Lucifers: mēs ar tevi sākam mūsu dzīves jaunu nodaļu

14.11.13.

Vladimirs un Natālija. (Visa saruna ilga 51 minūti, no tām seanss – 20 minūtes.)

Mēs piesaucām Saules Brālību. Bet atnāca viņas Kurators – Lucifers.

Laipni lūgts, dārgais Vecākais Brāli! (Daudz prieka tiekoties.)

Mūsu jautājums šodien – kādi karmiskie uzdevumi stāv priekšā Zemei un cilvēcei?

Lucifers: Patiešām, ir novērojama spēcīga pāriešana pa vibrāciju līmeņiem. Tavs jautājums bija par Kosmisko staru viļņiem: kāpēc tie ir kļuvuši horizontāli un no kurienes tie iznāk?

(No Ņinas Terehovas raksta: “Agrāk Saules Vēja (SV) kūlis iegāja Zemes centrā, nonāca planētas magnētiskā serdeņa vērstajā plūsmā un, izlidojot no dienvidpola, traucās uz ziemeļpolu. Bet tagad bez SV ir parādījušās milzīgas amplitūdas kosmisku staru plūsmas, kuras sava viļņa garuma dēļ izplatās horizontāli, apliec planētu, NENOKĻŪSTOT planētas KODOLĀ! Un rada tādu papildus rezonanses slāni. Šeit atslēgas vārds – papildus.)

Tu taču zini, ka astrālais plāns iet horizontāli. Un sākas horizontāli viļņi – astrālie viļņi. Pie tam fiziskie viļņi paliek, vienkārši astrāls ir sācis daudz stiprāk iedarboties uz planētu, un tas notiek pēc nonullēšanas. Apstarošana pagāja, un sākās cita apstarošana.

Kas Gan notiek cilvēku apziņā? Mani satrauc tas apstāklis, ka daudzi cilvēki, kuri meditēja uz “augšu”, arī ir kļuvuši “horizontāli”. Viņi ir iegājuši sadzīves un naudas problēmās.

Atliekam pašreiz šīs sarunas un nodarbojamies ar planētu. Paliksim planētas rupors, jo paliek maz avotu, kur var smelties tīru informāciju. Un es atnācu pie tevis, lai parādītu pēdējās izmaiņas uz planētas, lai tu apzināti saprastu procesus, kuri notiek un notiks.

Sākumā mēs pieskarsimies karam, kurš, dabiski, jūs stipri satrauc. Tas ir sācis aprimties, un mēs cerēsim, ka drīzā laikā tas aprimsies pavisam, un jūs risināsiet uzdevumus miermīlīgā līmenī. Mums ir ļoti skumji, ka cilvēce joprojām savas problēmas mēģina atrisināt ar pretnostatījuma spēku, kaut gan pašreiz cilvēces apziņā ir visas iespējas, lai pārietu uz citu līmeni citam cita sapratnē, kara, negatīva daudzkārtīgas palielināšanas, atgriešanās pagātnē pēc vibrācijām, pretošanās jaunajai pasaules sistēmai, kura nevar eksistēt kara apstākļos, bezjēdzīguma sapratnē.

Jaunajai pasaules sistēmai ir jāsēj gaisma un mīlestība starp cilvēkiem, bet šie kari ved pie šīs sistēmas vājināšanas un pretdarbības pasaules attīstības tendencēm. Protams, šiem pēdējiem karu perēkļiem ir jātiek apdzēstiem, lai cilvēce vairs nekad neatgrieztos pie tādas primitīvas, tādas bērnišķīgas loģikas – man vajag tavu, tāpēc es darīšu visu, lai tev to atņemtu. Bet, ja nevaru atņemt, tad jādara tā, lai tu kristu un ļoti ilgi neceltos.

Tas vēl ir ļoti bērnišķīgs apziņas līmenis, pie tam tas ir pretrunā Dievišķajai Paradigmai, kura saka, ka cilvēce ir dzimusi skaitumam, laimei, radīšanai mierā, saskaņā un mīlestībā.

Jums ir sakāmvārds – “Labāk slikts miers, nekā labs karš”. Es gribu piebilst, ka slikts miers pēc tam vienalga pariet labā mierā, ja jūs spēsiet noturēties un nenoslīdēt lejā pa savām emocijām, pretenzijām un nesāksiet izplatīt karu uz turieni, kur tam pat būt nevajadzētu.

