Daudzdimensionālā dziedniecība

14.10.23.

14 10 29 01Mūsu Sanata Kumaras Skolas garīgais ceļš ir aizvedis mani un daudzus mācekļus pie citu cilvēku smalko plānu – Augstāko Es redzēšanas. Visi vingrinājumi, visas prakses un meditācijas palīdzēja man un citiem sākt saņemt informāciju no cilvēka astrālā un mentālā aspekta, apzinoties un sarunājoties ar viņiem. Var iegūt informāciju arī no dvēseles Budhiālā plāna, bet tā jau ir kolektīva apziņa. Lai dziedinātu, pietiek redzēt divus – trīs plānus – ēterisko dubultnieku, astrālo un mentālo aspektu. Bieži tieši tur atrodas informācija par to, kas notiek ar cilvēku, un tas palīdz dziļāk saprast un izdziedināt problēmu.

Katra konsultācija sniedz jaunu griezumu sapratnē par cilvēku un atklāj jaunu informāciju. Bez tam informācija katram ir tik personīga, ka nākas to atšifrēt divatā ar pacientu. Tāpēc nedomājiet, ka stundu gara pieņemšana var pilnībā atrisināt sarežģītu situāciju. No otras puses, ļoti bieži konsultācijā pietiek saprast un novākt cēloni, kurš guļ ne tikai fiziskajā plānā, un cilvēks ar savām turpmākām attīrīšanām un fizikas ārstēšanu spēj izdziedināšanos sasniegt pats. Tā, piemēram, ja astrālais aspekts ir baiļu un pāridarījumu pilns, tad izdziedināšanās no negatīvām problēmām sāksies tieši ar savu emociju savaldīšanu, ar piedošanu, ar vainas vai antipātijas attīrīšanu.

Pati drošākā dziedināšana ir tā, kura nāk no paša cilvēka, nevis no dziednieka. Tas vienmēr noteikti ir tā. Dziednieks tikai iesaka un dod virzienu.

Bieži nepatikšanu cēlonis nemaz nav pašā cilvēkā, bet tajā, kurš ir neredzami klātesošs blakus un barojas ar viņa enerģiju astrālajā plānā. Tās var būt būtības, piestiprinātas dažādā veidā: uz augstāko plānu neaizgājuši radinieki, mīļotie dzīvnieki vai pat citplanētieši.

Informācija atrodas aurā, čakrās, piestiprinātajās auklās, pieslēgumos un tml.

Kurš mums palīdz? Ir vairākas “instances”, kurās var pakonsultēties, un vairāki Spēki, kuri konkrēti palīdz tikt galā ar to, ko vajag aizvākt. Pie pirmajām pieder Karmas Padome, Maģijas Padome, Akašas Hronikas. Pie otrajiem – eņģeļu gaišā un tumšā armija, kuras strādā sinhroni – tumšie “apēd” tumsu, bet gaišie uzreiz “noslēdz” ar gaismu; Ercenģelis Mihaēls ar palīgiem, Plejādiešu un Sīriusiešu Gaismas Spēki, Debesu medicīna un tml.

Jo augstākas ir dziednieka vibrācijas, jo vairāk Spēku viņam palīdz. Es varu ārstēt astrālos un mentālos aspektus, ja viņiem ir problēmas. Protams, to dara mani Spēki, kuri man piešķirti pēc statusa.

Dalīšos ar dažiem pēdējiem konsultatīvajiem paņēmieniem Hamburgā, no kurienes es nesen atgriezos.

***

Jauns pāris (apm. 30 gadi) atnāca ar sūdzībām par maģisku iedarbību. Vīrs kļuvis vēss, visu laiku cenšas veltīt darbam, viņš arī pats apstiprina, ka ir pazudušas visas vēlēšanās, dzīves krāsas un jēga. Vīra darbnīca ir pie mājas, viņš ir acu priekšā, krāpšanā sieva viņu vainot nevar. Skaidri redzama depresija.

