Intervija

Natālijas Koteļņikovas atbildes uz “Galaktiskā apskata” jautājumiem

12.03.03.

1. Zemes Augšupcelšanās ir notikusi, tas ir neapstrīdams fakts. Process pašreizējā laikā ieiet uzplaukuma, brīnišķīgās jaunības periodā. Kāda paradigma pašreizējā laikā ir dominējošā, kādas jaunas iezīmes, pēc jūsu domām, nes šis jaunais cilvēces pāriešanas pie augstākajiem apziņas līmeņiem periods, ar ko tas raksturojas un kādas jaunas prasības uzstāda katram no mums?

Ne visi tā domā, ka Zemes Augšupcelšanās ir notikusi, nupat šodien es saņēmu sērīgu vēstuli no sava paziņas, vilšanos pilnu. Viņš gaidīja neatgriezeniskas un acīmredzamas pārmaiņas no sakrālā datuma 12.12.21., pretēji tam, ko teica mūsu Skolotāji, un tagad neredz izmaiņas uz planētas. Bet es, protams, ieraudzīju pārmaiņas, kuras man ir acīmredzamas, un tālāk es runāju nevis planētas Skolotāju vārdā, bet tikai no sava cilvēciskā redzes viedokļa.

Pirmkārt, tiem, kuri iet uz Augšupcelšanos un iet garīgo ceļu, aizsegs atvērās vēl par vienu pakāpi, ja tā var izteikties. Tas izpaužas tā, ka vairākas reizes ir pieauguši mūsu kanāli, kuri savieno mūs Augstākajiem Aspektiem, un mani čenelingi tagad ir izauguši līdz Ugunīgajām Būtībām. Esmu sākusi apgūt ugunīgos ķermeņus, tikt skaidrībā ar to, kas mūs sagaida ugunīgajā plānā. Protams, valsts vai planētas mērogā tās nav pašas dienišķākās zināšanas, par cik augšupceļošos procents joprojām ir mazs, bet kādam taču ir jādod arī tādas zināšanas, cilvēks nedzīvo no maizes vien.

Nākotnes dominējošā paradigma, pēc manām domām, ir miers, cilvēka dziedināšanās, planētas attīrīšanās un atjaunošanās. Šeit ietilpst gan Greenpeace akcijas, gan ekoloģiskie forumi, gan zinātnieku darbi, gan ezotēriskais darbs, gan vispārēja humanitāra ievirze uz cilvēku, uz viņa dvēseli. “Pasaule cilvēkam” – tā ir pilnīgi jauna paradigma, atšķirībā no vecās – “pasaule bagātam cilvēkam”.

Pagātnē aiziet cīņas un protestu, revolūciju un karu paņēmieni. Cilvēce sāk saprast, ka apziņas līmenis un miers ir savā starpā saistīti. Izglītošanās un izdziedināšanās ir saistītas, laime un mīlestība ir saistītas ar visu uzskaitīto. Nesen es priekš sevis atklāju vienkāršu patiesību – cilvēks kļūs laimīgs un vesels nevis no mantu un ēdamā pārpilnības, tikai viņa paša apziņa var padarīt viņu laimīgu. Augsta apziņa – tas ir gan godīgums attiecībā pret apkārtējiem, gan sirdsapziņa, gan mīlestība, gan pieņemšana, gan tieksme sadarboties, nevis konfliktēt. Augsta apzinātība neļaus nozagt, kaitēt, manipulēt vai pazemot. Planēta ir sākusi virzīties uz Kristus apziņu.

 

2. Ir zināms, ka attīstība, jeb, citādi, pašorganizēšanās process, nevar notikt atsevišķi ņemtā ciemā vai planētā. Pārkārtošanās procesam ir jāaptver visi realitātes organizēšanās līmeņi vienlaicīgi, ar cilvēku, dabu, planētu, Galaktiku un Visumu. Ko jūs varat teikt par “augšupcelšanās” procesiem galaktiskajā un Visuma līmenī.? Kā tie atspoguļojas augstākos hierarhijas līmeņos, kādas izmaiņas un pārkārtojumi domāšanā, organizēšanā, vadošo struktūru sastāvā, mijiedarbības ar planētu zeme raksturā pašreiz notiek?

Aktuāls jautājums. Patiešām, daudz jaunu iespēju ir radies divu Galaktisko Ciklu vijumu saskarē, un tie, kuri ir gatavi mūsu Lokālajā visumā, “augšupceļas” vai “pāriet”. Ir “pārgājuši” visi mūsu Skolotāji, ar kuriem mēs sazināmies, viņi tad arī mūs ved uz Pāreju un Augšupcelšanos. Ir “pārgājuši” visi Ercenģeļi. Pašreiz norit aktīvs veco hierarhisko mašīnu laušanas process. Par cik droši nav zināms, kas konkrēti tur mainās, mēs varam spriest tikai pēc atsevišķām Ercenģeļa Mihaēla atklāsmēm, kurš jau ir atstājis Lokālā visuma hierarhiju un nodevis vadības grožus demokrātiskās rokās. Šīs un citas atklāsmes skat. Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skolas vietnē sanatkumara.ru.

