Kas atļauts Jupiteram...

Quod licet Jovi, non licet bovi

(Kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim)

 

14.10.31.

Dārgā Natālija!

Iepriekšējā vēstulē es aizmirsu Jums uzdot jautājumu, kurš sēž manī kā skabarga. Es ne visai saprotu – kā tagad ir iekārtota karmiskās reakcijas sistēma uz “nepareizām” cilvēka darbībām Dualitātē. Iespējams, es kļūdos vai kaut no esmu ne tā sapratis, bet kaut kur vēl 2013. gada sākumā es lasīju Sanata Kumaras vai, iespējams, Lucifera skaidrojumus par izmaiņām karmiskajā sistēmā. Runa bija par it kā “momentānās Karmas” prakses ieviešanu. Tika teikts, ka šī prakse iestājas jau šajā periodā. Ja tas ir tā, tad man ir jautājums – bet kur tad šī prakse ir tagad, un kāpēc mēs neredzam nekādas nekavējošas sekas daudzu (ne tuvu spontānu, bet pārdomātu) operāciju, kuras ļoti būtiski ir sarežģījušas starptautiskās attiecības, atbildīgajiem un tiešajiem izpildītājiem. Un, spriežot pēc Hierarhijas pārstāvju reakcijas, izpaužas milzīga norūpētība par cilvēces pamata masas bezdarbību. Dažus vēstījumus pat ir apbrīnojami lasīt – tie vienkārši kliedz par šo bezdarbību un pareģo milzīgu bīstamību sekmīgai Pārejai. Piemēram, tie ir Epinoijas, Pronoijas u.c. vēstījumi.

Bet taču tieši šis – ļoti komplicētais iepriekšējais karmiskais “tīmeklis” tad arī ir novedis, kā es saprotu, pie cilvēces pamata masas pilnīgas apātijas. Mums tā ir armija no pirmo trīs, četru programmu televīzijas skatītājiem, kuri pagaidām ir ļoti apmierināti ar saviem TV, pa tiešo savienotiem ar ledusskapjiem. Man liekas, ka būtu loģiski, ja tagad šī karmiskā sistēma “pastrādātu progresīvās cilvēces labā”? Es, protams, pārspīlēju un vienkāršoju. Bet ja pie mums praktiski nemaz nestrādā “gribas brīvības” institūts, un ar to ir iemācījušies manipulēt tumšie un pelēkie, tad skaidrs – kaut kas cits nenostrādā kā nāktos. Man liekas, ka tas ir karmiskais institūts. Cita lieta, ja mūsu Eksperiments vēl turpinās, un kaut kur augšā ir uzdots uzdevums – pašās beigās ņemt un pārformatēt pasaules sistēmu, ievedot Spēlē kodolatturēšanas instrumentus. Pieļauju ko tādu. Kāpēc gan nē? Jo tas taču ir interesanti!

Kaut kā sen es neesmu lasījis jaunus cienījamā Aštara vēstījumus. Ko tur teikt, tagad man pašam pat ir kļuvis interesanti – kas gan būs tālāk. Skatos uz Obamu un neredzu pat kaut kādas dziļas ieceres pēdas. Visi kaut kā ir izdzisuši no pasaules “šaha” galdiņa. Pie mums – vispār apbrīnojamas lietas notiek, bet lai pārliecinātāk komentētu, man vajag vismaz paskatīties TV-1, TV-2, palasīt avīzes un aizbraukt uz Maskavu (pastaigāt pa gaiteņiem). Fakts, ka pašreizējās pasaules situācijas sākums notika pēc atsevišķa Egregora ļoti šaura personu loka “brīvās gribas” vai Slepenās Valdības manipulēšanas rezultātā.