Saglabājiet draudzību, mīlestību tajā skaitā arī ar tiem, kuri pašlaik jūs apsūdz vai negrib ar jums draudzēties. Lai viņu būtu arvien mazāk un mazāk, bet jūsu būtu arvien vairāk un vairāk. Mīlestībai uz Zemes ir jākļūst par prioritāti, un tikai tie cilvēki, kuri palielina, audzē mīlestību savā sirdī, spēs pāriet uz jauno planētu, kuras jums liksies debešķīga vieta pēc jūsu globusa.

Kāpēc, kad es piesaucu Saules Brālību, atnāci tu – Lucifers?

Es pārraugu Saules Brālību, tāpat kā daudzas citas. Katra Brālība priekš manis ir mans lolojums, un cilvēce ir mani bērni. Mēs ejam roku rokā un pildām vienu uzdevumu Radītājam, mīlam Viņu un cenšamies izpildīt to, ko Viņš ir pavēlējis. Viņam no augstuma ir redzams, kā jāattīstās cilvēcei, ko vēl mēs varam pasākt, tāpat, kā tev ir labāk redzams no Mentālā plāna – tavas zemes problēmas kļūst šauras, vienkāršas un pieejamas.

Vēlreiz dzirdu – caur mīlestību.

Mīlestība – tas ir kā portāls izejai no šīs planētas uz nākošo, nākošajā sabiedrībā, nākošajā pasaulē bez nesaskaņām. Pasaulē, kurā tiecas darīt vienu priekš visiem, nevis katrs velk segu uz sevi. Mēs vēlreiz pārliecinājāmies – ja nav saskaņas ģimenē vai uz planētas, viņa nevar tālāk attīstīties. Attīstība norit tikai saskaņā un mīlestībā.

Protams, cīņa palīdz attīstīt apziņu un saprātu. Un kaut kādā attīstības etapā tā ir vajadzīga. Šo attīstības etapu planēta jau pabeidz, un tagad mēs sākam apvienot savas apziņas, lai kļūtu īsteni saprātīga rase un darbotos kopīgi, un neslēptu cits no cita jūsu atklājumus, kurus jūs izdarāt paklusām cits no cita. Apvienojiet pūliņus, un tad iznāks spēcīgs lēciens gan zinātnē, gan mākslā, gan mīlestībā.

Gribu teikt, ka sakarā ar planētas pāriešanu uz astrālo plānu jums izmainīsies skaistuma paradigma, pārpilnības paradigma, audzināšanas un izglītības paradigmas. Tas viss pāries “citā plaknē”, kā jūs paši saprotat. Jums uz to ir jāpāriet plūstoši.

Aizies mākslīgais “skaistums”, kurš tagad tiek taisīts gan ar plastiskām operācijām, gan ar novājēšanu, gan ar neiedomājamiem kostīmiem starp cilvēkiem. Aizies tumšo pasauļu abstraktā māksla, aizies dejas un dramatiskās izrādes, balstītas uz “minimālismu”, pelēcību un kroplumu. Mākslas tendences kļūs tuvākas dabiskumam. Tās būs tuvākas veselīgam dzīves veidam.

Masveida darbības sāks notikt uz ielām, pie dabas – ap jūrām, ezeriem un upēm. Jūs būsiet tuvāk dabai, tuvāk stihijām. Jūs svētku laikā piesūcināsieties ar dabas skaistumu un ar gan kosmisko, gan zemes stihiju spēcīgo atjaunojošo iedarbību.

Pie jums tiks kultivētas masveida izrādes, masveida darbības, kuras cilvēkus satrauks un iepriecinās, kuras jums nesīs vairāk labuma nekā sēdēšana slēgtās teātru zālēs vai izstāžu zāļu apmeklēšana. Tie būs pilsētas svētki, ģimenes svētki un visas valsts svētki, egregoru svētki, piemēram, militāri svētki. Cilvēks sāk iziet uz dabu un saplūst ar dabu savās darbībās, jo visi šie svētki uz to arī būs vērsti. Tie ir festivāli, īpašas svētku dienas un tml.