Maģisku iedarbību apstiprināja Maģijas padome. Taču, lai to novāktu, jāzina, kurš to veicis. Tas izskatās tā: krūtīs it kā ir uz āru iznests fragments ar sirds centru, tas ir, visas krūtis tajā vietā, kur atrodas anahāta, astrālā iztrūkst. Visas viņa jūtas iztrūka, un viņš izskatījās kā dzīvs robots ar nekustīgām acīm, kurš iedziļinājies savā darbā.

Noskaidrojās, ka tas ir biznesa konkurents, kurš “iztaisījis” maģisku iedarbību. Piesaucām viņu smalkajā plānā un ar spēku piespiedām paņemt atpakaļ savu iedarbību.

Pēc tam es atjaunoju anahātu. Krūtīs sāka pulsēt jūtas, sākās dzīvība. Pacientam parādījās mīlestība, acīs sāka spēlēt prieks un interese. Vaigos parādījās sārtums. Apbrīnojami, cik momentāni pārvēršas cilvēki, kad no viņiem kaut ko noņem.

***

Jauna sieviete atveda divus mazus bērnus – zēnus. Viņa raizējas par viņiem kopš viņu piedzimšanas brīža, “it kā kaut ko zina”. Īpaši viņa baidās no viņu jaunības. Dzimtā viņiem ir bijusi pašnāvība vienam vīrietim un agra nāve citam.

Apskatot bērnus, atradu lielas viņu lauku anomālijas, vienam tas izskatījās kā smilšu krāsas piltuve bērna priekšā, otram kā kāda būtība tādā pašā krāsā, arī priekšā.

Akašas Hroniku vadībā es nonācu pašā šīs karmas sākotnē. Aina apstājās gadsimtu dziļumos un apstājās. Es ieraudzīju jaunu cilvēku un sievieti, kura viņu nolād. Sieviete it kā bija padzīvojusi. Ieskatoties uzmanīgāk, es ieraudzīju šīs sievietes un jaunās māmiņas enerģētisku līdzību. Pati māte izrādījās gaišreģe un apstiprināja šo versiju. Viņa zināja, taču neapzinājās... Iznāk, ka dvēsele ir ienākusi viņas pašas nolādētā dzimtā, lai pilnā mērā saņemtu sava lāsta sekas, jo viņa taču ir dzemdējusi divus vīriešus!

Sievietei lāsta noņemšanas rituālā nācās pašai uzņemties savu lāstu, bērniem aura attīrījās, bet viņai pašai nomelnēja. Tālāk ar Debesu Spēku palīdzību mēs ņēmām no viņas nost lāsta enerģiju.

Otrajā seansā, lai pilnīgāk attīrītos, iegājām tajā dzīvē un paskatījāmies, kas ir noticis (labākai sapratnei). Mūsu jauno māmiņu tajā dzīvē, kur viņa bija jauna meitene, aplidoja vīrietis, kuru viņa neuzmanīgi atraidīja. Sākās ienaids, kurš pārgāja asinsatriebībā, ģimeņu karā, kā pie Monteki un Kapuleti. Atgriezāmies tajā dzīvē un saudzīgi apgājām konfliktu, kurš radīja ienaidu.

Pilnīgi visus attīrīt neizdevās, sekos vēl patstāvīgas attīrīšanās un darbs ar apzināšanos un enerģijām. Taču lāsts tika noņemts.

***

Pieņemšanā vīrietis, kurš nodarbojas ar Reiki. Gandrīz tīrs lauks, vienmērīgas čakras. Pēc nelielas attīrīšanas pats parunāja ar Augstāko Es, satikās ar Skolotāju, pie kam pats noteica viņa vārdu un uzdevumu. Tālāk satika sevī Debesu Tēvu un arī parunāja. Viss tas ir pirmo reizi.

Viņš agrāk ticis iniciēts Reiki un Kundalini-Reiki enerģijās. Jautā, kuru izmantot – viena ātrāk atnāk, otra pilnīgāk.