Sakarā ar vēstulēm no “darbaļaudīm”, kuri izrādījās vīlušies jūsu Ukrainas konkrētu situāciju vērtējumā, mans viedoklis – tās satur ļoti personīgus viedokļus un nespēj novērtēt visu iesaistīto faktoru spektru. No otras puses, Jūsu līmenis tagad ir daudz augstāks par to, ko cilvēki konkrēti apspriež, bet kad Jūs pieskaraties, piemēram, psihotronu ierīču iedarbības iespējamiem gadījumiem, tad tie paši cilvēki grib nekavējošus un “karstus” faktus. Tādā “pārāk nolaistā” saziņas līmenī ar divām ļoti iekarsušām auditorijām nav iespējams nomierināt visus. Vanga, piemēram, deva skaidrojumus un rekomendācijas katram personīgi, nevis visiem vienlaicīgi. Vai Jums gribas, vai nē, taču Jūsu līmenis ir tādā mērā izaudzis, ka Jums, man liekas, jau ir laiks nedaudz pacelties, kā Jūs sakāt, pa sutratmu.

Jūsu Ireks Amirovs.

Dziļi cienījamā Ireka vēstule vienkārši ir nolemta, lai tai atbildētu. Un atbildi es palūgšu dot Aštaram, ja izdosies, un Sanatam Kumaram. Bet sākumā es pacentīšos atbildēt uz tiem jautājumiem, uz kuriem zinu atbildi.

Kā tagad ir iekārtota karmiskās reakcijas sistēma uz “nepareizām” cilvēka darbībām Dualitātē?

Pirmkārt, nav pareizā un nepareizā. Dvēselei ir vajadzīga pieredze, un visas darbības ir gājieni uz šaha galdiņa. Un šeit ir vērtīga nevis uzvara, bet piedalīšanās, pieredze, kura tiek sastrādāta uz “kļūdu” rēķina. Ja mēs uz priekšu zinātu “nekļūdīgus gājienus”, ko tad mēs šeit darītu?

Otrkārt, karmiskās attiecības dažādos apziņas līmeņos ir dažādas. 13. gada sākumā mēs runājām par Kristu apzinošos cilvēku, cilvēku, ejošu garīgo ceļu, karmisko atbildību. Tur bija teikts, ka izejot no dualitātes karmas, jūs iegūstat jaunus uzdevumus un atbildības.

Lūk, tās:

Jaunā apziņas līmeņa karmiskās atbildības

(no Karmiskās Padomes)

Ja tu zini, ko vajag darīt, un nedari to, tu esi par to atbildīgs.

Tu esi arī atbildīgs,

– Ja tu esi apzinājies savu vadošo lomu un nevadi citus.

– Ja tu esi aicināts atvienot veco, iegūstot pieredzi jaunajā, un velc šo veco uz savu nākotni.

– Ja tu tiecies būvēt savas attiecības NE uz vispārējās mīlestības pamata.

– Ja tu baidies no nākotnes un lādi pagātni.

– Ja tu izvairies vai baidies no atbildēm.

– Ja tu neesi godīgs pret sevi pašu.

– Ja tu nenovērtē Dzīvi un grauj to.

– Ja tu neesi izpildījis misiju.

– Ja tu pārkāp pilnvaras.

Pie tam saprotams, ka cilvēki, kuri vēl arvien paliek iepriekšējā apziņas līmenī, atrodas iepriekšējās karmiskās attiecībās. Tas ir tāpat, ka ir kosmonauti, kuri lidojumos nes īpašas atbildības, neatļaujot sev daudz ko no tā, kas viņiem ļauts uz zemes. Kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim. Un otrādi.

No otras puses, momentānā karma jaunajā apziņā darbojas tik nepamanāmi, ka gandrīz netiek apzināta. Tā nelokāmi ved jūs pie jūsu pamata darbības, uzdevuma. Un ja jūs ejat saskaņā ar uzdevumu, tad īpašas raizes neredzat. Bet kad izvairāties, ceļā rodas “negaidītas grūtības”, kuras it kā nav saistītas ar garīgo ceļu. Saņemam uzmanīgu aizliegumu, brīdinājumu, nepielaišanu un daudz informācijas paša pārdomāšanai un apzināšanai. Mūs māca domāt patstāvīgi. Pati... Pati!

Un, spriežot pēc Hierarhijas pārstāvju reakcijas, izpaužas milzīga norūpētība par cilvēces pamata masas bezdarbību.

