Kosmisko enerģiju seanss

Ķermeņa enerģētisko kanālu apstrādāšana

14.11.17.

14 11 18 04

Mēs piesaucam Saules Brālību un visus, kuri ar mums šodien grib parunāt.

Lucifers: Mēs sapratām, ka jūs atkal gribat apstarošanas seansu, un mēs uzreiz sākam seansu. Šodien būs cits staru sastāvs.

Nāk plūsma – tagad tā ir krāsaina, varavīkšņaina, spilgta, it kā ziedu pušķis.

Šodien mēs iedarbosimies uz jūsu emocionālo plānu un atbalstīsim to. Mēs gribam jūsu dzīvē ienest svētkus.

Plūsma nāk priecīga, spilgta, svinīga, tā izplūst pa ēterisko ķermeni, gluži kā notek pa muguru. Redzu, ka viņi ir iemācījušies diferencēt dažādus enerģiju tipus un blīvumus.

– Man vēl gribas paārstēt rokas.

Kreiso roku sāk pastiprināti ārstēt.

Mums ir izstrādāts vesels spektrs staru, kuri strādā ar cilvēku. Katrā līmenī ir savs staru spektrs. Vienā kūlī var būt līdz 20 stariem, savāktiem noteiktai programmai.

Vladimirs pārdzīvo, ka ne īpaši jūt enerģijas, bet tu jūti, tāpēc kā tev ir ļoti daudz prakses. Visu var izstrādāt, īpaši grupā ir labi strādāt. Cilvēks, kurš strādā grupā, attīstās ātrāk nekā vieninieks.

Pa muguru vēl arvien iet plūsma, bet pa krūtīm to nejūtu.

Pa krūtīm iet cita plūsma, ar citu sastāvu.

– Kas ar to nodarbojas?

Ir vesela brigāde būtņu, kuras ir apvienojušās palīdzēt cilvēkiem. Tā ir radīta uz Saules Brālības bāzes. Tajā ir arī daudz palīgbūtību, kuras šos starus savāc īpašos kūļos. Ir skenējošās ierīces, kuras palīdz mums noteikt, kas cilvēkam vajadzīgs. Mēs piepildām šos kūļus ar savu mīlestību, ar viņas dzīves kvalitāti, un viņa veicina šo mīlestības enerģiju atrašanu cilvēkā.

Bez mīlestības mūsu stari būtu vienkārši aukstas svešas plūsmas. Mīlestība atver šūniņas, šūniņas šīs enerģijas uzsūc un pārveidojas.

– Vai šīs enerģijas var piesaukt un dot seansus sākuma semināros?

Jā, mēs labprāt strādāsim ar visiem cilvēkiem. Tu viņiem izskaidro, visu izstāsti, un būs izdziedināšanas seanss ar kosmiskajiem Saules stariem.

Katram tiks piemeklēts dažāds enerģiju spektrs, skatoties, kādi cilvēki piedalīsies. Teiksim, tiem, kuri sen nodarbojas – viens spektrs, iesācējiem – cits. Neviens nebūs apdalīts un, tai pat laikā, neviens nebūs pārapstarots.

Apakšdelmi kļuvuši karsti...

Ja paraugās uz planētu, tad viņa pašlaik ir pārklāta ar varavīkšņainām spožām enerģijām, kuras paātrina cilvēka apziņas nobriešanu.

Apziņas augšana notiek ne tikai uz emocionāla pacēluma, iedvesmas rēķina. Mēs pastiprinām cilvēka enerģiju augšējo spektru, kurš mijiedarbojas ar pašām gaišākajām emocijām, jūtām, izraisa cilvēkā enerģētikas pacēlumu, eiforiju, un cilvēks iznāk no sava negatīvo enerģiju – nelaimju, apdalītības – tumšā kokona. Viņš sāk citādi just pasauli, un pasaule viņam atbild ar to pašu. Tāpēc ka pasaule jau ir piepildīta ar mūsu enerģijām. Norit cilvēka jauna savienošanās ar pasauli, un jūtu pacēlums veicina apgaismošanos, dod optimismu, palīdz tikt galā ar neveiksmēm dzīvē, piedot cilvēkiem, atlaist situācijas, nedomāt par tām, dzīvot šeit un tagad, iemantot iekšējo mieru un iemācīties nesaistīt savu laimi vai nelaimi ar citiem cilvēkiem un apstākļiem, atklāj cilvēka iekšējo potenciālu.

Cilvēks dzīvē balstās nevis uz to, ko viņam teica, bet uz to, kas viņam ir iekšienē.

– Paplašinās sirds telpa, tur parādās ugunīgā daļa.

Mēs pašlaik iedarbojamies uz visiem cilvēka līmeņiem, uz astrālo aspektu, mentālo, un, ja cilvēks ir ļoti augsts, tad pieslēdzam vēl arī budhiālo daļu, tā kā tā ir iedarbība uz visiem līmeņiem. Arī uz apakšējo līmeni mazlietiņ iet, pirmie ļoti akurāti stariņi sāk tur nonākt. Taču galvenokārt mēs ar cilvēci strādājam fiziskajā blīvumā.

Plūsma aizgāja ķermeņa dziļumā, nonāca sirds centrā.

Mēs pašreiz strādājam ar visiem centriem un čakrām, lai tie labi funkcionētu.

– Čakrām savienojoties Vienotajā čakrā, centri un viņu funkcijas paliek pildīt savas lomas?

Jums ir ķermeņa orgāni, Vienotā čakra taču viņus nevada. Centrālā čakra jūs saista ar Augstāko Es, kā portāls.

Jūsu kājas un gurni ir pirmās čakras atbildībā, dzimumorgāni otrās čakras atbildībā utt. Ir orgāni, un ar tiem nodarbojas enerģētiskie centri. Visas čakru enerģētiskās funkcijas paliek. Viņas, protams, pārveidosies atbilstoši tam, kā jūs ceļat savu apziņu un savienojaties ar Augstāko Es, taču enerģētiskajā līmenī viņām ir jāstrādā labi.

Mēs esam par to, lai jūs daudz kustētos, staigātu, vingrotu, nodarbotos ar sportu. Tas ir ļoti vajadzīgs ķermenim, lai uzturētu viņu labā formā.

– Karsti...

Tā ir tava saules sirds, kura ir atvērusies, un tevi pārņēma karstums nevis no mums, bet no iekšienes. Tā ir tava Augstākā Es reakcija uz mūsu iedarbību. Mūsu vilnis ir uzlabojis enerģētiskās plūsmas ķermenī.

Pajautā savam ķermenim – vai viņam pietiek ar šo barošanu?

– Jā, pašlaik viņš ir labi piesātinājies ar enerģētiku. Rokās ir karsta starveidīga enerģija. Man vēl gribētos iedarbību uz acīm...

Tas būs mūsu nākošajos seansos. Visu savienot nevar viena seansa laikā. Mēs varam detalizēti apstrādāt visu galvu. Visus hormonālos dziedzerus, visus galvas orgānus u.c. Bet pašlaik mēs nodarbojamies ar enerģētiskajiem kanāliem.

Mūsu seanss tuvojas beigām. Pateicamies jums par pretimnākšanu!

Arī mēs pateicamies jums pat lielisko seansu!

Seanss ilga 26 minūtes.

 

Pievienots 18.11.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/seans-kosmicheskich-energiy

Tulkoja Jānis Oppe