Skolotāji piedāvāja savienot dažādos kanālus vienā. Sāka nākt varavīkšņainas enerģijas. Sākās eņģeliskā iniciācija. Tā izskatījās tā: pieci eņģeļi lidinājās virs mentālā aspekta – viens centrā, pārēji no četrām pusēm. No viņiem galvā iegāja 5 stari, savienojoties Sahasrārā. No galvas uz leju stiepās trīs stari – divi rokās un viens pa centrālo kanālu uz leju. Reiki kanāls paplašinājās, un enerģijas savienojās.

***

Biznesa lēdija no Krievijas, kurai Vācijā un Maskavā ir sekmīgs bizness jurisprudences jomā. Var stādīties priekšā konkurenci – gan no vīriešu, gan biznesmeņu, gan vāciešu puses! Atrodas otrā bērna aprūpes atvaļinājumā. Pēc pirmās grūtniecības sākusi asarot un iekaist acs. Sēž ar lakatiņu un visu laiku slauka asarojošo aci. Un uztrauc arī citi simptomi. Ārsti neko nesaka. (Izrādās, Vācijā, ja ārsti ātri neatrod cēloni, uzreiz sēdina uz tabletēm, tāpēc tur cilvēki no ārstiem baidās.)

Pēc kapitālas attīrīšanas, un ko attīrīt tur bija, nolēmu paskatīties augstākos aspektus. Domāju, ka ar attīrīšanu mēs esam beigušas. Un pēkšņi astrālais aspekts man taisni kliedz: esmu nolādēta! Esmu nolādēta!

Jā... strādājam ar lāstu, vācam prom ar Maģijas Padomes palīdzību (vairs neatceros kā, jo strādāju izmainītā apziņā). Procesā paciente pamana, ka acs taču ir nožuvusi!

Pagāja gandrīz nedēļa, un es pārliecinājos, ka acs patiešām ir „izžuvusi”. Kā cēlonis izrādījās liela tumša būtība galvā un virs galvas.

***

Sieviete ļoti uzmanīgi attiecas pret maģiju. Tikko kā Reiki masāžas seminārā viņa izgājusi arī maģijas kursu, un viņas pirmie jautājumi bija – vai var un vai ir vērts izmantot maģiju. Paskaidroju, ka nav sliktā un labā smalkajā plānā, viss ir neitrāls, ka ir jādomā pašai, jāatšķir, ar kādu mērķi izmantot un kas būs pēc tam. Un kā jāmaksā.

Pēc tīrīšanas konstatējam garu auklu, ar pie manipuras piestiprinātu vecvecmāmiņu. Vākt viņu prom sieviete negrib (nezin kāpēc). Sieviete atceras, ka tieši vecvecmāmiņa pārvaldīja maģiskus spēkus un it kā pirms nāves ir spējusi nodot viņai maģisku noskaņojumu caur izdzertu ūdeni. Meitenīte tad vēl bijusi ļoti maza.

Lūdzam atnākt Garīgajam Skolotājam. Viņš parādās kaut kur tālumā. Tuvumā viņa nav, jo vietu jau ir aizņēmusi vecvecmāmiņa, kura jau gadus 30 gaida savu stundu. Tagad viņa sāks dot mācības, un viņas spēks nepazudīs.

***

Ļoti gaišs bērns pirmoreiz ir uz fiziskās Zemes. No bērnības viņš baidījies no lietus un vēja sejā, iekāpt ar kāju smiltīs un no dažādām lietām, kuras pie mums pat nepamana. Ļoti slikti ēdis, vispār nav ēdis augļus un dārzeņus, jo tie viņam „čiepst”. Viņa astrālais un mentālais aspekts bija vienkārši žilbinoši.

Tagad viņš ir saslimis ar nopietnu slimību. Pie tam astrālais aspekts vienkārši trīcēja aiz bailēm. Noskaidrojās, ka viņam ir pieķērusies milzīga gaiša būtība, kura atgādina kaktusu, gaišs augs parazīts. Viņa ar saknēm ieaugusi viņa kājās un iegājusi visā ķermenī caur asinīm. Liekas, ka būtību izdevās aizvākt. Piesaucām palīgā viņa mentālo Es, kurš ļoti aktīvi iesaistījās procesa un piepildīja bērnu ar savām stiprajām enerģijām. Ārstēšanu vajag turpināt.