Notiek apziņas lūšana visai cilvēcei. Un, kā vienmēr, ir apzinošākas publikas pirmrindas vienības, un ir arjergards. Arjergardā ir vairākums. Viņš velk atpakaļ, aizraujot savā trakajā skrējienā pēc labuma ar mazo burtu – pēc finansēm, panākumiem, biznesa. Un tā ietekme ir tik stipra, ka daudzi no mums “nobrauc” no ceļa, trešās dimensijas spēcīgā psihiskā spēka vilti. Dzīvot sabiedrībā un būt brīvam no sabiedrības nevar, mēs gribot negribot tiekam iesaistīti Zemes milzīgos materiālos un sociālos virpuļos, sabiedriskos principos un institūtos, kā mēs tikām iesaistīti karā ar Ukrainu (gandrīz pateicu “pret Ukrainu”!). No tālajiem Austrumiem līdz Kaļiņingradai visa tauta tika iesaistīta šajā konfliktā, piekrītat? Cik daudz pārdzīvojumu, cik daudz konfliktu ar radiem un draugiem Ukrainā, cik daudz finansu zaudējumu abās pusēs?

Un kurš mums jautāja? Ar mums konsultējās? Mēs par to atbildam?

Dabiski, ja pat gaismas darbinieki, kā mēs sevi dēvējam, ir apjukuši un nezina, kurā krastā piestāt, no kurienes un kurp viņi iet, tad ko var prasīt no tās publikas, kura pat pa ausu galam nav dzirdējusi par kaut kādām izmaiņām apziņā un vibrācijās. Viņi joprojām dzīvo trešajā dimensijā, un priekš viņiem gandrīz nekas nav mainījies.

Par karmas vai vibrāciju izmaiņām var runāt ar tiem, kuri to ir apzinājušies. Mēs taču sakām, ka paši izkārtojam savu realitāti, balstoties uz savu apziņu. Dažādas apziņas – dažāda realitāte, dažādi karmiskie uzdevumi, dažādi spēles noteikumi uz šaha galdiņa.

Man liekas, ka būtu loģiski, ja tagad šī karmiskā sistēma “pastrādātu progresīvās cilvēces labā”?

Kristus-apziņas karmiskā sistēma ir sistēma cilvēces kalpotājiem. Mēs apzināmies, ka esam izgājuši uz citu apziņas slāni, kur ir citas vērtības, citas prioritātes, citas perspektīvas. Protams, mums vajag līdz galam apzināties savu atbildību, tad mēs pilnībā iziesim uz sava galvenā ceļa – kalpošanas “progresīvajai cilvēcei”.

Karmiskā sistēma nav aicināt apspiest, tā ir aicināta audzināt dvēseli pareizā virzienā. Atcerēsimies, ka cilvēks patiešām vienā fiziskā ķermenī dzīvo vienu reizi, un karmas kā tādas fiziskajam ķermenim nav. Ir cilvēka likteņa programma. Un dvēsele izvēlas ķermeni, ģimeni un fizisko dzimumu savām karmiskajām atstrādēm un uzdevumiem.

Karma ir tikai dvēselei. Es jau esmu par to rakstījusi rakstos, veltītos karmai. Viss ceļš no daudzajām inkarnācijām ir caurausts ar vienu karmu – dvēseles, kura fiziskajā plāna mācās domāt, spriest, apzināties, pārvadīt un plaukt – karmu. Un pieaug, un apskaidrojas.

Jūsu līmenis ir tādā mērā izaudzis, ka Jums, man liekas, jau ir laiks nedaudz pacelties, kā Jūs sakāt, pa sutratmu.

Patiešām, tas man ir kļuvis ļoti pamanāms pēdējā laikā, rudenī. Es pacentīšos izsekot visām izmaiņām ķermeņos un apziņā, tāpēc ka mēs ejam vilnī. Ko apzinos es, bieži notiek arī jums, mani dārgie. Par to mēs runājām tikšanās reizē ar Jekateriburgas draugiem ezotēriķiem, kuri man apstiprināja, ka notiek analoģiski procesi. Mēs vairs neiesaistāmies kustībās, kuras iet zemākajos līmeņos, bet mēs taču dzīvojam valstī, kuru tricina sociāli sprādzieni, pārmaiņas ne tikai garīgajā sfērā, bet arī visās sfērās uzreiz. Piekrītiet, ka cilvēku apziņa tagad briest daudz ātrāk, un daudzi noslēpumi ir nākuši gaismā, un daudz ko mēs esam sākuši saprast tā, kā tas patiesībā ir. Piemēram, mums tagad liekas smieklīgi, ka pa TV vēl arvien mēģina pierādīt, ka citplanētieši ir... smieklīgi, kad psihologs mēģina izskaidrot astrālus uzbrukumus cilvēkam “viņam izliekas, tāpēc ka viņš tā ir noskaņojies”. To tādiem, kuri ir palikuši vecajā paradigmā, jāskaidro tādas lietas, un arī tad diezin vai viņi noticēs.