Pašreiz masu informācijas līdzekļi kultivē karu. Tie pastiprina informāciju, manipulē ar apziņu, novērš cilvēkus no viņu garīgā ceļa. Es neieteiktu jums visu laiku būt šajā tēmā – divu valstu pretnostatījuma tēmā, bet nodarboties ar sevi – ar attīrīšanos, apskaidrošanos, un atrast savu prieku dzīvē. Atrast savu prieku un mīlestību. Neatdodiet vairs savas enerģijas karam, nekultivējiet to savā iekšienē, atstājiet to tiem, kam tas patiešām ir vajadzīgs un kas kaut ko grib sasniegt no tā.

Tas būtu tāpat, ja vesela skolnieku klase būtu fokusēta uz divnieku karali, un visi sāktu pārdzīvot par divnieku karali un pārstātu mācīties. Sava dzīve aiziet, un visi sāk nodarboties ar svešām darīšanām.

Es domāju, ka jums atradīsies, ar ko nodarboties savā iekšienē.

Mums ļoti patika apstarošana ar Saules Brālības stariem. Man tas izrādījās liels atspaids pirms semināra Minskā. Es tur lieliski jutos, nenoguru, pat jutos labāk kā pēc jūras.

Es pateicos par tādu novērtējumu, un, protams, mēs šodien vēlreiz veiksim tādu seansu, ja jūs vēlēsieties. Pats galvenais, lai jūs saprastu, ka neko kaitīgu neviens jums nepiedāvā. Mēs iedevām ļoti mazu devu, pašu pirmo apstarojuma devu, lai saprastu, kā tas iedarbojas uz šūnām, uz fizisko ķermeni. Un mēs redzam, ka tas ir ļoti derīgi, ka tas cilvēkam palīdz iemantot jaunus spēkus. Un mēs redzam, cik daudz spēku tevī ir nācis klāt un iekšējās pilnības, un kāda atdeve no tevis nāca pēc tam.

Es pateicos, ka jūs sākāt ar mums šo darbu, un man gribētos apzināties tā darbības mehānismu kā cilvēkam, kuram viss ir jāsaprot.

Lieliski! Tu esi saprātīgs cilvēks un negribi būt līdzīgs trusim. Protams! Tāpēc es tev tagad “atklāšu visas kārtis”, pastāstīšu, kā tas iedarbojas. Faktiski pašreiz tiek apstarota visa planēta, tikai apstarojuma deva ir simtreiz mazāka par to devu, kādu saņēmāt jūs sākotnēji. Šī apstarošana dod, pirmkārt, cilvēkam veselību, kā tu redzi, otrkārt, tā ceļ cilvēka vibrācijas, veicina viņa lauku attīrīšanos, viņa virzību uz augstākajām vibrācijām.

14 11 18 01

Augstākajās vibrācijās ir pavisam citas domas, citas programmas. Cilvēks sāk labāk apjēgt, viņam attīrās apziņa. Un, ja viņš attīrās, tad sāk saprast, ko viņam vajag un ko nevajag. Viņš sāk darboties uz sevi. Neviens viņam nevar teikt – turp ej, šurp neej! Pats cilvēks sāk to labāk saprast, viņš spilgtāk redz, ko viņam vēl vajag izdarīt, kādiem soļiem vēl viņa garīgajā izaugsmē ir jānotiek, lai viņam pašam būtu labi.

Un garīgās izaugsmes apstiprinājums ir viņa veselība. Cilvēks jūtas piesātināts, spilgtāks, atvērtāks. Bet ja veselības uzlabošanās nenotiek, tātad, viņš neielaiž sevī starus, viņš ir pārāk aizslēgts, tumšs, un ķermenis šīs iedarbības pieņem tikai vispārējā planetārā līmenī.

Ne tikai protoni pašlaik bombardē Zemi. Ir arī elektronu plūsmas, ir neitrālu daļiņu, jonu plūsmas... tavas fizikas zināšanas ir pārāk mazas, lai mēs varētu sarunāties zinātniskā līmenī, taču apmācība notiek pa visu enerģiju spektru, tie ir arī radioaktīvie stari.

Es pārskatīju ozona slāņa karti, ekvatorā tā ir maz. Kā tas ir ierīkots?