Protams, mēs nezinām visus sīkumus tam, kas notiek augstākajos plānos. Es personīgi vienkārši nespēju aprīt visu to jauno informāciju, kura pašlaik nāk uz Zemi milzīgā straumē, un fiziski nespēju visu aptvert, ņemot vērā, ka es vadu seminārus dažādās vietās. Pašreiz daudz čeneleru sāk savu aktīvu darbību, un vienalga mūsu nepietiek. Mans uzdevums – izaudzināt jaunus čenelerus, lai viņi aktīvi iekļautos vispārējā informācijas plūsmā no dažādiem mūsu Augstāko Es līmeņiem.

Gribu vēlreiz uzsvērt Pārejas un Augšupcelšanās atšķirību. Pāreju veic pirmkārt planēta un nes uz sevis visus cilvēkus, neatkarīgi no viņu apziņas līmeņa, kuri augstākā plānā ietilpst planetārajā vienotībā. Visi cilvēki veic Pāreju kopā ar planētu-nesēju uz citu vibrāciju līmeni. Norit pakāpeniska planētas pāriešana uz astrālo pasauli. Augšupcelšanos uz dvēseles līmeni veic neliela daļa cilvēku, kuri ir gatavi, jeb labāk teikt, kuri gatavojas šim neparastajam aktam. Tas ir pilnīgi jauns augšupcelšanās apziņā veids, pie tam fiziskais ķermenis transformējas.

 

3. No iepriekšējiem čenelingiem rodas iespaids, ka Ercenģeļu vadošās struktūras ir ne pārāk ieinteresētas cilvēku sabiedrības nopietnā attīstībā. Viņi savus nodomus tur dziļā noslēpumā, atrunājoties ar to, ka cilvēkiem, redziet, nesaprast visus viņu nodomus. Kā pašreizējā laikā, pēc jūsu domām, veidojas Dievu attiecības ar cilvēkiem? Vai tām ir partneru raksturs jeb cilvēcei joprojām ir atvēlēta statistu, šaha figūru loma spēlē?

Cilvēkam duālajam ir raksturīgi atdalīt sevi no Augstākajām hierarhijām. “Viņi un mēs” – tas ir viendimensijas cilvēka skatiens uz “Dieviem”, kuri “tur”, Debesīs, atsevišķi no mums, vientiesīšiem, mācekļiem, “statistiem viņu spēlē”, izdomā savus slepenos nodomus un izmanto mūs, kā viņiem ienāk prātā. Tas tā nav patiesībā. Skolotāji – Ercenģeļi bieži man saka – “jūs – tie esam Mēs”, Mēs un jūs – vienas un tās pašas Būtības aspekti, jūs – Ercenģeļi uz Zemes utt. Patiešām, pacēluši apziņiņu līdz augstākajiem ugunīgajiem plāniem, mēs konstatējam sevi un Ercenģeļus gandrīz vienā līmenī, tikai, lūk, pagaidām mūsu saprātam nav atklāti šo jauno ugunīgo apvalku realitāšu jušanas instrumenti, tieši tāpēc mums pagaidām ir neiespējami vai sarežģīti apzināties ugunīgo plānu, kādas tur ir savstarpējās attiecības, kādas hierarhijas, kā tiek būvēta dzīve un kādi procesi šajā dzīvē izmainās. Mēs sliecamies pārnest uz ugunīgo plānu savas trīsdimensiju projekcijas, diemžēl tur nav nekā lineāra vai trīs-četrdimensionāla.

Tagad mani sāk “aiz rociņas vest” uz ugunīgo plānu, kurp mēs apziņā paceļamies augšupcelšanā, taču pagaidām nav man iespēju pilnā mērā apzināties realitāti Ercenģeļu līmenī. Taču, kā vienmēr, tas liecina tikai par vienu – laiks nav pienācis, viss ir priekšā. Neviens netiecas slēpt procesus, kuri norit augstākajos plānos, kuri kaut kādā mērā atspoguļojas arī uz mūsu planētas. Tieši pēc šī atspulga mēs saprotam, ka pārkārtojumi norit arī Debesīs.