Pašreizējā laikā gandrīz nav jauniņo pieplūduma mūsu pulkā, tas ir redzams pēc semināriem. Patiešām, mēs esam sadalījušies pa apziņas līmeņiem, un šķiet, pagaidām sadalījums darbojas. Kad mēs spēsim pārlauzt šo “pelēko” situāciju vai kad tā pati apskaidrosies? Arī ar šo jautājumu es vērsīšos pie Skolotājiem.

 

Aštars

14 11 03 01Dārgais Aštar, kā tagad ir pagriezts karmiskās atbildības, “atdeves” jautājums? Kā karma darbojas pašreizējā laikā, un uz ko ir balstīti atklātu un slepenu valdību lēmumi?

Mans draugs, mūsu lēmums par karmas nonullēšanu jums daudziem – vienus pārsteidza nesagatavotus, bet citiem lika aizdomāties. Tātad, kas tika nonullēts un kā tagad darbojas Cēloņa un Seku Likuma izpausme?

Mēs jau teicām, ka notiek pāriešana uz citu realitāti. Tas tad arī ir cēlonis daudzu atbildību un ar tām saistītu uzdevumu nonullēšanai. Jūs tagad pat nespētu izdarīt to, kam piekritāt pirms savas dzimšanas, tā kā cēloņi bija vecajā realitātē un sekas arī rodas tajā līmenī. Tagad daudz no tā, ko jūs “bijāt parādā”, tika vienkārši nonullēts, piemēram, kari, astrālās kaujas (miegā, dzīvēs starp dzīvēm), cīņa ar valdību, revolūcijas, brāļu kari...

Ukrainā tāds karš turpinās...

Tam ilgi nav atlicis, drīz tas beigsies. Tur bija ļoti zemas vibrācijas, un daļa cilvēku tam nepiekrīt. Šis karš mobilizēs apjukušās nacionālās solidaritātes jūtas, savienos valsts atsevišķās daļas un otrādi, atvienos to, kas savu laiku ir pārdzīvojis.

Kā darbojas karmiskie uzdevumi? Viss atjaunojas. Tikko kā cilvēks pāriet uz nākošo apzinātības, apziņas līmeni, viņš iegūst jaunu karmu. Karma – tā nav atmaksa, bet uzdevumi jūsu izglītībai. Jūs esat pārgājuši uz trešo klasi, un otrās klases uzdevumiņi jūs vairs neinteresē.

Tu esi pamanījusi, cik viegli tev ir kļuvis tikt galā ar maģiskām iedarbībām? Vēl nesen tev prātā neienāktu strādāt ar lāstiem, ar nonullēšanu, ar citām sarežģījumiem. Viss vienkāršojas un grib tikai vienu – drīzāk atdot visus parādus un pacelt apziņu. Karma nonullējas, tikko kā cilvēks īsteni iziet uz garīgā ceļa. Tas ir atbalsts un avanss.

Bet kāpēc cilvēku finansu stāvoklis neaug, un daudzi izjūt grūtības?

Tikko kā finansu (un apziņas arī) līmenis ir izaudzis, parādās CITAS IESPĒJAS UN IERADUMI. Un atgriezties atpakaļ ir grūti.

Ir parādījušies visāda veida “Naudas kanāli”. Tā ir maģija, un arī tā ražo karmu. Kaut kur tiek paņemts, uz kaut kurieni virzīts. No nekā nekas nedzims.

Bet pārpilnība visumā taču ir, vai tad nē?