***

Vācijā es tikai vienreiz varēju paskatīties TV stundas garumā. Tā bija pārraide par vācu svēto, kura dibinājusi sieviešu klosteri – Hildegardi. Viņa rakstījusi darbus par dziedniecību, viņas zāles no zālītēm un minerāliem tagad pēta farmaceiti, viņas būtību, kuras mitinās uz cilvēka, zīmējumi praktiski ir kā mūsdienās. Viņa strādājusi kā čenelers, viņai bijis kanāls ar Dievu. Tieši pa kanālu viņai atnācis, ka viņai jādibina savs klosteris. Bija daudzu gadu cīņa, lieta aizgāja līdz Pāvestam, un rezultātā Hildegarde uzvarēja.

„Svētā Hildegarde no Bingenas (vācu Hildegard von Bingen, 1098. gada 16. septembris, Bermeshaima – 1179. gada 17. septembris, Rupertsberges klosteris pie Bingenas, Reinlande-Pfalca) – vācu mūķene, klostera Reinas ielejā abate. Mistikas darbu, garīgu dzejoļu un dziesmu, kā arī dabas zinību un medicīnas darbu autore. Viena no četrām sievietēm, pagodinātām ar titulu Baznīcas Skolotājs.” (No Vikipēdijas)

Māmiņa un meita apmēram 15 gadu vecumā atnākušas uz attīrīšanos. Pie abām bija lielas būtības. Vispār viņu auras izskatījās it kā nelielos kubos, it kā iesēdinātas būrī, piespiestas pie zemes.

Meita pret visiem attiecās šausmīgi: pazaudējusi visas draudzenes, izņemot vienu, pret māti bija rupja, ne vārda nevarēja pateikt bez izsmiekla. Visu laiku jutās diezgan slikti. Māmiņa vienalga mīlēja viņu un centās viņai palīdzēt.

Būtība uz meitenes bija milzīga. Uz māmiņas tikai mazlietiņ mazāka. Pēc attīrīšanas no būtībām noskaidrojās, ka meitene ir pati labsirdība un māmiņa arī. Meitenei atvērās sirds un sāka šļākties mīlestība. Viņa sāka izstarot neizskaidrojami skaistas labestības, gādības un mīlestības, mātišķības, sievišķības un žēlsirdības enerģijas. Meitene arī pati to sajuta, un māmiņa arī. Kad mēs sākām par to runāt, tad meitene atcerējās, ka, strādājot veco ļaužu mājā, lēja ārā auksto ūdeni, kuru nesa priekš mazgāšanās, un lēja silto. „Mazgājieties paši ar aukstu,” – viņa atteica uz aizrādījumiem, ka tas nav atļauts.

Pirmajā pieņemšanā mentālajā plānā izskanēja, ka meitene iet pēc Hildegardes programmas. (Labi, ka es šo vārdu jau zināju.) Mēs to apspriedām, un meitene atzinās, ka visu mūžu ir sapņojusi ārstēt un palīdzēt cilvēkiem. Viņas seja atmaiga, apgaismojās, kļuva maiga un domīga. Lielās acis sāka raudzīties maigi un dziļi.

Otrajā pieņemšanā meitene atcerējās, ka viena veca sieviņa viņu tā arī saukusi – Hildegarde – par viņas laipnību. Māmiņa šo vārdu nepazina, bet meitene jau bija dzirdējusi.

Pēc nelielas attīrīšanas pēkšņi sākās meitenes Iesvētīšana. Un 30 minūšu garumā soli pa solim viņā nolaidās Hildegardes būtība! Gan viena, gan otra dvēsele bija no vienas Ģimenes, kurā iemiesojās mūķene, un tagad Hildegarde atkal atnāca jau caur šo meiteni.

 

Pievienots 29.10.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/mnogomernoe-tselitelstvo

Tulkoja Jānis Oppe