14 11 18 02

Tas ir saistīts ar magnetosfēru, ar torsionu formu. Tors sadala sevi pa ekvatoru augšējā un apakšējā daļā. Tā tora daļa, kura ieiet planētas jonizētajā slānī, ir pārklāta ar vairāk redzamo ozona slāni, ar to, kurš ir zinātnieku atklāts. Pa virsu tam ir vēl viens, blīvs apsegs, kuru pagaidām neviens nav atklājis. Tas filtrē kosmiskos starojumus un tiek vadīts no Kristus Apziņas. Caur šo apsegu sāk iet cauri arvien vairāk enerģijas un informācijas, apsegs kūst, arī tā iedarbība kā enerģētiskajā, tā arī informācijas slānī. Nevar atdalīt enerģētisko funkciju no informācijas funkcijas. Vilnis nes abas šīs funkcijas. Taču, lai atvērtu informācijas vilni un atšifrētu informāciju, ir jāpiemīt augstai apziņai un ar to jānodarbojas. Faktiski tas, ar ko mēs ar tevi nodarbojamies, ir apsega atklāšanas sekas. Čeneleri ir iemācījušies ar saviem augstākajiem ķermeņiem uztvert informāciju augstākajos plānos un nolaist to uz zemāko plānu.

Mani interesē, kurā līmenī tagad norit mūsu saruna?

Budhiālajā plānā.

Pat ne mentālajā?

Mentālais plāns caurauž budhiālo plānu. Dvēseles apgabalam arī ir mentālais plāns. Tas ir augstākais Mentālais Plāns priekš cilvēka. No šejienes norit mūsu saruna ar tevi. Tu ar savu Augstāko Es uztver manu informāciju un manu apstarojumu un translē to tālāk savā zemākajā es.

Es redzu apstarošanas spektru starp caurspīdīgu violetu un tievu, tievu gaišzilu.

Tu pareizi jūti. Šodien mēs jūs vienkārši paārstēsim, atjaunosim jūsu enerģētiku. Mēs pateicamies tev par tavu nenogurstošo darbu.

Mēs mīlam tevi! Nodod visiem, kuri mūs lasa, mēs mīlam jūs!

Mēs ar katru tagad cenšamies strādāt individuāli. Šie seansi, kurus pašreiz pieņem Natālija un Vladimirs, var būt arī ar jums – tiem, kuri ir apzinājušies. Un mēs strādājam naktīs, ar papildus enerģijām apmācot cilvēkus pa viņu pašu kanālu caur jūsu Augstākajiem Es. Mēs dodam jums jaunu gaismu un jaunu mīlestību, un jaunu apziņu, jaunu tīrību un jaunu enerģētiku. Pieņemiet!

Šodien enerģija iet nevis plūsmā kā pagājušo reizi, bet ļoti smalki. It kā katrs atoms tevī vibrē sīciņi, ļoti viegli. Vibrācijas ir paaugstinājušās, sākās svilpoņa ausīs. Es bieži dzirdu tādu svilpoņu, kad norit mans čenelings. It kā atomi savstarpēji saduras un izdod sīciņu pīkstienu. Kā es redzu, enerģijas manā ķermenī iekšā iet maz, tās galvenokārt tīra auru. Strādājam ar apkārtējo vidi.

Parādījās akords, viena nots pārgāja frekvenču saskaņā. Ir zemāki toņi un augstāki.

Tagad apstarošana iegāja rokās, sāk darboties dziedniecības kanāli... pakāpeniski ieiet krūtīs un laižas uz leju. Pa enerģētiskajiem kanāliem iet pa visu ķermeni. Es vēršu enerģiju uz vēderu un kuņģi, noslēdzu labās un kreisās puses ķēdes. Tagad enerģija lielā plūsmā iet pa muguru. Un tagad plūsma ir pārgājusi lietusgāzē pa visu ķermeni. Ļoti patīkama duša.

Sākumā enerģijas attīrīja auru un smalkos ķermeņus, bet tagad tās ir iegājušās šūnās. Vismaz pagaidām mani kauli atrodas ārpus šīs enerģijas darbības zonas, nezin kāpēc tikai ķermeņa mīkstās daļas jūt, muskuļu šūniņas atsaucas uz iedarbību.

Kauli var uzkrāt radioaktivitāti un pēc tam kļūt par radioaktīvā starojuma avotu, tāpēc kauli tiks iesaistīti pēdējie, lai tie saņemtu ne tik daudz iedarbības.

Es eksperimentēju – pārgāju uz Vienoto čakru un sapratu, ka Vienotā čakra dod mums pāreju uz astrālo plānu, viņa savu orientāciju var izmainīt par 90°, un tas būs astrālais ķermenis.

