tikko kā, šajā gadā. Jūsu detaļas un sajūtas palīdzēs mums un Saules Valdniekiem nokoriģēt savus seansus.

Es pateicos jums par visām jūsu vēstulēm, kuras sniedz gan jaunas zināšanas, gan norādes uz interesantiem tekstiem, kā arī jūsu jautājumus un spriedumus sakarā ar jaunajām izmaiņām uz Zemes. Apspriedīsim tās šeit, un daudz kas mums var kļūt skaidrāks. Kāds ir atklājis kaut ko savu – uzrakstiet mums! Bet kāds ir uzdevis interesantu jautājumu, un es esmu gatava izjautāt, pakonsultēties ar Skolotājiem vai uzzināt pati no saviem Augstākajiem Es.

Lūk, fragmenti no jūsu pēdējām vēstulēm. Jūsu vēstulēs bieži ierosina mani apspriest jaunas tēmas ar Skolotājiem, jo viņi ar mani strādā tajā skaitā arī caur jums!

 

Natālija

(Natālija raksta par Saules Brālības seansu.)

Pēdējā meditācija: varbūt tie ir mani izdomājumi, taču sajutu maigu plūsmu. Tu lūdz paārstēt roku, un es arī. Roka kļuva gluži kā bez svara, sāpes elkonī norima. Pēc tam tāda dīvaina sajūta, man pavīdēja doma, ka esmu gluži kā termosā – no ārpuses viegls, pavēss gaiss, es ar ādu jutu šo plūsmu, bet iekšienē gluži kā silts (ne karsts) ūdens izlija pa ķermeni. Un paralēli lasu: “karsti”.

Bet pašu interesantāko izlasīju beigās. Es atnācu mājās un nedaudz “salecos” ar meitiņu. Bet pēc šīm enerģijām man parādījās viegluma sajūta, galva apskaidrojās, un, galvenais, kaut kāda klusa prieka stāvoklis iekšienē. Es teiktu – katrā šūniņā.

 

Olga

Nataša, sveicināti! Izlasīju SK vietnē Jūsu ar Vladimiru sarunu ar Luciferu. Pateicos par informāciju. Vispār, jāatzīst, ka pašlaik nāk ļoti daudz informācijas no ŠĪ STAROJOŠĀ ERCENĢEĻA. Un katrs “pārvadītājs” viņu atspoguļo caur savu uztveres prizmu pa savam. Tāpēc ir interesanti paskatīties dažādus tās variantus un kā puzli salikt kopējā ainā. VIŅŠ tagad ir kļuvis ļoti pieejams. Tikai jāpadomā – un, lūk, VIŅŠ – “pati uzmanība”. MAJESTĀTISKS, VIEDS, LIELISKS, AKTĪVS UN ĻOTI SMALKI JŪTOŠS SARUNU BIEDRA DVĒSELI (tādu viņu redzu es, kad sarunājos ar viņu). Ne pārāk sen internetā izlasīju vēl viena kontaktētāja SElēnas (СЕлены) “Sarunu ar Luciferu”. Ļoti interesants un uztverei ļoti pieejams izklāsts. Rekomendēju. Lūk, norāde:

http://praktikdelosvet.ru/chenneling/razgovor-s-lyutciferom

Ar mīlestību. Olga.

 

Dmitrijs

Pēdējā laikā vietnēs ir aktualizētas Lucifera tēmas. Ar ko tas ir saistīts? N. Terehovas materiālus pētu regulāri. Jūsu vietnē daudzi materiāli ir nozīmīgi un savlaicīgi. Esmu pateicīgs par jūsu ieguldījumiem mums. Norādes uz materiāliem par Luciferu –

http://espavo.ning.com/profiles/blogs/3-19

http://espavo.ning.com/profiles/blogs/3776235:BlogPost:1329396

http://espavo.ning.com/profiles/blogs/2-724

http://espavo.ning.com/profiles/blogs/1-840

http://espavo.ning.com/profiles/blogs/43

http://absolutera.org/article-1472

http://absolutera.org/article-1456

http://absolutera.org/article-1454

http://absolutera.org/article-1436

http://absolutera.org/article-1433

http://absolutera.org/article-1425

http://absolutera.org/article-1398

http://absolutera.org/article-1395

http://absolutera.org/article-1393

http://absolutera.org/article-1376

http://absolutera.org/article-1367

http://absolutera.org/article-1356

http://absolutera.org/article-1347

http://absolutera.org/article-1289

http://absolutera.org/article-1285

http://absolutera.org/article-1269

http://absolutera.org/article-1267

http://absolutera.org/article-1243

http://absolutera.org/article-1234

http://absolutera.org/article-1232

http://absolutera.org/article-1203

http://absolutera.org/article-1169

http://absolutera.org/article-1164

http://absolutera.org/article-1163

http://absolutera.org/article-1157

http://absolutera.org/article-1156 .....