Pārpilnība ne uzkrāšanas un noliktavu, vienu TV nomaiņas ar otriem un trešajiem nozīmē, tas visumam ir nerentabli. Jūs pārvalda, jūs aplaupa, jūs ejat korporāciju pavadā. Jūsu finanses tiek ieguldītas karā, un jūs tās varat atņemt tikai karam. Miers uz planētas tad arī būs šī pārpilnība, tāpēc ka enerģija uz Zemes ir galīga, tai ir robežas. Lūk, kad jūs iziesiet atmaniskā ķermeņa plašumos, tad smeliet, cik vajag. Bet jums TIK DAUDZ NEVAJADZĒS.

Ireka jautājums: Bet taču tieši šis – ļoti komplicētais iepriekšējais karmiskais “tīmeklis” tad arī ir novedis, kā es saprotu, pie cilvēces pamata masas pilnīgas apātijas.

Ir enerģiju pacelšanās periodi un enerģiju pilnīgas krišanas periodi. Nupat jūs redzējāt, ka pēc augusta, septembra ir sācies kritums un mierīgs darbs. Jūs apstaro, jūs gatavo jaunam pacēlumam. Jūs vienkārši uztverat visus apstarojumus, uzsūcat un adaptējat savai vibrācijai kosmisku vētru, kura bija vasaras beigās.

Šeit runa ir par to, ka daudzi gaismas darbinieki ir pārgājuši pelēcīgumā vai vispār aizgājuši no ceļa, ka mēs nekādi nevaram izlauzties līdz cilvēku pamata masai, izkustināt no vietas.

Neuztraucies par citiem, labāk “turi savu marku” pati, pati nenokrīti! Bet viņi paši par sevi atbildēs, kad pienāks laiks par to padomāt.

Bet kas attiecas uz “kustināšanu no vietas”, tad ko tu gribi? Atceries sevi vēl pirms 20 gadiem – smieklīgs pēc kosmiskiem mērogiem periods. Tu biji, TU BIJI KĀ VISI. Un tu gribi iegriezt šo spararatu tik ātri?

Ireka jautājums: ja pie mums praktiski nemaz nestrādā “gribas brīvības” institūts, un ar to ir iemācījušies manipulēt tumšie un pelēkie, tad skaidrs – kaut kas cits nenostrādā kā nāktos. Man liekas, ka tas ir karmiskais institūts.

Karmas institūts ir pārveidots kopā ar visu hierarhiju. Es piekrītu, ka šeit daudz kas nenostrādāja tā, kā bija iecerēts, kam bija paredzēts. Lūk, tāpēc mēs arī nolēmām visu salauzt. Bet, protams, tas nav tik ātri priekš cilvēces. Atkal darbojas apziņas inerce un gausums, apziņas miegainās enerģijas nespēj tik ātri atjaunoties. Un mums arī to nevajag, par cik mēs gribam cilvēkā audzināt gribu dzīvot, spēju patstāvīgi domāt un mainīt realitāti saskaņā ar savām interesēm un ideāliem. Jaunas intereses un ideāli ir jāaudzina jums, mani dārgie. Mūs nedzird planētas absolūtais vairākums.

Bet gribu dzīvot audzinās kataklizmas un nepatikšanas. Un cukurs un sīrupi tikai samaitā cilvēkus, vīns un šņabis arī.

Cik lielā mērā ir izmainījies jaunais karmas institūts?

Par to mēs vēl parunāsim, tā ir īpaša tēma. Es vēl neesmu gatavs atbildēt pilnībā, notiek formēšana un atjaunošana.

Ireka jautājums: Fakts, ka pašreizējās pasaules situācijas sākums notika pēc atsevišķa Egregora ļoti šaura personu loka “brīvās gribas” vai Slepenās Valdības manipulēšanas rezultātā.

Nav iespējams tā nomanipulēt ar cilvēkiem, ja viņi nav gatavi to pieņemt. Situācijas atrisināšana notiek visaugstākajā egregoriālajā līmenī.

Tas ir divu egregoru – krievu un amerikāņu – karš?

Tas ir divu valstu – Krievzemes un Amerikas – karš. Tas ir cīniņš nevis uz dzīvību, bet uz nāvi. Smalkajā pasaulē notiek globāli notikumi, kas kā neliela atbalss atskan jūsu kolīzijās. Un izdodamā sīknauda ir jūsu Gazas kari un gājiens pēc neatkarības (поход за незалэжностью). Mēs iznākumu jau zinām. Bet jums neteiksim. Visu redzēsiet paši. Mūsu uzdevums – iespēju robežās nogludināt eksistējošo konfliktu un sarīdīt citus egrgorus kā pretsvaru globālajam karam līdzekļu un spēku novirzīšanai. Mēs esam modri.