Vilnis kļūst vājāks, aiziet no ķermeņa. Tagad sāka nākt zems vilnis. Visdrīzāk, tā tad arī ir iedarbība uz cilvēka minerālo plānu, uz viņa kaulu sastāvu.

Tas ir tīrs protonu vilnis, kurš nāk.

Vilnis izskatās plakans, balts, tā ir pavisam cita enerģijas kvalitāte. Sāka mirdzēt viss skelets. Es pat ieraudzīju, ka manas cīpslas nav pārāk elastīgas, un man barībā jālieto želantīns...

Tagad ieraudzīju, ka šīs enerģijas praktiski nenonāk otrajā dimensijā, un es jautāju Luciferam: šis apstarojums taču nāk no augšas pa visu daudzdimensionalitāti, kāpēc tas nenonāk otrajā dimensijā par ar pašu zemāko vilni?

Otrā dimensija pagaidām nav gatava apstarošanai. Apstarošana sāksies vēlāk, kad būs gatava trešā dimensija, un jūs kļūsiet par tīriem pārvadītājiem. Tad mēs sāksim jūsu sakņu apstarošanu. Dabiski, bez tā nekādi neiztikt. Bet tas droši vien atnāks pēc gadiņa.

Tagad enerģija ir pārgājusi uz iesarkanu gaismu.

Viss ir pareizi, tā ir infrasarkanā gaisma.

Sāk iedarboties uz rajonu ap kājām...

Enerģijas kļūst vājākas. Un tagad dzirdu visu enerģiju spektru. Zemās enerģijas ir aizgājušas, ir parādījies vidējais spektrs un augstākās enerģijas. Viss atgriežas uz augšu. Parādās zaļgani zibšņi, rozā, ceriņkrāsas, liels enerģiju kūlis harmonizē cilvēku.

Un tas tad arī ir apskaidrības moments.

– Cik lielā mērā šis apstarojums ir mākslīgs? Iespējams, tas arī ir mehānisks ceļš?

Mēs neizmantojam mākslīgus apstarotājus vai sinhrofazatronus. Mēs vēršam kūli no dabiskām kosmiskām enerģijām, kuras izstaro zvaigznes. Šajā kūlī ir tikai cilvēkam vajadzīgas vibrācijas – vajadzīgajā daudzumā, vajadzīgajā kvalitātē, un tās ir paredzētas konkrētam individuālam ķermenim. Tas ir, tādus kūļus, kādus mēs sūtām tev, mēs nevaram sūtīt, teiksim, Vladimiram. Jeb mēs nevaram sūtīt taviem klausītājiem seminārā. Katram ir savs individuāls enerģiju spektrs, enerģiju sastāvs, savs paša magnētiskais lauks, savs paša radiācijas slānis un savs paša radiācijas uzkrājums. Mēs skatāmies uz cilvēku un piemeklējam viņam vajadzīgo spektru.

Mēs varam nokoriģēt – kaut ko aizvākt, kaut ko pielikt, tāpēc ka mēs skatāmies uz organisma atbildi – kāda iedarbība iet un kādas papildus enerģijas pēc tam izdalās, kā norit cilvēka iekšējā pašapstarošanās, atbildot uz šīm iedarbībām. Mēs visu ļoti smalki regulējam un vienkārši nevaram kaitēt cilvēkam. Mēs labāk varam līdz galam neiedot, nekā iedot par daudz.

Mēs beidzam mūsu kopējo darbu.

Es pateicos visiem, kas ar mums tagad strādāja! Mums ļoti patīk šī iedarbība. Man iekšā ir ultraviolets. Atvēru acis – un mana priekšā viss ir smalki, smalki violets.

Jā, norit iedarbība ar ultravioletajām enerģijām un no augstāka spektra – x stari, gamma stari un alfa un beta stari.

Mēs sakām, ka cilvēkam ļoti kaitīgs ir tīrs stars – tikai vienas enerģijas iedarbība, tikai x stari vai tikai gamma stari, vai tikai alfa stari. Kad nāk spektrāli, kopā – tā ir kosmisko staru harmoniska, dabiska, dievišķa iedarbība uz katru no jums.

Mēs pabeidzam. Mēs atvadāmies no jums.

Arī mēs pateicamies jums par burvīgo seansu! Enerģijas vēl nāk...

Vēlreiz sakām, ka tā ir derīga iedarbība, un nevajag no tās bīties.