Tamāra

Dārgā Nataša!

Cik es esmu PRIECĪGA par Otro Etapu Jūsu Kopīgajā Darbā – Saziņā ar Valdnieku Luciferu – Augstākās Dzimtas Pārvērsto – Melhisedeka Ordenis pēc RIKLU DZIMTAS AGNI DEOSĀ (по РОДУ РИКЛОВ в АГНИ ДЕОСА) (varat pati viņam pajautāt).

Tikko kā vietnē izlasīju Jūsu Sarunu-Dialogu ar Luciferu, un tūlīt pat noķēru pārdomu sinhronismu... Pirms dažām dienām izlasīju tādu informācijā vietnē “ОГНЕСФЕРА” – kāda sistēma var būt un kādai jābūt “radošai” (“созидабельна”) – tas ir VIŅU vārds, un atradu turpinājumu un apjēgšanu tieši Jūsu Dialogā ar Luciferu.

Lūk, citāts: “Fizisko formu lauku-karkasu izpēte parāda enerģiju deficītu, kas skaidri nozīmē tās noplūdi. Jebkurai sistēmai ir pašai sevi jāatmaksā + peļņa, tas ir – enerģijas radīšana. Ja sistēmas elementi nav spējīgi radīt (созидабельны), tātad, visas sistēmas līdzsvara dēļ tie tiek noārdīti un radīti par jaunu. Tāpēc visu līmeņu elementu sistēmu uzdevums ir iemācīties radīt (соЗиДать) enerģiju... Enerģija papildinās, kad to dod tam, kas dod jums (vienVērtīga savstarpēja Apmaiņa-savstarpēja Bagātināšanās).

Sabrukums sākas tur, kur notiek enerģijas absorbēšana.

Tas tapa pamanāms Atlantīdā, kad magi iemācījās palēnināt attīstības procesus savu pirmTiesību saGlabāšanas dēļ. Kopš tā laika notiek enerģijas atsūknēšana, bet brīvprātīgai atDevei (citādi nevar) – cilvēki tiek “radoši” kārdināti, nenobriedušas vai apmānītas dvēseles nonāk lamatās-tīklos – kļūstot par baterijām.

Viss, kas iepriecina patmīlību, godkāri, apmierina ambīcijas, kā liekas, pat visaugstākās pakāpes – ir iemesls enerģijas noņemšanai.

Ķermenim ar visu savu trauslumu piemīt neierobežotas paš-saGlabāšanās un atJaunošanās iespējas, bet pie enerģijas nePietiekamības – tas nav IeSpējams.”

http://ognesfera.ru/master-balansa.html

 

Lucifers Jūsu Sarunas pašā sākumā saka, ka TĪRU KANĀLU IR MAZ. Lieku reizi gribas PATEIKTIES JUMS par KANĀLA TĪRĪBU un UZTICĪBU KRISTUS-APZIŅAS KOPIENAS LIETAI.

Jā, un vēl interesants Vēstījums no METATRONA caur viņa kanālu Tiberons.

“Daudzi no jums redz apkārt kņadu un jautā, kāpēc pasaule jūk prātā. Mēs jums teicām, ka Kristus enerģijas pie Zemes atgriežas 2038. gadā. Polaritātes apstākļos tā ir Gaismas enerģija. Tas, kas notiek pašreizējā laikā, ir tumšās enerģijas, iedzimušas dualitātē, pēdējās mokas veltīgā mēģinājumā bloķēt atgriešanos.

Un mēs sakām jums, atgriešanās notiks un nevar tikt norauta.”

27. septembra Vēstījums. “2038, gads. Tālu. Tuvu”.

Apkampju Jūs ar VISU SIRDI.

Jūs un JŪSU-MŪSU vietne MUMS VISIEM IR ĻOTI, ĻOTI VAJADZĪGA.

Visu pašu labāko.

Mīlestību un Gaismu.

Tamāra, Severomorska

 

Tamāras pēdējā vēstulē pievērsu uzmanību vārdiem:

“Enerģija papildinās, kad to dod tam, kas dod jums (vienVērtīga savstarpēja Apmaiņa-savstarpēja Bagātināšanās). Sabrukums sākas tur, kur notiek enerģijas absorbēšana. Tāpēc visu līmeņu elementu sistēmu uzdevums ir iemācīties radīt enerģiju...”

Apsolu parunāt ar Skolotājiem par šo mums visiem interesanto tēmu!

Līdz nākošajām tikšanās reizēm! Natālija Koteļņikova.

 

Pievienots 21.11.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/eto-interesno-nam-vsem

Tulkoja Jānis Oppe