 

4. Gribētos vēl uzzināt jūsu viedokli par daudzdimensionalitāti. Vairumā gadījumu visi tie, kuri apspriež mūsu daudzdimensionalitātes, realitātes daudzdimensionalitātes un tās nelinearitātes tēmu, daudzdimensionalitāti jauc ar mūsu tuvākās galaktiskās apkārtnes un Zemes hierarhisko struktūru. Pastāv viedoklis, ka visas hierarhiskās struktūras nav paredzētas veicināt attīstību un evolūciju un ir galvenokārt ar parazītisku raksturu. Kā var atšķir, kādas struktūras ir daudzdimensionālas un kādas – hierarhiskas? Kādas ir principiālās atšķirības starp tām? Ko cilvēkiem ikdienas dzīvē dod zināšana par daudzdimensionalitāti un kā viņi var praktiski šo zināšanu izmantot savā dzīvē? Kādu jūs redzat sociālās sistēmas organizāciju uz planētas tajā gadījumā, ja tā atbildīs daudzdimensionalitātes principiem, jeb tam vispār nav nozīmes?

Atšķirsim hierarhiju un daudzdimensionalitāti. Hierarhija ir viendimensionāla visos plānos. Tie ir viena realitātes slāņa pārstāvji, savā starpā apvienoti vienotībā, izņemot mūsu fizisko planētu un, iespējams, Zemes astrālo plānu.

Mēs uz Zemes būvējam hierarhiju piramīdas, visos smalkajos blīvumos nav piramīdu, un hierarhija ir vienkārši tās Būtības, kuras nodarbojas ar vienu darbu, teiksim, Galaktiskā Ercenģeļu Hierarhija. Vēl eksistē dažādi Ordeņi, Kosmiskās Ģimenes un citas struktūras, kuras nav savstarpēji pakļautas cita citai un kurām ir neatkarīgs raksturs. Vēl mēs zinām par dažādām apvienībām, piemēram, Galaktiskā Gaismas Federācija un tml.

Paziņot, ka hierarhiskās struktūras parazitē, nozīmē neapzināties, ka Viņi – tie esam mēs, tikai citā plānā. Mēs paši uz sevis nevaram parazitēt, par cik mēs neesam no Viņiem atdalīti un esam viņu zemākie Es. Nevar teikt, ka mans Augstākais Es parazitē uz manis.

Cilvēks pilnībā apzinās savu daudzdimensionalitāti tikai apskaidrības līmenī. Apskaidrotu cilvēku pasaule ir mīlestības, pārticības, pašcieņas, garīgo uzdevumu realizācijas un sevis atdošanas sabiedrībai pasaule. Pēdējais nav upuris, par cik daudzdimensionāla apziņa atšķiras no duālas ar to, ka daudzdimensionāls cilvēks neatdala sevi no planētārās vienotības, viņš tad arī ir visi cilvēki uz planētas. Būdams ar tādu apziņu, cilvēks nekaitēs pats sev vai nezags pats no sevis, vai nezāģēs zaru, uz kura sēž. Viņš arī neraus sev nost maizes kumosu, necīnīsies ar sevi un tā tālāk.

Tikai apskaidrots cilvēks var būt laimīgs šeit, uz planētas, par cik laimes līmenis ir sirdī, nevis ārpusē. Daudzdimensionālu apskaidrotu cilvēku pasaule – tā ir Kampanellas un Budas, Krišnas un Jēzus, un visu sapņotāju, kuru uz planētas ir bijis pietiekami, pasaule. Izplatot šīs garīgās zināšanas un prakses arvien vairāk, mēs izpazīstam citu pasauli. Cik vēl jāstrādā?

Mēs visi zinām “simtā pērtiķa efektu”, kuru atklāja zinātnieki, tāli no apskaidrības.

Pati planēta veicina apziņas pacelšanos, paceļot savas vibrācijas.

Visi Skolotāji ir ienākuši mūsu saprātā un apziņā. Mēs sākam savu apziņu savienošanas ar Augstākajām savām apziņām procesu.

Process ir iedarbināts un norit tādos tempos, kādos mēs paši regulējam – ar savām nepilnīgām izstrādēm, neuzticēšanos sev, slinkumu un daudzām citām duālā stāvokļa īpatnībām. Daudz kas ir atkarīgs no mums pašiem, no apvienotības vai atdalīšanās. Mēs esam stipri tikai vienotībā, taču pagaidām līdz tam nenonāk, lai mēs saprastu un mīlētu visus ap sevi, pat tos, kuri atrodas augstā apziņā. Tumšā duālā saprāta darbs vēl ļoti stipri ietekmē mūs visus.

Tāpat kā mūsu Skolotāji, mēs sākam apzināties atbildību par mūsu domām un lēmumiem. Mēs sākam raudzīties uz pasauli kā pieaugušie. Mēs atnesam uz planētu mūsu gribu par mieru, mīlestību un katra šeit dzīvojošā vērtību.

 

Pievienots 08.10.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/interviu

Tulkoja Jānis Oppe