Man liekas, ka tā ved tikai pie atjaunināšanās un iekšējās tīrības. Manī pašreiz ir eņģeliska tīrība. Kaut kur ļoti, ļoti augstu es atrodos... Taču ķermenis prasa ēst!

 

14.11.14.

Tikko kā šodien pamodos, bet Lucifers jau stāv kanālā. Jāpastrādā...

Lucifer, es klausos tevi!

Lucifers: Atkal mēs ar tevi sākam mūsu dzīves jaunu nodaļu. Gribas daudz tev teikt. Kā attīstās Zeme, kas jauns ir uz visām pārējām Saules sistēmas planētām un kādēļ es atkal esmu atnācis pie tevis. Taču visu pēc kārtas.

Kas ir Saules Brālība? Tās ir būtnes, kuras reiz atnāca uz Zemi no dažādām Saules sistēmas malām, no Saules sistēmas ārpuses un pat no Galaktikas Piena Ceļš ārpuses.

Mūsu mērķis bija – radīt enerģiju deficītu, kurš stimulētu radības uz nedzirdētiem varoņdarbiem. Kādēļ? Kļūt par Dievam līdzīgu Radītāju. Kad Dievs radīja Visu, Kas Ir, viņš izjuta šausmīgu deficītu, jo viss apkārt vēl bija nedzīvs. Vajadzēja iedvest Dzīvību un Jēgu katrā daļiņā un noteikt viņai vietu un uzdevumu. Protams, cilvēkam tādu spēku nebija, taču līdzīgs pievelk līdzīgu. Mēs ieslodzījām sevi “cietumā”, lai tajā reproducētu radīšanas sākuma apstākļus un izmēģinātu savus spēkus realitātes un apkārtnes radīšanā.

Ne visai mēs ar to tikām galā, kaut arī ir paši īstākie atklājumi. Saprāts aktīvi sāka attīstīties no trešā mēģinājuma.

Kādas priekšrocības mums dod tumšais spēks salīdzinājumā ar gaišajām pasaulēm?

Nekādas. Viņš palīdz novērtēt gaismu un mīlestību, noteikt katrai darbībai un rīcībai saprašanu un attiekšanos. Tas tad arī ir saprātīgums un atšķiršana. Bez tā nav Radītāja. Lūk, viņš sāktu radīt sev vergus, nesaprotot, ko viņš rada. Lūk, viņš sāktu ņirgāties vai pat iznīcināt to, ko saradījis. Vai kļūtu ļauns pret visu pasauli, uzskatot, ka šeit saimnieks ir viņš, un visiem viss ir jāatdod viņam un bez ierunām viņam jāpakļaujas.

Apzināšanās dod iespēju iemīļot to, ko radi, un radīt no mīlestības un (rāda jūtas, kuras pie mums nekā nesaucas): no mana radīšanas centra sāka iet radīšanas enerģijas – tur ir gan pilsētas, gan cilvēki, gan attiecības, gan jēgas, gan eksistences koncepcijas. Es to sauktu par radīšanas meistarību, kura sevī ietver prasmi domāt pabeigtās domformās, kuras uzreiz rada pasaules. Tā dzimst no ļoti lielas prakses, ir sastrādāta miljardos gadu un ZINA galīgo rezultātu. Tā ir precīza darbība, ne uz labu laimi, tā ir sākotnēji diža un ļoti uzmanīga.

Lucifer, ko es aprakstīju, mīlestību un..?

Radīšanu Radītāju augstajā līmenī. Radītāja Meistarību. Katrs Radītājs ir apveltīts ar tādu īpašību, un Tēvs mums to deva, radot mūs. Patiešām, kad tava doma iegūst noturību un dziļu atšķiršanu, kad tu katrā savā darbībā redzēsi dziļu jēgu, tad sāksi radīt – ļoti akurāti un klusi.

Bet kurš saradīja tās programmas, kuras plūst no manis gatavā veidā?

Tā ir pieredze. Atceries, kad tu sāki spēlēt mūzikas instrumentus, tu sāki neveikli un grūti. Bet cilvēkā ir dabas ielikts algoritms – pieredzes krāšana un tās noturēšana sevī. Tavi mēģinājumi un pūles neaiziet neziņā, bet paliek tavā pieredzes bagātības laukā. Tu kā bite vāc putekšņus un liec tos Glabāšanā. Kad tu spēsi izmantot savu pieredzi, tu spēlēsi viegli un bez piepūles. Tu jau ZINI, kā spēlēt.