Mans jautājums: Patiešām, mēs esam sadalījušies pa apziņas līmeņiem, un šķiet, pagaidām sadalījums darbojas. Kad mēs spēsim pārlauzt šo “pelēko” situāciju vai kad tā pati apskaidrosies?

Globālā kara atrisināšanas rezultātā viss nonāks kustībā. Pašreiz visas enerģijas ir saspringušas, un lieta pat nenonāk līdz visu cilvēku apziņas atvēršanai, tāpēc ka mēs sargājamies no vispasaules konflikta. Tas ir jāpārdzīvo mums visiem.

Es pateicos tev, mans dārgais Aštar! Ko tu vēl gribi mums nodot?

Mobilizējiet savas apziņas un vienkārši turieties. Uzbrukumus no ārienes pacentieties pārdzīvot tā kā karā. Un apziņas krišana būs pārtraukta.

Ceru uz Zemes un cilvēces drīzu izveseļošanos.

 

Sanats Kumara

14 11 03 02Dārgais Sanat Kumara! Man gribas vēlreiz parunāt par mūsdienu stāvokli un karmiskajiem uzdevumiem uz šodienu.

Cilvēces dedzīgā vēlēšanās būt augsti attīstītai civilizācijai, iziet kosmiskajos plašumos, savienoties ar Saules Brālību tiek ņemta vērā planētas karmā. Viņa ir kļuvusi par jaunās cilvēces prototipu, ar jauniem sastrādātiem ideāliem un mērķiem.

Jaunajā karmiskajā situācijā notiek globāls karš starp veco un jauno, starp garīgumu un materiālismu. Mēs atbalstām Gaismas Spēkus un tiecamies kavēt pelēko un tumšo spēkus. Tas nav karš, bet atsevišķas kaujas, geimi, kuri noteiks planētas turpmāko ceļu.

Jums nevajadzētu par to domāt, citādi jūs varat tā ietekmēt iznākumu, kā pat negribat. Priekš cilvēkiem rit enerģiju uzkrāšanas periods, jo Kosmosu taču neatslēgsi, un Radītāja Programma paliek nesatricināma. Kosmiskos ciklus arī neatcelsi, un tāpēc koncentrējieties uz to, ko jūs pašreiz varat izdarīt priekš sevis un planētas.

Un izdarīt jūs varat daudz. Meditējiet par mieru visā pasaulē. Jūs varat teikt, ka jūs to darāt, un jēgas ir maz. Jēgu jūs redzat – konflikta ar Ukrainu pakāpeniska apdzišana un vienošanās enerģētikas sfērā. Ja Ukraina vēlēsies apturēt starptautisku konfliktu, viņai nāksies beigt arī savu karu.

Bet pats galvenais, neļaujiet sev nokrist zemāk kā 2010. gadā. Tas jums ir uzdevums – atcerieties sevi 2010. gadā un atjaunojiet savu gaismu un savas ievirzes. Viss pie jums atgriezīsies, tikko kā jūs sāksiet strādāt sevis iekšienē. Apzinieties, ka strādājot ar sevi, jūs izejat uz savas Būtības līmeni, jo šajā līmenī Viss Esošais taču būs jūsu iekšienē. Ejiet uz šo mērķi patstāvīgi. Mēs esam jums devuši tik daudz gan vingrinājumu, gan prakšu, gan apzināšanos, ka jūsu ceļš tagad ir iezīmēts ļoti skaidri.

Kas attiecas uz jaunajām karmiskajām attiecībām – tās ir attiecības ar sevi. Iekārtojiet mieru dvēselē un ķermenī, izdziediniet visus iekšējos konfliktus, un ārējie paši no sevis. Gatavojiet sevi gaišai un tīrai dzīvei. “Pacelieties pa sutratmu!”

 

Pievienots 03.11.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/chto-pozvoleno-upiteru

Tulkoja Jānis Oppe