Kad tu spēsi izmantot Dvēseles milzīgo pieredzi, noliktu Glabāšanā, tu būsi apbruņota ar pasauļu jēgām – kā viņas eksistē, kādēļ, kas ir veiksmīgs, kas neveiksmīgs, kas pie tam notiek katrā Radīšanas līmenī. Jo nav atsevišķas radīšanas, viss ir savstarpēji saistīts un sakārtots sistēmā.

Radīšana nāk no augšas uz leju – no vienkāršā uz sarežģīto, no pašiem smalkākajiem plāniem uz daudzplānu sistēmām.

Tātad mērķis ir lejā?

Mērķis nav lejā, tas ir VESELAJĀ, taču katra daļa var tik radīta secīgi, jo katra nākošā darbība uzklājas uz iepriekšējās un uz tā rēķina sablīvē savu radījumu. Sablīvēšana rada vielas lielāku koncentrāciju uz radījuma vienību.

Taču tas nav mērķis – blīvas pasaules. Tas ir radītāja uzdevums – radīt sistēmu, kur visas pasaules ir simbiozē, nevis katra pati par sevi.

14 11 18 03Es atcerējos “lietussarga” – 7. līmeņa pasauļu – attēlu. Tur ir plāni un apakšplāni, un uz visiem viena centrālā Apziņa.

Šajā līmenī vēl nav pasauļu radīšanas?

Nē, protams. Pat Dvēseles līmenī, tu to sauc par budhi, vēl nav skaidri izteiktas pasauļu vai dzīvu būtņu radīšanas. Tāds līmenis arī nebūs šajā radību atzarā (šajā dzīvas būtnes attīstības virzienā).

Tu vakar atšķīri Eņģeli (Dvēseli) un Radību Ādams Kadmons (sk. rakstu “Cilvēka un cilvēces jaunā apziņa”). Tad, lūk, Eņģelis – tā ir radījuma apvienota Vienība, bet Ādams Kadmons – viengabalaina.

Atšķiram viņas vēlreiz, ar tavu atļauju.

Labi. Aprakstīsim Ādamu Kadmonu – Viena Apziņu. Tā ir nesaraujami saistīta radība, kurai ir tikai zemes būtņu pieredze, radīšanas blīvos ķermeņos pieredze. Tā ir tikai visu zemes rasu pieredze, radīšanas kultūra astrālās, fiziskās un daļēji mentālās apziņās. Kāpēc es saku daļēji, tāpēc ka cilvēces lielākā daļa pa īstam vēl nav pacēlusies uz Augstāko Mentālu, un viņai ir visai viduvējas sekmes radīšanā.

Taču tā nav nelaime. Attīstība rit ar paātrinājumu un ir aizgājusi mums vajadzīgajā gultnē.

Tātad mēs esam pagriezušies vajadzīgajā virzienā? Ir izdevies iekustināt spararatu?

Nē, vēl ne gluži, bet mēs pieliekam pūles un redzam to efektivitāti. Lēnām, taču attīstība ir pagriezusies uz garīgo pusi.

Bet tu kā Radītājs vienmēr es asociējies ar mākslīgu sintētisku radīšanu caur lietām un pūliņiem.

Tad, lūk, mēs tagad savienojam gaismu un tumsu – mūsu pūliņi ar dievišķām tiesībām un dispensācijām. Tāpat kā cilvēks savienoja sevī eņģeļa gaismu un dzīvnieka tumsu.

Interesanti, bet ko mums ir devusi cilvēka dzīvnieciskā daļa?

Izdzīvošanas spēku. Dzīvniekiem uz visām planētām ir bagāta pieredze, kā piemēroties videi uz savu ķermeņu rēķina, uz iespēju, ieliktu viņos radīšanas momentā, rēķina. Un milzīgu evolucionāru DNS uzkrājumu. Jūs esat tādi paši dzīvnieki, taču monādes jums ir Augstākās.

Kas tas ir – augstākās monādes un zemākās?

Dažādas radību klases.

Un kā, sfinksa – tas ir radību dzīvnieku daļas vai augstākās pārstāvis?

Augstākās pārstāvis. Bet jūs taču ne ar sfinksu savienoja?

 

Visi jau ir pārliecinājušies, ka no Ādama Kadmona – mūsu lolojuma, tiek kalts Radītājs. Protams, viņš vēl nav sācis radīt, jo pūliņu un zināšanu ir pamaz, taču jauna tipa Radītāja potenciālu mēs esam radījuši!

Daudz Radītāju etapu eksistē pasaulē, taču principiāla mūsu radības atšķirība – dziļa atšķiršana, intelekta un radošas trauksmes, sākuma esamība.

Jūs vienmēr sakāt, ka jums ir neinteresanti tajās pasaulēs, kur nav ko pasākt. Jums nav pa prātam vienkārša Esamība, Eksistēšana. Jūs gribētu attīstīties, radīt, ar kaut ko nodarboties un pat vienkārši radoši domāt. Tā arī ir tā dzīsliņa, kuru mēs tiecāmies radīt, tas ir galvenais, ko mēs spējām uzstādīt un nofiksēt radības iekšienē. Dvēselei nepiemīt tāds radīšanas potenciāls.

Mēs pievienojām savu principu Cilvēka Vienības radīšanā. Tā būtība ir sekojoša: tavai atdevei ir jāpārsniedz tevī ielikto. Tu netērē, bet pievieno uz savas dzīves rēķina. Tu ne tikai pavairojies, bet arī vairo savu pasauli vispārējam labumam. Un tas ir Augstākā Sistēmiskuma, Avota Dievišķības, Radījuma Sākotnes, Dievišķās Idejas par pasaules radīšanu pašā brīnišķīgākajā viņas veidā – Dižais Princips (vārdi neatbilst pilnai jēgai, bet tikai viegli pieskaras tai no dažādām pusēm. Mums nav tāda vienota jēdziena).

Labi, ka tu esi sākusi just tādas daļas, kuras tavā uztverē ir jaunas. Tās nāk no taviem Augstākajiem Es, kur tādi jēdzieni tev ir pazīstami. Tos grūti nosaukt vārdos, tāpēc ka tie ir sistēmiski, un tos var apzīmēt tikai ar simboliem, bet kas ar to tiek domāts, var tikai sajust.

Saprotu, ka Eņģelis – tas ir dievišķas radības pārstāvis, bet Cilvēks – mākslīgu radību evolucionārs atzars?

Jā, tev taisnība. Mēs izgudrojām cilvēku, viņa daudzdimensionālo uzbūvi, viņa sistēmisko uzbūvi un sistēmisko uztveri, viņa ātrās pašattīstības paņēmienu, atšķirībā no eņģeliskā, viņa radošo neremdināmību un tieksmi visu pārradīt un izlabot. Tagad mums nākas turēt grožos jūsu radītāju degsmi, tāpēc ka apziņas līmenis pagaidām neatbilst jūsos ieliktajam potenciālam.

Augstākajā Mentālā vairs nav cīņas...

Jā, tur atnāk būtnes, nolikušas malā kauju ieročus un iemīļojušas. Bet vienalga radītāja degsme neatlaiž arī augstākos plānos. Tas paliek, un tas arī ir pats vērtīgākais mūsu evolūcijas sistēmas produkts. Mēs audzinām nevis nepakļāvīgus bērniņus, bet Saimnieku.

Pēc kāda principa mēs esam savienoti Ādamā Kadmonā? Ja tā nav Vienotība, tad kas tas ir?

Tu esi Manī, Es esmu tevī. Tas ir Veselā pilnības princips. Un tālāk šī būtne sāks saplūst ar sev līdzīgām vēl lielākā koncentrātā. Sablīvēšanās un pilnveidošanās notiek uz pievienošanās Vienam rēķina.

Vienotība no šī stāvokļa atšķiras ar to, ka mēs varam ieiet un iziet no Vienotības. Tu vari sajusties maziņš, tāds eņģelītis, kurš izgājis evolūcijas ceļu uz planētām.

No Veseluma nav iespējams atdalīt gabaliņu, kā no jūsu ķermeņa nav iespējams atdalīt roku vai kāju. Tas vairs nebūs viengabalains cilvēks, bet būs invalīds.

Mēs turpināsim mūsu nodarbības rīt.

Uz tikšanos! Pateicos!

 

Pievienots 18.11.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/liutsifer-mi-s-toboy-nachinaem-novuiu-glavu-nashey-zhizni

Tulkoja Jānis Oppe